برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

alislow

Registered User
لایک‌ها
28
از تاپیک خوشم میاد چون فقط یک فروشگاه عطر نیست؛ یک محیط صمیمی و دوستانه است که همه از تجربه های عطربازی شون برای همدیگه می نویسن و با کمترین قیمت میشه عطرهای مختلف و ترکیباتشون رو تست کرد در حالی که قیمت اودکلنهای اورجینال جوریه که نمیشه رفت سمت شون. خلاصه که فروشگاه عطر یاد یار پاتوق عطربازهاست نه سر گردنه.
از آشنایی با دوست خوبی مثل آقا رضا خوشحال شدم، امیدوارم فرهنگ عطربازی با همت ایشون و دوستان دیگه بیشتر ترویج پیدا کنه و بوی خوش همه جا را فرا بگیره!
در زمینه عطر کاملا تازه کارم، اما با مشاوره خوبی که آقا رضا دادن متوجه تفاوت عطر مشهدی! با عطر و ادکلنای دیگه شدم. ایشون چنان با اشتیاق از عطر صحبت می کردن که منم دیگه به عطر یه نگاه خاصی دارم!
از سه تا عطری که از ایشون گرفتم به نام های اینترلود، کرید اونتوس و بلو آیس؛ کرید اونتوس رو فعلا تست کردم که بوی مرموز و جالب و خنکی داره، یه شباهتی به بوی اوکالیپتوس داره به نظرم، البته بازم میگم کملا آماتورم.
ترکیب بلک افغان و واتر وایت دیویدوف، یا همون آرکان وایت رو هم یه تست کوتاهی کردم، عطر جالب و منحصر به فردی بود، ابتدا خنک و شیرین به نظر اومد تا اینکه کم کم تلخی بیشتر شد و رو به ملایمت رفت، توضیح بیشتر رو به آقا رضا واگذار می کنم که متخصص امر هستند.

با تشکر فراوان از ایشون که اینقدر خوب در مورد دنیای عطرها به من توضیح دادند.

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
درود
لطفا یه ترکیب خیلی خنک و تلخ به من معرفی کنید همچنین نحوه خرید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
از تاپیک خوشم میاد چون فقط یک فروشگاه عطر نیست؛ یک محیط صمیمی و دوستانه است که همه از تجربه های عطربازی شون برای همدیگه می نویسن و با کمترین قیمت میشه عطرهای مختلف و ترکیباتشون رو تست کرد در حالی که قیمت اودکلنهای اورجینال جوریه که نمیشه رفت سمت شون. خلاصه که فروشگاه عطر یاد یار پاتوق عطربازهاست نه سر گردنه.
سپاسگزارم علی جان. خوشحالم که دوستان در اینجا احساس امنیت می کنند و این فضای دوستانه و صمیمی که کپی بردار هم نیست (چون مصنوعی به وجود نیومده!) حاصل تلاش تک تک دوستانی است که چراغ این پاتوق رو روشن نگه میدارن. برخی رو افتخار داشتم از نزدیک دیدم؛ با برخی فقط گفتگوی تلفنی یا چت اینترنتی داشتم؛همگی برام عزیزن.
ایشون چنان با اشتیاق از عطر صحبت می کردن که منم دیگه به عطر یه نگاه خاصی دارم!
:) راستش من معمولا حواسم نیست که عطر یک موجود زنده نیست! عطر و موسیقی به دنیای من رنگ میدن. بدون اینا زندگی برام کاملا سیاه سفید میشه!
از سه تا عطری که از ایشون گرفتم به نام های اینترلود، کرید اونتوس و بلو آیس؛ کرید اونتوس رو فعلا تست کردم که بوی مرموز و جالب و خنکی داره، یه شباهتی به بوی اوکالیپتوس داره به نظرم
علی جان شما خوشبختانه زبان انگلیسیت خوبه میتونی از سایت فرگرانتیکا استفاده کنی برای کسب اطلاعات در مورد هر عطر. مثلا در مورد کرید اونتوس در این سایت اینجا رو ببین؛ نوشته چی توشه. ورژن فارسی زبانش هم میشه اینجا؛ با ابن تفاوت که احتمال دستکاری نظرات کاربران و سلیقه ای منتشر کردنشون هست!
ترکیب بلک افغان و واتر وایت دیویدوف، یا همون آرکان وایت رو هم یه تست کوتاهی کردم، عطر جالب و منحصر به فردی بود، ابتدا خنک و شیرین به نظر اومد تا اینکه کم کم تلخی بیشتر شد و رو به ملایمت رفت، توضیح بیشتر رو به آقا رضا واگذار می کنم که متخصص امر هستند.
این ترکیب همینطوره که شما فرمودین. خنک و تلخی در کنار شیرینی! شکوه و کلاس بلک افغان که خنکی و شیرینی واتر وایت همه پسندش کرده.
ممنون بابت اظهار لطف و محبت تون.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود
لطفا یه ترکیب خیلی خنک و تلخ به من معرفی کنید همچنین نحوه خرید
درود بر شما؛
دوست من ؛ عطر "خیلی خنک" که تلخ باشه احتمالا میشه ترکیبی. خنکترین عطرهایی که من دیدم غالبا تلخ نبودن. اما با این حال یکی از بهترینهاشون تام فورد گری وتیوره. با پخش بو و ماندگاری خیلی خوب. در رده های بعدی چمپیون دیویدوف هست؛ بوس من هست؛ری اکشن هست؛ورساچ آبی هست؛ با درجات مختلف خنکی و تلخی و هم چنین قدرتهای مختلف در پخش و ماندگاری.
دو رایحه اسپرینگ و دلارنتا هم هست؛ که بین آقایان و خانمها مشترکه. خنک و تلخ؛ دلارنتا تلخ تر از اسپرینگ (بخاطر تلخی در نت اولیه ش آقایون استفاده می کنن)
اما رایحه های ترکیبی تلخ و خنک ساخت خودم:
بیتر بلک و آرکان وایت!
اولی بلک ارکیدی که تلخ و خنک شده
دومی ترکیب بلک افغان و واتر وایت
پی نوشت: دوستان هیچ کس در خصوص بیتر بلک حدس درستی نداشت!

