برگزیده های پرشین تولز

"وقایع اتفاقیه" تالار فوتبال

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره تالار فوتبال هم دارای تاپیکی شد که در اون بتونیم درباره کلیه مسائل مربوط به این تالار از قبیل: قوانین تالار فوتبال ، گفتگو پیرامون مسائل تالار فوتبال ، معرفی کاربران فعال تالار فوتبال ، پیشنهادات در خصوص وضعیت تالار فوتبال و .... صحبت کنیم . از همه دوستان خواهش می کنم این تاپیک رو همراهی کنند و اینجا رو جایی بدونند برای بهتر کردن وضعیت تالار فوتبال .

Last edited by a moderator:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
دوستان ، مشخصه که سعی شده قوانین جامع باشه ولی ممکنه مسائلی از قلم افتاده باشه که خوشحال میشم یادآوری کنید . ضمنا تاپیک هم مهم شد . شاد و پیروز باشید.

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
بسیار ممنون هستیم از استارت این تاپیک. وجودش به شدت احساس میشد. انشااله سعی میکنیم تمام قوانین رو رعایت کنیم تا بخش رو پربارتر از قبل ببینیم.

ولی کلا اسم تاپیک به من نچسبید !

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
امید است با داشتن صبر و حوصله ی زیاد بتوانید به دوستان علاقه مند به ورزش علی الخصوص "فوتبال" اطلاع رسانی های مفید داشته باشید،همین طور کاربران فعال این بخش هم به شما کمک کنند!

با آرزوی موفقیت برای شما
53.gif

یا حق!

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
بسیار ممنون هستیم از استارت این تاپیک. وجودش به شدت احساس میشد. انشااله سعی میکنیم تمام قوانین رو رعایت کنیم تا بخش رو پربارتر از قبل ببینیم.

ولی کلا اسم تاپیک به من نچسبید !

حسام جان اگر پیشنهادی برای اسم تاپیک دارید بگید ، شاید اسم بهتری به تاپیک دادیم .البته قصد از این نامگذاری هم این بود که این تاپیک مانند یک روزنامه باید اطلاع رسانی داشته باشه .

امید است با داشتن صبر و حوصله ی زیاد بتوانید به دوستان علاقه مند به ورزش علی الخصوص "فوتبال" اطلاع رسانی های مفید داشته باشید،همین طور کاربران فعال این بخش هم به شما کمک کنند!

با آرزوی موفقیت برای شما
53.gif

یا حق!

ممنون دوست عزیز . البته نیاز به کمک همه دوستان هست .

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
عمرا بشه اینجا جلوی بعضی ها رو گرفت !
به هرحال امیدوارم دوستان بتونن جنبه خیلی چیزها رو اینجا داشته باشن و همون جوری که گفتید رعایت مسائل رو بکنند

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
سلام ساسان جان
بسیار عالی
امیدوارم از افرادی باشم که همکاری مفید داشته باشم باهاتون:rolleyes:
من مورد 7 رو متوجه نشدم

DIXIE CHICKS

Registered User
لایک‌ها
661
سلام
برای این که هر لحظه یه تاپیک خبری زده نشه ؛ اون تاپیک مربوط به خبر رو که از قبل هم وجود داشته رو بهتر نیست استیکی کنید ؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

ساسان جان عالیه:happy:
واقعا اینجا به این قوانین نیاز داشت و کمبودش حس می شد

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
من چون فکر میکنم کامل متوجه شدم این 2تا سوال رو جواب میدم با اجازه :blush:

سلام ساسان جان
بسیار عالی
امیدوارم از افرادی باشم که همکاری مفید داشته باشم باهاتون:rolleyes:
من مورد 7 رو متوجه نشدم

سلام مرجان جان :دی

7 - از زدن پستهای خبری موردی در تاپیکها حتی الامکان خودداری نمایید . در صورتی که از نظر شما خبری ارزش گذاشتن در تاپیک را داشت حتما نام منبع خبر را با لینک خبر ذکر نمایید.

به وضوح میبینم که در تاپیک های مختلف این بخش، کاربران پشت سرهم تمامی خبرهایی که در خبرگزاری های مختلف میاد رو اینجا میزارند !

تمام کاربران میتونند برن سایت خبری مختلف رو ببینن پس نیازی به گذاشتن تمامی اخبار نیست. اخباری که ارزش خبری نداره واقعا.

الان مثلا این خبر واقعا ارزشی داره ؟!

ممنون بابت این تایپیک
بند 8 رو توضیح میدید؟
شاید من نوعی یه خبر بیشتر نداشته باشم بزنم

خواهش میکنم :دی

8- از زدن اخبار به صورت تک تک و جداگانه در پستهای مختلف خودداری نمایید . لطفا در هر پست حداقل از دو خبر استفاده نمایید.

