• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
آقا رضا یک نکته بگم امروز یکی از دوستان اسانس تنباکو وانیلی رو که من از اینجا گرفتم رو تست کرد. بهم گفت که کار تنباکو وانیل شما ضعیف هست. من هم گفته بودم ! نسبت به کار دیگه خیلی ضعیف تره ! این دوست ما میگفت من اسانس باکیفیت تری از این رو دیدم و تست کردم شما هم پیگیر کاره جدید ازش باشید. در مقابل از کار کرید شما شدیدا تعریف کرد و گفت خیلی خوب و خاص هست. اینم گفت که کارهاتون گرون هستن ! نسبت به برندهای موجود و کیفیت های موجود. بخصوص قیمت عمده ای که به من دادین.
ما صرفا نقل مضمون کردیم.

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
جدی اصلا یک وضعیتی هست که نمیشه گفت رطوبت ۸۰ الی ۱۰۰ + دمای ۳۰ الی ۳۷ دیگه خودتون فکر کنید دیگه چیزی از عطر نمیمونه ! اما کاره خنکی که خوب دووم میاره و خوبه و من ازش راضیم و ۱۸۰ میلشو دارم !!! Acqua di Gio Essenza هست. کارش شاید به نظر بعضی ها خاص نباشه اما واقعا خوبه برای تابستان. این کار دوومش خوبه.
عطرهای خنک بیشترین مشکل رو دارن گرم ها باز اوضاع و احوالشون بهتره.
سلام و عرض ادب و احترام
اینکه میگن سلیقه ها متفاوته دقیقا اینجا معلوم میشه
من اسنزا داشتم بسیار زود بوش تموم میشد 180 میل بود اگر اشتباه نکنم
راستش من زیاد ازش خوشم نیومد
حداکثر 20 پاف ازش استفاده کردم
اما از آکوا دیجیو جورجیو آرمانی پور هوم بیشتر خوشم اومد که 100 میل خریدم الان هم روی دستم زدم
نه اینکه خیلی ادکلن خوبی باشه اما از اسنزا بهتره
اسنزا و لیبق رو با کسر مبلغی پس دادم
اصولا از ادکلنهایی که بیشتر از 100 باشن و رایحه رو بپسندم خیلی خوشم میاد
یکی اسنزا رو خوشم نیومد یکی ایوسن لارن لیبق که اونم 200 میل خریده بودم فروشنده میگفت لیبرو حالا تلفظ صحیح کدومه نمیدونم
هنوز هم علیرغم تعدد ادکلنهای زیاد و گرونتر از الور هوم اسپورت شنل
اون رایحه رو با هیچی تعویض نمیکنم
و ایوسن لارن لنوید د لوم دو خیلی میپسندم که لینکشو صفحه قبل گذاشتم
هنوز موفق نشدم جایی الور هوم اسپورت اکستریم که رنگ شیشه اش تقریبا مثل اسپورت نقره ای نیست رو جایی پیدا کنم و تست کنم

و تقریبا از شنل هر ادکلنی خریدم راضیم
2 تا 200 میل هوگو باس شیشه ای دارم اونها هم خوشم میاد و بنظرم از هوگو باس 125 میل که در پلاستیکی و پیچی داره بهتره

مشکل دیگه نمیدونم چرا تو ایران زیاد اتفاق میوفته
مثلا از سفیر تروساردی اومو خریدم رایحه عالی
چندی پیش دیدم قیمت 100 میلش تفاوت چندانی با 50 نداره
خوب شد اول روی دستم تست گرفتم
اصلا اون چیزی نبود که قبلا خریدم

همونطور که دوستان اینجا از کیفیت خوب عطرهای آقای هادی راضی هستن و کیفیت خوب رو ترجیح میدن
تو تهران هم خرید از برخی نقاط علیرغم توجه بسیار زیاد به نحوه سلفون جعبه
علامتهایی که روی شیشه هست
وزن در ادکلن و خیلی موارد دیگه باعث میشه به این نتیجه برسیم که اصل هستن اما اگر قبلا اون ادکلن رو داشته باشید متوجه میشید برخی کیفیتها بشدت پایینه
چیزی که من الان تو اونتوس خودم میبینم
و برخی مغازه ها تستر اونتوس رو با نصف قیمت میفروشن اما هرگز دوام و پخش بوی ادکلن منو نداشت
و شیشه ادکلن رو تقریبا مطمئنم که اصل هست
اما شک کردم که انگار از جایی شیشه های خالی رو پیدا کردن و خودشون پر کردن
اما اینجا با هزینه اندک عطر رو میخرید و حتی اگر مورد پسندتون نشد خیلی ضرر نکردین
یکی از علتهایی که 6 تا عطر سفارشی من دقیقا همونهایی بود که داشتم بیشتر جهت این بود که چون اونها رو برای بار اول بود که میخریدم یک محکی بزنم

مثلا همه جا تغ رو ادکلنی تلخ معرفی میکنن اما مال من شیرینه یا مشکل از بویایی منه
میترسم اونم از اون دسته ادکلنهای پر شده باشه
متاسفانه هر روز بیشتر شاهد تقلب تو هر زمینه ای میشیم

پیدا کردن فروشنده مطمئن بسیار بسیار حائز اهمیته

فکر کنم 25 سال پیش یک ادکلن بسیار ارزون 50 میل بود با شیشه مشکی بنام futurity چندی پیش بازم دیدمش قیمتش هم 20 تومن بود ولی اصلا اون بو رو نمیداد

تو سایت فرگرنتیکا قید شده همون اترنیتی هست رایحه

رایحه اترنیتی کوچکترین شباهتی به اون نداره!!!!!

