منتخب بازارچه

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
11
سلام خدمت دوستان پاتوق ،
نظرم رو در مورد آخرین پکیج سفارشم از آقای هادی عزیز خدمت دوستان ارائه میدم

این سفارش آخرشامل عطرهای :
آمواج براکن
بلک افغانو
ایتالین سایپرس
سکرت پارتی ، میشه

خب من وقتی اسم برند آمواج به گوشم میخوره ، بدون توجه به اسمش اون رو تهیه می کنم ،
براکن یه شاهکار دیگه از آمواجه ، کاری کلاسیک و تلخ که مردانگی ازش می باره ، شروعی شاداب با رایحه اسطوخدوس و رایحه ملایم فلفلی از میخک و شیرینی مشک که بخوبی عطر رو بالانس می کنه ، در یک کلام تلخ وشیک ، پیشنهاد فوق العاده به مردهـــــــا
ایتالین سایپرس در یک کلام ادویه ای و بس ، به خصوص دارچینش خیلی واضح به شامه میخوره ، انگار تو ایتالیا تو یک عطاری کار میکنی همش دارچین میفروشی به به !!!!!!
بلک افغانو که نیازی به تعریف و تمجید نداره و معرف حضور همه هست ... وهمیشه از بهترین های دنیای اسرارآمیز عطر بوده !!!!!
سکرت پارتی هم به طور خلاصه و در یک کلام ؛ اونتوس باید پیشش لنگ بندازه ، به نظر من
تشکر از آقای هادی عزیز

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,318
درود و وقت خوش؛
یه کم درگیر جابجایی مسکن بوده و هستم؛ بابت سر وقت ارسال نشدن سفارش دوستان پوزش می خوام. از ابتدای بهمن ماه؛ وضعیت ارسال سفارشها به نظم معمول خودش برمی گرده.
دکتر سینای عزیز در همین صفحه عطر کیلیان پاتوق رو که همچنان عنوان بهترین عطر رو از سوی دوستان داره؛ به خوبی تجزیه و تحلیل کرده و خودم بارها خوندم و لذت بردم از قلم فوق العاده اش.
در خصوص بلک افغانویی که حسین نوشته؛ همون طوری که می دونین من مدتهاست بلک افغانوی ساخت خودم رو ارسال می کنم و به همه ی دوستان هم اعلام شده؛ کسانی که خرید کردن. قرار بود دکتر بابک مقایسه کنه بین افغانوی فعلی پاتوق ( ساخته شده) با قبلی. الان دیدم هنوز ننوشته. دکتر منتظریم!
در دومین باری که ایشون سکرت پارتی رو سفارش داد اختصاصی به عطرش ؛ عطر مکملی رو اضافه کردم که خودش نتیجه و تاثیرشو می نویسه براتون!
من همچنان در این زمستون؛ یا کیلیان میزنم یا سکرت.
حدود یک ماهه که پاتوق عطربازها وارد ششمین سال خودش شده.

e4gle

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
7
دوستان من از یه جایی اسانس خالص دستم رسیده پیشنهادتون چیه واسه مصرفش؟ همینطوری استفاده کنم و اگه رقیق بکنم ایا اموزشی در اینترنت وجود داره؟

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
11
جا دارد که در این محفل ، حالا که اسم برند بی نظیر ناسوماتو اومد ، یادی کنیم از یک شاهکار بی مثال کمپانی پر افتخار nasomatto
این عطر درجه ای از هیجانات و شوق رو در درون انسان ایجاد می کند ، مثه آدمی که دچار جنون شده باشه ولی از نوع خوبش !!!!!
ترکیب عجیب و غریبی از گیاهان مختلف ، از خاک رس و خس خس و باران و وانیل و عود گرفته تا ترکیبات دور از ذهن دیگر ...
و این عطری نیست جز
Absint nasomatto
فکر کنم الساندرو گوالتیئری در ساخت این عطر از 8000 گیاه مختلف استفاده کرده تا به این رایحه رسیده !!!
کاش این عطر هر چه زودتر تو پاتوق موجود بشه ...

