برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
محض یادآوری عزیز بالا، در تاپیک پرسپولیس هم پست های خبری زیادی تا حالا به دلیل عدم رعایت قانون جدید ارسال پست خبری، پاک شده و این امر مختص عزیزان آبی نبوده است!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
محض یادآوری عزیز بالا، در تاپیک پرسپولیس هم پست های خبری زیادی تا حالا به دلیل عدم رعایت قانون جدید ارسال پست خبری، پاک شده و این امر مختص عزیزان آبی نبوده است!
بنظر شما این پاسخ سوالات من بود؟ نکنه شما این موارد رو فوراد میکنید؟
ضمنا جهت اطلاع شما عرض کنم دیگه عزیز آبی ای باقی نمونده که از قوانین شما متفیض نشده باشه
تو هفته جاری 2-3 نفر بن شدن،سه چهار نفر قهر کردن
ای کاش پاسخ سوالات من رو میدادید!
مطمئن باشید قوانین تون نقص داره، برای من رها کردن این فروم مثل آب خوردنه ولی بنظرم باید ایستاد و مقاومت کرد واز حرف حق دفاع کرد
قانون باید اصالت داشته باشه، قوانین نباید سلیقه ای باشه، قانون باید توسط فرد کاردان وضع بشه
شما که همکار بخش ورزش هستید به اتفاق سایر مدیران چند بار تا بحال سری به فروم های خارجی و با تجربه تر زدید و قوانینشون رو مطالعه کردید؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
1- مرجع اعتبارسنجی خبر، استناد بخش بزرگی از جامعه رسانه به اونهاست. مثل خبرگزاریهای رسمی نه حسن نیوز و حسین نیوز و آخرین خبر نیوز
2- فیسبوک یک جامعه مجازیه که افراد عقاید و علایقشون رو با هم به اشتراک میذارن. فیسبوک رسمی خبرگزاریها و افراد (اگر مورد تایید باشه) منبع خبر محسوب میشه
3- جواب در 1
4- منظئر از ارزش محتوایی روی اسمش هست. محتوایی که ارزش بحث کردن داشته باشه نه صرفا اخبار و مسایل زرد نشریات خاله زنکی
5-جواب در 4 این ادراک به رنگ ارتباطی نداره
6-درست نخوندید و همه اش هم یکباره اعلام شده نه در روزهای متفاوت. گفتیم : در هر پست دست کم دو لینک (تا پست تک خبری نباشه) گفتیم فقط تیتر (تا صفحات حجیم نشه و فرصت گفت و گو فراهم بشه) مثال ایل کاپیتانو (که شما نپسندیدید) مثال درستی از خبرگذاشتن بود. مشکل شخصی شما ربطی به درست عمل کردن ایشون نداره. گفتیم اگر یک لینک خبر میگذارید دست کم نظر خودتون رو درباره اش بنئیسید تا هم باب گفت و گو باز بشه و هم پست تک خبری نداشته باشیم.

من وفق قوانین خبر میذارم تا اگر پرسشی هست مطرح بشه. به اشکال مختلف که در قانون آمده هم اینکار رو میکنم. این بحث حوصله مثل هر بحث دیگه ای زاییده ذهن شماست. ضمنا استاد... شما با یه یوزر طرفدار استقلالید و با یکی دیگه پرسپولیسی هستید. پس پرسش 5 شما تعجب آوره چون در آن واحد هم مصلحت آبی رو درک میکنید و هم قرمز. اینهم از محسنات شخص شماست لابد... نکته آخر اینکه دو یوزره بودن ممنوعه. این دیگه از قوانین سایته نه بخش ورزش جناب Groundrocket

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ضمنا متاسفانه بنده سواد خواندن و نوشتن ندارم
لطفا یکی از دوستان این متن قانون رو باعکس زیر تطبیق بده و بمن بگه قانون در عکس رعایت شده یا خیر؟
8- جهت سنگین نشدن تاپیکها و پیشرفت غیر معمول صفحات آنها، بجز اخبار توصیفی خاص یا مصاحبه افراد برجسته، لینک و عنوان خبر به تنهایی در پست ها درج گردد. هر پست خبری باید دست کم شامل دو لینک خبر باشد مگر اینکه کاربر، نظر تفصیلی خود را درپای هر لینک خبری قید کند