ببخشید سرتونو درد آوردم

ارادتمند همه دوستان شهرام

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/La-Nuit-de-l-Homme-5521.html

اگر عطر این هم به مجموعه اضافه میشد خیلی خوب بود
بنظر من محشره

ارادتمند شهرام
از کارهای خوب این شرکت هست که از تلخیش لذت میبرم
ترکیب نت های این عطر خیلی زیباست همه اونها یه تلخی ملایم دارند طوری که وقتی باهم ترکیب شدن تلخیشون همدیگر رو پوشش میده نه اینکه باهم جمع بشه، مخصوصا عصاره هل با لاوندر و ترنج
ولی تصور میکنم کسانیکه معتاد این تاپیک بشن محاله در صورت وجود اسانس عطر بخرن
قیمت مثلا اونتوس میلیونی رو با اسانس بکنید
یکسری از خریدهای منم جهت کنجکاوی اختلاف عطر و ادکلن بوده
بشخصه تا وقتی اسانسی تو پاتوق باشه سراغ موارد دیگه نمیرم حتی بعضا شده قیمت اسانس از هر گرم ادکلنش گرونتر بوده
مگر کارهایی که نمونه شون اینجا نبوده مثل کارهایی که روایح چوبی ، ادویه ای و پچولی قوی دارند

من از این کار دیور بوی زنانه میگیرم نمیدونم خودم دارمش اون سری هست که پخشش خیلی خوبه. فکر کنم این بوی پودری زنبقش هست که همچین فکری بهم میده اما کار شیکی هست.
شما هم چک کنید ببینید تولیدش مربوط به چه سالی هست
سه حرف اول بچ کد ادکلنتون با چی شروع میشه؟

مثلا همه جا تغ رو ادکلنی تلخ معرفی میکنن اما مال من شیرینه یا مشکل از بویایی منه
بنظرم طبیعی هست بنظر من اسانس تغ یه مقدار ترشی داره و نظر رضا روی ملایم بودن رایحه اش هست
شهرام جان اگه مشکلی نیست یه لیست یا عکس از کلکسیون خودتون قرار بدید ما هم استفاده ببریم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود بسیار خدمت دوستان عزیزم؛ ممنون بابت یادداشت های مفیدتون.

آقا رضا یک نکته بگم امروز یکی از دوستان اسانس تنباکو وانیلی رو که من از اینجا گرفتم رو تست کرد. بهم گفت که کار تنباکو وانیل شما ضعیف هست. من هم گفته بودم ! نسبت به کار دیگه خیلی ضعیف تره ! این دوست ما میگفت من اسانس باکیفیت تری از این رو دیدم و تست کردم شما هم پیگیر کاره جدید ازش باشید. در مقابل از کار کرید شما شدیدا تعریف کرد و گفت خیلی خوب و خاص هست. اینم گفت که کارهاتون گرون هستن ! نسبت به برندهای موجود و کیفیت های موجود. بخصوص قیمت عمده ای که به من دادین.
ما صرفا نقل مضمون کردیم.
قبلا از یکی دیگه از فروشندگان اینجا اسانس هایی با قیمت بالا گرفته بودم (نمیخوام اسم ببرم)
منکر کیفیت کارش نبودم ولی قیمت بسیار بالا بود
توسکان لدر - گرمی 8 هزار تومان
گرین آیریش - گرمی 6 هزار تومان
سیلور مونتین - گرمی 10 هزار تا 30 هزار تومان
:eek:
من از همون اسانس هایی که داشتم به آقا رضا سفارش دادم
جالبه که توسکان لدر آقا رضا همون توسکان لدر فروشنده دیگه هست که با 3-4 برابر قیمت میفروشه
(ماندگاری ، پخش بو و نت های عطر درست عین هم هستش)
گرین ایریش آقا رضا اگه بگیم بهتر نباشه بد تر از گرین ایرش فروشنده دیگه نیست که گرمی 5 برابر قیمت آقا رضا میفروشه
سیلور مونیتن آقا رضا رو دادم یکی از بچه ها که اسانسش رو قبلا خریده بود و گفت مشابه هستن (قرار بود برام بیاره تا تست کنم فعلا بد قولی کرده)
ارشیا جان خدمت دوست گرامی تون سلام برسونین و این پست رو نشونش بدین! در خصوص قیمت ؛ سخن ایشون منو یاد یکی از چهره های 30 یا 30 انداخت که هر چیز رو که می خواست بگه ارزونه؛آدرس مغازه سر کوچه خودشون رو می داد!
کرید اونتوس بنده؛ که در کنار توسکان لدر و پشن و بلو آیس و اینترلود آمواج 5 عطری هستن که بیشترین توجه رو از دوستان گرفتن رو فقط مقایسه قیمتی بکنیم:
creed.gif
یک اونتوس خیلی خاص هم هست گرمی حدودا 9 تومن (شاید هم گاهی حدود 12 تومن!) که بابک در موردش نوشت:

کرید اونتوس ارسالی هم واقعا حس بو کردن سبزی پلاسیده و گندیده مانده در کیسه زباله رو بهم داد که بوی سبزی کنار ته سیگاره قاطی شده
در مورد توباکو وانیل:
توباکو وانیل رو اکثر دوستان خبر دارن که بخاطر همین عطر و این که دوستی از یکی از همکاران 30 گرم ؛ گرمی 6 تومن خریده بود و ماهها تلاش می کرد در بازارچه عطر انجمن که آن را بفروشد و به دلایلی که همه می دانند (...!) نمی توانست؛ پاتوق عطربازها راه اندازی شد؛ تا ماجرای این قیمتهای کاذب تمام شود
پس در مورد قیمت؛ پاتوق اختلاف زیادی با بقیه فروشگاهها دارد؛
در مورد کیفیت؛ من هیچ عهد اخوتی با هیچ عطری ندارم؛ از هر عطری نسخه بهتری پیدا کنم نسخه فعلیش رو دیگه نمیارم. حتی 5 عطر برتر پاتوق رو که اسم بردم!
در مورد اسانس هم مطمئن باشید که پشیمون نمیشید. من که بعد از تست اسانسهای پاتوق دیگه محاله برم سراغ اودکلن مگر اینکه اسانس خوبی از اودکلنی که میخوام پیدا نشه.:)
بشخصه تا وقتی اسانسی تو پاتوق باشه سراغ موارد دیگه نمیرم حتی بعضا شده قیمت اسانس از هر گرم ادکلنش گرونتر بوده
مگر کارهایی که نمونه شون اینجا نبوده مثل کارهایی که روایح چوبی ، ادویه ای و پچولی قوی دارند
ممنون از آرش و بهرام عزیز بخاطر لطف شون.

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
با درود بسیار خدمت دوستان عزیزم؛ ممنون بابت یادداشت های مفیدتون.

ارشیا جان خدمت دوست گرامی تون سلام برسونین و این پست رو نشونش بدین! در خصوص قیمت ؛ سخن ایشون منو یاد یکی از چهره های 30 یا 30 انداخت که هر چیز رو که می خواست بگه ارزونه؛آدرس مغازه سر کوچه خودشون رو می داد!
کرید اونتوس بنده؛ که در کنار توسکان لدر و پشن و بلو آیس و اینترلود آمواج 5 عطری هستن که بیشترین توجه رو از دوستان گرفتن رو فقط مقایسه قیمتی بکنیم:
مشاهده پیوست 856818
یک اونتوس خیلی خاص هم هست گرمی حدودا 9 تومن (شاید هم گاهی حدود 12 تومن!) که بابک در موردش نوشت:

در مورد توباکو وانیل:

پس در مورد قیمت؛ پاتوق اختلاف زیادی با بقیه فروشگاهها دارد؛
در مورد کیفیت؛ من هیچ عهد اخوتی با هیچ عطری ندارم؛ از هر عطری نسخه بهتری پیدا کنم نسخه فعلیش رو دیگه نمیارم. حتی 5 عطر برتر پاتوق رو که اسم بردم!

ممنون از آرش و بهرام عزیز بخاطر لطف شون.
با سلام رضا جان
این دوست ما خودش تو کار عطر و اسانس هست. آدم منصف و خوبی ام هست. بحث من بازارچه های پرشین تولز نیست بحث من بازار کل هست. برای همین اون اعتقاد داشت قیمت ها بالاست اینم بهش گفتم بعضی ها همین کارها یا بدترشون خیلی خیلی گرون تر میفروشن در همین پرشین تولز. چون خودش اسانس رو وارد می کرد می گفت واقعا بی انصافی که اینقدر گرون به مردم میفروشن تازه معلوم نیست اونایی که اینقدر گرون میفروشن تقلب هم نکنن ! کارهای شما رو خیلی دوست داشت بجز همون تنباکو وانیله !

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
شما هم چک کنید ببینید تولیدش مربوط به چه سالی هست
سه حرف اول بچ کد ادکلنتون با چی شروع میشه؟
برای بنده تولیداواخر ۲۰۱۲ هست. فکر میکنم تا قبل می ۲۰۱۳ همه چیز خوب بود بعد یهو ریفرموله شد و ...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام رضا جان
این دوست ما خودش تو کار عطر و اسانس هست. آدم منصف و خوبی ام هست. بحث من بازارچه های پرشین تولز نیست بحث من بازار کل هست. برای همین اون اعتقاد داشت قیمت ها بالاست اینم بهش گفتم بعضی ها همین کارها یا بدترشون خیلی خیلی گرون تر میفروشن در همین پرشین تولز. چون خودش اسانس رو وارد می کرد می گفت واقعا بی انصافی که اینقدر گرون به مردم میفروشن تازه معلوم نیست اونایی که اینقدر گرون میفروشن تقلب هم نکنن ! کارهای شما رو خیلی دوست داشت بجز همون تنباکو وانیله !
با سلام ؛
ارشیا جان در پ خ برات در خصوص حداقل مقدار وزنی که عمده محسوب میشه نوشتم؛ اما در مورد توباکو مایلم باقی دوستان هم بدونن:
همکار از خود من همین توباکو رو خریده گرمی 2 تومن می فروشه! قبلا در پاتوق نوشتم که این کم شیرین ترین توباکوی بازاره و اصلا برای همین انتخابش کردم. با احترام به نظر شما؛ کاملا در مورد توباکو نظرم متفاوته. هر چی توباکو دیدم شیرینی زائد داشته!
درباره عطرهاتون باید بگم واقعا" عالی هست هم غلظت و هم قیمت از نظر کیفیت هم که نیازی به توضیح نیست
بنده خداروشکر اهل تعارف و اینا نیستم و حرفم و نظرم رو رک میگم واقعا" عطرهات خوبه
عطر تام فورد بلک ارکید رو هم تست کردم من ادکلن تام فورد رو هم داشتم و تازه یک ماه تمومش کردم
بوی عطر شما و ادکلن توی نت پایانی یکی هست اما توی نت ابتدایی متفاوته از نظر موندگاری و پخش هم خوبه
توباکو وانیل هم تست کردم موندگاریش عالی بوش هم خیلی نزدیک به ادکلنش هست.
باز هم ممنونم
من خودم اودکلن توباکو رو ندیدم اما میدونم که بابک جزو اون دسته از رفقای پاتوقه که اودکلن اورجینال خیلی داشته و داره و دیده!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
هروقت غیر از پاتوق به سایتهایی که لقب تخصصی ترین و بهترین فروشگاه عطر سر میزنم، اونوقت میفهمم که چقدر این ادعاها درسته! واقعا یک سری افراد در این سایتها میان نت های هرم بویایی رو میبینن، بعد با خیال پردازی و داستان سرایی ریویو ارائه میدن. نمونه اش اینکه نظرات زیر این عطر رو ببینید:
http://www.atrafshan.ir/view/1644/Kouros

