برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
از نظر شخصی من ؛ یکی از مشخصات عطر خوب اینه که از آدم بپرسن اسمش چیه! البته این جوری که شما گذاشتین تو ماشین در اختیار همه؛ فکر کنم سری بعد باید یک کیلو براتون بفرستم!:)
اسم عطر رو گفتین؛ می خواستین اسم سازنده ش رو هم بگین! آدرس فروشگاهش هم همین طور!
نگفتم بهشون ولی گفتم خواستین بگید خودم واستون تهیه میکنم.دقیقا دنبال همین لایت بیشترم .ایشالله سفارش بعدی...:)
راستی اون عطر اشناتیون رو اسمشو نمیدونم چیه ؟؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نگفتم بهشون ولی گفتم خواستین بگید خودم واستون تهیه میکنم.دقیقا دنبال همین لایت بیشترم .ایشالله سفارش بعدی...:)
راستی اون عطر اشناتیون رو اسمشو نمیدونم چیه ؟؟
اشانتیون براتون آکوا دی جیو جورجیو ارمانی فرستاده بودم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آهنگ بی کلام دهم؛ تک نوازی گیتار ترانه معروف فیلم رضا موتوری به نام "مرد تنها"ست که فیروز ویسانلو نواخته. ترانه ی "یه مرد بود؛ یه مرد" رو زنده یاد فرهاد مهراد خونده بودش که آهنگش رو اسفندیار منفرد زاده ساخته. حتما با هدفون گوش بدین!

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
عطر های من امروز به دستم رسید
فعلا مشغول تست کرید اونتوس هستم یکم واتر وایت دیویدوف هم برای تست به دستم زده بودم مثل اینکه ترکیب شدن تشخیص بو ها از هم یکم سخت شده :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر های من امروز به دستم رسید
فعلا مشغول تست کرید اونتوس هستم یکم واتر وایت دیویدوف هم برای تست به دستم زده بودم مثل اینکه ترکیب شدن تشخیص بو ها از هم یکم سخت شده :D
به مبارکی و میمنت!
هم کرید اونتوس هم دیویدوف واتر وایت هر دو خنک و با درجات متفاوت کمی شیرینی دارند اما بوشون به وضوح متفاوته. کنجکاوم کردی برای این که ببینم ترکیب شون چی میشه برم این کار رو بکنم. بعدا خبر میدم. من موقعی که بخوام روی دست تست بکنم اگه کرم مرطوب کننده بی بو داشته اشم اول بخشی از دستم رو باهاش چرب می کنم بعد عطر می زنم. اگر نه؛ اول دستم رو مرطوب می کنم عد روی دست مرطو عطر میزنم. این جوری فرایند جذب عطر توسط پوست کند میشه و موندگاریش میره بالاتر!
امروز صبح خواب بودم موبایلم زنگ خورد. یکی از شرکتهایی که عطر میگیرم ازشون برام سررسید 94 و کارت تبریک آورده بود. می دونستم که همین چند روز آخر سال بار جدیدشون از فرانسه رسیده برای همین فکر می کردم سمپل عطرهای جدید هم فرستاده باشن. متاسفانه سمپل خبری نبود! یکی از صفات بارز من (!) اینه که اگه n-1 (تعداد کل عطرهای تا به حال ساخته شده رو n فرض می کنیم) عطر داشته باشم اون یک دونه آخری رو هم مایلم ببینم و بو کنم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آهنگ بی کلام یازدهم ؛ "نیاز" نام داره و از ساخته های اسفندیار منفرد زاده است که خوانندگان مختلفی اجراش کردن (ابتدا زنده یاد فریدون فروغی) . این آهنگ رو با پیانوی زیبا و دلنشین آرش بهزادی بشنوید. پاتوق عطربازان؛ هر شب شما را به شنیدن یک آهنگ بی کلام دعوت می کند. آهنگهایی منتخب یک پیانیست از بین دهها آلبوم موسیقی!
پی نوشت:
شعر این آهنگ را هم خیلی دوست دارم: من نیازم تو رو هر روز دیدنه ...