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
بنده هم سی گرم ارکان وایت برای تست خدمت رفیق خوبمون سفارش دادم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنده هم سی گرم ارکان وایت برای تست خدمت رفیق خوبمون سفارش دادم
به پاس اعتمادتان برای تست رایحه خنک و تلخ ترکیبی "آرکان وایت" ؛ اشانتیون رایگانی از یک ترکیب خنک و تلخ دیگر برای تان ارسال می شود:"بیتر بلک"
کاغذ تستری که دیشب در عطر آرکان وایت شما زدم الان بعد قریب به 12 ساعت بوی خنک تری رو نشون میده.گزارش دقیق تر رو شما بعد تست بفرمایید. برای هر دو رایحه؛ هم بلک بیتر هم آرکان وایت.

Yousof876

Registered User
لایک‌ها
57
به پاس اعتمادتان برای تست رایحه خنک و تلخ ترکیبی "آرکان وایت" ؛ اشانتیون رایگانی از یک ترکیب خنک و تلخ دیگر برای تان ارسال می شود:"بیتر بلک"
کاغذ تستری که دیشب در عطر آرکان وایت شما زدم الان بعد قریب به 12 ساعت بوی خنک تری رو نشون میده.گزارش دقیق تر رو شما بعد تست بفرمایید. برای هر دو رایحه؛ هم بلک بیتر هم آرکان وایت.
ممنونم از محبتتون

