برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

مدتی بود از راهنمایی هاتون بی بهره بودیم... البته آمار و اوضاع چیز دیگه ای رو نشون میده. اما اگر شما دوست دارید در فضایی که قانون جنگل توش حکم فرماست و هرکس، هرطور، هرکاری که دلش خواست انجام بده، فعالیت کنید، من برای شما و بقیه دوستانتون برای پیدا کردن چنین جایی آرزوی موفقیت میکنم. حتما میدونید که قانون حتی اگر هم بد باشه از بی قانونی بهتره...

سربلند و تندرست باشید

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
آقای محترمی که پست منو پاک کردی . شما دیگه لازم نیست که بیاید بعد از این پست قوانین رو یادآوری کنید . هر چیزی حدی داره !!
پست اینستاگرام رسمی امیرحسین صادقی رو پاک کردید . چرا ؟ چون به مذاق شما خوش نیومده . پستی که گذاشتم حتی سایت فارس هم قرار داده پس منبع رسمیه !
من هم اون پست رو در اسپویلر قرار دادم که خدایی نکرده به کسی برنخوره ... ولی باز شما ......!
متن و تصویری که امیرحسین صادقی قرار داده رو دوست ندارید من اینجا قرار بدم ... پس اینجا چیکار کنیم ؟ دور هم بگیم و بخندیم خوبه ؟!
نمیدونم باز دوباره میخواید چه بهانه ای بیارید . تحریک آمیز بودن چطوره ؟! اگه نمیتونیم راجع بازیکن خودمون پست بدیم پس این تاپیک رو ببندید !
چند سال پیش هم چند تا پست من پاک شد که بیشترش در تاپیک کل کل بود . ولی من قبول کردم چون به حق بود . اما الان واقعا متاسفم
هر چه زودتر اون پست رو برگردونید . هر مدیر یا همکار انجمنی این کار رو کرده پاسخگو باشه .

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
الان یه جواب تکراری میدن که اینه :
با شیوه شما اشنام مطابق قوانین عمل کنین پست تحریک امیز و ..................
ول کنین بزارین با احساس مدیر بودنشون برا خودشون خوش باشن تنها دلگرمی اونا تو دنیا همینه پس سخت نگیرین

Last edited:

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
مدیر یا همکاری که پست منو پاک کردید باید یک راه رو انتخاب کنید :
1. پست من طبق قوانین بوده و برگردونده میشه به همان جای قبلی.
2. پست من خلاف قوانین بوده . در این صورت باید ایشون من رو توجیح کنن و دلایل موجه داشته باشن و مهمتر از همه این که چون پست من از نوع کری خوندن محسوب شده و حذف شده ... پس باید ایشون تمام پست های با عکس 4 و تمام پست های با عکس 6 و همچنین تمام امضا ها و آواتار هایی که به نوعی کری خوندن محسوب میشه رو حذف کنند. دقت کنید باید تمام پست های گذشته پاک بشه قانون اگه اگه واقعا قانونه پس باید برای همه باشه . نمیشه پست من حذف بشه ولی بقیه عکس ها و کری ها باقی بمونن ! قانون شما که از امروز شروع نشده ! شما که بهتر از من میدونی ..!
مدیر یا همکار عزیز این یه دستور یا تهدید به هیچ وجه نیست . این میزان تعهد شما به قوانین رو نشون میده و امیدوارم که پایه ای ترین قانون یعنی اعمال بصورت یکسان برای همه رو در نظر داشته باشید . در غیر اینصورت نباید انتظار قانونمندی از یک کاربر دیگه رو داشته باشید.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
عرض ادب!!!
پست شما رو بنده ویرایش کردم...
خودتون هم از قدیمی های تاپیک استقلال هستید و میدونید که بنده هم استقلالی هستم و تعصبم نسبت به تیم از شما اگه بیشتر نباشه کمتر هم نیست
قبول کنید پست امیر حسین صادقی شاید برای من و شما زیاد مهم نباشه اما برای یه پرسپولیسی زیاد خوشایند نیست...یه سری از پست ها هم هستن اگه از همون اول حذف بشن خیلی بهتره تا اینکه یه مدت بگذره و بحث و جدل پیش بیاد و جو تاپیک ها به هم بریزه نمونه بارزش هم پست هایی بود که چند روز پیش در مورد رضا عنایتی در تاپیک پرسپولیس گذاشته شد. دقت کنید رضا عنایتی چند ساله بازیکن استقلال هم نیست اما باز با این وجود کاربرای استقلالی شاکی شدن و حتی در تاپیک خودمون به نوعی داشتن جواب میدادن مطمئنا اگه از جلوش گرفته نمی شد بحث های بیشتری پیش میومد
مطمئن باشید در مورد این پست شما هم ممکن بود چنین چیزی پیش بیاد و در تاپیک پرسپولیس غیر مستقیم یا مستقیم یه تیکه بار صادقی میشد و این ماجرا ادامه داشت تا تب و تابش میخوابیید
در مورد پست های مربوط به 6 و 4 هم جالبه بدونید اوایل که 4 به کری خونی ها اضافه شد بنده خودم چینین عکسی رو گذاشتم که توسط مدیر وقت حذف شد!!! اما خوب کم کم اون حساسیت ها از بین رفت و حتی میبینیم شخصیت های معروف در تلویزیون هم اگه بخوان کری بخونن بیشتر از این اعداد استفاده میکنن که هم رسمی تره و هم هیچ توهینی درش نیست . قبول کنید 6 و 4 خیلی تفاوت داره با این که یکی بیاد بگه عنایتی با دماغ گل میزنه و یا اظهار نظر بازیکن خودمون در مورد جایگاه تیم رقیب که در پایان از اصطلاح "خخخخخخخخخ" استفاده میکنه و نوعی حالت تمسخر و کل کل داره

