برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به تازگی مشاهده میشه که بعضی از پستها به جای پاک شدن ............. توسط مدیریت ادیت میشه .............. و علت ادیت شدن با جمله کوتاه ولی جامعی عنوان میشه ............. شخصا بارها درخواست داده بودم که تا جایی که میشه پست ها ادیت بشه ......و مهمترین مشکل یهنی سوئ تفاهمات تاپیک در این باره حل بشه

ضمن اینکه شخص خودم رو در جهت گیری این حرکت مثبت و سازنده میدونم ..........خوشحالم که این حرکت انجام شده و مطمینم از بحث هایی که اخیرا تو این تاپیک انجام شده تا حد زیادی جلوگیری میکنه ............................

پ . ن .............. علی جان بالاخره این پست متعلق به من شد! ..............

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
سلام
من درخواست دارم اجازه داده نشه هر مقاله ای از هر سایتی در تاپیک ها گذاشته بشه...فقط به ریپورت وپاک شدن اکتفا نشه..یه قانونی چیزی وضع بشه که حداقل فقط از سایت ورزشی یا غیر ورزشی معتبر مطلب گذاشته بشه وصحت معتبر بودنش هم به عهده مدیران گذاشته بشه.

من نمیگم میزان و نمیدونم ترازو و استاندارد مطلب و مقاله من هستم...ولی دیگه یه مقاله از یک سایت غیر ورزشی غیر معتبر ...متعصب! مشخصه که نباید گذاشته بشه...وگرنه شما بیا ده تا مطلب انتقادی از رحمتی بذار از سایت های معتبر و نقد نویس معتبر ورزشی کسی حرفی نداره..
خوبه من هر مقاله ای ببینم در سایت هایی مثل قل قل میراز ورزش...تیک تاک خبر...آخ جون توپ! بسیج نیوز...بیا توپو نیگا نیوز! در مورد بازیکنان پرسپولیس یا مدیرعامل اسبق این تیم و قضایای مرتبط با زنجانی و ...ببینم بذارم؟ . در مقالات هم هر اتهامی زده باشه مهم نیست. نمیشه که! درسته؟ نمیشه.
خیلی جالبه که مقاله میذارن که رحمتی جنایت علیه بشریت مرتکب شده و فقط حکم اعدام صادر نمیشه اون وقت خیلی راحت لینک مطلب گذاشته میشه بعد انگار نه انگار. بعد هم حتما میگن مقاله رو من ننوشتم! به خدا اگه سر قضیه نصرتی و شیث همچین مقالاتی میذاشتن...سریعا پاک میشد.سایتش هم خیلی معتبره! پل صراط نیوز! آخه اینم شد سایت ؟
مقاله به قصد تخریب گذاشته شده از سایت گرایش!! بله گرایش!!! اسم این سایت رو تا حالا نشنیده بودم! شما شنیده بودید؟ اگه مقاله ای در مجله خانواده سبز در مورد فوتبال زده بشه شما بیشتر بهش توجه و استناد میکنی یا مثلا در مجله ورلد ساکر؟ یا اصلا همین تماشاگر خودمون!

اینجوری که نمیشه...یک بار پیشنهاد دادم لطفا در مورد منابع خبری یا منابع مقالاتی که کاربران میذارن حساسیت نشون بدید...ظاهرا پیشنهادات ما جالب نیست! یا یه دلیلی آورده میشه که نمیشه آقا جان! ریپورت بدید...دیگه چقدر ریپورت بدیم یه سری چیزا رو خودتون می بینید ...همش هم توسط یک کاربر داره انجام میشه! نمیشه که یه کاربر یه کاری رو هی تکرار کنه ما هم هی ریپورت بدیم..بعد دوباره هی تکرار بشه! حالا در تاپیک های مختلف...

تشکر و شرمنده بابت لحن نوشتار. من کمی صبرم کمه :دی

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
سلام
من درخواست دارم اجازه داده نشه هر مقاله ای از هر سایتی در تاپیک ها گذاشته بشه...فقط به ریپورت وپاک شدن اکتفا نشه..یه قانونی چیزی وضع بشه که حداقل فقط از سایت ورزشی یا غیر ورزشی معتبر مطلب گذاشته بشه وصحت معتبر بودنش هم به عهده مدیران گذاشته بشه.