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
سلام و عرض ادب جناب هادی :)
ارادت دارم.
جناب هادی عزیز، برای سفارش سومم؛ من باز هم کرید اونتوس میخوام البته در ترکیب با بلک ایکس اس .
بلو آیس هم یه کوچولو میخوام ببینم به ذائقم سازگاره یا نه.
لطفاً مجدد شماره همراهتون رو برای من پخ کنید. امروز عصر میتونم برسم خدمتتون تحویل بگیرم؟

Last edited:

Chainsaw1994

Registered User
لایک‌ها
116
امروز بصورت حضوری اسانس تحویل گرفتم اول از همه که ایشون خیلی خوش برخورد بودند و کیفیت اسانس ها هم خیلی خوب بود و من از اقا رضا متشکرم
25 گرم اسانس اونتوس و 15 گرم اسانس توسکان بود که به پیشنهاد خودشون رقیق گرفتم که واقعا بوی خوب و کیفیت خوبی داشتند
با تشکر از اقا رضا

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز بصورت حضوری اسانس تحویل گرفتم اول از همه که ایشون خیلی خوش برخورد بودند و کیفیت اسانس ها هم خیلی خوب بود و من از اقا رضا متشکرم
25 گرم اسانس اونتوس و 15 گرم اسانس توسکان بود که به پیشنهاد خودشون رقیق گرفتم که واقعا بوی خوب و کیفیت خوبی داشتند
با تشکر از اقا رضا
خیلی از لطف و محبتت ممنونم جناب قربانی عزیز. امیدوارم ترکیب کاپیتان بلک و قهوه هم که به عنوان هدیه تقدیم حضورتون شد توجهتون رو جلب کنه و خاطرات خوشی رو براتون بسازه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
تقریبا؛ ساعتی رو با سعید عزیز @saeid.kh گذروندم و سفارش سومش رو تقدیم کردم. جای همه خالی؛ از هر دری گفتیم و شنفتیم و واقعا بهم خوش گذشت. سعید در عطر passion میوه هایی رو حس کرد که جدید بود برام!
پرونده فعالیت در سال 93 رو با این عکس زیبا می بندم و امیدوارم شدیدا بهتون این چند ساعت مونده تا تحویل سال خوش بگذره!
با بهترین آرزوها برای همه دوستانم ؛ سال نو و رسیدن بهار؛ این بزرگترین بهانه رویش و تغییر بر همگی تان مبارک!
ایام به کام
1.jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
تقریبا؛ ساعتی رو با سعید عزیز @saeid.kh گذروندم و سفارش سومش رو تقدیم کردم. جای همه خالی؛ از هر دری گفتیم و شنفتیم و واقعا بهم خوش گذشت. سعید در عطر passion میوه هایی رو حس کرد که جدید بود برام!
پرونده فعالیت در سال 93 رو با این عکس زیبا می بندم و امیدوارم شدیدا بهتون این چند ساعت مونده تا تحویل سال خوش بگذره!
با بهترین آرزوها برای همه دوستانم ؛ سال نو و رسیدن بهار؛ این بزرگترین بهانه رویش و تغییر بر همگی تان مبارک!
ایام به کام
مشاهده پیوست 778394
سلام و عرض ادب مجدد به حضور شما :)
از اینکه قبل از پایان سال مجدد شما رو زیارت کردم واقعاً خوشحالم.
اما در مورد سفارش سومم :)
اولین عطر، ترکیب کرید آونتوس+بلک ایکس اس بود. چون از آونتوس زیاد استفاده کردم، رایحش کاملاً برام شناخته شدس. اما امشب که درب بطری رو باز کردم، لحظه ی اول قشنگ یک قاچ آناناس رسیده و آماده ی بلعیدن رو جلوی چشمم دیدم :p بوی آناناس خیلی خوب بود و چند ثانیه بعد، بوی قویه کرید آونتوس پیدا شد. ترکیب این 2 تا با هم عالیه.
عطر پشن هم برای من در لحظه ی اول، بوی طالبی و کمی هم هندونه رو تداعی میکرد، البته در این بین، بویی شبیه آلوزرد و پوست پرتقال هم حس کردم. کمی بوی هلو... خیلی عالیه.
و آخرین عطر امروزم هم بلو آیس بود. این بلو آیس هم خیلی عالیه. مطمئنم مثل کرید آونتوس در تمام سفارشام خواهد بود. بوی ترش و دوست داشتنی پرتقال تازه در کنار یک استکان چای :D البته بوی چای رو اول نشناختم. فقط میدونستم آشناس تا اینکه با راهنمایی های جناب هادی... :general304:
شب خیلی خوبی بود. به امید دیدار بیشتر شما در سال جدید.