در مورد امضا هم شاید بنده هم با شما هم نظر باشم اما این در حیطه اختیارات بنده نیست...
اینو هم اضافه کنم اگه بخوایم بقیه به عقاید و چیزهای مورد علاقمون که در این فرم نمونش میشه همون تیم ها و بازیکنای محبوبمون احترام بذارن باید خودمون پیش قدم باشیم

در پایان خدمتتون عرض کنم بنده هم تا مدتی قبل یه کاربر معمولی بودم و کاملا احساستون رو در مورد پاک کردن پستتون درک میکنم و اگه دلگیر شدید ازتون خیلی زیاد معذرت میخوام اما خوب امیدوارم که شما هم به همون نسبت ما رودرک کنید...

D.X

Registered User
لایک‌ها
4,002
ببین دوست عزیز . من خدایی نکرده قصد توهین ندارم ولی قبول کنید که کاربری که به تازگی همکار شده قوانین رو سفت و سخت میگیره و یکسری قوانین جدید هم برای اثبات خودش ایجاد میکنه ! شما هم مثل اینکه این قانون رو ایجاد کردید که پست های 6 و 4 و امضاهای بدتر از اون حذف نشن ولی پست های اینستاگرام جناب صادقی و امثالهم باید به سرعت نور حذف بشن. در مورد امضا هم ، شما که با من موافقی پس چرا تا حالا به مدیران رده بالا اطلاع ندادید ؟
بعد عرفان جان شما خودت رو با بحث رضا عنایتی در تاپیک پرسپولیس توجیه میکنی. واقعا تعجب داره و تا حدودی خنده دار ! من در مورد صادقی پست گذاشتم ، بازیکن تیم خودم !!!! نه کسانی از باشگاه رقیب مثل آقای صادقیان یا نیلسون و ....و نه توهینی به شخص خاص !
یک عکس ساده گذاشتم . شما با پست رضا عنایتی در تاپیک پرسپولیس مقایسش میکنی ؟ نسبت تحریک آمیز بودن این 2 پست با هم برابرن ؟ من بر خلاف شما ، مطمئن نیستم که یحث و جدلی پیش میومد !
تاپیک استقلال ، تاپیکی نیست که همه دوستان پرسپولیسی واردش بشن .... منم میدونم که برای دوستان پرسپولیس خوشایند نیست به همین علت عکس رو در اسپویلر قرار دادم . بعد شما بازم حذفش کردی !
شما باید طبق قوانین عمل کنید . این پستی هم که گذاشتید نشون میده که کاملا سلیقه ای و بنا بر استدلال خودتون پست رو حذف کردید . شاید اگه مدیر یا همکار دیگه ای بود تصمیم دیگه ای میگرفت.
کری 4 هیچ حساسیتی ایجاد نمیکنه ، امضا های که هر روز میبینیم هم هیچ حساسیتی ایجاد نمیکنه ولی یه تصویر مربوط به جدول لیگ که درون اسپویلر بود ، حساسیت ایجاد میکنه !
حرف های شما یک درصد هم منو توجیح نکرد .
و در نهابت برای من که بیش از 4 سال با تمام وجود فعالیت کردم خیلی سخته که ببینم یک همکار جدید پست من رو طبق استدلال خودش و بی توجه به قوانین پاک کنه .
میدونم که اینجا برای کسی دعوت نامه فرستاده نمیشه و گودبای پارتی هم گرفته نمیشه ، اما فعالیت من در بخش فوتبال همین امشب پایان گرفت / بدرود مازیار
5 شهریور 1393

