برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
سلام به همه ی دوستان :)
روزتون بخیر.
من امروز برای مرتبه ی چهارم از جناب هادی عزیز، عطر خریدم. از اونجایی که 3 تا از عطر های خریداری شده رو(شامل کرید آونتوس،دانهیل آلفرد قهوه ای، پشن) قبلاً مفصل راجع بهشون توضیح دادم، مجدد چیزی نمیگم که چشمهای دوستان خسته نشه.
مساله ی خیلی جالب و تشویق کننده برای خرید عطر بیشتر، علاوه بر قیمت بی نظیر عطر های جناب هادی، کیفیتشونه که ذره ای تغییر نکرده. خیلی فروشگاه ها و فروشنده ها بودن که برای جلب مشتری در مرتبه ی اول جنس های عالی رو میفروشن اما پس از جلب اعتماد، متاسفانه در فروشهای بعدی ، اصلاً کیفیت کارشون زمین تا آسمون با کار اول فرق داره.
از کیفیت کار بخواب بگم، 2 تا از عطر های همیشگی من، کرید آونتوس و دانهیل آلفرد قهوه ای، هستن. سال قبل که اولین خریدم رو از جناب هادی داشتم، اصلاً فکر نمیکردم کیفیت کار اینقدر بالا باشه. اولین مرتبه بود که اسانس کرید رو خریدم و استفاده کردم و رفتم پیش یکی از دوستام. به محض اینکه از ماشین پیاده شدم، قبل از اینکه جواب سلامم رو بده، گفت پسر تو کرید آونتوس زدی اومدی؟ دلت اومد کرید بزنی بیایی تعمیرگاه؟؟؟!!! خوب گذشت تا اینکه چند وقت پیش در سفارش سومم از جناب هادی، باز هم کرید آونتوس گرفتم و استفاده کردم و رفتم پیش همون دوستم که از کرید اصلی استفاده کرده بود. دوباره هم اولین سوالش این بود که چطور دلت میاد وقتی میایی اینجا به خودت کرید آونتوس بزنی؟؟؟؟؟؟؟
این رو عرض کردم تا بدونید کیفیت کار عطر های جناب هادی اصلاً تغییری نکرد.
مسائلی پیش اومد که باعث شد من از دوستان دیگر عطر فروش در اینجا اسانس کرید رو بخرم. پس از استفاده و رفتن به همون تعمیر گاه برای دیدن دوستم، گفت چیه؟ کریدت داره تموم میشه آب قاطیش کردی؟!
فقط بهونه آوردم که عطر نزدم و از قبل روی لباسم مونده و آفتاب خورده و...
تا دوباره رسیدم خدمت جناب هادی و همون کرید آونتوس همیشگی که نت اول آناناسش آدم رو به عرش میبره تهیه کردم.
شبیه این مساله ی کیفیت برای دانهیل هم اتفاق افتاده. البته دانهعیل آلفرد قهوه ای بخاطر قیمت پایین شیشه ی اصلی عطر، برای خیلی ها شناخته شده هست اما کرید آونتوس خاصه و اگه کمی تفاوت بو با نمونه ی اصلی داشته باشه، عطر باز ها براحتی میفهمن.
.
بگذریم از این همه پر گویی.
سوالی که همچنان ذهن منو درگیر کرده اینه که چرا من از هدیه ی امروز جناب هادی، همچنان بوی بهار نارنج رو حس میکنم اما طبق اصول، نت اول این عطر باید بوی شکوفه ی پرتقال رو بده :general208::general208::general208: :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
مسائلی پیش اومد که باعث شد من از دوستان دیگر عطر فروش در اینجا اسانس کرید رو بخرم. پس از استفاده و رفتن به همون تعمیر گاه برای دیدن دوستم، گفت چیه؟ کریدت داره تموم میشه آب قاطیش کردی؟!
فقط بهونه آوردم که عطر نزدم و از قبل روی لباسم مونده و آفتاب خورده و...

