برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد mp3 player ipod

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
حالا یه سوال !! من با این video iPod کلی مشکل دارم ... هر کلیپی رو نمیشه روش ریخت حتما" باید با Quick Time هر کلیپ رو اول convert کنم بعد بریزم روش ... تازه کلی از کلیپها رو هم نمیتوه convert کنه
برنامه بهتری نیست که هر کلیپی رو بریزه روش ؟!؟!

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
دوست عزیز اگه می تونی بگو:sb1.0 , usb 2.0 و fire wire هرکدام از اینها از طریق کامپیوتر چقدر طول می کشه تا ipod color یا ipod video فول شارژ بشه.
مال من با USB حدود 1~1.5 ساعت طول میکشه تا از خالی، پر بشه! در مورد FireWire اطلاعی ندارم! ولی قاعدتا نباید فرقی داشته باشه! SB 1 هم که نمیدونم چیه!! یه توضیح میدی؟؟
ولی این شارژری که خودم براش گرفتم خیلی کندتره! مثلا 5~4 ساعت طول میکشه تا کامل بنویسه: Charged!!

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
مال من با USB حدود 1~1.5 ساعت طول میکشه تا از خالی، پر بشه! در مورد FireWire اطلاعی ندارم! ولی قاعدتا نباید فرقی داشته باشه! SB 1 هم که نمیدونم چیه!! یه توضیح میدی؟؟
ولی این شارژری که خودم براش گرفتم خیلی کندتره! مثلا 5~4 ساعت طول میکشه تا کامل بنویسه: Charged!!
تو 1.5 شارژ میکنی ؟!!!!!!!!!!!!
محاله ! من با آداپتورش هم نمیتونم ... 4 ساعت شارژ کاملشه اونطوری که تو دفترچش گفته ... و تو 2 ساعت اول 80% رو کامل شارژ میکنه
تازه با USB کند تر هم شارژ میشه به خصوص اگه با انتقال فایل هم همراه باشه
کلا" video ipod خیلی از نظر باتریش مشکل داره نسل قبلیش یا photo iPod از این نظر خیلی بهتر بودن
من قبلیم Firewire هم داشت ولی سرعتش یکی بود ... نمیدونم چرا آداپتور و FireWire رو از پک جدید بر داشتن :blink:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
حالا یه سوال !! من با این video iPod کلی مشکل دارم ... هر کلیپی رو نمیشه روش ریخت حتما" باید با Quick Time هر کلیپ رو اول convert کنم بعد بریزم روش ... تازه کلی از کلیپها رو هم نمیتوه convert کنه
برنامه بهتری نیست که هر کلیپی رو بریزه روش ؟!؟!
خب فقط MP4 پخش میکنه ipod Video...
در مورد Convert کردن هم من از QT استفاده نمیکنم! هم کنده، هم اینکه همه چی رو Convert نمیکنه! من از IMTOO iPod Movie Converter استفاده میکنم! خیلی جاها میتونی برای Download پیداش کنی... ولی خب Shareware هستش! باید Crack اش رو هم بگیری!
23.gif
3.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
خب فقط MP4 پخش میکنه ipod Video...
در مورد Convert کردن هم من از QT استفاده نمیکنم! هم کنده، هم اینکه همه چی رو Convert نمیکنه! من از IMTOO iPod Movie Converter استفاده میکنم! خیلی جاها میتونی برای Download پیداش کنی... ولی خب Shareware هستش! باید Crack اش رو هم بگیری!
23.gif
3.gif
خب تو که قبلا" گرفتی یه لینک بده دیگه اون راهی رو که تو رفتی رو ما نریم :p
دستت درد نکنه پیش پیش :wub:

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
خب من از Torrent گرفتم! ولی زیاده بگردی!
اگه میخوای خب این هم لینک Torrent اش!

