برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش دوم جناب @arash59b ارسال شد. ایشون اولین کسی هستن در اینترنت که تام فورد نویر رو با بوی نسبتا معتدل از نظر دما (متمایل به سمت گرمی) و کمی تلخ به لحاظ طعم تست می کنن. این سری سفارش ایشون عطرهای مورد علاقه من بود:
کرید اونتوس
رالف لورن
بی دلیشس
تافی
مونت بلانک
تام فورد نویر
بلوگاری اکوا
اسکار دلارنتا ، اسپرینگ ، سی بای کلوهه و بوگارت

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام خدمت جناب هادی عزیز
اول تشکر میکنم از توضیحات کامل و زیباتون که برام توی واتزآپ ارسال کرده بودید.
بعد هم این 6 مورد را در اندازه 9 میل (ظرف پلاستیکی) با غلظت انتخابی خودتون برام آماده کنید.
بلک افغان
تافی
آیدل
اسکار دلارنتا
وان میلیون
بی دلیشس

از 20 تا تستری هم که آماده کردید بالایی ها را فاکتور بگیرید بقیه را میخوام.
جمع مبلغ باضافه پیشتاز تا اصفهان و شماره کارت عابر بانک را برام پی ام کنید
ممنون

hamed 1369

Registered User
لایک‌ها
173
سلام به دوستان
خوب عطر های ما هم رسید و نتیجه تست ها رو میگم
البته قبلش خواستم به همه کسایی که شک دارن تو خریدشون یا دو دل هستن تو انتخاب عطر خودشون بگم که اصلا نگران نباشن
ایشون اینقدر با صبر و حو صله واستون توضیح میدن که از این لحاظ اصلا شک نکنید و مهمتر پیگیری خوبشون تو رسیدن عطر هاست
خوب عطر های من اینا بودن
کرید اونتوس
تام فورد بلک اورکید
axe the special one
و ترکیب بی دلیشش و تافی
===========
دو تای اول که انتخاب خودم بودن و دوسشون داشتم اما خو از لحاظ پخش بو و ... خیلی خوب بودن --اودکلن ساز هم تاثیره خوبی تو اسپری شدن داره -این دو تا همیشه تو لیستن
axe : این عطرو که زدم زیاد خوشم نیومد مخصوصا اولش --بعد از چند دقیقه یکم بهتر شد ولی نمیدونم شایدم چون اونروز یکم سرما خورده بودم زیاد خوشم نیومده
=============
و اما ترکیب بی دلیشش و تافی =
لازمه بگم هنوز نسبتا یکم سرما خوردگی داشتم که اینو زدم اولش یکمی قلقلگ میده ادمو و بعد از مدت زمانی کاملا خنده رضایت رو لبان ادم میاد - این یکی خیلی خوشم اومد
تازه فکر کنم مقدار تافیش واسه من کم بود ولی درجا تا عطر زده بودم مامانم بم گفت بو شکلات میدی - کلا بوی خیلی خوبی داره اینم رفت تو لیست عطر های مورد علاقه
=====================

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
واقعا لذت می برم که اینجا پایگاهی شده برای دوستان علاقه مند به عطر که میان تجربه و سلیقه و نظرشون رو با بقیه درمیون میذارن. ای کاش عزیزانی که بیرون از اینترنت با عطرهای یاد یار خاطره می سازن هم امکان به اشتراک گذاشتن نظرات شون رو با ما داشتن. دوست داشتم شما هم چهره ی کسانی که برای اولین بار بلو مجیک یا اسکاردلارنتا یا دانهیل آلفرد رو بو می کنن و میگن؛ عجب بوی جالبی؛ می دیدین.بلو مجیک واقعا اسمش بهش میاد! جادوی آبی این روزها یکی از پرفروش ترینهای مجموعه عطرهای منه.