تا دوباره رسیدم خدمت جناب هادی و همون کرید آونتوس همیشگی که نت اول آناناسش آدم رو به عرش میبره تهیه کردم.
شبیه این مساله ی کیفیت برای دانهیل هم اتفاق افتاده. البته دانهعیل آلفرد قهوه ای بخاطر قیمت پایین شیشه ی اصلی عطر، برای خیلی ها شناخته شده هست اما کرید آونتوس خاصه و اگه کمی تفاوت بو با نمونه ی اصلی داشته باشه، عطر باز ها براحتی میفهمن.
بدون شرح!
سوالی که همچنان ذهن منو درگیر کرده اینه که چرا من از هدیه ی امروز جناب هادی، همچنان بوی بهار نارنج رو حس میکنم اما طبق اصول، نت اول این عطر باید بوی شکوفه ی پرتقال رو بده :general208::general208::general208: :D
سعید جان این لینک رو ببین لطفا! بهار نارنج در کنار شکوفه پرتقال نت میانی این عطره. البته خود منم فقط بهار نارنج می فهمم!:D:general208:

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
سفارش اول؛
رالف
بلو مجیک
مونت بلانک ویژوال
پشن
بلو ایس
گری وتیور
نرولی
بلک افغان
پگاسوس

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
Interlude
به شامه من این عطر دو رایحه متفاوت داره رایحه ابتدایی فلفل، فلفل، فلفل، عود که به سختی میتونم تحملش کنم. نه این که رایحه را "بد" بدانم اما برای شامه من و این فصل خیلی سنگین است پخش این رایحه هم وحشتناک بالاست! کل خونه زندگی تون میشه فلفل. برخورد اولم با ایت عطر خوب نبود.
رایحه دوم یه شیرینی گرم داره که به مرور ازش خوشم اومد و به نظرم تا حدی اعتیاد آوره. آقای هادی قبلا گفتن شیرینیش از چیه که الان یادم نیست اما کاملا خاص هست و بعد از مدتی دوست داشتنی تر میشه.
ما بین این دو رایحه بوی تریاک سوخته و چرم هم مشهوده البته با غلظتی که من گرفتم فلفل اصلا اجازه نمی ده روی این نت ها دقیق شم.
ترکیب این عطر با بلو آیس هم چاره کار نبود، البته تا الان در شرایط ایده آل ترکیبشون رو تست نکردم اما با همین وضع خیلی زود اینترلود بلو آیس رو می گیره.
به امید خدا باید این عطر رو لایتش کنم بعد دوباره تست کنم.
بنده حرفم را پس می گیرم.
بعد از گذشت ده روز ارتباطی بسیار قوی با این رایحه برقرار می کنم. شامه من جدیدا خیلی زود آن نت شیرین گرم ملس را میان آن همه نت شلوغ پیدا می کند، و اتفاقا اصلا نت فلفل زیاد و شلوغ نیست. در کنار بلو آیس هم خیلی خوب جواب میدهد، بحث این نیست که ترکیب این دو یک رایحه واحد خاص و خوب ر بسازد اما نت انتهایی هر دو در کنار هم هارمونی قابل قبولی ایجاد می کنند.

ali1748

Registered User
لایک‌ها
12
سفارش اول
تام فورد توسکان لدر
تام فورد نرولی پورتوفینو