طرف با اسم ssh اومده میگه این بوی بز نر در فصل جفت گیری رو میده! این بنده خدا چوپانه؟! آخه من موندم این طرف بز نر رو در فصل جفت گیری چجوری بو کرده؟! امیدوارم بلایی سرش نیومده باشه! :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش به همه رفقا!
آقا یه پیشنهاد جالب دارم براتون! اگه می خواین از اودکلنهای نام آشناتون ورژنهایی رو ببینین که حتی قادر به تصورش هم نیستین(!) حتما به عطرفروشهای مترو مراجعه کنین. امروز من داخل شهر چند جا کار داشتم با مترو تردد کردم. این دو عکسی هم که می بینین تزئینی نیست.
metro2.jpg
از این غرفه کرید اونتوس خواستم و توسکان لدر. گفتن که توسکان لدر اصلا اسانس نداره بعد دو ظرف که در وسط عکس کنار هم می بینین رو آورد گفت کرید اونتوس دو تا اودکلن داره با دو ظرف مختلف! کمی هم در مورد ظرف اودکلنش توضیح داد گفت اصلا مو نمی زنه با اودکلنش. هیچ کدام؛ کمترین شباهتی با کرید نداشتند؛ اصلا نتوانستم بفهمم کدام دو اسانس را به اسم کرید می خواهد به من بفروشد. این آقای سمت چپی در پاسخ به این سوال که کریدتون مال کدوم کمپانیه گفت مال کمپانی نارسیسوی فرانسه! بعد که عکس انداختم؛ گفتم اینترنت داری؟ سرچ کن پاتوق عطربازها ....! در ضمن ما کمپانی به اسم نارسیسو نداریم که اسانس اونتوس تولید کنه.
باید بودین و قیافه اش رو می دیدین!
metro1.jpg
اینجا یک ایستگاه دیگه مترو است. ایشون هم حسب تصادف دو نسخه از کرید اونتوس داشت. فرانسوی و سوئیسی! گرمی 2 تومن میگفت و باز هیچ کدومش کمترین شباهتی به اونتوس نداشت. این دو تا عطر هم به شامه ام نا آشنا بود و نفهمیدم چیه.
ظرف قرمز کوچک جلوی عکس ظرفی است 10 میل و من دارمش. پایینش کاغذ زده 30 تومن (یعنی هر عطری تو این ظرف 30 تومن!) که کاغذه تو عکس معلوم نیست.
بهم گفت این ظرف 30 میله .

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام خدمت رایحه دوستان عزیز
آقا رضا @دل آهنگ ، بزرگوار
لطفا درخواست هایی دارم که امید اجابت است از سوی شما
1_ ظرف های با کیفیت تر از هرسه جنس کریستالی ، طرح چوب ، پلاستیکی ، ( در هر دو مدل غلطکی و اسپری ) از انواع مختلف فانتزی و تزئینی ، به مجموعه اضافه کنید
2 _ ظرفهای 3 گرمی و 5 گرمی و 8 گرمی و 10 گرمی بیشتر موجود کنید
جهت ترکیب اسانس ها برای اشخاصی که واحد و وزن رو خیلی دقت ندارند بسیار بسیار لازم است
2 _ یکی از دوستان ( شهرام ) به نکته جالب ( زن ذلیلی ) اشاره کردند که تقریبا بنده هم گرفتارم ، اسانسهاموون را رقابتی نامرد روزگار ازموون بر میداره برای خودش ، تقریبا از بار این سری یک سوم رو بردند ، پیشنهادی بدهید چیکار کنیم خرجموون سر به فلک نکشد ؟
سایر دوستان هم مشارکت کنند و پیشنهاد بدهند
متشکرم ( یک زن ذلیل اسیر هستم )

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534

مهندس مخدومی عزیز اون حکایت زذ فقط در مورد بقیه موارد بجز شیر کردن ادکلنها صورت میگیره یک قفسه بزرگ سه طبقه دارم که علی القاعده باید توش ظروف کریستال چیده بشه اما من ادکلن توش چیدم نگاه چپ کردن بهش هم مشمول جریمه میشه

روی همه چیز انعطاف دارم جز ماشین و ادکلن حتی یک سانت خط روی اتومبیل رو در شرایط بحرانی خانمم قرض میکیره قابل بخشش نیست مثلا بعلتی ماشین خودش مشکل داره
در نهایت همون روز اول بک 206 تا شیشه جلو جمع شد و من فقط سپرم سوراخ شد
بعدشم حاضر نشدم ماشین رنگدار سوار شوم عطاش رو به لقاش بخشیدمش