سال نو رو هم به همه ی عزیزان این پاتوق صمیمی تبریک و شادباش عرض میکنم:
newyear.jpg

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام
سال 93 با تمام حوادث تلخ و شیرین و شادی ها و روزمرگی هاش داره تموم میشه و فقط چند ساعت به شروع سال جدید مونده
منم سال جدید رو به رضا جان و تمام دوستانی عزیز که اینجا با هاشون اشنا شدم تبریک می گم امیدوارم سال خوب و سرشار از موفقتی در انتظارشون باشه و از خدای مهربون می خوام قلب همگی مون رو به سمت خودش بچرخونه و حال خوشی رو برامون مقدر کنه همون چیزی که خودش می پسنده

فعلا استقبال از سال جدید رو با ترکیب کرید اونتوس و ورساچه ابی شروع کردم تا ببینم لحظه تحویل به چی ختم میشه...
می خوام به رایحه هایی که بهشون بی توجه بودم تو لحضات مانده به تحویل سال فرصت بدم خودشون رو نشون بدن (بالاخره سال جدید باید دوستی ها رو تازه کرد)

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام خدمت همه ی دوستان گلم؛ با تبریک مجدد عید نوروز و فرا رسیدن سال نو؛ خواستم در اینجا هم تشکر کنم از تک تک دوستانی که پیامک فرستادن یا در وایبر و واتساپ سال نو رو بهم تبریک گفتن. واقعا غافلگیر شدم از این همه محبت! صمیمانه سپاسگزارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آهنگ بی کلام دوازدهم دو نوازی ویالون پیانوی بسیار لطیف و عاشقانه ای است به نام راز دل از ساخته های زنده یاد استاد همایون خرم که هم پیانو هم ویالون آن را بابک شهرکی نواخته است. از گلچین بهترین و زیباترین آهنگ های بی کلام به انتخاب من این قطعه گوش نواز را بشنوید. هدفون لطفا!
پیشنهاد من برای آهنگهای بی کلام ملایم همیشه تاریکی و آرامش و سکوت است با هدفون در حال بوییدن عطر مورد علاقه!

amirfakhrian

Registered User
لایک‌ها
38
سلام
چند وقت پیش ادکلن اونتوس رو خریداری کردم.از نظر رایحه عالیه و همه عاشقش می شند، ولی ماندگاری چندانی نداره. آیا اسانس های شما از نظر رایحه کاملا شبیه اونتوس است؟
چطوری یک شرکت دیگری می تونه اونتوس(یا هر ادکلن دیگری) رو راحت کپی سازی کنه؟
شرکت ریو کپی سازی انجام می دهد ولی معمولا کارهاشون با اصلی نمی خونه در حالیکه این اسانس ها به قول شما شبیه رایحه اصلی هستند.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
چند وقت پیش ادکلن اونتوس رو خریداری کردم.از نظر رایحه عالیه و همه عاشقش می شند، ولی ماندگاری چندانی نداره. آیا اسانس های شما از نظر رایحه کاملا شبیه اونتوس است؟
چطوری یک شرکت دیگری می تونه اونتوس(یا هر ادکلن دیگری) رو راحت کپی سازی کنه؟
شرکت ریو کپی سازی انجام می دهد ولی معمولا کارهاشون با اصلی نمی خونه در حالیکه این اسانس ها به قول شما شبیه رایحه اصلی هستند.
سلام دوست من؛ در خصوص کپی سازی ؛ مطلب مفصله اگه حضورا دیدم عرض می کنم. اما در خصوص کرید اونتوس من؛ دوستانی که تا حالا تهیه کردن بارها در همین تاپیک مطلب نوشتن که توجه شما رو به چند تاش جلب می کنم:
ادکلن کرید اونتوس هم دارم یادم رفت بیارم آقا رضا ببینه بدی ادکلن کرید اونتوس اینه که موندگاریش در حد 2 تا 3 ساعته و پخش بوش هم کمه
اما عطر کرید اونتوس آقا رضا موندگاریش و پخشش بهتر از ادکلنش هست و بوش هم نزدیکه به ادکلنش
جای همتون خالی بود عجبببببببب عطرهایی بود آمواج ها رفتم ادکلن هاش هم پیدا کردم و بو کردم خودش بود
عطر من کرید اونتوس با ترکیب بلک ایکس اس بود که خیلی خوشم اومد
نکته جالب اینکه از دیروز که گرفتم نصفی از ظرف خالی شده (فکر میکنم 20 میل باشه)و هرکی میشینه تو ماشین بر میداره اسپری میکنه و اینکه چند نفر هم اسمشو پرسیدن و گفتن خوشبو هستش منم معرفی کردم بهشون
مطمئنم تنها عطری که بزنم همیشه همین ترکیب یا کرید خالی هستش .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان عزیزم!
امیدوارم تا اینجای تعطیلات بهتون خوش گذشته باشه! روز اول فروردین رو با دو عطر هوگو رد هوگو باس و 212 مردونه شروع کردم. بو ی تلخ بسیار شیک 212 رو می شناختم از قبل؛ اما تا حالا هوگو رد رو نزده بودم و بخاطر کلمه Red تو اسمش فکر می کردم باید گرم باشه. اما از همون اولش یه بو ی خنک جنگلی و نعنایی دلپذیر داشت که خیلی توجهم رو جلب کرد.
671de1f171078b1e57d34d6685d7175b.jpeg