عرفان جان لازم هم نیست که بعد از من پستی قرار بدی .

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
انجمنی که یه زمانی یکی از مهمترین و پربازدید ترین بخش های سایت بود رو تبدیل کردند به قبرستان لینک ها و خبرهای معمولی.
اگر بنا باشه فقط خبر گذاشته بشه و هیچ جنبه بحث و تحلیل و فان و ... نداشته باشه کاربرا میتونن از سایتهای هواداری اخبار روز رو دریافت کنن
بنده هم با این انجمن خداحافظی میکنم
بدرود / قربانت بتمن

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دوستای بجای قهر از مدیران بخواین تجدید نظر کنن تو مقررات مطمعن باشید اگه همه ناراضی باشن قطعا اقداماتی صورت میگیره
همه این مشکلات از وقتی تاپیک کل کل بسته شد بوجود اومد بنظرم باید باز باشه تاپیک کل کل ولی تعداد همکار برای ویرایش و رسیدگی بیشتر باشه

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خیلی از پست های اخیر من در تاپیک استقلال بدون دلیل خاصی بلافاصله پاک میشه که جای تعجب داره. اگه موضوع از سر لجاجت هست یا هر چیز دیگه ، فوراً اطلاع بدید تا من عطای ارسال پست در این تاپیک رو به لقاش ببخشم. همچین آش دهن سوزی هم نیست ، ولی من چون همزمان در شبکه های اجتماعی مربوط به استقلال هم فعال هستم اینجا هم گاهی پست میگذارم. اگه دلیل قانع کننده برای پاک شدن پست هام نبینم ، بی خیال فعالیت در اینجا میشم. بخش ورزش ارزونی مدیران پرسپولیسی انجمن!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
خیلی از پست های اخیر من در تاپیک استقلال بدون دلیل خاصی بلافاصله پاک میشه که جای تعجب داره. اگه موضوع از سر لجاجت هست یا هر چیز دیگه ، فوراً اطلاع بدید تا من عطای ارسال پست در این تاپیک رو به لقاش ببخشم. همچین آش دهن سوزی هم نیست ، ولی من چون همزمان در شبکه های اجتماعی مربوط به استقلال هم فعال هستم اینجا هم گاهی پست میگذارم. اگه دلیل قانع کننده برای پاک شدن پست هام نبینم ، بی خیال فعالیت در اینجا میشم. بخش ورزش ارزونی مدیران پرسپولیسی انجمن!
عرض ادب
چند وقت پیش اخطار دادیم پست های مورد دار از این به بعد بدون هیچ ارفاقی حذف میشن...
پست های اخیر شما که حذف شده تماما در مورد تیم حریف و مهدی طارمیه اونم با کنایه زدن و تیکه انداختن
طارمی هیچ ربطی به تاپیک هواداری استقلال نداره اگه نکات گنگی در مورد قراردادش موجود هست و ذهن شما را مشغول کرده می تونید برید تو تاپیک پرسپولیس محترمانه سوال کنید یا در تاپیک بحث و تبادل در چهار چوب قوانین با بقیه بحث کنید...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
عرض ادب
چند وقت پیش اخطار دادیم پست های مورد دار از این به بعد بدون هیچ ارفاقی حذف میشن...
پست های اخیر شما که حذف شده تماما در مورد تیم حریف و مهدی طارمیه اونم با کنایه زدن و تیکه انداختن
طارمی هیچ ربطی به تاپیک هواداری استقلال نداره اگه نکات گنگی در مورد قراردادش موجود هست و ذهن شما را مشغول کرده می تونید برید تو تاپیک پرسپولیس محترمانه سوال کنید یا در تاپیک بحث و تبادل در چهار چوب قوانین با بقیه بحث کنید...
یادم نمیاد جایی گفته باشم نکته ای ذهن من رو مشغول کرده. موضوع اصلی در مورد سجاد شهباززاده بود و مبالغ و شرایطی که در صورت فسخ احتمالی قراردادش در آینده باید متحمل بشه و مقایسه شد با مورد اخیر که شباهت بسیاری به هم دارند. شما هم احتیاجی نیست به من بگید کجا برم و چی کار کنم! فروم و تاپیکتون هم ارزونی خودتون.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
یادم نمیاد جایی گفته باشم نکته ای ذهن من رو مشغول کرده. موضوع اصلی در مورد سجاد شهباززاده بود و مبالغ و شرایطی که در صورت فسخ احتمالی قراردادش در آینده باید متحمل بشه و مقایسه شد با مورد اخیر که شباهت بسیاری به هم دارند. شما هم احتیاجی نیست به من بگید کجا برم و چی کار کنم! فروم و تاپیکتون هم ارزونی خودتون.
قوانین داره...
وقتی زحمت نمیدید به خودتون قوانین رو مطالغه کنید باید یاداوری بشه...

