برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
توباکو وانیل در کمال تعجب با اینکه یکم زنونه بود به نظرم (احتمال بسیار زیادی داره که اشتباه کنم) خیلی نظرم رو جلب کرد.
وان میلیون خیلی خوشم نیومد ازش و اصلن درک نمیکنم چرا
29.gif
اینو مطمئنم که بعدا در موردش بازم مینویسم.
ایندیویژوال رو راستش من نپسندیدم. یه نکته بسیار مهم ازنظر من، اینکه خود دوستمون هم فوق العاده خوش برخورد و در عین حال حرفه ای هستن، که خیلی جالبه در نوع خودش، معمولا حرفه ای های هر فیلد خوب خودشون رو میگیرن
02.gif
خرید فوق العاده دلچسبی بود، حتما بازم مزاحمشون میشم.
سلام! دوست من احتمالا شما بوی گرم دوست ندارین که وان میلیون اینتنس رو نپسندیدید. شاید نت اولیه اش رو دوست نداشتی. لطفا به یک لباس که هیچی بهش نزدی؛ اینو بزن و یک دو ساعت بعد؛ بوش رو گزارش کن که چه نظری در موردش داری. اگه بازم دوست نداشتی؛ شما سراغ بوهای گرم نباید بری.
کنجکاوم بدونم چرا از مونت بلنک ایندیویژوال خوشت نیومد. بوی خنک و کم شیرین محشری داره. بوی تمیزی و احساس بعد از استحمام رو منتقل می کنه. شبیه مونت بلانک لجنده فقط فکر کنم آهک شو حذف کردن که تیز نباشه. دوستان می دونن که من مونت بلانک لجند رو بخاطر آهکش دوست ندارم (خدا وکیلی چه فکری کردن آهک ریختن توش) و چون مشتری خیلی سراغشو می گرفت؛ یه ورژن باکلاس تر و بهتر و همه پسندتر اونو پیدا کردم.
توباکو وانیل کاملا مردانه است رفیق!

هر چند که من خانمهای خاطرخواه توباکو رو زیاد دیدم.
از نظر لطفت نسبت به خودم و کیفیت عطرهام تشکر می کنم. به امید دیدار مجدد شما.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ترکیب شمعدانی؛لیمو؛چرم؛مشک؛یاس؛رز؛زنبق؛میخک؛سدر؛استوقدوس و... یک عطر نسبتا خنک و تلخ ساخته با بوی فوق العاده عالی. دانهیل آلفرد رو عرض می کنم. کپی برابر اصل اودکلن.
اودکلن 50 میلش حدود 120 تومنه. دقیقا با اودکلن مطابقت دادم اسانسش رو و حالا با افتخار تقدیم می کنم به عاشقان روایح چوبی؛ رایحه های خنک و تلخ! این اسانس با نام be gentle بی جنتل هم فروخته میشه. گرمی 1000 تومن برای معرفی خدمت دوستان ارائه میشه. فکر می کنم فوق العاده مورد استقبال تلخ پسندها و خنک پسندها قرار بگیره. به هیچ وجه بوی تند نداره. خیلی شیک و اودکلنیه. تلخی خیلی ملایم داره و مثلا در حد 212 نیست.
کیفیتها رو از زبان دوستان خریدار بخونید. از همه ی دوستانی که در این کمتر از یک ماه از افتتاح فروشگاه بنده و عطرهام رو مورد لطف قرار دادن صمیمانه سپاسگزارم. عمیقا لذت می برم وقتی می بینم کسی با عطرهای من برای خودش و بقیه خاطره می سازه. اینجا؛فروشگاه عطر یاد یار؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!
ارادتمند شما
رضا هادی