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
سلام خدمت دوستان پاتوق عطر یاد یار
سفارش دوم بنده در کمتر از دو هفته از جناب هادی
50 میل کرید + بلک ایکس اس
10 میل امواج اینترلود
10 میل 212
10 میل توسکان
2 عدد تست اسپرینگ و دلارنتا
باتشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام خدمت دوستان پاتوق عطر یاد یار
سفارش دوم بنده در کمتر از دو هفته از جناب هادی
50 میل کرید + بلک ایکس اس
10 میل امواج اینترلود
10 میل 212
10 میل توسکان
2 عدد تست اسپرینگ و دلارنتا
باتشکر
سلام خدمت همه دوستان
از فردا صبح با بازشدن اداره پست ؛ دوباره ارسال عطرهای دوستان به شهرستانها شروع میشه. در حین آماده سازی اودکلنهای علی جان؛ متوجه شدم چقدر 212 مردونه و اینترلود آمواج بوهاشون بهم میاد. کنار هم اسپری کردم (تو یه ظرف ترکیب نکردم؛ این کار رو بعدا انجام میدم حتما) و از ترکیب بوشون بسیار راضیم. 212 یک شیکی منحصر به فرد داره که اونو برام از هر عطر تلخ دیگه ای متمایز میکنه. اینترلود آمواج هم که از همون نت اولیه شدیدا دلبری می کنه!
علی انتخاب سری دومت رو خیلی دوست دارم. اسپرینگ و دلارنتا به نظر من شاهکارهای بی همتایی هستن. تو بهترین شرایط هم که باشم به لحاظ روانی؛ برخی عطرها چیزی به حال خوبم اضافه می کنند. اسپرینگ و دلارنتا جزو این دسته عطرهان.

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
سلام خدمت همه دوستان
از فردا صبح با بازشدن اداره پست ؛ دوباره ارسال عطرهای دوستان به شهرستانها شروع میشه. در حین آماده سازی اودکلنهای علی جان؛ متوجه شدم چقدر 212 مردونه و اینترلود آمواج بوهاشون بهم میاد. کنار هم اسپری کردم (تو یه ظرف ترکیب نکردم؛ این کار رو بعدا انجام میدم حتما) و از ترکیب بوشون بسیار راضیم. 212 یک شیکی منحصر به فرد داره که اونو برام از هر عطر تلخ دیگه ای متمایز میکنه. اینترلود آمواج هم که از همون نت اولیه شدیدا دلبری می کنه!
علی انتخاب سری دومت رو خیلی دوست دارم. اسپرینگ و دلارنتا به نظر من شاهکارهای بی همتایی هستن. تو بهترین شرایط هم که باشم به لحاظ روانی؛ برخی عطرها چیزی به حال خوبم اضافه می کنند. اسپرینگ و دلارنتا جزو این دسته عطرهان.
ممنون اقای رضا
بی صبرانه منتظرم ببینم عطر های تلخ چطوریه

بالا