25658965347884199242.jpg

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
1- مرجع اعتبارسنجی خبر، استناد بخش بزرگی از جامعه رسانه به اونهاست. مثل خبرگزاریهای رسمی نه حسن نیوز و حسین نیوز و آخرین خبر نیوز
2- فیسبوک یک جامعه مجازیه که افراد عقاید و علایقشون رو با هم به اشتراک میذارن. فیسبوک رسمی خبرگزاریها و افراد (اگر مورد تایید باشه) منبع خبر محسوب میشه
3- جواب در 1
4- منظئر از ارزش محتوایی روی اسمش هست. محتوایی که ارزش بحث کردن داشته باشه نه صرفا اخبار و مسایل زرد نشریات خاله زنکی
5-جواب در 4 این ادراک به رنگ ارتباطی نداره
6-درست نخوندید و همه اش هم یکباره اعلام شده نه در روزهای متفاوت. گفتیم : در هر پست دست کم دو لینک (تا پست تک خبری نباشه) گفتیم فقط تیتر (تا صفحات حجیم نشه و فرصت گفت و گو فراهم بشه) مثال ایل کاپیتانو (که شما نپسندیدید) مثال درستی از خبرگذاشتن بود. مشکل شخصی شما ربطی به درست عمل کردن ایشون نداره. گفتیم اگر یک لینک خبر میگذارید دست کم نظر خودتون رو درباره اش بنئیسید تا هم باب گفت و گو باز بشه و هم پست تک خبری نداشته باشیم.

من وفق قوانین خبر میذارم تا اگر پرسشی هست مطرح بشه. به اشکال مختلف که در قانون آمده هم اینکار رو میکنم. این بحث حوصله مثل هر بحث دیگه ای زاییده ذهن شماست. ضمنا استاد... شما با یه یوزر طرفدار استقلالید و با یکی دیگه پرسپولیسی هستید. پس پرسش 5 شما تعجب آوره چون در آن واحد هم مصلحت آبی رو درک میکنید و هم قرمز. اینهم از محسنات شخص شماست لابد... نکته آخر اینکه دو یوزره بودن ممنوعه. این دیگه از قوانین سایته نه بخش ورزش جناب Groundrocket
ببخشید شما؟؟
من با کسی دیگه ای داشتم صحبت میکردم
لطفا وسط مکالمه دیگران نپرید...من با شما نبودم.(از اصول ارزشی که شما بهش پایبند هستید به دوره!)
اگر میخواستم با شما بحث کنم و فایده ای داشت با خود شما بحث میکردم
بخاطر همین موضوع پاسخ شما رو نمیخونم (مطمئنم اگر بخونم هم به نتیجه ای نمیرسیم)و منتظر پاسخ اون دوستمون هستم که با من منطقی بحث کرد

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
نمیخونید چون به مصلحتتون نیست... جواب همه پرسشها داده شده... میتونید همچنان خودتون رو به نشنیدن بزنید.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
نمیخونید چون به مصلحتتون نیست... جواب همه پرسشها داده شده... میتونید همچنان خودتون رو به نشنیدن بزنید.
ببین حاج علی آقا من فردا صبح باید برم استقبال حاجی ای که از مکه میاد لذا باید زود بخوابم اما قبول کن که نباید خودتو قاطی میکردی
اگر هم اون دوست همکارمون نمیتونست پاسخ بده حداقل بنده رو به شما معرفی میکرد
ولی محض اطلاع شما و چون گفتی نخوندی الان میخونم:.....
1- توضیحاتت رو یه بار دیگه بخون..اصلا قانع کننده نیست.من دو تا سئوال واضح پرسیدم..گفتم جام نیوز خبر آنلاین.هر دو تا شون خبر داغ و مهم و اصیل دشتند و هر دو تا شون خبر کذب...قبول کن جواب خوبی ندادی
2- در مرود فیسبوک منظور منو متوجه نشدی
4- برگشتیم به سئوال قبل؟ مترتون چیه؟ ارزش داشتن مترش چیه؟ شما باید بگی ارزش بحث داره؟ بنظرم این میشه دیکتاتوری
5- منظور منو نگرفتی...
6- اولا اگر نخوایم باب گفتگو باز بشه کیو باید ببینیم...دوما در مورد اون کاربر گمون میکردم مدیرای اینجا محرم اسرارن نه کاشف الاسرار..ضمن اون دوستمون همونی که شما باعث شدی بره پسر خوبیه ...فقط ما از هم تشکر نمیکنیم که گمون نکنم اارتباطی به شما پیدا کنه