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مدیر منتسب به تیم پیروزی که پست من رو پاک کرد چند دقیقه پیش ، فوراً بیاد توضیح بده که چرا پست پاک شد وگرنه همون پست رو تکرار میکنم . 1000 بار هم اگه پاک بشه باز میفرستم چون مخالف قوانین نبود. زود و فوری. منتظرم

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
مدیر منتسب به تیم پیروزی که پست من رو پاک کرد چند دقیقه پیش ، فوراً بیاد توضیح بده که چرا پست پاک شد وگرنه همون پست رو تکرار میکنم . 1000 بار هم اگه پاک بشه باز میفرستم چون مخالف قوانین نبود. زود و فوری. منتظرم
در این تاپیک با هماهنگی های صورت گرفته با سایر دوستان فقط بنده جواب میدم مگر نکاتی باشه و خودشون بخوان اضافه کنن

هر پستی راجع به تیم های حریف در تاپیک های هواداری که تنش ایجاد کنه حداقلش پاک شدنه
تاپیک هواداری اسمش معلومه و احتیاج به توضیح نداره
اگر در فوتبال روز یه ماجرایی اتفاق افتاده و احتیاج به بحث داره می تونید از تاپیک زیر با رعایت قوانین و احترام به هوادار و تیم مفابل استفاده کنید نه اینکه بحث یه طرف کل کل و ... پیش بره
https://forum.persiantools.com/thre...ر-مورد-اتفاقات-روز-فوتبال-و-حواشی-ِ-آن.46376/

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
پست من مشخصاً راجع به تیم استقلال و حق ضایع شده از این تیم به واسطه جعل سند و دست بردن تو تاریخ قرارداد و احتمالاً پرداخت رشوه توسط باشگاه پیروزی بود که به این وسیله تونسته قرارداد بازیکن خودش رو ثبت کنه. منظورم همون بازیکنی هست که یک میلیارد و دویست میلیون تومنی که بابت فسخ قرارداد با ترکیه بهش داده بودن گذاشته جیب خودش و رفته باهاش ماشین خریده! صحبت من سر این بود که اگه چنین چیزی حقیقت داشته باشه ، مدیران باشگاه استقلال باید شکایت خودشون رو فوراً مطرح کنند چون تمام بازی هایی که این بازیکن توشون به میدون رفته باید 3 بر صفر به سود حریف بشه و به این ترتیب ، قهرمان واقعی لیگ پارسال ، استقلاله.