تشکر و شرمنده بابت لحن نوشتار. من کمی صبرم کمه :دی
حرفت منطقیه ...
با دوستان در میان می گذارم.

درود

تصمیم داریم به امید خدا یه بازنگری کلی و ویرایش قوانین تالار ورزش و به ویژه تالار فوتبال داشته باشیم. قطعا این مورد جزو موار قطعی مطرح شده خواهد بود. انتقاد درستیه و باید مشکل رو حل کرد. امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسیم...

سپاس

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
درود

تصمیم داریم به امید خدا یه بازنگری کلی و ویرایش قوانین تالار ورزش و به ویژه تالار فوتبال داشته باشیم. قطعا این مورد جزو موار قطعی مطرح شده خواهد بود. انتقاد درستیه و باید مشکل رو حل کرد. امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسیم...

سپاس
تبریک این میتونه خیلی عالی باشه چون قوانین خیلی وقته به اون صورت تغییر نکرده
فقط یه پیشنهاد دارم اگر یکی دو هفته قبل از تغییر یه تاپیک زده بشه و تو تاپیک های پر رفت و آمد بخش ورزش به ویژه فوتبال فراخوان داده بشه که همه بیان اگه نظری یا پیشنهادی در مورد قوانین جدید دارن ارائه بدن یا مواردی اگه مدنظره مثل موردی که الکاپیتانوی عزیز گفت مطرح کنن هم یه قانون جامعتر و کاملتر خواهیم داشت هم چون خود کاربرا هم در شکل گیری این قوانین دخیل بودن طبیعتا احساس مسئولیت پذیری و مقید بودن به آن بالاتر خواهد رفت و بعدا کسی نمیتواند ایراد یا اعتراضی نسبت به آن داشته باشد

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
تبریک این میتونه خیلی عالی باشه چون قوانین خیلی وقته به اون صورت تغییر نکرده
فقط یه پیشنهاد دارم اگر یکی دو هفته قبل از تغییر یه تاپیک زده بشه و تو تاپیک های پر رفت و آمد بخش ورزش به ویژه فوتبال فراخوان داده بشه که همه بیان اگه نظری یا پیشنهادی در مورد قوانین جدید دارن ارائه بدن یا مواردی اگه مدنظره مثل موردی که الکاپیتانوی عزیز گفت مطرح کنن هم یه قانون جامعتر و کاملتر خواهیم داشت هم چون خود کاربرا هم در شکل گیری این قوانین دخیل بودن طبیعتا احساس مسئولیت پذیری و مقید بودن به آن بالاتر خواهد رفت و بعدا کسی نمیتواند ایراد یا اعتراضی نسبت به آن داشته باشد
همیشه شنونده نظرات سازنده بودیم و هستیم...

یاعلی... از همینجا شروع کنید...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
راستش شخصا حال حاضر حضور ذهن دقیق ندارم اما چند مورد هست در این مدته دیدم که خیلی از دوستان در تاپیکهای مختلف ازش ناراحت بودن یا شرایط بحث و گفتگو و جو تاپیکها رو به هم زده و مدیران هم به دلیل نبود قوانین مشخص شاید علی رغم میلشون نتونستن به اون صورت برخورد کنند

من این موارد رو به دو دسته تقسیم میکنم: دسته اول که باعث شده کیفیت تاپیکها رو پایین بیاره و فقط تعداد صفحات تاپیکها رو بالا برده که اونم فکر نکنم هیچ ارزشی داشته باشه... دسته دوم مربوط میشه به آرامش و فضای تاپیکها