اما در مورد دو تا یوزر من
یکی اش GROUNDROCKETهست که شما امروز زحمتشو کشیدی و بن کردیش
اما دومیش همینه که از سال 2009 دارمش
وقتی فقط یه یوزر دارم مجبورم با همین وارد بشم چون اولی رو شما زحمت کشیدی و بن اش کردی
ضمنا بنده استقلالی هستم و افتخار میکنم
تو تاپیک پرسپولیس هم امشب دو تا پست زدم به دو دلیل: 1- واقعا از ظلمهایی که به دوستان تو بخش تاپیک استقلال میشه انتقاد دارم 2- گفتم بخاطر مصون موندن این یوزرم از تاپیک پرسپولیس شروع کنم
اونجا هم نرفتم بگم من پسپولیسی هستم...فقط گفتم زنده با پرسپولیس قهرمان ..چون ما همیشه پرسپولیس رو قوی و قهرمان میخوایم که 4 تا 4 تا دربی ببریمشون و بعد گفتم علی کریمی رو دوست دارم که همین جا هم میگم
در انتها هم باید خدمتتون عرض کنم بنده چون عادت دارم بیام پی تی الان یه یوزر بیشتر ندارم یکیش بن شده یعنی ندارم
..دومیش هم همینه
شب خوش....ایشالا فردا متقاعد بشم ازاین فروم که فقط یه تاپیکشو استفاده میکنم کوچ کنم و خیال شما رو راحت کنم که بعید میدونم اصول اخلاقیم این اجازه رو به من بده

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ضمنا متاسفانه بنده سواد خواندن و نوشتن ندارم
لطفا یکی از دوستان این متن قانون رو باعکس زیر تطبیق بده و بمن بگه قانون در عکس رعایت شده یا خیر؟

25658965347884199242.jpg
دوست عزیز بدون هیچ جانبداری و تعصبی،مدیر عزیز طبق قوانین پست گذاشته دیگه،من واقعا چیز خلاف قانونی تو این پست نمیبینم،میشه بگید مشکلش چیه؟

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
بنظر شما این پاسخ سوالات من بود؟ نکنه شما این موارد رو فوراد میکنید؟
ضمنا جهت اطلاع شما عرض کنم دیگه عزیز آبی ای باقی نمونده که از قوانین شما متفیض نشده باشه
تو هفته جاری 2-3 نفر بن شدن،سه چهار نفر قهر کردن
ای کاش پاسخ سوالات من رو میدادید!
مطمئن باشید قوانین تون نقص داره، برای من رها کردن این فروم مثل آب خوردنه ولی بنظرم باید ایستاد و مقاومت کرد واز حرف حق دفاع کرد
قانون باید اصالت داشته باشه، قوانین نباید سلیقه ای باشه، قانون باید توسط فرد کاردان وضع بشه
شما که همکار بخش ورزش هستید به اتفاق سایر مدیران چند بار تا بحال سری به فروم های خارجی و با تجربه تر زدید و قوانینشون رو مطالعه کردید؟

نه عزیز، هنوز فرصت نکرده ام پاسخ سوالات شما رو تکمیل کنم. در واقع مشغول تایپ پاسخ کامنت قبلی تان بودم که نوشته جدید شما رو دیدم و نیمه کاره رهایش کردم ...

به هر حال میل خودتان است که در این فوروم ادامه بدهید یا نه، اینجا برای کسی نامه فدایت شوم نمی نویسند که بیا فعالیت کن!

از طرفی ما هم هرگز ادعا نکرده ایم که نظریه مان کامل و بدون عیب و نقصه (آخرین جمله قوانین نوشته شده این قوانین به روز می شوند یعنی قابلیت تجدید نظر دارند)، ولی از فحوای کلام شما چنین به نظر می رسه که بیشتر به سمت "باری به هر جهت بودن" و "نظریه صلح کل" تمایل دارید تا مسایل دیگر.

اگر شما دوست دارید دوباره فضا رو ببریم به این سمت که آشفته بازاری بشه که هر کی هر چه دل تنگش خواست بگه و کسی هم خدای ناکرده نگه بالای چشمانت ابرو روییده، بگویید که یک رفراندومی همینجا بگذاریم ببینیم نظر بقیه چی هست! چون با نحوه استدلال کردن شما ما (تیم مدیریت فعلی) کاردان نیستیم و به صورت کتره ای و قضا قورتکی و دیمی در حال اداره بخش هستیم!