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام و درود بر جناب گلپور؛ دوست عطرباز و همراه همیشگی پاتوق!
باید عطر جالبی باشه بیک کلاسیک 2009 ؛ Hugo XY Hugo Boss for men برگ گلابی داره و ریحان و نعنا. اسانس من Hugo Red Hugo Boss for men هستش که بوی خنک ؛جنگلی؛نعنایی و کمی فلفلی داره. با صرف نظر از تفاوتهاشون اینو بجای اون بکار می برم.
بجای Tommy 10 Tommy Hilfiger for men هم تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات با ته بوی کمی تلخ دارم اما چون تامی 10 نت اولش آناناس و پشمکه میرم سراغ بلک ایکس اس بخاطر آناناس.
Voyage d'Hermes Parfum Hermes
رو چیکار کنم؟ هل و فلفل و لیمو و رز و چای و ... داره. برای لیمو و چای و رزش میرم سراغ بلوآیس برای هل و فلفل و دارچین میرم سراغ اسانس فراری بلک!
یعنی الان باید آکوا دی جیو و هوگو رد و بلک ایکس اس و بلوآیس و فراری بلک رو ترکیب کنم ببینم چی در میاد! عجب معجون عجیب غریبی! قبل این که تو ظرف ترکیب کنم اول رو پشت خیس شده دستم ترکیب می کنم ببینم همه شون با هم سنخیت دارن اصلا؟
سلام و درود بر آقا رضا عطر باز
آقا واقعا دس مریضار
واقعا سورپرایزم کردی فک نمیکردم انقد وقت بزاری و معجون فانتزی درست کنی :general606:
بیصرانه منتظر معجونتیم ;)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و درود بر آقا رضا عطر باز
آقا واقعا دس مریضار
واقعا سورپرایزم کردی فک نمیکردم انقد وقت بزاری و معجون فانتزی درست کنی :general606:
بیصرانه منتظر معجونتیم ;)
سلام به همگی دوستان عطربازم؛به ویژه جناب گلپور عزیز؛
برادر؛ چرا سورپرایز؟ من همیشه برای بازی کردن (از جمله بازی با عطرها) وقت دارم و خیلی هم لذت می برم.
همون طور که حدس میزدم اون همه عطر در کنار هم فاقد سنخیت هستن و یک عطر گیج و شلوغ شد ترکیبش. نت اولیه ش رو نپسندیدم. بوی غالب هوگو رد هوگو باس هست که جداگانه خیلی برام جذاب تره تا در ترکیبی این جوری. دمای عطر کاملا خنکه اما بهترین تعبیر براش همون لغت گیج و شلوغه.
برای نت نهایی باید چند ساعت دیگه گزارش بدم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به نظر من رایحه تلخ و خنک به درد هر جا بخوره به درد مراسم سوگواری نمی خوره! حس من اینه که این رایحه زیادی شاده برای جایی که غم و اندوه زیاده. هم در پاتوق برخی دوستان قبلا نوشتن که مثلا گری وتیور رو (که تلخه و خنک) گذاشتن برای مجالس رسمی و عروسی؛ هم در بیرون پاتوق برخی از مشتریهام وقتی رایحه تلخ و خنکی (مثلا آرکان وایت) رو دادم بو کردن گفتن چقدر بوی شادی داره!
شما هم مقیدین که در مراسمی که شرکت می کنید بوی مناسب و در شان مجلس رو استفاده کنین یا فقط بوی خوش باشه کافیه و هر چی دست تون اومد میزنین رو لباس تون؟

cyrus_black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نظر من رایحه تلخ و خنک به درد هر جا بخوره به درد مراسم سوگواری نمی خوره! حس من اینه که این رایحه زیادی شاده برای جایی که غم و اندوه زیاده. هم در پاتوق برخی دوستان قبلا نوشتن که مثلا گری وتیور رو (که تلخه و خنک) گذاشتن برای مجالس رسمی و عروسی؛ هم در بیرون پاتوق برخی از مشتریهام وقتی رایحه تلخ و خنکی (مثلا آرکان وایت) رو دادم بو کردن گفتن چقدر بوی شادی داره!
شما هم مقیدین که در مراسمی که شرکت می کنید بوی مناسب و در شان مجلس رو استفاده کنین یا فقط بوی خوش باشه کافیه و هر چی دست تون اومد میزنین رو لباس تون؟
درود

اولا تشکر میکنم از اقا رضا ُ سخته با شخصی مثل من برای خرید کنار اومد ُ کلا اذیت میکنم :)))

منتظرم عطر ها برسه مخصوصا گری ویت چند وقتی به فکر شارژ ادکلنش بودم . ولی خب فرصتی پیش اومد که اسانس رو هم تست کنم
کلا تو چند بار خرید اسانس به جای عطر خیلی تجربه خوبی نداشتم به جز یکبار خرید اسانس هیرود از یکی از فروشندگان همین سایت (شما هم امیدوارم این اسانس رو بیارید ُ واقعا این ادکلن شاهکاره)