در مورد دسته اول که کیفیت رو خیلی پایین آورده و صدای خیلی ها رو هم بالا آورده در صدرش میتونیم به اخباری اشاره کنیم که توسط یوزرها در تاپیک ها درج میشه و هیچ قانون مشخصی هم در موردش نیست نظر شخصیم این هست که با کمک دوستان و خود مدیریت یه قوانینی در مورد درج خبر در تاپیک ها مدون بشه که گذاشتن خبر لطمه ای به کیفیت تاپیک ها نزنه مثلا هرکس خبر میذاره ملزم هست که واسه خبر حتما عنوان بذاره همچنین عنوان خبر باید بلد شده باشد در خبر از عکس مربوطه هم استفاده شده باشه همچنین در پایان خبر لینک به صفحه خبر هم حتما باید درج گردد به اضافه مواردی همانند خبرگزاری معتبر و...برای مصاحبه هم حتما باید سوالا از جوابها به وسیله بلد یا تغییر رنگ کاملا تفکیک گردند
در این صورت گذاشتن خبر از یه کپی پیست معمولی خارج میشه و کمی کار سخت تر هست در نتیجه کسانی که با انگیزه هایی مثل نمایش امضا و ... این کار رو انجام میدن احتمال زیاد منصرف میشن

خیلی از این موارد رو دیدیم طرف اومده از خوز نیوز و بانکیا و نامعتبر نیوز و... پست گذاشته حتی به خودش زحمت نداده عنوان رو از متن جدا کنه یا حتی طرف خبری رو گذاشته که بر ضد تیم خودش بوده اما حاضر نبوده خبر رو بخونه همینجوری بر اساس اینکه تو سایت هایی مثل قطره در ستون اون تیم اومده خبر رو گذاشته!!!
درمورد برخورد با کسانی که برای درج خبر چنین مواردی رو رعایت نمیکنن به نظر من بدون هیچ معطلی پستشون پاک بشه و طرف خاطی نباید هیچ اعتراضی داشته باشه چون کسی که حاضر نیست یک دقیقه وقت بذاره برای ویرایش پست که در حکم احترام به شعور یوزرهای دیگر و خوانندگان هست پس نباید این حق رو هم برای خودش قائل باشه که اعتراضی داشته باشه البته هیچ حقی هم ازش ضایع نشده چرا که پستی ازش پاک شده که یک دقیقه هم براش زحمت نکشیده

مورد دیگر خبرهایی هست که به صورت رگباری پشت سر هم میذارن...یارو در 5 دقیقه 6 تا خبر گذاشته در 6 پست جداگانه به نظر من میشه یه مدت زمانی رو تعیین کرد که مثلا تا زمانی که 15 دقیقه از پست قبلی نگذشته طرف حق گذاشتن پست جدید نداره و باید همون پست ویرایش بشه حالا برای مواردی که در اون 15 دقیقه، بعد پست اول چند نفر دیگه هم اومدن پشت سرش پست جدید زدن میشه اون قانون رو نقض کرد مثلا من میام یه خبر یا پست میذارم هنوز 10 دقیقه نگذشته پشت سر اون پست اول من سه چهار پست دیگر هم میاد و تاپیک یه صفحه جلو میره در اون صورت یوزر میتونه یه پست دیگه بزاره چون دیگه کسی به پست های قدیمی تر مراجعه نمیکنه تا ویرایش جدید رو ببینه
حالا چرا میگم با این برخورد بشه؟! خیلی وقتا یه بحثی هست یا کسی زحمت کشیده چند خط با قلم خودش نوشته یهو یکی پیدا میشه در عرض 10 دقیقه چندین پست رو به صورت جداگانه و بدون فاصله از هم میذاره اونوقت پست این بیچاره که کلی براش وقت هم گذاشته به حاشیه میره و به اونصورت مورد توجه قرار نمیگیره
قبلا یادم میاد مدیرا چنین پست هایی رو خودشون ادغام میکردن اما به همون دلایل بالا + اینکه ادغام کردن وقت زیادی میخواد حذف کنید خیلی بهتره !!!

