برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد HTC Touch Diamond ٠

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوستان گویا بعد از چند روز که سلول های باتریش شارژ شد ، باتریش قوی میشه ...
عجب ... !

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان گویا بعد از چند روز که سلول های باتریش شارژ شد ، باتریش قوی میشه ...
عجب ... !

پارسا جان همه باتری ها یک ماهی حدودا طول میکشه تا آب بندی بشن!!! همیشه هم هفته اول خیلی زود خالی می کنن.

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا امین دستت درد نکنه.
این چراغ ناویگیتور برا میسدکال و اس ام اس هم روشن میمونه؟(چه سوال مهمی!!!!!!!!!!!)
راستی انگار هدفونش با جک بدون واسطه کنار پورت یو اس بی میخوره.پس سوراخ ریستش کو!

خواهش میشه
بله چراغ نویگیتور همون کار led رو انجام میده.
هدفن مستقیما به usb وصل میشه کنار usb که جا نداره!!!! اگه اون سوراخ کوچیکه رو میگید، اون جای بنده.
ریستش هم پشت گوشیه، زیر قاب. یعنی قاب رو در بیاری (منظور کاور باطری) قلم رو در بیاری ریست ظاهر میشه.

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها منم امروز گرفتم. ولی یه مشکلی که ضد حال زده اینه که نمی تونه رجیستر کنه تو شبکه :( نمی دونم با سیم کارت های 912 مشکل داره؟! یا ایراد از گوشیه؟! .. ایرانسل انداختم اوکی بود. خطم رو خاموش هم که می کنم با یه گوشی دیگه بعد می ندازم تو این می گه در دسترس نیست :wacko:

بعد از تحریر: زنگیدم به طرف یه کم تلفن بازی کرد گفت این گوشی های ما تازه از گمرک اومده تا آخر امشب رجیستر می شه !!! حالا نمی دونم قضیه چیه!
راستی قیمتش خیلی خوب بود. یه جورایی آشناست قیمت همکار گرفتم 720 . گارانتی پرشین تله کام. یک ساله. یک ماه تعویض. برنامه هم گفتن میریزن که زیاد مهم نیست ولی چیزی که مهمه گفتن فارسی ساز می ریزن، که من انگار اینجا خونده بودم فارسی ساز بی مشکل نداریم واسه وین موبه 6.1 ؟؟! یا اشتباه خوندم؟ ..

در ضمن داغ شدنش شدیدا تایید می شه :blink:

من مشکلی با رجیسترش نداشتم.
منم 720 گرفتم با این تفاوت که مغازه دارش آشنا نبود :happy: علاءالدین
فارسی ساز نصب کردن برات اسمشو بگو ما هم نصب کنیم. اصلاً فارسی ساز هایی که من تاحالا دیدم تو کت این گوشی نمیره که نمیره.
عربلایزر رو که همون اول بسم الله unsuccessfull میده و اصلا نصب نمیکنه. بقیشون هم نصب میشن اما اجرا نه!

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این خاصیت وین مو 6.1 ِ و خیلی ها هم مثل من دوسش ندارن ...
نرم افزار SMS Tweaker این امکان رو میده که بین Threaded mode و Normal mode به راحتی shift کنید.;)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=394219

اینجا خونده بودم فارسی ساز بی مشکل نداریم واسه وین موبه 6.1 ؟؟! یا اشتباه خوندم؟ ..
من چند ماهی هست دارم با InForMobility 6 Fee Jeibi Ein کار میکنم و مشکلی نداره.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نرم افزار SMS Tweaker این امکان رو میده که بین Threaded mode و Normal mode به راحتی shift کنید.
چه خوب ! من هر دفعه به زور از رجیستری عوضش میکردم

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نرم افزار MOBIDIV كه واسه فارسي كردن وي جي اي ها هست فكر ميكنم مشكل رو حل كنه ...

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
محتواي پك دايموند :

گوشي
دفترچه هاي راهنماي انگليسي
2 سي دي نصب اكتيو سينك و برنامه هاي جانبي
كابل دو سر يو اس بي شارژر
شارژر برق
هندزفري سيمي
قلم اضافه
برچسب محافظ نمايش صفحه
سي دي راهنماي فارسي

و با گارانتي هاي ياس جهان و پرشين تله كام كه هر دو نماينده توزيع اچ تي سي در ايران هستند در بازار موجود هست -
قيمت فروش اعلام شده اين دو شركت : 760 - قيمت فروش اينترنتي در سايت ايران پاكت پي سي : 735 با گارانتي اصلي در ايران

Last edited:

vooroojak80

Registered User
لایک‌ها
0
امروز بعد از رفتار آقامنشانه بنده :)cool:) از اون فروشگاهه زنگیدن که آقا ما شرمنده ایم و ال و بل و جیمبل. شما باید تا شنبه ساعت 12 صبر کنی مخابرات اینو رجیستر کنه :wacko: اگه بخواین خسارت می دیم و ناهار مهمون ما باش و :wacko:
خواستم ببینم به نظر دوستان این قضیه درسته ؟ .. یا کلکی تو کارشون هست؟ :f34r: فعلا که ما از گوشی به عنوان یک پاک پیسی صرف لذت می بریم !