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نظر سنجی بالای تاپیک رو دیدین؟ معمولا در تاپیکها خیلی به نظر سنجی هایی از این دست توجه نمیشه. اما به هر حال برخی از مراجعه کنندگان محترم شرکت کردن و رای خودشون رو دادن. برام جالبه ؛ در حالی که غالب شرکت کنندگان گزینه
"من خرید کردم و کاملا از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضیم. مشروح نظرم را در تاپیک برای همه می نویسم"
رو انتخاب کردن؛ و البته وقت گذاشتن و نظرات ارزشمندشون رو برای من و شما نوشتن؛ "چند تا آدم خاص" اومدن و گزینه
"قیمتها عالی و باور نکردنی پایینه! ولی قیمت پایین به تنهایی مهم نیست. باید کیفیت رو هم سنجید"
رو انتخاب کردن. من می دونم کدوم کاربران این گزینه رو تیک زدن! آدرس بدم؟ یکی شون همونیه که تو یک تاپیک دیگه نوشته "اگه وقت كردي ليست همه(850) تا عطرتو بذار تو تاپيك تا بقيه بگرخن". این بقیه یعنی بنده!
خب جناب ؛ گزینه اول نظر سنجی مال روزهای اول افتتاح این فروشگاه بوده وقتی که هنوز کسی عطرهای منو نبرده بوده ؛ الان که دوستان متعددی چه حضوری چه با پیک و چه با پست در شهرستانها این عطرها رو بردن و در مورد کیفیت نظر دادن؛ انتخاب کردن این گزینه خنده داره! به جای این که بری تو تاپیک دوستت در مورد تعداد عطرها و ادعای کلاس بین المللی و ... حرف بزنی؛ وقت بگذار نظرات خریداران عطرهای من که حالا همشون امروز دوستانم هم هستند در مورد کیفیت عطرها؛ بخون.
اون کاربر محترمی که گزینه "قیمتها بالاست. از کجا معلوم که قیمت و کیفیت با هم متناسبن؟" رو انتخاب کرده آدرس عطر فروشی مورد نظرش رو که قیمتهاش از اینجا پایین تره و همین کیفیت رو عرضه می کنه لطفا اطلاع بده!
اما نکته مهم تر!
ادعای 850 تا عطر رو کار کردن ادعای خیلی بزرگیه.تاکید می کنم. خیلی بزرگ. من در تهران که اصلا قابل مقایسه با شهرستان نیست از نظر تعداد عطر فروشها و ... با خیلی ها سر و کار دارم در این زمینه. مثلا یکی شون نماینده انحصاری معروف ترین کمپانی عطر جهانه. ایشون 160 تا عطر رو از اون شرکت بیشتر کار نمی کنه. چطور من می تونم ادعای 850 تا عطر رو داشته باشم؟ مشتریهای این 850 تا کجان؟ اصلا چه نیازیه به این همه عطر؟ همین الان از 41 عطری که گذاشتم برای فروش؛ حدود 20 تاش که معروف تره یا معرفی شده بیشتر فروش میره بقیه اش رو کمتر کسی (از مشتریهای داخل اینترنت) تا حالا امتحان کرده.
به اون همکار محترم یادآور میشم که شرکتهای تولید کننده ای که شما عطرشون رو میاری؛ منم از همونا میارم. (البته مطلقا ادعای وارد کننده مستقیم بودن رو ندارم. بعضیهاشون نماینده انحصاری دارن و گذشته از این واردات محصولات یک شرکت در هر پارت عطر رقمش میلیاردی میشه که بنده در اون حد و اندازه ها نیستم!)
بیشترین تفاوت من و شما در لیست قیمت هامونه.
پی نوشت:
پاسخ من به شیطنتهایی که میشه ؛ عزم راسخ تر در ارائه خدمات بیشتر ؛با کیفیت تر و ارزان تر به مشتریهاست.
سالم رقابت کن برادر!
تو نظر سنجی یکی میاد گزینه

من خرید کردم و از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضی نیستم. مشروح نظرم را در تاپیک برای همه می نویسم
را تیک میزنه. اینجا همه سفارشها در تاپیک ثبت شده و قیمتها هم کامل مشخصه. خب حالا شمایی که خرید کردی و از کیفیت عطر دریافتی و قیمتش راضی نیستی؛ بیا مشروح نظرتو در تاپیک برای همه بنویس تا هم من بخونم هم بقیه.
اینجا فروشگاه عطر یاد یاره. همه شارژ شگفت انگیز عطر میشن. قیمت تسترها رو (به جز رالف لورن بلو و بلک افغان) گذاشتم 2500 تومن. می تونی؛ اینجوری رقابت کن!

Last edited:

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دادا
اینم از سفارش های ما
تام فورد بلک اورکید
اونتوس کرید
axe the special one این سه تا 10 گرم
یدونه هم به عهده خودتون با موندگاری خیلی بالا

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دادا
اینم از سفارش های ما
تام فورد بلک اورکید
اونتوس کرید
axe the special one این سه تا 10 گرم
یدونه هم به عهده خودتون با موندگاری خیلی بالا
سلام بر شما. تو واتساپ صحبت کردیم و عطر چهارم تون شد
ترکیب بی دلیشس+تافی
امروز عطرهای دوستان @Alios و @f22raptor2014 ارسال شد و کد پیگیری خدمت شون اعلام شد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
مژده به همه دوستانی که شارژ شگفت انگیز عطر رو دوست دارن! از فردا اول ژانویه 2015
با قیمتهای جدید همراه عطر یاد یار بمانید!