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
با اینکه زیاد اهل استفاده از عطر و ادکلن هستم ولی از چند سال پیش یه قانون رو اویزه گوشم کرده بودم که هیچ وقت از هیچ فروشنده ای عطر بصورت اسانس نخرم شاید تو این سالها از بیش از 20-30 جای مختلف اسانس تهیه کرده باشم ولی هیچکدومشون اون کیفیت لازم رو نداشتند چون ادم سخت پسندی هستم همیشه سعی میکردم یه عطر اورجینال یا های کپی رو از شرکت های معتبر خریداری کنم حالا هرچقدر می خواد قیمت اش بالا باشه.
گذشت تا اینکه با اقا رضا توی تاپیک همسایه اشنا شدم (هنوز این تاپیک راه نیفتاده بود). البته اشناییمون فقط در حد صحبت های دوستانه تو تاپیک عطر و ادکلن بود و بعدها فهمیدم که دستی در کار عطر و اسانس هم دارند و یه توضیحاتی در مورد کیفیت اسانس ها و طبقه بندیشون و اینکه چه شرکت هایی تو این زمینه فعالیت دارند بهم دادند. با توجه به صحبت هاشون تصمیم گرفتم چند نمونه از کارها و سمپل هاشون رو تست کنم البته وجود کارهای تکی که خیلی وقت بود دنبالشون بودم و قیمت منصفانه ای که میدادند هم در زیرپا گذاشتن قانونم بی تاثیر نبود.
این طور شد که تا به امروز تقریبا تمام اسانس های ایشون رو حداقل یکبار تهیه کردم و انصافا تا الان هیچ کم گذاشتن و بی کیفیتی توی کار ایشون ندیدم. ویژگی خاصی که رضا جان دارند که مورد علاقه من هست اینه که اصلا دونبال اوردن و ارایه تعداد زیادی عطر و اسانس نیستند و صرفا دونبال اسانس های هستند که کیفیت ساخت عالی بهمراه رایحه ای نزدیک به ادکلن اورجینال رو داشته باشه.
خیلی از اوقات دونبال یه اسانس خاص بودم ولی با اینکه چند نمونه کار و سمپل از اون رو داشتند به دلیل اینکه از کیفیت اون کارها راضی نبودند از تهیه اش برای من خودداری می کردند. البته این اخلاقشون فقط برای شخص خاصی نبوده و همه دوستانی که به این
تاپیک سر میزنند رو شامل میشه.
با توجه به اطلاعات ناقصی که در حد خودم تو این سالها کسب کردم می بینم قیمت متوسط اسانس (از شرکت های معروف فرانسوی و سویسی) نزدیک به قیمت های این تاپیک هست و بنظر من مسخره است کسی برای اسانس که کپی یه کار ارجینال هست (حالا هرچقدر کیفیت اش بالاهم باشه) از نظر گرمی قیمتی برابر ویا حتی بیشتر از عطر اورجینال هزینه کنه. از طرف دیگه هم هیچ وقت نشده حس کنم که اسانسی که خریدم شیمیایی یا غیربهداشتی بوده حداقل من در حدی نیستم که متوجه بشم، دوستانی که اینجا خرید داشتند کسی تا الان به موردی اشاره نکرده حالا دیگران در خارج از تاپیک چطور می تونند در این مورد اظهار نظر کنند لطفا دلایلش رو به ماهم بگن تا بیشتر حواسمون رو جمع کنیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
کرید آونتوس همیشگی که نت اول آناناسش آدم رو به عرش میبره... کرید آونتوس خاصه و اگه کمی تفاوت بو با نمونه ی اصلی داشته باشه، عطر باز ها براحتی میفهمن.

کرید اونتوسی که اقا رضا ساختن حرف نداره از نظر نزدیکی بو به ادکلن اصلیش!
عالی عالی...
emoji106.png
ترکیب بلک ایکس اس و اونتوس هم خیلی محشره

بدی ادکلن کرید اونتوس اینه که موندگاریش در حد 2 تا 3 ساعته و پخش بوش هم کمه
اما عطر کرید اونتوس آقا رضا موندگاریش و پخشش بهتر از ادکلنش هست و بوش هم نزدیکه به ادکلنش
علی جان @ali1748 کرید اونتوسی که این قدر ازش تعریف میشه؛ کرید ساخت خودمه که به همراه سفارش اول تون ارسال شد. همون طور که قبلا عرض شده آقا محمد @4rooos و آقا بابک @bghgtc هر دو اودکلن اصلی کرید رو داشتن و سعید عزیز هم که مفصل نقل کرده ماجرای دوستش رو که اصل اودکلن رو داشته و اصلا متوجه نشده که سعید اسانسش رو زده! امیدوارم در کنار تام فورد توسکان لدر و تام فورد نرولی پورتوفینو؛ این کار رو هم بپسندین.
عزیزانی که کرید اونتوس سفارش میدن لطفا حتما قید کنن کدوم کرید رو می خوان؟

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام وقت بخیر
دیروز سفارش رو تحویل گرفتم طبق معمول عالی بود
تست میکنم و گزارش رو خدمتتون اعلام میکنم
فقط یه سوال
این دو عطر رو هم داری برادر؟
Creed Imperial Millesime
و
Acqua di Gio Essenza