مورد دیگر در این زمینه اسپمه البته شخصا معتقدم اسپم در جای خودش لازمه :) اما اسپم های چند حرفی فقط آف تاپیکه!!! مثلا (مثال ها رو از خودمون میزنم که خدای نکرده کسی ناراحت نشه)بازیه استقلال با یه تیمی در حال برگزاریه حالا یکی میاد پست میزنه " خخخخ هاشم" یکی دیگه میاد "نیکیو" به پایان بازی نزدیک شدیم یکی میاد مینویسه "تاسف" یکی دیگه "پرید"!!!
حالا شما باید از قرینه لفظی و معنوی بهره ببری و خیلی فوتبالی باشی تا بفمی نیکی منظورش نیکبخته که سانترهاش اشتباه هست تاسف برای داوری بد هست و اون شخصی هم که نوشته پرید منظورش اینه که قهرمانی پرید
حالا بریم سراغ اینکه اینا بدیش چیه؟ یه موردش همونی بود که بالا هم گفتم طرف حتما باید فوتبالی باشه و گرنه یارو فوتبالی نباشه و به تاپیک بیاد فکر میکنه نیکی همون نیکی کریمی هست:) و یا از همه مهمتر و فکر کنم واسه همه پیش اومده شما اونروز بنا به هر دلیلی نرسیدی بازی رو ببینی حالا شب ساعت 11 میای پست های جدید تاپیک رو یه نگاه بندازی می بینی تاپیک الکی با این پست های بی خود 5 صفحه رفته جلو هرچی هم میخونی سرت گیج میره در حالی که دوستان اگر بجای یک کلمه از چند کلمه استفاده میکردن خیلی راحت این پست های پشت سر هم خود به خود تبدیل به گزارش بازی میشد در کنار این باز همانند موارد بالا پست دوستانی که اومدن وقت گذاشتن گم میشه و به اون صورت به نمایش در نمیاد
به نظر من اگر در موارد بالا کمی سخت گیری به عمل بیاد و قوانین طوری تنظیم بشه که دست مدیرا باز باشه در مرتبه اول برای حذف چنین پست هایی و در مراتب بعدی مجازات های شدیدتر (البته این باز بودن دست هم باید حد و حدودی داشته باشه)که البته شاید اوایل با اعتراض بعضی ها هم روبرو بشه اما تاپیک ها میتونن از لحاظ محتوایی به سطح خیلی بالایی برسن و دوستانی هم که زیاد اهل اسپم نیستن و صد البته کسانی که تعدادشون کم هم نیست که از خیلی از روزنامه نگارها اطلاعات بالاتر و قلم بهتری دارن میتونن در فضایی بهتر نظرات خودشون رو بگن و کاربرهای بیشتری رو به این بخش بکشونن

مورد دیگر همونطور که در اوایل نوشتم مربوط میشه به آرامش و فضای تاپیکها به ویژه تاپیک های هواداری از اونجایی که زیاد به مجازات معتقد نیستم و اعتقاد دارم که مجازات به تنهایی نمیتونه مانع از وقوع جرم بشه و عوامل بسیار دیگری دخیل هستن و... البته به هیچ وجه نمیشه گفت فضای مجازی مدل کوچک شده جامعه واقعی می باشد و یه فروم اینترتی نمونه ی کوچکی از یک جامعه واقعی هست پس طبیعتا شاید با تدوین یه سری قوانین و اجرای آنها بشه افسار کار رو در چنین جامعه ای بهتر در دست گرفت و مانع از بی نظمی های احتمالی شد
یکی از مواردی که به نظر من ضعف قانون داریم مربوط به کسانی میشه که به تاپیک سایر تیم ها میرن و جو رو متشنج میکنن بعد از آن چند کاربر دیگر در مقام پاسخگویی بر میان در چنین مواردی همیشه گفته شده کسی که شروع کرده با اون کسی که جواب داده و وارد بگو مگو شده یکسان هستن پس جواب ندین و ریپورت بدین این از یه جهت خیلی خوبه خوبیش هم اینه که بحث ادامه پیدا نمیکنه از جار و جنجال های احتمالی جلوگیری میشه اما باید اینو قبول کنیم از همه گروه های سنی به فرم میان ونباید اینو فراموش کنیم که همه به راحتی نمیتونن جلو احساسات خود رو بگیرن پس ممکنه بعضی ها برای دفاع از عقاید خود در مقام پاسخگویی برایند برای چنین مواردی به نظر من کسی که که به تاپیک تیمهای حریف یا تاپیک هایی مثل فرهاد مجیدی و علی کریمی میرن و جو رو خراب میکنن بدون هیچ تذکری شدیدترین مجازات رو در نظر بگیرید برای کسی هم که پاسخ داده اگه توهینی چیزی انجام داده مجازات خفیف تری در نظر بگیرید چون این یه اصله مهاجم و مدافع از لحاظ مجازات همیشه باهم برابر نیستن حالا من میزان شدید و خفیف رو میدم دست دوستان اما نظر خودم اینه برای شدید از پاک کردن پست باید خیلی بالاتر باشه