Last edited:

Gallar2

Registered User
لایک‌ها
25
سلام این هم از لیست من:
1- وان میلیون 10 گرم
2- رالف لورن 6 گرم
3- سیلورسنت بوگارت 6 گرم
4- کارتیر پاشا 8 گرم
5- مونت بلانک 10 گرم
6- دانهیل آلفرد 10 گرم

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام انشاالله امروز برای تحویل سفارش سومم خدمت خواهم رسید. ازاینکه آقا رضا لطف کردند که بتونم دفترشون که مسیرش برای من خیلی راحت تره برم،ممنونم. خوشحالم که بازهم فرصتی میشه تا ایشون رو با اخلاق پسندیده اشون باز هم ببینم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام. سپاسگزار لطف و محبت شما هستم. با شما و دیگر دوستان عطرباز احساس سنخیت بسیار می کنم و خوشحالم که برای سومین بار توفیق دیدارتون نصیبم میشه.امروز ساعت پنج و نیم در دفتر خدمت شما و سایر دوستانی که مایلن تشریف بیارن دفتر هستم. جناب سعادتمندی عزیز @saadatmandi86 برای تحویل سفارش دوم تون امروز بعد از ظهر‫؛‬ دفتر تشریف میارین؟ لطفاجدیدترین سفارشتون رو در تاپیک ثبت کنین و به بنده پ خ بدین برای هماهنگی لازم.

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
با سلام
رالف لورن بلو و تافی شکلات سفارش گذاشته شد. امروز قسمت نشد از نزدیک خدمتتون برسم دفتر.
ان شا ا... در اولین فرصت هماهنگ می کنم و می آیم.
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش اقا مصطفی @mostafa a با پست ارسال شد و آقا محمود @msaj87 حضورا تشریف آوردند دفتر عطرهاشون رو گرفتند. جناب سعادتمندی @saadatmandi86 هم سعادت نشد در کنار آقا محمود خدمت شون باشیم.

pejmans

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
عطرهای من چند روز پیش رسیدن ولی امروز تونستم تست کنم. البته باید بگم متاسفانه ظرف رالف لورن بلو در جعبه شکست! وقتی با آقا رضا در جریان گذاشتم کاملا مودبانه جواب گرفتم و هزینه ی کامل عطر رو همون موقع واریز کردن. ( این حس مسئولیت بهترین و مهمترین مشخصه ی فروشنده است )
در رابطه با درصد ادکلن ساز ، من این موضوع رو واگذار کردم به خودشون که با علم و تجربه خودشون اضافه کنن.
توسکان لدر : این ادکلن رو دارم ، بوی عطر در نت دوم کاملا مشابه نمونه اصلی هست . تنها تفاوت با نمونه اصلی ، اون گیرایی هست که وقتی تام فورد می زنید بهتون القا میشه رو بطور کامل نداره. این هم به این دلیله که اون ادکلن اصل هست ولی این عطر مشابه. اما توجه کنید که نسبت به عطرها واقعا مشابه و خوب هست.
توباکو وانیلا : من بوش رو خیلی دوست دارم ، قبلا بو نکرده بودم ولی مثل همه ی کارهای تام فورد بوی کاملا خاص و گیرایی داره. من پیشنهاد می دم افرادی که بوی خاص و شیرین دوست دارن حتما امتحان کنند.
گوچی راش : بوش خیلی به بوی گوچی راش شباهت داره.
دانهیل آلفردو : به نظر من یکم شبیه توباکو وانیلا هست ، اما من بوی چرم و لیمو رو که دوست دارم حس نکردم. اما بوی خیلی خوبی داره به نظرم. ( به عنوان اشانتیون فرستاده شد)
وان میلیون اینتنس : اینو برای کسی گرفتم و هیچ نظری ندارم نسبت بهش! چون بوش خیلی تند و تیزه که من دوست ندارم.
بی دلیشس : اولش کاملا بوی خیار میده! یکم که بگذره بوی خنک دوست داشتنی بتون میده . برای کسانی که بوی فانتزی خنک دوست دارن.
رالف لورن بلو : بویی که روی کارتن پستی ریخته شده! خیلی بوی گل می ده. برای افرادی که بوی گل دوست دارن..
کرید اونتوس : انتخاب اول خودم بود. اما متاسفانه تا الان که 2 ساعت می گذره ، خیلی شباهتی به کرید اونتوس نداره. نت دومش یکم مشابهش هت ولی اونی که می خواستم نبود. نمی دونم چرا ولی بقیه دوستان همه گفتن خیلی شباهت داره.
سپاسگزار آقا رضا ، موفق باشی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ظرف رالف لورن بلو در جعبه شکست! وقتی با آقا رضا در جریان گذاشتم کاملا مودبانه جواب گرفتم و هزینه ی کامل عطر رو همون موقع واریز کردن. ( این حس مسئولیت بهترین و مهمترین مشخصه ی فروشنده است )
توسکان لدر : این ادکلن رو دارم ، بوی عطر در نت دوم کاملا مشابه نمونه اصلی هست . .. نسبت به عطرها واقعا مشابه و خوب هست.
توباکو وانیلا : من بوش رو خیلی دوست دارم ، قبلا بو نکرده بودم ولی مثل همه ی کارهای تام فورد بوی کاملا خاص و گیرایی داره. من پیشنهاد می دم افرادی که بوی خاص و شیرین دوست دارن حتما امتحان کنند.
گوچی راش : بوش خیلی به بوی گوچی راش شباهت داره.
دانهیل آلفردو : به نظر من یکم شبیه توباکو وانیلا هست ، اما من بوی چرم و لیمو رو که دوست دارم حس نکردم. اما بوی خیلی خوبی داره به نظرم. ( به عنوان اشانتیون فرستاده شد)
کرید اونتوس : انتخاب اول خودم بود. اما متاسفانه تا الان که 2 ساعت می گذره ، خیلی شباهتی به کرید اونتوس نداره. نت دومش یکم مشابهش هت ولی اونی که می خواستم نبود. نمی دونم چرا ولی بقیه دوستان همه گفتن خیلی شباهت داره.
سلام پژمان جان. خوشحالم که در جمع نظر مثبتی به عطرها داشتین.در خصوص بوی دانهیل الفرد لطفا با شامه خالی مجدد بو کن ببین دوباره به نظرت شبیه توباکو وانیل میاد؟ به نظرم میاد قبلش توباکو بو کرده بودین. اطلاعات مربوط به مواد سازنده دانهیل الفرد رو از اینترنت گرفته بودم و می تونم لینکش رو بدم خدمت تون. یادم نیست به شما یا کدام دوست گفتم که بوی چرمش (به عنوان مثال) اصلا در مایه های توسکان لدر نیست.
در مورد کرید اونتوس من قبلا اسانس شرکت دیگه ای رو کار می کردم. همون طور که شما فرمودین بخاطر این که سایر دوستان نظرشون بر تشابه خیلی زیاد این نمونه با اودکلنش بود فقط همین رو به دوستان میدم. داخل و خارج از اینترنت.
لطفا اگه امتحان مجددی داشتی و یا اودکلن اصلیش دم دستت هست در فرصت مناسبی این دو را مقایسه کن و نتیجه اش رو به من هم اطلاع بده. اگه هنوز از کرید اول برام مونده باشه در سری بعد اشانتیون میدم خدمتت تا ببینی این یکی چطوره.
تشکر از لطف و محبتت نسبت به خودم و عطرها.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان سلام! عکس جدید از موجودی تسترها گذاشتم در پست اول. تقریبا نزدیک به نصفشون فروش رفته و به قول دوست عزیزم @msaj87 که دیروز 12 تستر در کنار دانهیل آلفرد خرید کرد؛ نه تنها قیمتش خیلی مناسبه بلکه ظرفهاش بخاطر کوچکی و قابل حمل بودنش عالیه!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خدمتی جدید از عطر یاد یار!
12 اودکلن کپی مردانه و زنانه با کیفیت و قیمت عالی!

