• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق افسرده های پی تی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
حالا چرا افسرده هستین؟
اگه ایرانخودرو لطف کنه فروش 206 تیپ دو رو آغاز کنه..80% مشکلات من حل میشه:general304::general304::general304:

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,003
من اصلا حوصله هیچی رو دیگه ندارم الان دیگه طوری شده دوستام زنگ میزنن خونه ایی میخوایم بیام طرفت الکی میگم نه بیرونم یا میگن بیا بریم بیرون الکی میگم کار دارم
مهمان که میاد دیگه حالم بهم میخوره ثانیه شماری میکنم هر چی زودتر برن با اینکه خانواده خیلی خوبی دارم ولی حوصله اونا رو هم ندارم بیشتر موقع ها تنها غذا میخورم
خیلی هم زودرنج شدم کافیه یکی بهم بگه بالاچشمت ابرو فوری ناراحت میشم الان یکی از دوستایه قدیمیم یه ضد حال بهم زد نه دیگه میرم طرفش نه زنگ میزنم اما خودش میاد طرفم میخواد از دلم دربیاره اما من کینه ایی هستم اگه یکی از چشمم افتاد دیگه خدا هم بشه بی خیالشم
کلا اوضام خوب نیست
الان نرمالی بنچی ؟

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
سلام بر افسردیون

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
حالا چرا افسرده هستین؟
اگه ایرانخودرو لطف کنه فروش 206 تیپ دو رو آغاز کنه..80% مشکلات من حل میشه:general304::general304::general304:
اتفاقا بعد از اون که ماشین دادن بهت افسردگیت بیشتر و 90% به مشکلات افزوده میشه.

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
چرا باید ی موتور 4000هزار دلاری اینجا برا ادم 22 میلیون اب بخوره؟
حمایت از تولید کننده ؟:general211:

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
چرا آخههههههههههههههههه:general310::general310::general310:
من یه sd v8 صفر خریدم آخر سال 93 یعنی کارتکسی بود و شد مدل 94 اصلا راضی کننده نبود. چند تا چیز نفته رو بگم(من سال 85 سمند خریدم 3 سال گارانتی داست رو این حساب خریدم)
1. دزدگیر نداره. یعنی داره فقط بوقه!!!! یعنی مثل چراغ سقف که با باز شدن در روشن میشه بوق هم صدا میده و هرکسی مثل آب خوردن میتونه ترتیبشو بده(منظور آقایون دزده) حالا اینکه مشکلی نیست کسیکه 37 تومن داده ماشین یه دزدگیرم میگره 500 تومن. چه عیب داره.؟!! اما عیب داره با اینکار کارت گارانتیتون باطل میشه.
2.باید فوری برید بیمه بدنه بکنید حداقل میشه 700 تومن اونم با تخفیف صفری(اینا مثل سمند و رانا و... کارت طلائی ندارند پس بیمه بدنه به عهده خودتونه)
3.نمدی داخل کاپوت خودتون باید بخرید.
4.هر روز چراغ هاش میسوزه. نمیدونه چه مرگشه ولی تو شهر به 206 ها دقت بکنید بیشترشون یکی از چراغ ترمزها یا چراغ خطر عقبشون سوخته. نور بالا پائین و پرژکتور هم دقت کن اکثرا هم نو هستند. مشغول ذمه ای فکر کنی راننده بیخیاله. باور کن من تو دو سال 1.5 5 بار چراغ های مختلف رو عوض کردم همه هم میگن یه عیبی داره حتی پلیس راه وقتی میگرتت ولت میکنه چون میگن عیب از سازندست نه راننده.
و...........

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
من یه sd v8 صفر خریدم آخر سال 93 یعنی کارتکسی بود و شد مدل 94 اصلا راضی کننده نبود. چند تا چیز نفته رو بگم(من سال 85 سمند خریدم 3 سال گارانتی داست رو این حساب خریدم)
1. دزدگیر نداره. یعنی داره فقط بوقه!!!! یعنی مثل چراغ سقف که با باز شدن در روشن میشه بوق هم صدا میده و هرکسی مثل آب خوردن میتونه ترتیبشو بده(منظور آقایون دزده) حالا اینکه مشکلی نیست کسیکه 37 تومن داده ماشین یه دزدگیرم میگره 500 تومن. چه عیب داره.؟!! اما عیب داره با اینکار کارت گارانتیتون باطل میشه.
2.باید فوری برید بیمه بدنه بکنید حداقل میشه 700 تومن اونم با تخفیف صفری(اینا مثل سمند و رانا و... کارت طلائی ندارند پس بیمه بدنه به عهده خودتونه)
3.نمدی داخل کاپوت خودتون باید بخرید.
4.هر روز چراغ هاش میسوزه. نمیدونه چه مرگشه ولی تو شهر به 206 ها دقت بکنید بیشترشون یکی از چراغ ترمزها یا چراغ خطر عقبشون سوخته. نور بالا پائین و پرژکتور هم دقت کن اکثرا هم نو هستند. مشغول ذمه ای فکر کنی راننده بیخیاله. باور کن من تو دو سال 1.5 5 بار چراغ های مختلف رو عوض کردم همه هم میگن یه عیبی داره حتی پلیس راه وقتی میگرتت ولت میکنه چون میگن عیب از سازندست نه راننده.
و...........
مدل 92 و 93 که اوج بی کیفیتی بود
ممنون بابت توضیحات

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
خب حالا

بنچی سه شنبه همین هفته میام ابادان ... کجاش برم تنهایی حوصلم سر نره ؟
اخه تو این گرما کی میاد ابادان ؟ o_O دو روز هم هست که شرجی شده:general710:
جایی نداره اینجا برو بازار ته لنجی خیابون امیری برو کلیسا دو رکعت نماز مسیحی بزن :D نظر منو میخوای نیا بمون همون کرج یا اهواز زیر کولر :general601:

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,003
اخه تو این گرما کی میاد ابادان ؟ o_O دو روز هم هست که شرجی شده:general710:
جایی نداره اینجا برو بازار ته لنجی خیابون امیری برو کلیسا دو رکعت نماز مسیحی بزن :D نظر منو میخوای نیا بمون همون کرج یا اهواز زیر کولر :general601:
یه سفر اجباریه بنچی ...
کنزالمال شنیدم داره تعریفشو شنیدم

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
:general702:
افسرده همراه با دلپيچه

paeeizan

Registered User
لایک‌ها