قیمتها کاهش یافت.
لیست قیمتها را در پست اول دوباره ببینید.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
ایکاش دانهیل آلفرد رو قبلا معرفی میکردید:(
دقیقا مورد علاقه منه(هم توش چرم داره،هم لیمو و هم گل:()

pejmans

Registered User
لایک‌ها
21
رالف لورن بلو
بی دلیشس
توسکان لدر
توباکو وانیلا
وان میلیون اینتنس
گوچی راش
کرید اونتوس
سفارش بنده از عطر یادیار
قرار شده با تجربه خودشون فیکساتور اضافه بشه.
امیدوارم برای خرید های بعدی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطرهای آقا سعید گل @saeid.kh حضورا خدمت شون تحویل شد. توباکو وانیل؛بلک افغان؛توسکان لدر؛کرید اونتوس و
دانهیل آلفرد (بی جنتل)
حتما سر فرصت تشریف میارن نظر ارزشمندشون رو در خصوص عطرها برامون می نویسن.ایشون اولین کسی هستن که دانهیل آلفرد رو تست می کنن!

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
عطرهای آقا سعید گل @saeid.kh حضورا خدمت شون تحویل شد. توباکو وانیل؛بلک افغان؛توسکان لدر؛کرید اونتوس و
دانهیل آلفرد (بی جنتل)
حتما سر فرصت تشریف میارن نظر ارزشمندشون رو در خصوص عطرها برامون می نویسن.ایشون اولین کسی هستن که دانهیل آلفرد رو تست می کنن!
سلام و عرض ادب :)
قبل از هر چیر باید عرض کنم که آشنایی با شما برای من واقعاً مایه ی افتخار بود.
عطر ها فوق العاده هستن. این دانهیل آلفرد هم به حدی منو مجذوب خودش کرده که الان مجدد میخوام سفارش بیشترش رو بدم.
توباکو وانیل به نظر من خیلی ملایم و دلنشین هست.
در تمام طول مسیر تا خونه، بلک افغان رو زدم. اولش اذیت شدم اما به مرور خیلی بهتر شد.
فکر میکنم مشامم دیگه قدرت تشخیص اونتوس و توسکان رو نداره چون احساس میکنم بویی شبیه به هم دارن اما خوب توسکان کمی تلخی بیشتری داره :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر ها فوق العاده هستن. این دانهیل آلفرد هم به حدی منو مجذوب خودش کرده که الان مجدد میخوام سفارش بیشترش رو بدم.
توباکو وانیل به نظر من خیلی ملایم و دلنشین هست.
سلام و ارادت فراوان سعید جان. خیلی سپاسگزارم از لطف و محبت شما نسبت به خودم و عطرهام. بنده هم صمیمانه نسبت به آشنایی با شما ابراز خوشحالی بسیار می کنم.
:)آخه عزیز دل؛ کی تو ماشین با شیشه های بسته بلک افغان میزنه؟!! صبر می کردی برسی خونه!
بله درست می فرمایید مشام تون قدرت تشخیص توسکان لدر رو از کرید اونتوس نداره. تفاوتهای خیلی جدی دارن. حتی هم خانواده هم نیستن! یکی خنک کم شیرین؛ دیگری رایحه قدرتمندی از چرم و زعفران!
دانهیل آلفرد هم اکنون نه با معرفی من؛ بلکه با تایید شما جای خودش را در دل دوستان باز کرد. سپاس مجدد.