ولی در کل قبول میکنم به کسب رتبه سپهسالاری در زذ

من وارد 46 سال شدم نسل سوخته ماییم اونزمان اطاعت پدر خدابیامرزمو میکردیم

الان هم اطاعت فرزند

پیشنهاد میکنم با مشورت با جناب هادی اسانس رو با غلظت کمتر در اختیار قرار بدید

مثلا من تصور میکنم دیور هوم اینتس که ادکلنه ولی چندین ساعت زمان میبره تا باهاش آداپته بشم
یحتمل اوایل کارهای لایت و با فیکساتور بیشتر رو بپسندم
مثلا اونتوسی که سفارش دادم اگر همونی باشه که من میخوام
سفارش بعدی حداقل بالای 200 گرم خواهد بود

البته جناب هادی ما رو شرمنده کردن و هر چیزی به ذهنشون برای ارشاد حقیر به نظر میرسه با سعه صدر راهنمایی کردن

راهکار دوم هم خرید از جاهای غیر معتبر برای بخشش عطایت به لقایش هست!!!!!!!!

نگران نباشید مهندس منم مهندسی عمران خوندم و این مساله همه جا نمود میکنه

فقط ما جرات ابرازش رو داشتیم

منم با پیشنهاد شما برای سایز ظروف و جنسهای متفاوت موافقم

بستگی داره نظر جناب هادی چی باشه

یک راهکار هم من به نظرم میرسه
ممکنه حرفم کاملا اشتباه باشه ولی ارزش چند دقیقه فکر کردن رو داره

من عموما سعی میکنم تا اونجا که برام مقدور باشه ادکلن از ایران نخرم
یک مثال ساده اینه که ورساچه اروس تو ایتالیا بوش کاملا با ایران فرق میکنه

اما همه این امکان رو نداریم
پس راهکار چیه
اول اعلام رضایت و حمایت جناب هادی رو میطلبه
اینطور که من متوجه شدم به غیر از من بقیه از فرهیختگان کشورمون هستن
نظر من این بود تبلیغاتی بسیار جزئی در حد گرم تهیه بشه و بقیه با ادکلن یا عطرهایی که خریدن مطابقت داده بشه

میدونم کار سخت و طاقت فرسایی هست
اما با شناختی که من از مردم سرزمینم سراغ دارم خیلی دیر واکنش نشون میدن

حالا اگر این هدایا در ظرفهای دو میل تهیه بشه قاعدتا یک گرم اسانس مصرف میشه

شاید اوایل نتیجه خوبی نگیریم ولی تقریبا مطمئنم به مرور موفق میشیم تعداد گروهمون رو بیشتر کنیم

من هنوز هم معتقدم هر سری یک عقلی داره
با کمک هم میتونیم مشتریها رو افزایش بدیم
احتمالا با این حساب قیمت اسانس هم کاهش پیدا میکنه

آخرین سوالم ظرفهای اسانسهای شما چند گرمیه
فرضا ظرف 100 یا 200 میل هم دارید؟

و کلی طرفدار پیدا میکنیم که با اعتماد به نفس میتونن محصول دلخواهشونو تهیه کنن

شاید آقا هادی در ادامه بتونه جایی حداقل از وسط شهر به بالا تهیه کنه که با حداقل یک گرم هم بشه خرید کرد و مورد تست و ارزیابی قرار بده

مسلما به جایی میرسه بعد چند مدت فقط تست رایحه و نهایتا خیلی وسواس بخرج بده یک تست رو نبض و چندی بعد خرید خودشو انجام میده

با زیاد شدن نفرات هر روز یک ترکیب جدید یاد میگیریم

این ریفورموله شدن هم حداقل تو ایران خیلی رو مخه
بغیر از پسند عطر همه دنبال بترتیب
پخش بو
و ماندگاری هستن
من فردا صبح عطرها به دستم میرسه شاید نتونتم توضیح 22 تا عطر رو بدم
سعی میکنم اول از ادکلنهایی که دارم شروع کنم و نتایج جناب منهدس مخدومی و جناب هادی رو به کار ببرم

شاید اونجا باعث شد تعدادمون بیشتر بشه
جناب مهندس مخدومی روش فرستادن پیام خصوصی رو به بنده یاد بدید
اونجا عرض میکنم چکار کنید دیگه به عطرهاوت دست نزنن

در هر صورت ما برای کمک همه جوره در خدمتیم

ارادتمند شهرام

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485

مهندس مخدومی عزیز اون حکایت زذ فقط در مورد بقیه موارد بجز شیر کردن ادکلنها صورت میگیره یک قفسه بزرگ سه طبقه دارم که علی القاعده باید توش ظروف کریستال چیده بشه اما من ادکلن توش چیدم نگاه چپ کردن بهش هم مشمول جریمه میشه

روی همه چیز انعطاف دارم جز ماشین و ادکلن حتی یک سانت خط روی اتومبیل رو در شرایط بحرانی خانمم قرض میکیره قابل بخشش نیست مثلا بعلتی ماشین خودش مشکل داره
در نهایت همون روز اول بک 206 تا شیشه جلو جمع شد و من فقط سپرم سوراخ شد
بعدشم حاضر نشدم ماشین رنگدار سوار شوم عطاش رو به لقاش بخشیدمش

ولی در کل قبول میکنم به کسب رتبه سپهسالاری در زذ

من وارد 46 سال شدم نسل سوخته ماییم اونزمان اطاعت پدر خدابیامرزمو میکردیم

الان هم اطاعت فرزند

پیشنهاد میکنم با مشورت با جناب هادی اسانس رو با غلظت کمتر در اختیار قرار بدید

مثلا من تصور میکنم دیور هوم اینتس که ادکلنه ولی چندین ساعت زمان میبره تا باهاش آداپته بشم
یحتمل اوایل کارهای لایت و با فیکساتور بیشتر رو بپسندم
مثلا اونتوسی که سفارش دادم اگر همونی باشه که من میخوام
سفارش بعدی حداقل بالای 200 گرم خواهد بود

البته جناب هادی ما رو شرمنده کردن و هر چیزی به ذهنشون برای ارشاد حقیر به نظر میرسه با سعه صدر راهنمایی کردن

راهکار دوم هم خرید از جاهای غیر معتبر برای بخشش عطایت به لقایش هست!!!!!!!!

