• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق افسرده های پی تی

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
626
سرزمین جماعت خواب ، جماعت خواب زده ، ملت چورتی
اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد
تا قیامت دل من گریه میخواد
امروز بعداظهر تو تاکسی بودم داشتم به مردم بیرون نور آفتاب بین درختها زده بود بیرون نگاه می کردم راننده خسته و کوفته مسافر دیگه سرش روصندلی گذاشته دست صورتش میکشه داشتن با راننده از سختی ها و کار های روزمره میگفتن از گرما از در گرونی وارد میشدن از در لعنت به فلانی خارج ، یک لحظه به خودم فکر کردم یاد یکی از جمله های استخدامی شرکت اپل افتادم : دوست دارید 5 سال بعد کجا باشید ؟ هممممممممممم کجا نمیدونم چون پول ندارم میخوام کار کنم ولی نه هرکاری که خاری داشته باشه نگاه کردم 4 سال خوندیم لیسانس فوق .. که چی زرشک .. خلاصه دیشب از مشکلاتی که داشتم بیدار میشدم میومدم تلوزیون میدیدم میرفتم میخوابیدم تا اینکه خسته شدم خوابیدم والله دیگه داریم دیونه میشیم این همه جوون افسرده تو این مملکت بعد میگن ازدواج آسان آقا یکی بیاد دست منو بگیره یه کار خوب متناسب با رشتم بهم بده اگه من زن نگرفتم نه زندگی .. نه امیدی ... نه فردایی چی الان من سرم رو بکوبم به این مانیتور خوبه :)
در آخر وقتی داشتم از مقصدم برمیگشتم یه جمله از اون کورسوی ذهنم روشن شد جواب سوالات امروزم رو تو این جامعه یجوری پیدا کردم :
سهم هیچ کس را هیچ جا نگذاشته اند ،هر کسی سهم خودش را می آفریند
آن هنگام که از دست دادن عادت میشود بدست آوردن دیگر آرزوست

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943

ما عادت به شکست خوردن می کنیم و ما بطور ناخودآگاه سعی می کنیم موقعیت هایی رو ایجاد کنیم تا شکست بخوریم. وقتی تصویر ذهنی که از خود داریم یک فرد شکست خورده و بدبخته، بطور ناخودآگاه تجربیاتی رو ایجاد می کنیم که با تصویر ذهنی ما هماهنگ باشه.

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
تا قیامت دل من گریه میخواد
امروز بعداظهر تو تاکسی بودم داشتم به مردم بیرون نور آفتاب بین درختها زده بود بیرون نگاه می کردم راننده خسته و کوفته مسافر دیگه سرش روصندلی گذاشته دست صورتش میکشه داشتن با راننده از سختی ها و کار های روزمره میگفتن از گرما از در گرونی وارد میشدن از در لعنت به فلانی خارج ، یک لحظه به خودم فکر کردم یاد یکی از جمله های استخدامی شرکت اپل افتادم : دوست دارید 5 سال بعد کجا باشید ؟ هممممممممممم کجا نمیدونم چون پول ندارم میخوام کار کنم ولی نه هرکاری که خاری داشته باشه نگاه کردم 4 سال خوندیم لیسانس فوق .. که چی زرشک .. خلاصه دیشب از مشکلاتی که داشتم بیدار میشدم میومدم تلوزیون میدیدم میرفتم میخوابیدم تا اینکه خسته شدم خوابیدم والله دیگه داریم دیونه میشیم این همه جوون افسرده تو این مملکت بعد میگن ازدواج آسان آقا یکی بیاد دست منو بگیره یه کار خوب متناسب با رشتم بهم بده اگه من زن نگرفتم نه زندگی .. نه امیدی ... نه فردایی چی الان من سرم رو بکوبم به این مانیتور خوبه :)
در آخر وقتی داشتم از مقصدم برمیگشتم یه جمله از اون کورسوی ذهنم روشن شد جواب سوالات امروزم رو تو این جامعه یجوری پیدا کردم :
کدخا جون منم مثه توام٬ ناراحت نباش
من حتی کارم دارم اما به رشتم نمیخوره و امروز فردا ورشکسته میشن منم میام بیرون از اون شرکته
حتی تن به خاستگاری هم بدم به همین برکت (۳سال پیش)٬ دختره نزدیک‌ترین فامیلم بود
یه بیلاخ بهم دادن به جای زن گفتن بکن تو یونت٬ هر وقت خونه دار شدی بیا ببینیم چه زری میزنی :D
از اون موقع تا حالا هم هرکی تو فامیل میگه چرا زن نمیگیری همون بیلاخه رو که شب خاستگاری بهم دادنو نشونش میدم :p

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
626
کدخا جون منم مثه توام٬ ناراحت نباش
من حتی کارم دارم اما به رشتم نمیخوره و امروز فردا ورشکسته میشن منم میام بیرون از اون شرکته
حتی تن به خاستگاری هم بدم به همین برکت (۳سال پیش)٬ دختره نزدیک‌ترین فامیلم بود
یه بیلاخ بهم دادن به جای زن گفتن بکن تو یونت٬ هر وقت خونه دار شدی بیا ببینیم چه زری میزنی :D
از اون موقع تا حالا هم هرکی تو فامیل میگه چرا زن نمیگیری همون بیلاخه رو که شب خاستگاری بهم دادنو نشونش میدم :p
میخواستم برم خاستگاری وقتی گفتن چی داری کف دستم رو نشونشون بدم بگم من اینم هیچی ندارم دختره رو میدی یا نه :D ولی دختره یه بی احترامی به کدخدا کرد و کدخدا دلش خط خطی شد خط قرمزی کشیدم روش دیگه به خواستگوری نرسید