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
سلام و ارادت فراوان سعید جان. خیلی سپاسگزارم از لطف و محبت شما نسبت به خودم و عطرهام. بنده هم صمیمانه نسبت به آشنایی با شما ابراز خوشحالی بسیار می کنم.
:)آخه عزیز دل؛ کی تو ماشین با شیشه های بسته بلک افغان میزنه؟!! صبر می کردی برسی خونه!
بله درست می فرمایید مشام تون قدرت تشخیص توسکان لدر رو از کرید اونتوس نداره. تفاوتهای خیلی جدی دارن. حتی هم خانواده هم نیستن! یکی خنک کم شیرین؛ دیگری رایحه قدرتمندی از چرم و زعفران!
دانهیل آلفرد هم اکنون نه با معرفی من؛ بلکه با تایید شما جای خودش را در دل دوستان باز کرد. سپاس مجدد.
:D سلامت باشید جناب هادی بزرگوار. راستش اینقدر تعریف بلک افغان رو شنیده بودم که نتونستم صبر کنم. بلافاصله 2 تا اسپری زدم و...
اما 20 دقیقه که گذشت بسیار بسیار عالی شد.

رسیدم خونه و پاکت قهوم رو آوردم اما دیگه 2 تای آخر رو نمیتونستم تفکیک کنم :D

اما دانهیل آلفرد رو به همه توصیه میکنم. این رایحه به نظر من جادو میکنه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تبریک سال نو
تا ساعاتی دیگه سال نو میشه. امید که سال نوی میلادی 2015 برای همه دوستان عزیزم آرامش؛ شادی؛سلامتی و رفاه بیشتری رو به همراه داشته باشه. من برم آماده شم برای جشن تحویل سال نو! فردا در خدمتم.
پی نوشت: هر جا جشن و شادی باشه منم اونجام!

Gallar2

Registered User
لایک‌ها
25
سلام و وقت بخیر، من هم مثل اون دوستی که با اون قیمت گزاف اسانس خریده بود همدردم و بنظر می یاد که ما هم گران خریدیم، آقا من اکثر چیزهایی که شما دارید رو قبلاً گرفتم مثل توسکن لدر، توباکو وانیل و بلک افگانو (جالبه توبانیکو وانیلم اینقدر شیرینه آدم حالش بهم می خوره ، یا وقت رو هرچیزی اسپری می کنم کلاً لکه میشه)دیگه چی میتونید به من پیشنهاد بدید. تو مایه های تلخ و گرم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یک کاسب واقعی‫؛‬ درک درستی از مفاهیم سود و سرمایه داره. میدونه که مشتری کسی نیست که یک بار خرید بکنه و تموم! حتی اگه در یک معامله سود خوبی برای فروشنده داشته باشه (معمولا سود بالا در یک معامله به خصوص در شغلی مثل عطر؛ دلیلش کم اطلاعی خریداره و وای به وقتی که خریدار متوجه میشه چه کلاهی سرش رفته! احساس می کنه پوستش کنده شده یا از اون بدتر سلاخی شده. در این حالت حتی اگه بهش عطر خوب هم داده باشی؛ چون عطر با عواطف و احساسات سر و کار داره؛ حالش از اون رایحه هم بهم می خوره)
مشتری کسی است که مداوم خرید می کنه و فروشنده و محصولاتش رو به دیگرون پیشنهاد میده. با این تعریف مشتری بخشی از سرمایه ی فروشنده است. دادن جنس بی کیفیت به قیمت بالا؛ یا حتی دادن جنس ولو با کیفیت به قیمت پرت؛ از دست دادن سرمایه است. هیچ عاقلی این کار رو نمی کنه! همون طور که کسی به خودش شلیک مستقیم نمی کنه.
تو کار عطر؛ فراوان دیدم عطرفروشانی که فقط دنبال این بودن که برای یک بار یه عطری رو به یکی بفروشن و پولی گیرشون بیاد.کم و بیش عطرفروشان در مترو این جورین. دیدین روی ظرف هاشون اسم عطر نیست؟ دلیلش اینه که مثلا اگه ازشون نارسیس (نسبتا گرم و شیرین) خواستی و نداشتن؛آکوا دی جیو (خنک و کمی تلخ) رو به اسم نارسیس بذارن جلوت و حالا یا شما میدونی نارسیس بوش چیه و میگی این که نارسیس نیست. طرف در کمال وقاحت تو چشمت نگاه می کنه و میگه ورژن جدیدشه (از دیروز دیگه میشه 2015) یا این که نمیدونی و دی جیو رو به اسم نارسیس می بری.
بسیاری از مشتریام به خصوص در خارج از اینترنت؛ مطلقا اهمیتی به اسم عطر نمیدن. بارها بهم گفتن از همین که به خودت زدی برام بیار! یا میگن چنتا عطر خوب برام بیار... رایحه خوب می خوان. پخش بو و نهایتا ماندگاری. (همه عطرها ماندگاری بالا ندارن) اینجا انتخاب با منه چی بهشون پیشنهاد بدم و چه اسمی برای عطر انتخاب کنم. اما نمیشه مشتری نارسیس بخواد دی جیو بهش بدم یا عطر حرم بدم اما پول 5 تا رالف لورن بلو رو ازش بگیرم.
من اگه کانتینر کانتینر هم عطر داشته باشم؛ اما اعتماد مشتریهام رو نداشته باشم؛ تنها مصرف کننده عطرهام خودمم. اعتماد مشتریهام بخش مهم تر سرمایه منه تو کسب.
افتخار می کنم که اعتماد دوستان رو جلب کردم.
اینجا؛فروشگاه عطر یاد یار؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ماجرای خوردن عطر تافی چاکلت!
دیشب یکی از همکاران محترم 100 گرم تافی چاکلت به همراه چند عطر دیگه از من خرید و قبل خرید بو رو تست کرد. آقا پسری 10/11 ساله هم همراهش بود از بستگانش؛ وقتی تافی رو بو کرد گفت دوستش دارم که همکار گفت بهت میدم ازش. ظرف عطر رو همون طور که دستش بود (نمیدونم به شوخی یا جدی) برد بالا سمت دهنش و گفت به سلامتی! در جا هشدار دادم این خوردنی نیست و در دسترس بچه ها هم نباید باشه.
ساعت 6 صبح امروز تو واتساپ نوشت دیشب نوک انگشتش رو به در ظرف عطر تافی مالیده و زده به پشت گوشش و دپار سرگیجه و تهوع شده و حتی با حمام رفتن مشکلش حل نشده و تا خود صبح هم نخوابیده!
ازش پرسیدم عطر رو خوردی؟ جواب این سوالم رو نداد. بهش گفتم مطمئنم که استشمام رایحه بسیار خوش بوی شکلات تافی مطلقا چنین عوارضی نداره ... با من هم نظرین که تافی رو خورده؟ خدا رو شکر به هر کس عطر رو دادم؛ به خصوص خالص و اودکلن نشده اش رو؛ هشدار دادم که جلوی وسوسه خوردنش مقاومت کنید و در دسترس بچه ها نگذارین ...