این رو هم به وضوح میبینم کاربرانی میان و چند خبر رو در عرض مثلا یکی دو دقیقه در پستهای مختلف میزنن. منظور این هست که خبرها رو تا جایی که میشه در یک پست زد. نمونه خوبش از نظر من :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2156814&postcount=11822

ولی کلا وقتی یک خبرو میخواید بزارید همش، دیگه همون یک خبره دیگه !!! :دی

########

با عذرخواهی فراوان از مدیر بخش فوتبال، آقا ساسان عزیز که به جاشون کمی صحبت نمودیم !!! چون فکر کردم که الان فهمیدم گفتم جواب بدم ! :blush:

Last edited:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام و درود

فکر کنم مرور بعضی از قوانین واقعا لازم بود .. مخصوصا پست های خبری بی اهمیت یا چند پست کوتاه و خبری پشت سر هم .. حفظ حرمت تاپیک های هواداران و انتقال کل کل های فوتبالی به تاپیک مربوطه و درک تفاوت کل کل فوتبالی با ترور شخصیتی

پیروز و پاینده باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما
53.gif

یا حق!

من که هیچی از این پست نفهمیدم .. :blush: یعنی چی این متن ؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک میگم.

اقدامی سنجیده از مدیر عزیزمون جناب ساسان کانتونای گرامی

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
من چون فکر میکنم کامل متوجه شدم این 2تا سوال رو جواب میدم با اجازه :blush:

سلام مرجان جان :دی

به وضوح میبینم که در تاپیک های مختلف این بخش، کاربران پشت سرهم تمامی خبرهایی که در خبرگزاری های مختلف میاد رو اینجا میزارند !

تمام کاربران میتونند برن سایت خبری مختلف رو ببینن پس نیازی به گذاشتن تمامی اخبار نیست. اخباری که ارزش خبری نداره واقعا.

الان مثلا این خبر واقعا ارزشی داره ؟!

:blush:

متوجه شدم حسام جان:rolleyes:ممنون پسرم:blush:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت دوستان
خوشحالم که این تاپیک جایی شده برای گفتگو برای مسائل مختلف تالار فوتبال .

اما بعد : مرجان و شهرام عزیز @ حسام عزیز کاملا توضیح دادند راجع به دو بندی که سوال کرده بودید . ( اگر من می خواستم توضیح بدم به این خوبی نمی تونستم :D)

مهرداد ، فرزاد و جواد عزیز@ از لطفتون متشکرم، مطمئنا اجرای قوانین به رفقای با تجربه ای چون شما شاید بیشتر از من نیاز داشته باشه. امیدوارم شما دوستان عزیز مثل گذشته یار این تالار باشید.

دیکسی عزیز@ پیشنهادی هست که باید بیشتر به اون فکر کرد . یک فرصت به من بدید لطفا

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
اتاق جدید مبارک باشه .
میشه یه فکری هم برای فرهنگ سازی بکنی .....

بهروز جان ممنون . اتفاقا تمام تلاش من روی همین قضیه فرهنگ سازی هست و اتفاقا چقدر هم انرژی بر هست این مبحث . تصور می کنم این موضوع نیاز به گذر زمان داره و همکاری همه دوستان .

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
آره به برنامه ریزی می خواد و یک سیاست هدفمند + زمان و انرژی + تلاش همه دوستان .

به هر حال من به آینده اینجا خوشبین هستم

nedi

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام و خسته نباشيد به ساسان عزيز مدير محترم

اميدوارم كه موفق باشيد چون مرز بندي توي فوتبال و كل كل و بحث و تفسير و ابراز احساسات خيلي مهمه و سخته خيلي وقتها هم همپوشاني دارند كه بعضا اجتناب ناپذيره اينجا ديگه هم مديريت مدير اهميت داره هم تلاش كاربرا و مشاركت مفيدشون و البته سعه صدر و درك شرايط از هر دو طرف.

ايام به كام.

ShahramB

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
590
خوشــــــا شیــــــــــــــــــــــــــــــــراز
از اونجا که تو این تایپیک یه مقدار بحثها به حاشیه کشیده شده توصیه میکنم مدیر محترم قوانین رو تو یه تایپیک مهم قرا دهند و اون رو قفل کنن
بعد یه تایپیک مثل همین برا بحث در مورد قوانین بزارن و وقتی که قانونی تغییر پیدا کرد یا قانون جدیدی اضافه شد تو اون تایپیک قانون رو اضافه کنن

بالا