نگران نباشید مهندس منم مهندسی عمران خوندم و این مساله همه جا نمود میکنه

فقط ما جرات ابرازش رو داشتیم

منم با پیشنهاد شما برای سایز ظروف و جنسهای متفاوت موافقم

بستگی داره نظر جناب هادی چی باشه

یک راهکار هم من به نظرم میرسه
ممکنه حرفم کاملا اشتباه باشه ولی ارزش چند دقیقه فکر کردن رو داره

من عموما سعی میکنم تا اونجا که برام مقدور باشه ادکلن از ایران نخرم
یک مثال ساده اینه که ورساچه اروس تو ایتالیا بوش کاملا با ایران فرق میکنه

اما همه این امکان رو نداریم
پس راهکار چیه
اول اعلام رضایت و حمایت جناب هادی رو میطلبه
اینطور که من متوجه شدم به غیر از من بقیه از فرهیختگان کشورمون هستن
نظر من این بود تبلیغاتی بسیار جزئی در حد گرم تهیه بشه و بقیه با ادکلن یا عطرهایی که خریدن مطابقت داده بشه

میدونم کار سخت و طاقت فرسایی هست
اما با شناختی که من از مردم سرزمینم سراغ دارم خیلی دیر واکنش نشون میدن

حالا اگر این هدایا در ظرفهای دو میل تهیه بشه قاعدتا یک گرم اسانس مصرف میشه

شاید اوایل نتیجه خوبی نگیریم ولی تقریبا مطمئنم به مرور موفق میشیم تعداد گروهمون رو بیشتر کنیم

من هنوز هم معتقدم هر سری یک عقلی داره
با کمک هم میتونیم مشتریها رو افزایش بدیم
احتمالا با این حساب قیمت اسانس هم کاهش پیدا میکنه

آخرین سوالم ظرفهای اسانسهای شما چند گرمیه
فرضا ظرف 100 یا 200 میل هم دارید؟

و کلی طرفدار پیدا میکنیم که با اعتماد به نفس میتونن محصول دلخواهشونو تهیه کنن

شاید آقا هادی در ادامه بتونه جایی حداقل از وسط شهر به بالا تهیه کنه که با حداقل یک گرم هم بشه خرید کرد و مورد تست و ارزیابی قرار بده

مسلما به جایی میرسه بعد چند مدت فقط تست رایحه و نهایتا خیلی وسواس بخرج بده یک تست رو نبض و چندی بعد خرید خودشو انجام میده

با زیاد شدن نفرات هر روز یک ترکیب جدید یاد میگیریم

این ریفورموله شدن هم حداقل تو ایران خیلی رو مخه
بغیر از پسند عطر همه دنبال بترتیب
پخش بو
و ماندگاری هستن
من فردا صبح عطرها به دستم میرسه شاید نتونتم توضیح 22 تا عطر رو بدم
سعی میکنم اول از ادکلنهایی که دارم شروع کنم و نتایج جناب منهدس مخدومی و جناب هادی رو به کار ببرم

شاید اونجا باعث شد تعدادمون بیشتر بشه

در هر صورت ما برای کمک همه جوره در خدمتیم

ارادتمند شهرام
باسلام جناب شهرام بزرگوار
باور کنید دیگه راضی کردن زنها کار حضرت ازرائيل هست نه ما بیچاره ها
از خرید بالای 250 گرم این سری آخر که هنوز یکماه نگذشته راحت 110 گرمش رو قورت دادن
اسانس شناس شده لامصب ، مگه میشه بااسانس بی کیفیت ،گولش زد که دلش رو بزنه و بی خیال اسانس خریدن بشه !!!؟ تا جیب مفلوک ما یک نفسی بکشه!!!؟
آقا رضا @دل آهنگ ، بزرگوار ، دیگه ما رو بگذار تووی لیست سیاه خودت ، داریم آماده میشیم برای خرید از هر اسانس حداقل 100 گرم
خدایا شما هم پولش رو برسون ، غلط کردم خودم معتادش کردم به عطر و اسانس
مهموونی میره عطرو با جاش میبره کم نیاره لامصب
بذل و بخشش هم که نگو و نپرس
تا دیروز خواهران خودم بودند
جدیدا خواهر زنان محترم هم اضافه شدند
آقا دستگاه چاپ پول کسی سراغ نداره ؟
لطفا کمک !!!!!!