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
ماجرای خوردن عطر تافی چاکلت!
دیشب یکی از همکاران محترم 100 گرم تافی چاکلت به همراه چند عطر دیگه از من خرید و قبل خرید بو رو تست کرد. آقا پسری 10/11 ساله هم همراهش بود از بستگانش؛ وقتی تافی رو بو کرد گفت دوستش دارم که همکار گفت بهت میدم ازش. ظرف عطر رو همون طور که دستش بود (نمیدونم به شوخی یا جدی) برد بالا سمت دهنش و گفت به سلامتی! در جا هشدار دادم این خوردنی نیست و در دسترس بچه ها هم نباید باشه.
ساعت 6 صبح امروز تو واتساپ نوشت دیشب نوک انگشتش رو به در ظرف عطر تافی مالیده و زده به پشت گوشش و دپار سرگیجه و تهوع شده و حتی با حمام رفتن مشکلش حل نشده و تا خود صبح هم نخوابیده!
ازش پرسیدم عطر رو خوردی؟ جواب این سوالم رو نداد. بهش گفتم مطمئنم که استشمام رایحه بسیار خوش بوی شکلات تافی مطلقا چنین عوارضی نداره ... با من هم نظرین که تافی رو خورده؟ خدا رو شکر به هر کس عطر رو دادم؛ به خصوص خالص و اودکلن نشده اش رو؛ هشدار دادم که جلوی وسوسه خوردنش مقاومت کنید و در دسترس بچه ها نگذارین ...
ینی اینقدر مردم شل هستند؟
---
حالا خوردن عطر مگر باعث این مشکلات میشه؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ینی اینقدر مردم شل هستند؟
---
حالا خوردن عطر مگر باعث این مشکلات میشه؟
چه عرض کنم؟ من تا حالا هیچ عطری رو نخوردم! بوی تافی (خالصش) وسوسه می کنه آدمو برای خوردن ؛ اما برای خودمم خیلی راحت نیست تصور این که کسی حتی یک قلپ بخواد بخوره ازش!

Desire HD

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.
کرید اونتوس و دانهیل آلفرد مد نظرمه البته مقدار کم و جهت تست.
پیام هم دادم خدمت شما.

بالا