پرسشی که از کاربران تاپیک استقلال پرسیدم هم این بود که از اونجا که ریاست مجمع هر دو تا باشگاه یکی هست ، شاید وزیر ورزش اجازه چنین کاری رو به استقلال نده و نظرشون رو در این رابطه پرسیده بودم.

این کجاش مربوط به تیم دیگه میشه؟! اتفاقن کاملن به باشگاه استقلال مربوطه چون حق این تیم رو ضایع کردن و هوادارها باید آگاه باشن و مدیران باشگاه هم باید هر چه سریع تر بابت تقلب صورت گرفته واکنش نشون بدن و سکوت نکنن.

اگه قرار هست سلیقه ای برخورد بشه که هر پستی که عشقتون کشید پاک کنید یا پاک نکنید اون یه بحث دیگه است. اگه قراره که قانون جنگل باشه و هر کسی که احساس میکنه قلدرتره بزنه پست سایرین رو بدون توجه به مضمون اصلی پست پاک کنه ، خیلی روشن بگید تا من و خیلی های دیگه دندون لق انجمن های فوتبال این فریوم رو بکنیم و فعالیتمون رو معطوف شبکه های اجتماعی با بازدید کنندگان میلیونی کنیم . حداقل اونجا احترام افراد حفظ میشه و قانون جنگل هم حکمفرما نیست!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
پست من مشخصاً راجع به تیم استقلال و حق ضایع شده از این تیم به واسطه جعل سند و دست بردن تو تاریخ قرارداد و احتمالاً پرداخت رشوه توسط باشگاه پیروزی بود که به این وسیله تونسته قرارداد بازیکن خودش رو ثبت کنه. منظورم همون بازیکنی هست که یک میلیارد و دویست میلیون تومنی که بابت فسخ قرارداد با ترکیه بهش داده بودن گذاشته جیب خودش و رفته باهاش ماشین خریده! صحبت من سر این بود که اگه چنین چیزی حقیقت داشته باشه ، مدیران باشگاه استقلال باید شکایت خودشون رو فوراً مطرح کنند چون تمام بازی هایی که این بازیکن توشون به میدون رفته باید 3 بر صفر به سود حریف بشه و به این ترتیب ، قهرمان واقعی لیگ پارسال ، استقلاله.

پرسشی که از کاربران تاپیک استقلال پرسیدم هم این بود که از اونجا که ریاست مجمع هر دو تا باشگاه یکی هست ، شاید وزیر ورزش اجازه چنین کاری رو به استقلال نده و نظرشون رو در این رابطه پرسیده بودم.

این کجاش مربوط به تیم دیگه میشه؟! اتفاقن کاملن به باشگاه استقلال مربوطه چون حق این تیم رو ضایع کردن و هوادارها باید آگاه باشن و مدیران باشگاه هم باید هر چه سریع تر بابت تقلب صورت گرفته واکنش نشون بدن و سکوت نکنن.

اگه قرار هست سلیقه ای برخورد بشه که هر پستی که عشقتون کشید پاک کنید یا پاک نکنید اون یه بحث دیگه است. اگه قراره که قانون جنگل باشه و هر کسی که احساس میکنه قلدرتره بزنه پست سایرین رو بدون توجه به مضمون اصلی پست پاک کنه ، خیلی روشن بگید تا من و خیلی های دیگه دندون لق انجمن های فوتبال این فریوم رو بکنیم و فعالیتمون رو معطوف شبکه های اجتماعی با بازدید کنندگان میلیونی کنیم . حداقل اونجا احترام افراد حفظ میشه و قانون جنگل هم حکمفرما نیست!