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، مدت زیادی هست از بابک عزیز ، در اینجا خبری نیست ، شما خبری ازشوون ندارید؟ شماره تماس ازشوون نداریم که جویای احوالشوون باشیم ، نکند این عزیز مشکلی و یا اتفاقی براشوون پیش آمده باشد؟
لطفا از طرف ماهم جویای احوالشان باشید
باتشکر

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام مجدد

گاهی استفاده از چیزی که خانمها خوششون نمیاد و وحشت دارن در کنار شیشه ادکلنها ممکنه موثر باشه

یک راه دیگش اینه اعلام بشه اسانس ایکس که گرمی 1000 تومن بود شده 10.000 تومن

راه دیگش دست آقا رضا رو میبوسه پیدا کردن اسانس با کیفیت بالا و قیمت پایین

چاپ اسکناس هم راه نداره

یاد کاشت طلا و انتظار درآمدن درخت طلا افتادم

چون بحث از عطر خیلی فاصله گرفته و آف تاپیک نباشه

نظرتون رو راجع به این ادکلن میخواستم

http://uupload.ir/viewer.php?file=m4e8_20150910_015009.jpg

هردو یک مدلن ولی من حس متفاوتی ازشون دارم
فقط آبیه 200 میله نقره ایه 100 میله

اگر خود فروم هم آپلود سنتر داره منو راهنمایی کنید

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
سلام مجدد

گاهی استفاده از چیزی که خانمها خوششون نمیاد و وحشت دارن در کنار شیشه ادکلنها ممکنه موثر باشه

چاپ اسکناس هم راه نداره

جناب شهرام عزیز
بااینکه این دو کار رو تست نکردم
اما پیشنهاد میکنم و تأکید دارم
212 وی آی پی رز
رو حتماحتما تست کنید ، جالبه این کار
البته بخاطر بند ( ز ذ ) بنده ، توصیه میکنم بدون حضور خانوم محترمه تان ، این کار رو تست کنید
چرا ::::: چون خانوم ها با استشمام رایحه های پودری و گلی ( مخصوصا گل رز & گل یاس & گل مریم & گل زنبق ) شاخک شوون ،تیز تیز میشه ، و اونوقت باید عابر بانک مفلوک و رمز اول و دوم اوون رو ، در اختیار این موجودات مرموز ، قرار بدهید که زحمت خرج کردن پولهایتان را بکشند
خدا در این کار سخت ، بانوان و دختران محترمه را واقعا یاری کند
اینقدر که اینها خسته میشوند از این کار مشقت بار ، دل ما مردها به درد می آید و میسوزد و اشکهایمان برای این ظلم بزرگ به آنها ، سیل آسا می آید

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام مجدد

چاپ اسکناس هم راه نداره

سلام
من این کار رو تست نکردم ولی کار معمولی است که تو جامعه زیاد استفاده میشه و رایحه اش تقریبا اشناست
بنظرم بهتره این پول برای کارهای بهتر و خاص تر هزینه بشه ولی اگه برای استفاده روزانه می خواید بحث دیگه ای است

Sent from my iPad using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود به همه دوستان؛
آقا شهرام عزیز؛ شما که از صفحه اول تاپیک تا اینجا رو خوندین؛ حتما این پست رو دیدین:
اسانس یا اودکلن؟ انتخاب با شماست!
اودکلن؛ اودکلنه و اسانس؛ اسانس.
فقط میشه اسانس اودکلن A از شرکت الف رو با اسانس همان اودکلن از شرکت ب مقایسه کرد. مقایسه اسانس و اودکلن اصلا غلطه و از بیراهه سر در میاره. فقط میشه از خوندن نتهایی که در ساخت اودکلن به کار رفته حدس زد این اسانس از چه موادی ساخته شده. نه بیشتر.

دو راه جلوی دوستان بیشتر نیست:
1 ) خرید اودکلن اورجینال
2) اگر به هر دلیل؛ اولی ناممکنه؛ خرید اسانس و پذیرفتن این که آن چه خریداری شده اسانسه ؛ نه اودکلن اورجینال. و مثلا هزار تومن شده نه 2 میلیون!
نه فقط من؛ بلکه وارد کننده های دست اول اسانس هم اودکلن اورجینال همه اسانسهایی که وارد می کنن رو ندیدن. چرا؟ چون کارشون اسانسه نه اودکلن. شخصا با مراحل واردات اسانس آشنایی کافی دارم (هر چند که تا حالا این کار رو انجام ندادم) و میدونم روند امور به چه شکله.

فقط میشه اسانس اودکلن A از شرکت الف رو با اسانس همان اودکلن از شرکت ب مقایسه کرد.
در خصوص پیشنهادتون؛ با سپاس؛ می دونین که شغل بنده در زمینه مربوط به صنعت نساجیه و خیلی همت به خرج بدم همین پاتوق رو در زمینه عطر می تونم اداره کنم.
به لحاظ ظرف هم دست من کاملا بازه؛ اما پست محلی ما ظروف شیشه ای رو نمی پذیره و مثلا آخرین موردی که برای حسین عزیز @shmp30 عطراشو بردم پست قبول نکرد و با پیک فرستادم (تهران هستن)؛برای ارسال با پست فعلا گزینه ای جز ظروف پلاستیکی نداریم. البته ظرف پلاستیکی در قاب خیلی زیبا ( و قیمت زیبا!) هم هست ؛
z1.jpg
z2.jpg
نمای بیرونی ظرف خیلی خوبه اما داخلش ظرف پلاستیکیه و پمپش هم متوسطه.
ظرفهای شیشه ای هست 10 میل کیفیت خیلی خوب؛ پلمپی مثل اودکلن؛ اما شیشه است!
ظرف پلاستیکی مکعب مستطیل تا سایز 75 میل هم هست. برای ارسال عطر در وزنهای بالا از pet استفاده می کنم. مثلا نیم کیلو گری وتیور بابک رو در خرید چهارمش در pet بهش دادم. فقط پت رو باید دور از نور و حرارت نگه داشت در جای خنک و تاریک.
در خصوص بابک عزیز؛ هم تلفن ثابتش رو دارم هم همراهش؛ ایشون ماموریت کاری زیاد میرن و دسترسی شون به اینترنت کمه.
در مورد پول هم پینوکیو یک قسمتش بود که رفت سکه هاشو کاشت درخت پول در بیاد ... !
راهی برای عطر نخریدن برای خانمها از سوی مردان شان نیست! آنها بیش از مردان دنبال عطرن و بهش اهمیت میدن.
روز همگی خوش.