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز
مظورم از sb.0 همون usb1.0 بود که تایپ نشد.
ولی من فکر کنم بیشتر از اینها طول بکشه .
باز هم ممنون

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
دوست عزیز
مظورم از sb.0 همون usb1.0 بود که تایپ نشد.
ولی من فکر کنم بیشتر از اینها طول بکشه .
باز هم ممنون
والا مال من که از خاموشی کامل تا بنویسه Charged همون 1.5 ساعت طول میکشه!!! حالا یا مال من Super iPod هستش، یا مال شما مشکلی، چیزی داره!!! به هر حال من از زمان مال خودم مطمئنم! دیگه ماکسیمم 2 ساعت!! ولی اونقدرم نمیشه!

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
تو 1.5 شارژ میکنی ؟!!!!!!!!!!!!
محاله ! من با آداپتورش هم نمیتونم ... 4 ساعت شارژ کاملشه اونطوری که تو دفترچش گفته ... و تو 2 ساعت اول 80% رو کامل شارژ میکنه
تازه با USB کند تر هم شارژ میشه به خصوص اگه با انتقال فایل هم همراه باشه
کلا" video ipod خیلی از نظر باتریش مشکل داره نسل قبلیش یا photo iPod از این نظر خیلی بهتر بودن
من قبلیم Firewire هم داشت ولی سرعتش یکی بود ... نمیدونم چرا آداپتور و FireWire رو از پک جدید بر داشتن :blink:
Fire Wire رو برداشتن، چون اصلا ipod video با Fire Wire کار نمیکنه!!! فقط USB!
25.gif
چراش رو هم نمیدونم!
24.gif

شارژر رو هم که معلومه چرا برداشتن... چون دوباره دست کنی تو جیبت و یه شارژر هم بخری!!
32.gif
سود بیشتر!
13.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
ولی خدایی ماله من دیروز 3 ساعت طول کشید شارژ شد :(
ببینم به جز iTunes مزخرف برنامه دیگه چی پیشنهاد میکنی باهاش کار کنیم ؟
iTunes دیدی که اگه لایبرریش پاک شه همه آهنگها رو از رو iPod پاک میکنه ؟ البته تو ورژن جدید تا حدی این مشکل رفع شد ولی کلا" تخم...

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
ولی خدایی ماله من دیروز 3 ساعت طول کشید شارژ شد :(
ببینم به جز iTunes مزخرف برنامه دیگه چی پیشنهاد میکنی باهاش کار کنیم ؟
iTunes دیدی که اگه لایبرریش پاک شه همه آهنگها رو از رو iPod پاک میکنه ؟ البته تو ورژن جدید تا حدی این مشکل رفع شد ولی کلا" تخم...
من واقعا نمیدونم چه مشکلی داره این iTunes که همه ازش شاکی هستن!
24.gif
25.gif
من واقعا باهاش حال میکنم!
34.gif
چه مشکلی داره آخه این بیچاره که انقدر ازش بد میگین؟؟
25.gif

برای اون مشکل شما هم خب برو تو Prefrences و iPod رو از حالت Automatic خارج کن!
23.gif

برنامه دیگه هم نمیشناسم! فقط یه Plugin برای Winamp بود که اینکارو میکرد!
13.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
من واقعا نمیدونم چه مشکلی داره این iTunes که همه ازش شاکی هستن!
24.gif
25.gif
من واقعا باهاش حال میکنم!
34.gif
چه مشکلی داره آخه این بیچاره که انقدر ازش بد میگین؟؟
25.gif

برای اون مشکل شما هم خب برو تو Prefrences و iPod رو از حالت Automatic خارج کن!
23.gif

برنامه دیگه هم نمیشناسم! فقط یه Plugin برای Winamp بود که اینکارو میکرد!
13.gif
چه مشکلی که نداره !!! دیدی های آهنگها رو خودش براشون شماره میندازه ؟ همین باعث میشه ترتیب آهنگهای آلبوم به هم بخوره ... هر دفغه هم ادیتش میکنی باز میاد لعنتی !
بعضی وقتها هم هر آهنگ رو 2 بار کپی میکنه ... اگر هم ipod به دستگاهی وصل کنی که لیستش با ماله شما فرق داره بدون این که بپرسه با لیست جدید خودش رو طتبیق میده ... یه راه حل گذاشتن که یه گزینست که میگه do not update when iPod is connected
ولی اگه دوستت اون گزینه رو تیک نزده باشه چی ؟ :)