یه هر حال در زدن چنین پست هایی دقت کنید که رنگ کل کل نگیرند و من بالا هم یادم نبود عرض کنم ، بارها گفتیم از اسم درست تیم ها استفاده کنید استفاده کردن از اسم هایی مثل تیم سوم پایتخت و .. باعث میشه پستی که هیچ مشکلی نداشته باشه بدون اینکه ادامش خونده بشه به همین دلیل کوچیک حذف بشه ...
بازم تاکید میکنم بعضی از پست هایی مثل پست شما شاید بهتر باشه در تاپیک بحث های روز گذاشته بشه چون بخوایم و نخوایم ایجاد تنش میکنه و وقتی هم صلاح میدونید در تاپیک هواداری بزارید خواهشا رعایت کنید رنگ کل کل و توهین نگیره ...
در هر صورت ممنون از همکاری شما

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
اعتراض و نقد جاش تاپیک وقایعه
اگر هم موردی در فوتبال اتفاق افتاده و نیاز به بحث هست می تونید برید تاپیک بحث و تبادل
خودم به عنوان یه استقلالی به هیچ عنوان دوست ندارم در مورد تیم های رقیب بحث بشه پرسپولیس 4تا خورده به من استقلالی چه مربوطه؟ اگه احساس میکنید غرور ملی تون رو جریحه دار کردن برید تاپیک بحث و تبادل اونجا بدون کل کل تاکید میکنم بدون کل کل بحث کنید...
هیچکس هم تو این تاپیک پست های مورد دار رو ریپورت نمیکنه برخلاف تاپیک پرسپولیس که بعضی یوزراشون تو این تاپیک غلط املایی رو هم ریپورت میدن شما هم بجای اینکه بیاید جواب بدید به یوزر خاطی پستش رو ریپورت بدید
تمامی ریپورت ها هم رسیدگی میشه اون یوزر با سابقه هم که می فرمایند برخوردی صورت نمیگیره،مثل اینکه دیروز سر ریپورت شما یکی از کاربرای پرسپولیسی بن شد!!! اینقدر بی انصاف نباشید...
رامون دیاز هم در یه تیم درجه اول آسیاست الان تیم ما درجه دو آسیا هم نیست با شاهکار منصوریان پس نمیاد خیالتون راحت!!!

https://forum.persiantools.com/threads/وقایع-اتفاقیه-تالار-فوتبال.125705/

https://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-تبادل-نظر-در-مورد-اتفاقات-روز-فوتبال-و-حواشی-ِ-آن.46376/
سلام به آقا عرفان عزیز و دوست قدیمی
خدمتتون چند نکته عرض کنم
اولا بنده و احتمالا بقیه دوستان کلوپ استقلال همه طرفدار این هستن که اگر کسی توهینی کرد یا رفت توی تاپیک رقیب تحریکشون کرد یا تحقیرشون کرد و از این جور کارها باید بن بشه اصلا حرفی روش نیست
اما توجه کنید استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت ورزش هستن و دولتی منابع مالیشون و تصمیم گیری در موردشون و مدیر عامل و هیئت مدیره اش و حتی تاییدیه انتخاب سرمربی شون هم از یک جا و یک فرد و نهاد میاد
یعنی این دو تیم مثل دو نیمه سیب میمونن نمیشه شما وقتی در مورد یک سیب حرف میزنی بگی مثلا منظورم نیمه سمت راستش هست نه چپش !!!
بودجه وزارت ورزش برای این دو باشگاه مثلا 50 میلیارد هست و اگر به یک تیم 35 میلیارد بدن به تیم دیگه مجبورا 15 میلیارد بدن ... بنظر شما اینجا میشه گفت آقا اون تیم که به ما ربطی نداره 35 میلیارد گرفته وزارت ورزش هم حتما دوست داشته پس هیچ حرفی نزنیم بزاریم حق استقلال خورده بشه نتیجه اش هم بشه تیم ته جدولی در خطر سقوط اون هام برن قهرمان شن و بشن جزو 4 تیم آسیا ... قطعا اینجا انتقاد کردن و بیان این مسئله که معضل مهم استقلال هست لازمه اصلا فلسفه تاسیس اینجا واسه بحث و تبادل نظر هست نه اعلام نتیجه بازی های استقلال ...
یا مثلا الان دربی در پیش داریم میشه گفت آقا هیچی از اون تیم حرف نزنید فکر کنید استقلال با خودش بازی داره !!! اصلا این منطقی هست ؟ ... اصلا اسم استقلال و پرسپولیس با هم معنی پیدا میکنه
من و دوستان دیگه حرفمون اینه هر چیزی که در مورد اون تیم اینجا گفته شد و جنبه بی ادبی و کری خونی و توهین داشت شما حق برخورد قطعا دارید و برخورد کنید ما هم حمایت میکنیم
ولی پست هایی که این چیزها توش نیست و توی همین روزنامه های ورزشی هر روز داره چاپ میشه و توی اخبار و صدا و سیما و 90 هم گفته میشه فقط چون اسم اون تیم توش میاد که نمیشه حذف بشه
نظر من اینه باید به یک تعادل منصفانه برسید در هر دو تاپیک