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
میخواستم برم خواستگاری وقتی گفتن چی داری کف دستم رو نشونشون بدم بگم من اینم هیچی ندارم دختره رو میدی یا نه :D ولی دختره یه بی احترامی به کدخدا کرد و کدخدا دلش خط خطی شد خط قرمزی کشیدم روش
واسه من قضیش خیلی ضایعس
من الان سابقه دارم
الان انگشت نما شدم٬ تو فامیل پیچیده که این یارو به خاطر اینکه دختره رو خیلی دوست داشته توی این ۳ سال خاستگاری کسی نرفته
یه شایعه دیگه هم چند روز پیش واسم ساختن٬ شایعه شده بود که این یارو دور از چش بقیه تا حالا ۱۰ ۱۵ بار خاستگاری رفته بهش ندادن٬ واسه همین صداشو درنیاوردن لاید یه عیبی داره (خدا بزنه از پهلو نصفم کنه اگه دروغ بگم)
فردا پسفردا زنم که بگیرم به گوشش میرسونن که تو هزارمین نفری هستی که اومده خاستگاریت بدبخت
خدا نکنه یه پسری بره خاستگاری و بهش ندن٬ اگه تا سره سال سرو سامون نگیره و صاحب زنو زندگی نشه ۱۰۰۰ تا وصله میچسبونن بهش

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864

بسیار زیبا حرف دلمو زدی

daw

Registered User
لایک‌ها
16
عجب وضیه اینجااااااا.....آقا روزای دلگیریه...مخصوصا واسه کسایی که سخت حرف می زنن....

* کدخدا

Registered User
لایک‌ها
626
واسه من قضیش خیلی ضایعس
من الان سابقه دارم
الان انگشت نما شدم٬ تو فامیل پیچیده که این یارو به خاطر اینکه دختره رو خیلی دوست داشته توی این ۳ سال خاستگاری کسی نرفته
یه شایعه دیگه هم چند روز پیش واسم ساختن٬ شایعه شده بود که این یارو دور از چش بقیه تا حالا ۱۰ ۱۵ بار خاستگاری رفته بهش ندادن٬ واسه همین صداشو درنیاوردن لاید یه عیبی داره (خدا بزنه از پهلو نصفم کنه اگه دروغ بگم)
فردا پسفردا زنم که بگیرم به گوشش میرسونن که تو هزارمین نفری هستی که اومده خاستگاریت بدبخت
خدا نکنه یه پسری بره خاستگاری و بهش ندن٬ اگه تا سره سال سرو سامون نگیره و صاحب زنو زندگی نشه ۱۰۰۰ تا وصله میچسبونن بهش
اگه کسی رو که دوست داری گرفتی فقط از اون محلی که آدم های کوته بین زندگی میکنن برو تا زندگی آرومی داشته باشی محلات ما هم همینطوره همه چشمشون تو دست همه دوست دارن روز خدا همیشه در یک سطح باشن یکی که حرکتی کرد شروع به سنگ پرونیش میکنن .!

• Like
Reactions: Dex

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
روزهــــــــــا ميگذرنـــــد
و من هر روز...
دنيا را بيشتر ميشناسم،
ادم هاي اطرافم را که چقدر دورند از تصورات من!
عاقل تر مي شوم
و محتاط تر...

نميدانم
شايد فقط ترسوتر ميشوم...

اما اين را ميدانم که...
ديگر کمتر رويا ميبافم،
ديرتر آدمها را باور ميکنم،
کمتر از زشتيها تعجب ميکنم،
و
بيشتر احساساتم را ناديده ميگيرم.

روزها ميگذرند
و من هر روز
بيشتر از دنياي سادگي ام فاصله ميگيرم... :general505:

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
-----:general406:-----
یقیناً شما درست میفرمایید.

فایل های ضمیمه

• 36.png
    36.png
    52 KB · نمایش ها: 19
  • 28.png
    28.png
    104 KB · نمایش ها: 18

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
يه شبايى تو زندگى هست كه
وقتى دفتر خاطرات زندگيتو ورق ميزنى به چيزايى ميرسى كه نميدونى تقديرت بوده يا تقصيرت...
به ادمايى ميرسى كه نميدونى دردن يا همدرد...
به لحظه هايى ميرسى كه هضمش واسه دل كوچيكت سخته و به دردايى ميرسى كه براى سن و سالت بزرگه...
به ارزوهايى كه توهم شد...
روياهايى كه گذشت....
به چيزايى كه حقت بود اما شد توقع...
و زخمهايى كه با نمك روزگار اغشته شد.....
و احساسى كه ديگران اشتباه مى نامند...
و دست آخر دنيايى كه بهت پشت كرده......
وبازهم انتهاى دفتر خودت ميمانى....
و زخمهايى كه روزگار پشت هم ميزند...
و سكوت هم دواى دردش نيست...
كاش دنيا مهربان تر بودى...:general505:

بالا