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
چه مشکلی که نداره !!! دیدی های آهنگها رو خودش براشون شماره میندازه ؟ همین باعث میشه ترتیب آهنگهای آلبوم به هم بخوره ... هر دفغه هم ادیتش میکنی باز میاد لعنتی !
بعضی وقتها هم هر آهنگ رو 2 بار کپی میکنه ... اگر هم ipod به دستگاهی وصل کنی که لیستش با ماله شما فرق داره بدون این که بپرسه با لیست جدید خودش رو طتبیق میده ... یه راه حل گذاشتن که یه گزینست که میگه do not update when iPod is connected
ولی اگه دوستت اون گزینه رو تیک نزده باشه چی ؟ :)
اون شماره هارو به ترتیب Track Number هستن که تو Tag ذخیره شدن! اگه Mp3 درست حسابی باشه، یا حد اقل قبل از Import مرتب شده باشه، مشکلی پیش نمیاد...
23.gif

خب دقیقا این گزینه برای همین کار دیگه... در ضمن در نظر داشته باش که Apple این دستگاه رو برای این طراحی کرده که هر کس فقط از کامپیوتر خودش رو ipod اش آهنگ بریزه! برای همین اون گزینه بصورت Default تیک نخورده!
31.gif

خب شما قبل از اینکه ipod رو Connect کنی، تیک اش رو بزن!
21.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از SonyStyle :
اون شماره هارو به ترتیب Track Number هستن که تو Tag ذخیره شدن! اگه Mp3 درست حسابی باشه، یا حد اقل قبل از Import مرتب شده باشه، مشکلی پیش نمیاد...
23.gif

خب دقیقا این گزینه برای همین کار دیگه... در ضمن در نظر داشته باش که Apple این دستگاه رو برای این طراحی کرده که هر کس فقط از کامپیوتر خودش رو ipod اش آهنگ بریزه! برای همین اون گزینه بصورت Default تیک نخورده!
31.gif

خب شما قبل از اینکه ipod رو Connect کنی، تیک اش رو بزن!
21.gif
خب اگه حواست نباشه چی ؟!؟! اینا همه ضعف یه برنامست ! :lol:
ولی باور کن تگهای هایmp3 من رو به هم میریزه !
هفته ای یه دفعه میشینم ادیت میکنم

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IcedAngel :
خب اگه حواست نباشه چی ؟!؟! اینا همه ضعف یه برنامست ! :lol:
ولی باور کن تگهای هایmp3 من رو به هم میریزه !
هفته ای یه دفعه میشینم ادیت میکنم
نمیدونم والا! من از این دردسر ها باهاش ندارم خدارو شکر!
56.gif
56.gif
90.gif

گفتم که، ضعف نیست... برای جلوگیری از تکثیر غیر قانونیه... بابا خودت که اونجایی! میدونی CopyRight چیه دیگه!!!
88.gif

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز به نظر من هم itunes یه مشکل اساسی داره واون اینه که تو mp3 player های معمولی می شه همون فولدر آهنگ رو ریخت توی mp3 player و دیگه نمی خواد کلی وقت برای آهنگها اسم آلبوم انتخاب کنی ولی تو itunes اگه برای آهنگ نام آلبوم رو ننوشته باشی باید بنویسی . من اون plugin برای winamp رو دارم اگه بخوای برات بزارم ولی بایدفکر کنم باید درایو ipod رو فرمت کنی( دقیقا نمی دونم مطمئن نیستم که حتما باید فرمت کنی) و اگه این طور باشه که به نظر من به صرفه نیست .و شاید بعد از این کار اصلا این برنامه کار نکنه .بعدشم اینکه itunes اگه اشتباه نکرده باشم آهنگها رو به فرمت mp4 تبدیل می کنه و شاید آهنگها رو ipod با این فرمت بهتر جواب بدن و می تونه به راحتی آهنگها رو حالا با یک کم صرف وقت به فرمت mp4 تبدیل کنه ( این فقط برای آهنگهایی هست که با فرمتهای ipod همخونی نداره) وبرای اگر شما از مثلا یکی یکی نمی خوای نام آلبوم ها رو بهش بدی اون چند تا آهنگی که برای یک خواننده است رو یک دفعه انتخاب کن و روی یک از آهنگها کلید سمت راست کن گزینه get info ( اگه اشتباه نکرده باشم ) رو انتخاب کن و گزینه yes و no می یاد که yes رو بزن و نام اون خواننده رو تو قسمت آلبوم بده بعد ok رو بزن که یکباره تمام آهنگهایی رو که انتخاب کرده بودی به این نام تغییر می ده برای بقیه گزینه مثل آرتیس و دیگر گزینه ها هم به این صورت می تونی عمل کنی .
فعلا خدا حافظ