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ما چه پاسخی بدیم که شما راضی بشید خدا میدونه... من فردا صبح قرار کاری بسیار مهمی دارم اما اونقدر برام مهم هست که به تک تک پرسشهای شما پاسخ بدم. هرچقدر هم که بی حرمتی کنید. شب شما هم خوش... از حاجی از سفر رسیده هم التماس دعا داشته باشید...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
دلیل حذف آخرین پست من در تاپیک هواداران استقلال چی بوده؟ اولش هم که اظهار نظر داشت؟ جدا با خودتون چند چندید؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
متن خبر رو گذاشتید نه لینک... قرار ما دو لینک به بالا بود یا دست کم یک لینک با اظهار نظر... خوب هم داشتید مراعات میکردید... تا این آخری

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
متن خبر رو گذاشتید نه لینک... قرار ما دو لینک به بالا بود یا دست کم یک لینک با اظهار نظر... خوب هم داشتید مراعات میکردید... تا این آخری
خدائیش دیگه خیلی دارید خاکی میزنید..پستمو برگردونید لینکاش بذارم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خیر... لطفا شما وفق مقررات رفتار کنید. ترجیحا لحنتون رو هم عوض کنید... بنا بر شوخی نداریم.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
من با کسی شوخی ندارم
بی زحمت بزنید شبکه 3 برنامه ماه عسل، و بشینید کالم تماشا کنید، این برنامه ها رو برای امثال شما میذارند که یکم تو ماه عزیز به بندگان خدا ظلم نکنید

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اگر اصرار بر مراعات قوانین تصویب شده در یک جامعه از دید شما ظلمه، منو واگذار کنید به قادر عادل. من هم معتقدم شکستن مکرر قانون از سمت افرادی مثل شما که بسیار هم مدعی هستید، ظلم مسلم به دیگرانی هست که همون قوانین رو مراعات میکنن. من هم شما رو واگذار کردم به همون مرجعی که آدرس دادید...

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
ما که هر چی پست میدیم خلاف قوانینه شماست، این دایره و محدوده قوانین تون رو مشخص کنید یوخ ما پا رو قواینتون نذاریم
فعلا ریشو قیچی دست شماست و هرجور عشقتون میکشه بتازید،
کم نیستن کاربرای شاکی از نحوه برخورد و مدیریت شما، کاش در این شبها به فکر این باشید که آیا دلی رو نرنجوندید و کسی هست از شما راضی باشه یا نه؟

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
تک تک اون مدعیها رو بیارید تا من هم از عملم دفاع کنم. جالبه که شما هروقت خطایی میکنید و باهاتون برخورد میشه، میشید مدعی العموم. من هرگز مدعی بی اشتباهی نبودم و نخواهم بود. اما شما که پای اعتقادات مذهبی رو بخاطر اشتباه خودتون به این مسایل باز میکنید، کاش وجدان داشتید. در برنامه هایی که میبینید و توصیه میکنید چیزی از وجدان یاد نمیدن؟ احسنت بر شما...
این بحث رو تموم میکنم. جای این خاله زنک بازیها اینجا نیست. لب کلام... قوانین مشخص هستند. اگر هنوز رغبت نکردید بخونید لطفا برای تحریک وجدانتون هم که شده بخونید. کسی هم اگر از دید شما خطاکرد ریپورت کنید. اینها اساس فعالیت در این بخش هست. ضمنا... تهمت و افترا هم گناه بزرگیه... ان شاءالله که اعتقاد دارید؟

والسلام

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
فقط مینونم بگم متاسفم
دل شکستن هنر نیست تا میتوانی دلی به دست آور آقای مدیر محترم
یه نگاهی به تاپیکای انجمنت بنداز ، ببین چقدر سوت و کور شدن . هرکیو تونستی با اخطار ها و بن کردن های بی جهت از این جا روندی حتی مدیر های دیگه انجمن رو !
خدا رو شکر که تو یه مکان مجازی مدیر شدی و عواقب سنگینی برای جامعه ندارید ، هر روز برای خودتون یه قانون من در اوردی درست میکنید و هرکی خلافش عمل کنه درجا پستش پاک میشه و نهایتا خودش بن میشه

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
آقای به اصطلاح مدیر ... فکر کن اگر خدا هم مثل شما میخواست جهان رو مدیریت کنه هرکس که خطایی میکرد یه شهاب سنگ میخورد تو سرش و از زندگی بن میشد و نتیجتا هیچ جنبنده ای روی زمین باقی نمیموند که خدا بتونه براش خدایی کنه
دقیقا مثل خودت که دیگه کسی نمونده که بتونی براش مدیریت کنی !

بالا