یه مورد دیگه هم در مورد توهین ها هست کلا دو نوع توهین داریم یکی با نیش و کنایه هست یکی مستقیم
نظر شخصیم اینه برای توهین های مستقیم که خیلی راحت از اسم تیم بازیکن و مربی و.... تیم مقابل استفاده میشه زیاد مماشات به عمل نیاد وبگیم این دفعه اولشه و ... چون طرف قصدش کاملا معلومه پس به نظرم باید مجازات این افراد از پاک کردن پست بیشتر باشه و در صورت تداوم کلا باید محو بشن:)
در مورد اول که توهین ها با نیش وکنایه همراه هست و هیچ ترازوی دقیقی نداریم که طرف منظورش از این کنایه کی بوده یا چی بوده میشه اوایل از همون پاک کردن پست استفاده کرد اما به نظر من کسی که مدام از کنایه استفاده میکنه و پستهاش ریپورت میشه می توان بعد از چند مورد پاک کردن بهش اخطار داد حالا من باز میزان و ترازو رو میذارم به عهده همه

یه مورد دیگر هم به عنوان پیشنهاد هست البته این به مدیرای بالاتر و برنامه نویس ها بر میگرده اگه دکمه ریپورت رو طوری طراحی میکردن که به جای اینکه یوزر بیاد مورد رو تایپ کنه که طرف چه تخلفی انجام داده چند گزینه پیش فرض بود و اونا رو تیک میزد شاید از ریپورت استقبال بیشتری میشد یا میشه موارد پیش فرض و توضیحات باهم باشن اما با این روال فعلی که آدم باید بیاد تخلف رو شرح بده هم وقت زیادی رو می گیره هم حس خوبی نداره

اینها مواردی بود که خیلی بهش برخورد کردیم و ضعف نبود قانون داشتیم یا اگه قانونی بوده بسیار جامع بوده و وارد جزئیات نشده و می دونم شاید مد نظر خیلی ها بوده باشه از دیشب تا حالا این موارد یادم اومد و سعی کردم وارد جزئیات نشم و خیلی کلی بگم و تا جایی که تونستم دلایل و راهکار ها رو هم بگم همونطور که گفتم زیاد با مجازات و محدود کردن فضا و عقاید موافق نیستم و به نظرم در هر جامعه ای آزادی فردی و عقاید شخصی باید در اولویت قرار داشته باشه اما به همون شدت و اندازه باید این محدودیت هم باشه که هیچ کس نتونه به عقاید و آزادی های دیگران ضربه ای وارد کنه
در مورد بعضی برخوردها و اجرای قوانین جدید شاید این واهمه وجود داشته باشه که ممکنه اعتراض هایی در بر داشته باشه اما این یه اصله که هر قانونی در هر جامعه ای اوایل همیشه موافق و مخالف های خود رو داره که نمونه و مثال های زیادی هم میتوان مطرح کرد
در پایان اگر زیاد نوشتم و سرتون رو درد آوردم باز معذرت می خوام اما اینا مواردی بود که برای پیشرفت این بخش لازم میدونستم که حتما گفته بشه
سپاس

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
برای شروع بسیار عالی بود... البته هرکدوم از موارد مطرح شده و مواردی که مطرح خواهد شد، احتمالا پاسخ دارن. اما ما فعلا میشنویم. تا پایان هفته لطفا نظراتتون رو بدید. بسیاری از اونها ممکنه با نظرات ما همپوشانی داشته باشن... اما مهم نیست. این پایه تصمیم ما رو محکمتر میکنه...