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
11
سلام خدمت دوستان پاتوق ،

میخواستم نظر خودم رو درمورد آخرین سفارشم تکمیل کنم ،
از بلک افغانو فقید شروع کنم که این یکی مهر پاتوق هم بهش خورده و از امتیاز ویژه ای برخوردار هست با پخش بوی عالی !!! ماندگاری خارق العاده !!! و رایحه ای خاص تر از افغانو های دیگه ...
اگر کسی قصد تهیه بلک افغانو داره ، بلک افغان پاتوق رو از دست نده ...
عطر بعدی سکرت پارتی هست ، من از این عطر به تعبیر خودم با نام * اکسیر معجزه بخش * یاد می کنم ، عطری که همزمان یادآور بهار و زمستان هست ، رایحه ای ملایم ... تلخ ...آرام بخش و رمانتیک ...
عطر بعدی براکن آمواج هست که در موردش تو کامنت های قبلی توضیح دادم ، ولی جا داره اینجا هم ازش یادی کنیم ، اگر کسی از عطر های شیرین فراریه ، میتونه به تلخی عمیق این عطر پناه ببره ، تجربه یک تراژدی شیرین در اوج تلخ بودن، پر ابهت و شکست ناپذیر ...
در تکمیل کامنت قبلی خودم که از یکی دیگه از شاهکار های کمپانی ناسوماتو یادی کردیم ، حالا متعاقبا عکس ادکلن این عطر رو واستون میزارم
IMG_0696-640x640.jpg
طرفداران کمپانی ناسوماتو ، حتما این عطر رو تجربه کنند ...
امیدوارم هر چه زودتر این عطر ، تو پاتوق موجود بشه ...

در پایان تشکر می کنم از جناب هادی عزیز و دوست داشتنی ...

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,318
درود و وقت خوش!
درست دقایقی قبل؛ موفق شدم برای منزل جدیدم از مخابرات اینترنت بگیرم؛ اونم با کلی پارتی بازی و حدود دو هفته معطلی!
دوستان می دونن که من اصلا ملاک و معیارم برای اضافه کردن عطر به پاتوق؛ اسم عطر نیست. اسم های خیلی مطرحی دیدم که هیچ کدومش رو نیاوردم. مثلا استریت تو هیون از برند کیلیان. حداقل 3 تا استریت ... رو تست کردم و اصلا توجهم رو جلب نکرد. حتما باید در گزینش سخت گیرانه ی من و برخی دوستان عطرباز قادر به کسب امتیاز باشه یک عطر تا بتونه وارد پاتوق شه.
اعتبار پاتوق بیش از اسم فلان عطره!

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
لایک‌ها
11
اعتبار پاتوق بیش از اسم فلان عطره
سلام ،
وقت همه دوستان بخیر ،
بله قطعا همینطوره ، اعتبار پاتوق قطعا بیشتر از اسم فلان و فلان عطره ، منم قصد معرفی یکی دیگه از کارهای ناسوماتو رو داشتم ، خدایی نکرده قصد پایین آوردن اعتبار پاتوق رو نداشتیم ، چرا که حدود چهار تا پنج تا از کار هاش مثه بارائوندا و بلک افغان و دورو و بلاماج تو پاتوق موجود هست اگه آبسنت هم که قطعا کار خوبی هست موجود بشه نور علی نور هست !!!! البته چون عطر چیز سلیقه ای هست ممکنه یکی ازش متنفر باشه و یکی دیگه عاشقش بشه و اصلا چیز قابل تضمینی نیست ...به هر حال هر عطری که بخواد وارد پاتوق بشه ، باید مراتب رو طی بکنه و وارد پاتوق بشه ، آبسنت میتونه از شامه شما نمره خوب نگیره و این یک امر عادی و طبیعی است ...

موفق و موید باشید ...

دل آهنگ

Registered User
امتیاز - 99.2%
126   1   0
لایک‌ها
3,318
درود و وقت خوش؛
دیشب آقا وحید لطف کردن امکانی رو برام فراهم کردن تا دورو ناسوماتوی اورجینال رو تست کنم. نتیجه مقایسه؛ شباهت نبود. کپی برابر اصل و مطابقت بود!

دورو در بین عطرهای ناسوماتوی پاتوق شیک ترین رایحه رو داره و قبلا در موردش نوشتم و برای عطربازهای پاتوق نا آشنا نیست. پخش و موندگاری خیلی خوبی هم داره و با فاصله زیاد از بلامیج و افغانوی ناسوماتو برتره.
این عطر 4 فصله و صبح و شب میشه ازش استفاده کرد.
ایشون در خصوص کیلیان پاتوق ( عطر منتخب و برترین عطر پاتوق ) گفت بسیار شبیه اتکیسنونز هیز مجستی د عود است.

مکرر در طی این سالها همکاران از من راهنمایی خواستن برای ترکیب عطرها و من مجدد و برای آخرین بار می نویسم که ترکیب عطرها؛ نه فقط کار هر کسی نیست بلکه حتی اگر عینا به شیوه ی من ترکیب کنن؛ اگه عطرشون نسخه ی پاتوق اون عطر نباشه؛ ممکنه نتیجه کاملا برخلاف میلشون رقم بخوره.
لطفا اگر مهارتی ندارید و شامه تون شامه یک عطرباز نیست؛ بی خیال ترکیب عطرها بشین.

بالا