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ipod remix :
سلام
دوست عزیز به نظر من هم itunes یه مشکل اساسی داره واون اینه که تو mp3 player های معمولی می شه همون فولدر آهنگ رو ریخت توی mp3 player و دیگه نمی خواد کلی وقت برای آهنگها اسم آلبوم انتخاب کنی ولی تو itunes اگه برای آهنگ نام آلبوم رو ننوشته باشی باید بنویسی . من اون plugin برای winamp رو دارم اگه بخوای برات بزارم ولی باید فکر نم ipod رو فرمت کنی( دقیقا نمی دونم مظمئن نیستم که حتما باید فرمت کنی) و اگه این طور باشه که به نظر من به صرفه نیست .و شاید بعد از این کار اصلا این برنامه کار نکنه .بعدشم اینکه itunes اگه اشتباه نکرده باشم آهنگها رو به فرمت mp4 تبدیل می کنه و شاید آهنگها رو ipod با این فرمت بهتر جواب بدن و می تونه به راحتی آهنگها رو حالا با یک کم صرف وقت به فرمت mp4 تبدیل کنه ( این فقط برای آهنگهایی هست که با فرمتهای ipod همخونی نداره) وبرای اگر شما از مثلا یکی یکی نمی خوای نام آلبوم ها رو بهش بدی اون چند تا آهنگی که برای یک خواننده است رو یک دفعه انتخاب کن و روی یک از آهنگها کلید سمت راست کن گزینه get info ( اگه اشتباه نکرده باشم ) رو انتخاب کن و گزینه yes و no می یاد که yes رو بزن و نام اون خواننده رو تو قسمت آلبوم بده بعد ok رو بزن که یکباره تمام آهنگهایی رو که انتخاب کرده بودی به این نام تغییر می ده برای بقیه گزینه مثل آرتیس و دیگر گزینه ها هم به این صورت می تونی عمل کنی .
فعلا خدا حافظ
همه ی اینها قابل تنظیمه... که به MP4 تبدیل کنه یا همون MP3 بریزه...
23.gif
من خودم یه دفعه اول همه ی آرشیوم رو import کردم، و گذاشتم یه سب تا صبح همش Convert بشه به MP4 96kbps! کیفیتش هم خیلی خیلی خوبه! از MP3 96kbps که خیلی بهتره!
8.gif
در مورد info یا در واقع Tag هم من مشکلی ندارم... هر چی که اصافه میشه به آرشیوم، اول چک میکنم ببینم Tag ها درست هستن یا نه.. و اگه درست نبود، همونجا Edit میکنمش...
23.gif

در کل من 100% از iTunes راضی هستم و حتی با خود PC هم میخوام آهنگ گوش بدم، از iTunes استفاده میکنم!
30.gif
اون هم بخاطر Browse و Search و Smart Playlist های عالی هستش که میشه باهاش ساخت و من تو هیچ برنامه دیگه ای ندیدم!
34.gif
23.gif
21.gif