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
سلام به آقا عرفان عزیز و دوست قدیمی
خدمتتون چند نکته عرض کنم
اولا بنده و احتمالا بقیه دوستان کلوپ استقلال همه طرفدار این هستن که اگر کسی توهینی کرد یا رفت توی تاپیک رقیب تحریکشون کرد یا تحقیرشون کرد و از این جور کارها باید بن بشه اصلا حرفی روش نیست
اما توجه کنید استقلال و پرسپولیس هر دو متعلق به وزارت ورزش هستن و دولتی منابع مالیشون و تصمیم گیری در موردشون و مدیر عامل و هیئت مدیره اش و حتی تاییدیه انتخاب سرمربی شون هم از یک جا و یک فرد و نهاد میاد
یعنی این دو تیم مثل دو نیمه سیب میمونن نمیشه شما وقتی در مورد یک سیب حرف میزنی بگی مثلا منظورم نیمه سمت راستش هست نه چپش !!!
بودجه وزارت ورزش برای این دو باشگاه مثلا 50 میلیارد هست و اگر به یک تیم 35 میلیارد بدن به تیم دیگه مجبورا 15 میلیارد بدن ... بنظر شما اینجا میشه گفت آقا اون تیم که به ما ربطی نداره 35 میلیارد گرفته وزارت ورزش هم حتما دوست داشته پس هیچ حرفی نزنیم بزاریم حق استقلال خورده بشه نتیجه اش هم بشه تیم ته جدولی در خطر سقوط اون هام برن قهرمان شن و بشن جزو 4 تیم آسیا ... قطعا اینجا انتقاد کردن و بیان این مسئله که معضل مهم استقلال هست لازمه اصلا فلسفه تاسیس اینجا واسه بحث و تبادل نظر هست نه اعلام نتیجه بازی های استقلال ...
یا مثلا الان دربی در پیش داریم میشه گفت آقا هیچی از اون تیم حرف نزنید فکر کنید استقلال با خودش بازی داره !!! اصلا این منطقی هست ؟ ... اصلا اسم استقلال و پرسپولیس با هم معنی پیدا میکنه
من و دوستان دیگه حرفمون اینه هر چیزی که در مورد اون تیم اینجا گفته شد و جنبه بی ادبی و کری خونی و توهین داشت شما حق برخورد قطعا دارید و برخورد کنید ما هم حمایت میکنیم
ولی پست هایی که این چیزها توش نیست و توی همین روزنامه های ورزشی هر روز داره چاپ میشه و توی اخبار و صدا و سیما و 90 هم گفته میشه فقط چون اسم اون تیم توش میاد که نمیشه حذف بشه
نظر من اینه باید به یک تعادل منصفانه برسید در هر دو تاپیک

نظر من رو میخواید اون کاربری که دیروز اومده بود اینجا پستش مشکل نداشت !!! بعدا میگم که چرا بن شد...
شش ماه هیچ کاری نداشتیم علی رغم اینکه تک تک پست ها رصد میشد کار به جایی رسیده بود راحت به هم فحش ناموسی هم میدادن ... اونوقت هم صدای همه بالا اومد حتی مدیرای بالا !!! الانم تا پستی پاک میشه همه میان به اون موقع استناد میکنن که چرا فلانی فلان چیز رو گفت بن نشد!!!

منم قبول دارم بعضی موارد میشه پاک نکرد ولی متاسفانه خود یوزرا سوء استفاده میکنن و بحث رو هی بازتر میکنن تا اینکه بعد چند ساعت مجبور میشیم باید 10 پست رو پاک کنیم چند نفر رو هم بن و اخطار در حالی که اگر روی پست اول سختگیری میکردیم کار به این جاها نمیرسید مثال زیر رو داشته باشید:!