تا چند روز اینده که اسانس ها برسند و تست کنم نظرم رو راجعشون می نویسم

اما راجع این پست :

به نظرم ادکلن و عطر صرفا برای خود شخصه ُ و حداقل برای من اینجوریه که سعی میکنم ادکلنی رو اسپری کنم که خودم تو طول روز ازش لذت ببرم . یا تر هر مراسمی

شاید تو یک مراسم سوگواری از بوی مثل اونتوس که سیتروسی و fresh هست استفاده کنم و تو مراسم شادی از یک بوی تاریک

مهم اینه من اون لظه لذت میبرم از اون بو.البته سعی به اینه که مواردی رو رعایت کنم مثل اینکه تو هوای گرم ادکلنی نباشه که همه سر درد بگیرند

تو خیلی موارد هم نشر بو زیاد برام مهم نیست .غیر از ادکلن های خاصی که برای زمان های خاص زده میشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
منتظرم عطر ها برسه مخصوصا گری ویت چند وقتی به فکر شارژ ادکلنش بودم . ولی خب فرصتی پیش اومد که اسانس رو هم تست کنم
کلا تو چند بار خرید اسانس به جای عطر خیلی تجربه خوبی نداشتم به جز یکبار خرید اسانس هیرود از یکی از فروشندگان همین سایت (شما هم امیدوارم این اسانس رو بیارید ُ واقعا این ادکلن شاهکاره)
درود و تشکر از شما؛
متوجه فرمایش تون هستم. همون طور که می دونین اودکلن و اسانس دو دنیای متفاوتن. من خودم شخصا خیلی از اسانسهایی که دارم؛ اودکلنش رو ندیدم تا حالا و فقط اسانسهای هم نام از شرکتهای مختلف رو با هم مقایسه می کنم اونی که بیشتر خوشم بیاد رو انتخاب می کنم. مثلا همین گری وتیور رو از یک شرکت دیگه سمپلش دستم هست؛ مطلقا شبیه این که براتون فرستادم نیست. به خود شرکتش زنگ زدم گفتم آقا این گری وتیور نیست! به مشتری بگو لالیکه! این جور مواقع که دوستی پیدا میشه که اودکلنش رو داشته خوشحال میشم؛ چون می تونم بفهمم چقدر نزدیک به اودکلنشه.
برای افراد شدیدا تنوع طلبی مثل من اگه بخوان بجای عطربازی ؛ اودکلن بازی کنن باید دهها میلیون خرج کنن! الان حدود 100-110 تا عطر دستمه؛ اما هر جا عطری ببینم که نداشته باشم یا داشته باشم اما برای یک شرکت دیگه رو ببینم حتما باید تستش کنم! مثلا 10 تا کرید اونتوس یا دارم یا تست کردم تا حالا! تو نمایشگاه بین المللی هم به سازنده اصلی کریدی که تهیه می کنم پیشنهاداتی دادم که امیدوارم انجام بده! از حرفام که یادداشت برمی داشت!
هیرود رو میشناسم و بوش رو دوست دارم. مگه میشه دارچین و تنباکو و روایح دودی و وانیل بیاد تو یه عطر من دوستش نداشته باشم؟ توباکو وانیل بیچاره زبون نداره وگرنه امروز که اینترلود جاشو در دل من گرفته حتما شکایت می کرد!
چشم؛ هوا از گرمی تابستون رد شه هیرود خوب ببینم میارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هر کی اهل فوتباله و بازی امشب رو ندید؛ از دستش رفت! مسی بازیکن محبوب من (که حیف تو رئال مادرید بازی نمی کنه) 2 گل به بهترین دروازه بان جهان زد و با گل سوم که نیمار زد؛ کار بایرن مونیخ تموم شد!
راستی اگه کسی بتونه بازی فیفا 2015 رو ؛ روی اندروید هک کنه یه عطر حسابی پیش من جایزه داره! با لاکی پچر و چند تا نرم افزار دیگه همه تلاشمو کردم اما نشد که پول بی نهایت داخل بازی به دست بیارم.
به غیر عطر و موسیقی و فوتبال یه ضلع چهارمی هم داره تفریحات من:
فیلم سه بعدی!
آرشیو خیلی غنی فیلم و کارتون سه بعدی هم دارم!