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
برخلاف اون چیزی که همه میگن ۲۱۲ س ک س ی هست ! من که س ک س ی ازش نمیگیرم! در کل کار شیرینی هست تا تلخ ! خیلی از خانم هام ازش بدشون میاد ! (جالبه !)
----------
آقا رضا گفتن اینو من اضافه کنم توی پ خ بهشون گفتم => دوست ما بلک افغان اصلی رو تست کرده بود کار بلک افغان آقا رضا رو هم تست کرده بود می گفت هر چی بیشتر از بلک افغان آقا رضا می گذره نزدیک تر به کار اصلی میشه. اما یکم از پخشش گله مند بود. البته با یه اسپری نمیشه قضاوت کرد. اما نسبت به اینترلود کمتر بود.
-----------
به جای پست از تی باکس استفاده کنید فکر می کنم می فرستند.
------------
دوستان منو راهنمایی کنید ۱۰ عطر پاتوق از لحاظ پخش و ماندگاری بیشتر پخش رو توی کارهای سرد و توی کارهای گرم برای من لیست می کنید.

با تشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
برخلاف اون چیزی که همه میگن ۲۱۲ س ک س ی هست ! من که س ک س ی ازش نمیگیرم! در کل کار شیرینی هست تا تلخ ! خیلی از خانم هام ازش بدشون میاد ! (جالبه !)
آقا رضا گفتن اینو من اضافه کنم توی پ خ بهشون گفتم => دوست ما بلک افغان اصلی رو تست کرده بود کار بلک افغان آقا رضا رو هم تست کرده بود می گفت هر چی بیشتر از بلک افغان آقا رضا می گذره نزدیک تر به کار اصلی میشه. اما یکم از پخشش گله مند بود. البته با یه اسپری نمیشه قضاوت کرد. اما نسبت به اینترلود کمتر بود.
به جای پست از تی باکس استفاده کنید فکر می کنم می فرستند.
در مورد س ک س ی بودن 212 نظری ندارم اما شخصا کسی رو ندیدم از 212 بدش بیاد (خانم یا آقا). شما در مورد اودکلن 212 نظرتون شیرینی عطر هست؟ چون اسانس من (و هر اسانس دیگه ای که از 212 دیدم) به وضوح تلخی داره کاملا غالب (فاقد کمترین شیرینی). برداشتهای شما (با احترام به متفاوت بودن شون) بارها تعجب بنده و دیگر دوستان پاتوق رو برانگیخته.
در اون هوای شرجی شمال که حسب گفته های شما عطرها رو خفه می کنه دوست گرامی تون فقط با یک پاف تست پخش می گیرن؟! البته بهرام عزیز هم همیشه یک پاف میزنن و غلظت همه عطراش هم 50 درصده. شخصا زیر 10-15 پاف نمی زنم. (عطرهای خنک و ملایم رو)
تی پاکس رو قبلا چک کردم قیمتش دو برابر پسته و ادا اطوارهای پست رو هم داره که شکستنی نباشه؛ اودکلن ممنوعه و از این قسم بازیها و منت گذاری ها!

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
در مورد س ک س ی بودن 212 نظری ندارم اما شخصا کسی رو ندیدم از 212 بدش بیاد (خانم یا آقا). شما در مورد اودکلن 212 نظرتون شیرینی عطر هست؟ چون اسانس من (و هر اسانس دیگه ای که از 212 دیدم) به وضوح تلخی داره کاملا غالب (فاقد کمترین شیرینی). برداشتهای شما (با احترام به متفاوت بودن شون) بارها تعجب بنده و دیگر دوستان پاتوق رو برانگیخته.
در اون هوای شرجی شمال که حسب گفته های شما عطرها رو خفه می کنه دوست گرامی تون فقط با یک پاف تست پخش می گیرن؟! البته بهرام عزیز هم همیشه یک پاف میزنن و غلظت همه عطراش هم 50 درصده. شخصا زیر 10-15 پاف نمی زنم. (عطرهای خنک و ملایم رو)
تی پاکس رو قبلا چک کردم قیمتش دو برابر پسته و ادا اطوارهای پست رو هم داره که شکستنی نباشه؛ اودکلن ممنوعه و از این قسم بازیها و منت گذاری ها!
فکر می کردم تی پاکس آدم شده اما هنوز هم این اداها رو داره آره خیلی داستانه فقط چون زیر ۲۴ ساعت میرسه خوبه.
والا ۲۱۲ رو منظورم ادکلنش هست. نه ۲۱۲ رو من فقط نمیگم خیلی های دیگه ام شیرینی توش میگیرن. و اینکه خیلی ها ازش بدشون میاد ! یه سر تو فروم های دیگه و سایت های دیگه ام بزنید می بینید که خیلی ها اینطوری هستن.
-----
راستش کاری که پخش داشته باشه با یک اسپری پخش خودشو نشون میده مثلا Aoud Leather Montale با یک اسپری چنان پخشی داره که نگو ! مثلا اسانس اینترلوده شمام همینطوری هست. اما در حالت کلی بهتره تست بشه.

بالا