یوزر استقلال در این تاپیک میاد میگه تیم رقیب پول مربی خارجی رو دادن بهش تیمشون هم چهارتا میخوره تو آسیا...اونور تو تاپیک پرسپولیس یکی میاد میگه متخصصین آسیا بجای گیر دادن به بودجه ما یاد بگیرن شیشتایی نشن...تاپیک استقلال: با پول دروازبان بعضی از تیم ها می تونیم تریم رو استخدام کنیم راحت تازه آبرو ریزی هم نمیکنه....تاپیک پرسپولیس: جالبه حماسه پنگوئن در مقابل العین یادشون رفته(این خوشبینانه ترین حالته که فقط دو یوزر دارن غیر مستقیم حرف میزنن که همیشه معمولا چند نفر دیگه هم قاطی میشن)

حالا اگه ما بیایم به یوزر پرسپولیس اخطار بدیم به خاطر پنگوئن میاد میگه که فلانی شروع کرد... کاری نداشته باشیم اوضاع بدتره...بزاریم بحثشون تموم بشه ممکنه فحاشی صورت بگیره...بیایم طرفی که اول پست زده و تحریک کرده میگه پست من که مشکل نداشته... بهترین کار همونه که تا جایی که ممکنه پستی که تنش زاست حذف بشه و اخطار یا بن بشه و مسئله در همون نطفه فیصله داده بشه
به همین دلیل یوزر دیروز که عنوان روزنامه های خودمون رو گذاشته بود اخطار داده شد که منجر به بن شد چون پستش کاملا تنش زا بود و مطمئنا منجر به اخطار گرفتن بقیه هم میشد و اگر کاری هم نمیکردیم میشد رویه که همه میرفتن تاپیک تیم رقیب و پست میزدن و الی ....

منم شخصا روی قضیه طارمی بحث دارم ولی جاش تو این تاپیک نیست چون پرسپولیسی ها بیان اینجا پستمو کوت کنن در محترمانه ترین حالت ممکن، به تاپیک خودشون راهنماییش میکنید!!!... پس مسایلی که اینجوریه در نهایت احترام متقابل در تاپیک بحث و تبادل پست بزنید که طرف مقابلتون هم بیاد جواب بده نه اینجا از روی کل کل یه چیزی رو بنویسم مثلا( طارمی چون جعلی بازی کرده باید نتایج تیم جعلی سه هیچ اعلام بشه ...اونور هم یه یوزر پرسپولیس تو تاپیک خودشون میاد میگه :دوپینگی ها یه جوری از سه هیچ حرف میزنن انگار خودشون اونسال سه هیچ شدن ) این میشه همون مثال بالا که مطرح کردم و دردسر های قبل...

پس خواهشا شماها هم یه خورده رعایت کنید تا فضای بهتری داشته باشیم و گرنه خداییش واسه من چه فرقی میکنه پاک کنم،اخطار بدم و... هدف اینه که همه اینجا در یه فضای بدور از تنش بحث کنیم و لذت ببریم...بارها هم گفتم شخصا پاک کردن هیچ پستی رو دوست ندارم چون خودم هم یه زمانی یه یوزر معمولی و حتی نیو یوزر بودم و بارها پست هام پاک شده و میدونم اصلا حس خوبی نداره وقتی که واسه نوشتن یه پست وقت گذاشتی به هر بهانه ای پستت حذف بشه

پ ن : تمامی مثال ها فقط از جنبه مثال بود که مسئله بهتر تفهیم بشه و چیزایی هست که زیاد میبینیم و قصد بی احترامی به هیچ طرفی نیست
تمامی این پست ها هم به تاپیک وقایع منتقل میشه و فقط به احترام شما که از دوستان قدیمی و یوزرای با سابقه هستید اینجا جواب داده شد تا بعضی از مسایل رفع ابهام بشه

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلامدلیکم

آقا خدا قسمت کنه ما یه زمانی اینجا مدیر بودیم ! میبینم که زدید و کرک و پرمون روهم ریختید کلن ، یه کلنگ بازنشسته ای چیزی واسه مون نگه میداشتید لا اقل !

خبری هست اصن اینجا یا متروکه س :(

بالا