منتظریم... تا پایان همین هفته لطفا اینجا بنویسید...

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
از دوست خوب مان عرفان عزیز که وقت زیادی برای نوشته اش گذاشته به نوبه خودم ممنونم، خیلی از نکاتی که اشاره کردند دغدغه ما هم بوده و به همین دلیل چند وقتی است قصد داریم تجدید نظری در خصوص قوانین تالار داشته باشیم که یک مقدار با دقت و جزئیات بیشتر باشه و در نهایت منجر به فضای بهتر تالار فوتبال بشه.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

فرارسیدن سال نو و نوبهار 1393 رو به تک تک کاربران محترم پرشین تولز به ویژه فوتبالی هاش تبریک و شادباش عرض میکنم. از صمیم قلب آرزو دارم که سال تازه پر از تندرستی، کامیابی و آرامش برای همه شما و خانواده های بسیار عزیزتون باشه...

شاد زی... مهر افزون...

20110313133841547_norooz90-115.jpg

Last edited:

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سال جدید رو به همه دوستان بخصوص بچه های بخش فوتبال تبریک میگم:)
ضمن ارزوی سلامتی و عاقبت به خیری:general506: امیدوارم فعالیت دوستان تو این سال بیشتر باشه:general105:
مخصوصا چند وقتی هست که کاربر برتر نداریم:general406:

%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%86%D9%88-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%84-93.jpg

Error73

Registered User
لایک‌ها
3,504
منم سال نو رو به تمامی بروبکس تبریک میگم آرزو میکنم نوروزی که در راه هست آغاز روز های باشه که آرزو دارین

شاد سر بلند باشید
یا علی

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
منم سال نو رو به همه دوستان به ویژه دوستان گل بخش فوتبال تبریک میگم.
با آرزوی سلامتی برای تک تک عزیزان و موفقیت تیمهای محبوبتان در سال جدید!!!

2.jpg

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
بنده هم سال نو رو به تمامی دوستان بخش فوتبال و تمامی بخشهای پی تی تبریک میگم - با بهترین آرزوها برای تک تک دوستان

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
search

با سلام و درود فراوان خدمت همه دوستان و عزیزان تالار فوتبال؛ با تاخیر نسبتا زیاد! فرا رسیدن نوروز باستانی را خدمت همه شما خوبان تبریک عرض می کنم و آرزو می کنم در سال جدید همه اتفاق های خوب برایتان رقم بخورد! در عرصه فوتبال هم آرزو می کنیم امسال برای فوتبال ایران سالی متفاوت - از نوع مثبت!- باشد.
همیشه شاد و برقرار باشید.

پ.ن: امیدوارم کمی و کاستی های حقیر رو هم در سال گذشته به بزرگواری خود ببخشید.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

دوستان محترم و کاربران گرامی... خب، فصل جاری فوتبال ایران تمام شد و حالا همه منتظر آغاز جام جهانی هستیم. فرصت مناسبیه که یه کار مهم رو به سرانجام برسونیم. از چندی پیش اعلام شد که در صددیم قوانین فعالیت در بخش ورزش و تالار فوتبال رو مورد بازبینی قرار بدیم. با مشارکت دوستان، تلاش همکاران و مساعدت مدیران ارشد سایت این کار انجام شد و قوانین جدید حالا پیش روی شماست. هیچ قانونی هیچوقت کامل نیست. ما با درنظر گرفتن این واقعیت تلاش کردیم تا درحد امکان قوانین جدید، جامع و راهگشا باشه. حالا امیدوارم شما کاربران محترم، با دقت، توجه و رعایت بندهای این قانون، به ما در هرچه بهتر اداره شدن این بخش کمک کنید. متن کامل این قوانین در تاپیک قوانین و مقررات موجود هست. لطفا اونها رو مطالعه کنید و دوستانتون رو هم در جریان بذارید.

سپاسگذارم

بالا