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از ipod remix :
سلام
دوست عزیز به نظر من هم itunes یه مشکل اساسی داره واون اینه که تو mp3 player های معمولی می شه همون فولدر آهنگ رو ریخت توی mp3 player و دیگه نمی خواد کلی وقت برای آهنگها اسم آلبوم انتخاب کنی ولی تو itunes اگه برای آهنگ نام آلبوم رو ننوشته باشی باید بنویسی . من اون plugin برای winamp رو دارم اگه بخوای برات بزارم ولی بایدفکر کنمباید درایو ipod رو فرمت کنی( دقیقا نمی دونم مظمئن نیستم که حتما باید فرمت کنی) و اگه این طور باشه که به نظر من به صرفه نیست .و شاید بعد از این کار اصلا این برنامه کار نکنه .بعدشم اینکه itunes اگه اشتباه نکرده باشم آهنگها رو به فرمت mp4 تبدیل می کنه و شاید آهنگها رو ipod با این فرمت بهتر جواب بدن و می تونه به راحتی آهنگها رو حالا با یک کم صرف وقت به فرمت mp4 تبدیل کنه ( این فقط برای آهنگهایی هست که با فرمتهای ipod همخونی نداره) وبرای اگر شما از مثلا یکی یکی نمی خوای نام آلبوم ها رو بهش بدی اون چند تا آهنگی که برای یک خواننده است رو یک دفعه انتخاب کن و روی یک از آهنگها کلید سمت راست کن گزینه get info ( اگه اشتباه نکرده باشم ) رو انتخاب کن و گزینه yes و no می یاد که yes رو بزن و نام اون خواننده رو تو قسمت آلبوم بده بعد ok رو بزن که یکباره تمام آهنگهایی رو که انتخاب کرده بودی به این نام تغییر می ده برای بقیه گزینه مثل آرتیس و دیگر گزینه ها هم به این صورت می تونی عمل کنی .
فعلا خدا حافظ

اون کارهایی که گفتی رو کردم :)
اگه لطف کنی پلاگین رو بفرستی خیلی ممنون میشم ... فرمت کردنش هم مهم نیست تا حالا 100 بار این کار و کردم و همه چیز رو از اول ریختم:( ... زحمتش رو به جون میخرم;)

ipod remix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوست عزیز لینکش رو برات می زارم .ولی برای استفاده از این برنامه با ید winamp داشته باشی و تو همون مسیری که winamp رو نصب کردی این برنامه رو نصب کنی . فقط مواظب باش به mp3 player صدمه نزنی .اینه رو به خاطر این می گم که خودم از این برنامه استفاده نکردم و رفتم از سایت apple نسخه جدید itunes رو دانلود کردم. دوست عزیز به نظرمن itunes یه کنترل کننده قوی ipod هست .یعنی شرکت سازندش می دونسته که این برنامه رو برای بهترین mp3 player دنیا یعنی ipod درست کرده .پس بهترین برنامه برای این که بتونی روی ipod آهنگ یا عکس یا فرمت تصویری بریزی همین itunes هستش .حالا میل خودته اینم لینکش http://puzzle.dl.sourceforge.net/sourceforge/mlipod/iPod_Support_v1_30.exe
اگه آیپادت خراب بشه با خودتت هست.و برای استفاده از این برنامه فکر کنم بعد از نصبش باید winamp رو باز کنی و از گزینه option گزینه preferences رو انتخاب کنی که توی اونجا از سمت چپ صفحه ی باز شده ipod suuport رو اتخاب کنی . بقیه کار با این برنامه رو بلد نیستم ولی فکر کنم کار با این برنامه آسون باشه. فکر کنم تمام اطلاعات itunes پاک بشه و دیگه اگه ازاین برنامه خوشت نیاد و بخوای با itunes کار کنی فکر کنم نتونی(چون اطلا عات itunes پاک می شه) . پس اول windows رو show hidden کن و یک بک آپ ( کپی ) از فایلها ی اصلی داخل mp3 player بگیر تا اگه یک موقع به مشکلی بر خوردی دوباره بتونی فایلها رو به جای اولشون بر گردونی . باز هم اگه کاری از دست من بر اومد بگو .
فعلا خدا حافظ

بالا