راستی برنامه spb mobile shell یا spb phone suit یود انگار ریختم دستگاه شدیدا افت سرعت داشت .. به طوری که می رفت تو مایه های هنگ و سافت ریست کردن .. یعنی با این cpu باز باید بریم سراغ overclock ؟!

siyavash_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز بعد از رفتار آقامنشانه بنده :)cool:) از اون فروشگاهه زنگیدن که آقا ما شرمنده ایم و ال و بل و جیمبل. شما باید تا شنبه ساعت 12 صبر کنی مخابرات اینو رجیستر کنه :wacko: اگه بخواین خسارت می دیم و ناهار مهمون ما باش و :wacko:
خواستم ببینم به نظر دوستان این قضیه درسته ؟ .. یا کلکی تو کارشون هست؟ :f34r: فعلا که ما از گوشی به عنوان یک پاک پیسی صرف لذت می بریم !

راستی برنامه spb mobile shell یا spb phone suit یود انگار ریختم دستگاه شدیدا افت سرعت داشت .. به طوری که می رفت تو مایه های هنگ و سافت ریست کردن .. یعنی با این cpu باز باید بریم سراغ overclock ؟!

خوب وروجك ميتوني بري تو سايت www.mci.ir اونجا قسمت كنترل و ثبت سريال گوشي بعذ سريال گوشي تو بزن اگه ثبت شده باشه كه بهت ميگه اگه هم نشده باشه خود به خود 24 يا 48 ساعته ثبت ميشه​

siyavash_61

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه اين عربازير ها رو تست بكنيد شايد يكي اشتباها كار كرد :

http://forum.persiantools.com/t104819.html

نرم افزار MOBIDIV كه واسه فارسي كردن وي جي اي ها هست فكر ميكنم مشكل رو حل كنه ...
به نظر من بايد منتظر رام عربي بود

پارسا جان همه باتری ها یک ماهی حدودا طول میکشه تا آب بندی بشن!!! همیشه هم هفته اول خیلی زود خالی می کنن.

باطري ها واسه دفعه اول شارژ بايد 8 تا 12 ساعت تو شارژ بمونن ولي اكثر ما اين كارو نميكنيم بعدم يه دليل ديگش كه بعد چند وقت باطري زمان طولاني تري به ما ميده اينه كه اون كرم اوليه ميريزه كنتر به گوشي ور ميرين:D

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
سلام
دوستانی که دایاموند دارند یه سئوال داشتم ...
LCD ـه این دستگاه از لحاظ نوع ساختار مثل آیفونه یا نه مثل همون پاکت پیسی های قبلیه ... منظورم مولتی تاچ بودن نیست ها ... ببینین منظورم اینه که همون بحث قبلیه LCD های 7 لایه و یه مایعی بین این لایه ها وجود داره و ... هست
LCD آیفون اصلا نرم نیست و اصلا فرو نمی ره و انگار یه شیشه محکم روشه ... دایامون هم همینطوریه یا یه مقدار فلکسیبیلیتیه تاچ اسکرین هایی مثل S200 یا PPC های قبلی رو داره ؟
ممنون

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محتواي پك دايموند :

گوشي
دفترچه هاي راهنماي انگليسي
2 سي دي نصب اكتيو سينك و برنامه هاي جانبي
كابل دو سر يو اس بي شارژر
شارژر برق
قلم اضافه
برچسب محافظ نمايش صفحه
سي دي راهنماي فارسي

و با گارانتي هاي ياس جهان و پرشين تله كام كه هر دو نماينده توزيع اچ تي سي در ايران هستند در بازار موجود هست -
قيمت فروش اعلام شده اين دو شركت : 760 - قيمت فروش اينترنتي در سايت ايران پاكت پي سي : 735 با گارانتي اصلي در ايران

هدفون رو یادت رفت بنویسی
قیمت هم، من با گارانتی یاس گرفتم 720

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستانی که دایاموند دارند یه سئوال داشتم ...
LCD ـه این دستگاه از لحاظ نوع ساختار مثل آیفونه یا نه مثل همون پاکت پیسی های قبلیه ... منظورم مولتی تاچ بودن نیست ها ... ببینین منظورم اینه که همون بحث قبلیه LCD های 7 لایه و یه مایعی بین این لایه ها وجود داره و ... هست
LCD آیفون اصلا نرم نیست و اصلا فرو نمی ره و انگار یه شیشه محکم روشه ... دایامون هم همینطوریه یا یه مقدار فلکسیبیلیتیه تاچ اسکرین هایی مثل S200 یا PPC های قبلی رو داره ؟
ممنون

7 لایه و ایناش رو نمیدونم اما اصلا LCD فرو نمیره و سفته.

amin3d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با هر بدبختی بود جیبی ع رو نصب کردم و نصب شد، اما فقط تو ادیتور ها میتونه فارسی رو مثل آدمیزاد نشون بده، مثل sms ، یعنی sms فارسی تو صفحه touch FLO قاطی پاتی هست اما وقتی خود sms رو باز میکنی درست نشون میده.
کیبردش هم که اندازه یه آیکون کوچولوه ، resco keyboard با زبان فارسی نصب کردم این مشکل هم حل شد. اما مشکل اصلی اینه که اصلا ورودی فارسی قبول نمیکنه یعنی مشکل چپ به راست و حروف بزرگ.

خلاصش اینکه فقط الان میتونم اس ام اس فارسی بخونم و بس

بالا