رایحه ها عبارتند از:
تق هرمس؛آکوا بولگاری؛بلو شنل؛مونت بلانک لجند؛لاگوست اسنشیال؛کاپیتان بلک
زنانه ها: کریستال ورساچ نویر؛اکلت لانوین؛ورساچه پور فم؛گوچی گیلتی؛زن zen و انج او اترنج ل سکرت جیونچی

شارژ شگفت انگیز عطر را در این فروشگاه تجربه کنید.

فایل های ضمیمه

• 20150103_125843.jpg
    20150103_125843.jpg
    45.6 KB · نمایش ها: 97
  • 20150103_123730.jpg
    20150103_123730.jpg
    26.7 KB · نمایش ها: 96
  • 20150103_125920.jpg
    20150103_125920.jpg
    64.5 KB · نمایش ها: 95
  • 20150103_130220.jpg
    20150103_130220.jpg
    40.1 KB · نمایش ها: 94
Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر دوستان عزیز @arash59b و @mostafa a رسیده دست شون بعد تست کردن لطف می کنن نظرشون رو برامون می نویسن.
نوشته های چند تن از دوستان عزیزی که تام فورد بلک ارکید منو خریدن در مورد این عطر بخوانید. مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید!
Tom Ford Black Orchid: و باز هم تام فورد فقید! بلک ارکید از اون بوهاییه که بهش اعتیاد پیدا میکنید و دائم شیشه عطر رو کنار بینیتون میگیرید!
بوی شیرینی داره، مثل وانیل و بوی گل یاس، من به شخصه بوی یاس رو زیاد دوست ندارم ولی توی این ادکلن خیلی خوب گنجانده شده.
اگه اشتباه نکنم این عطر یونی هست و برای هر دوجنس مناسبه، حتما پیشنهاد میشه اگه نمیدونید چه عطری میخواید. مخصوصا برای خانم ها.