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
اقا رضا ممنون بسته من امروز رسید
هنوز فرصت نشده اینترلود رو تست کنم اما پشن عالیه و
حقیقتا از شکلات قهوه خوشم نیومد باید یکی رو پیدا کنم بدم بهش [emoji1]
نمیدونم چرا از همه هم سنگینتر این رو سفارش دادم.. :|

اشانتیون رو هم تست نکردم هنوز

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا ممنون بسته من امروز رسید
هنوز فرصت نشده اینترلود رو تست کنم اما پشن عالیه و
حقیقتا از شکلات قهوه خوشم نیومد باید یکی رو پیدا کنم بدم بهش [emoji1]
نمیدونم چرا از همه هم سنگینتر این رو سفارش دادم.. :|
اشانتیون رو هم تست نکردم هنوز
سلام. جواد جان اگه شکلات قهوه ات طالب پیدا کرد که هیچ؛ اگر نه میتونی بفرستی تا جاش بهت پشن یا عطر دیگه بدم. اشانتیونت رو تست کن و خبر بده

• Like
Reactions: dg1

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام. جواد جان اگه شکلات قهوه ات طالب پیدا کرد که هیچ؛ اگر نه میتونی بفرستی تا جاش بهت پشن یا عطر دیگه بدم. اشانتیونت رو تست کن و خبر بده
اقا رضا ممنون نه نیازی نیست برگشت بزنم بلاخره یکاریش میکنم
ولی پشیمونم چرا اینترلود بیشتر نگرفتم عالیه... تو خونه همین حالا کلی هوادار پیدا کرده...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا ممنون نه نیازی نیست برگشت بزنم بلاخره یکاریش میکنم
ولی پشیمونم چرا اینترلود بیشتر نگرفتم عالیه... تو خونه همین حالا کلی هوادار پیدا کرده...
به هر حال من در خدمتم و در پاتوق عطربازان خدمات پس از فروش هم داریم!
یه کار دیگه که میشه کرد اینه که ببینم شکلات قهوه رو با چی ترکیب کنیم که از شیرینیش کم شه و بره سمت خنکی. ای کاش بجای شکلات+قهوه ؛ قهوه+کاپیتان بلک برده بودی. اون قریب به یقین ارضات می کرد.
صبر کن نت انتهایی اینترلود ظاهر شه ببین چی منو جادو می کنه!

• Like
Reactions: dg1

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
به هر حال من در خدمتم و در پاتوق عطربازان خدمات پس از فروش هم داریم!
یه کار دیگه که میشه کرد اینه که ببینم شکلات قهوه رو با چی ترکیب کنیم که از شیرینیش کم شه و بره سمت خنکی. ای کاش بجای شکلات+قهوه ؛ قهوه+کاپیتان بلک برده بودی. اون قریب به یقین ارضات می کرد.
صبر کن نت انتهایی اینترلود ظاهر شه ببین چی منو جادو می کنه!
با مقداری بلو ایس ترکیبش کردم یکم گیج و عجیب شد بوش :d

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با مقداری بلو ایس ترکیبش کردم یکم گیج و عجیب شد بوش :d
رفقا؛ اونا که اینترلود و بلوآیس رو دارن در کنار هم روی لباس شون اسپری کنن گزارش بدن ترکیب بو چطور میاد به شامه شون؟ من که خیلی حال کردم. تصادفا متوجه شدم چقدر به هم میان.
کنار هم رو لباس اسپری کردی یا بلو آیس ریختی تو ظرف اینترلود؟ اولی یک بو تولید می کنه دومی یک بوی دیگه!

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
کنار هم رو لباس اسپری کردی یا بلو آیس ریختی تو ظرف اینترلود؟ اولی یک بو تولید می کنه دومی یک بوی دیگه!
من منظورم با شکلات قهوه بود نه اینترلود ها!
قاطی کردم تو ظرف

بالا