بلک ارکید هم پخش خیلی خوبی داره ! به نظرم بیشترین پخش رو داره و بعد هم بلک افغانو !
البته به نظر من توباکو هم خوردنیه ، نمیدونم چطور عطر شده !

بلک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.
در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.

4-بلک ارکید .یک عطر با مخلوطی از بوی گل و وانیل و بدون شیرینی زیاد. بوی وانیل و گل یاس .چه بویی زیباتر از این دوتا.یه عطر مجلل هست.و خاطره انگیز.بازم میخرم.
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

Last edited:

f22raptor2014

Registered User
لایک‌ها
88
با سلام و عرض پوزش بابت تاخیر در نظر دادن:
عطر بنده که همون بی دلیشس+تافی بود بسیار علی بود روز اول که زدم با این که همه رفقا عطرباز هستند ولی بازم جلوشون عطر من نمودش بیشتر بود بوی ناز و تغریبا گرم ولی باید دفعه بعد بگم تافی را بیشتر کنند تا خنک تر بشه عطر.
با تشکر از آقای هادی عزیز

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
عطرهای من هم کمتر از 24 ساعت رسید :)
من مثل بقیه دوستان زیاد از عطر سر در نمیارم همیشه هرعطری دم دستم بوده استفاده کردم برای همین نمیتونم نظر کارشناسی بدم.
اما چون از کارهای خنک خوشم میومد ایشون هم زحمت کشیدند چندتا از کارهاشون را معرفی کردند و من هم سفارش دادم بهمراه تسترها.
از دیروز تا الان اسکار دلارنتا و بلو فورمن را تست کردم که عالی بودند بلک افغانو هم جزو خانواده بوهای مورد پسند من نیست اما چون لایت بود از این هم خوشم اومد.
ترکیب تافی و بی دلیشس همونطور که بقیه دوستان هم گفته بودند محشر بود.
چیزی که از دیروز تا الان متوجه شدم اینه که از کارهای خنک با غلظت بالا و گرم لایت یا کم غلظت خوشم میاد که توی سفارشهای بعدی مد نظر قرار میدم.
بقیه عطرها را هم تست میکنم در آخر یه جمعبندی کلی خواهم داشت

تشکر از جناب هادی بابت شارژ شگفت انگیز عطر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام و عرض پوزش بابت تاخیر در نظر دادن:
عطر بنده که همون بی دلیشس+تافی بود بسیار علی بود روز اول که زدم با این که همه رفقا عطرباز هستند ولی بازم جلوشون عطر من نمودش بیشتر بود بوی ناز و تغریبا گرم ولی باید دفعه بعد بگم تافی را بیشتر کنند تا خنک تر بشه عطر.
با تشکر از آقای هادی عزیز
سلام و سپاس از لطف تون. دوست عزیز تافی بیشتر بوی عطرتون رو گرم تر می کنه و شکلاتی تر. خنکی متعلق به بی دلیشسه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
از دیروز تا الان اسکار دلارنتا و بلو فورمن را تست کردم که عالی بودند بلک افغانو هم جزو خانواده بوهای مورد پسند من نیست اما چون لایت بود از این هم خوشم اومد.
ترکیب تافی و بی دلیشس همونطور که بقیه دوستان هم گفته بودند محشر بود.
تشکر از جناب هادی بابت شارژ شگفت انگیز عطر
سلام اقا مصطفی. سپاس از لطف تون نسبت به خودم و عطرها؛ همین طور بابت کامنتی که در صفحه پروفایل بازارچه ام گذاشتین.

وقتی دیدم شما هم عبارت شارژ شگفت انگیز عطر رو استفاده کردین؛ هم خیلی خوشم اومد هم خنده ام گرفت. می دونم که هر مطلبی که در اینجا توسط من یا دوستان نوشته میشه کلی خواننده داره و برخی شون به شدت نسبت به این عبارت حساسیت پیدا کردن!

Last edited:
بالا