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سفارش سوم از آقا هادی تحویل گرفته شد1، ممنون از ایشان.
این راکی مانتن که ما تست کردیم خود رایحه شمال بود! بارش اومد برای ما حتما بزارید کنار. طبق معمول شامه من طول می کشه نت ها رو تشخیص بده اما از گری وتیور در این مدت کوتاه دو بازخورد مثبت گرفتم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش سوم از آقا هادی تحویل گرفته شد1، ممنون از ایشان.
این راکی مانتن که ما تست کردیم خود رایحه شمال بود! بارش اومد برای ما حتما بزارید کنار. طبق معمول شامه من طول می کشه نت ها رو تشخیص بده اما از گری وتیور در این مدت کوتاه دو بازخورد مثبت گرفتم!
نظرات سایر دوستان در خصوص تام فورد گری وتیور در این لینک گرد آوری شده.
آقا مهدی؛ شاید شما زمانی طول بکشه نتها رو تشخیص بدی؛ اما دقت و جدیت تون رو در زمینه عطر دوست دارم. تقریبا مطمئنم این نسخه از اسانس هی وود راکی مانتین بیاد؛ طرفداران روایح چوبی؛ مست میشن از عطرش. منم مثل شما منتظرم.
بابک جان @bghgtc در خصوصی پاسخ دادم خدمتت. اما برای عامه دوستان هم عرض میشه که لیست همه عطرها در پست اول ذکر شده.
پی نوشت:
آقا مهدی؛ تست ترکیب اینترلود رقیق شده و گری وتیور فراموش نشه!
ترکیب اینترلود امواژ و گری وتیور عجب بوی دلنوازی داره.. دوپاف از اینترلود و سه پاف از گری وتیور هر کدوم یه سمت لباس..
قدرت پخش عالی تا الان ک حدود ۹ ساعت داره میگذره هنوزم پخش داره..
ی جورایی ب محض اسپری دیگه خبری از اون رایحه تندو عجیب غریب اینترلود نیست و ترکیبش با گری وتیور خیلی باکلاس و لذت بخشه.. البته رایحه غالب از ان گری وتیور هست ..
ممنونم از اقا رضا بابت پیشنهادشون. واقعا لذت بردم
Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk
این نقل قول هم از دوست عزیزی که در پیام خصوصی برام نوشت (چون اجازه نگرفتم برای این نقل قول؛ اسمش رو قلم گرفتم؛ انشالله اگه خواست خودش میتونه با اسم؛ بنویسه این مطلبو)
Untitled-1.jpg
اخرین کاری که پیشنهاد کردید یعنی گری ویتور+ اینترلود به صورت همزمان رو خیلی حال کردم
دلم مجدد هوای کرید با ترکیب بلک رو کرده
نقل قول از پست آقا مهدی
گری وتیور
رایحه تلخ و تلخ و تلخ و خنک. از نام عطر پیداست که نت اصلی درآن وتیور است، به نظر من طوری ترکیب شده تا بوی پاکیزگی بدهد. رایحه بسیار شیک است، نه فقط شیک معمولی بلکه جدا این رایحه رو به کسانی که تیپ هیپی و کژوال دارند توصیه نمی کنم، یک دوستی به من گفت این عطر را باید یک جنتلمن شش تیغ که تازه از حمام بیرون آمده و کت شلوار به تن کرده استفاده کند. ماندگاری و پخش آن بسیار خوب است پخش آن دقیقا همان قدر است که باید باشد. خود رایحه به شامه من خیلی تغییز نت نمی دهد نت ابتدایی به غیر از وتیور به طور واضحی پونه هم دارد در نت میانی چوب را هم میفهمم و گاهی خیلی مختصر گریپ فروت، اما وتیور از ابتدا تا انتها با شماست. تنها ایرادی که می توان به این عطر گرفت این است که ممکن است کسانی بگویند این رایحه را قبل چشیدند، بسیاری از برند ها یک رایحه با نت اصلی وتیور دارند و تا حدودی به هم شبیه هستند. من اصلا تکراری بودن عطر برایم نقطه ضعف نیست و اتفاقا عطر های معروف را خیلی دوست دارم و به گمانم مردم با روایح آشنا ارتباط بهتری برقرار می کنند.
اما چاره کار! ترکیب با اینترلود لایت: هر دو نت اصلی اینترلود کاملا هماهنگ هستند با وتیور، اول اصلا فکر نمی کردم ترکیب این دو را دوست داشته باشم ام اشتباه می کردم. نت ابتدایی و فلفلی اینتر لود خیلی خوب با تلخی وتیور ترکیب می شود حاصل را تلخ تر میکند و به اصطلاح رایحه خسته تر می شود، اما آن نت شیرین و گرم آخر اینترلود یک بستری می شود برای وتیور. بهترین راه آشنایی زدایی از وتیور اینترلود است، حاصل یک وتیور خاص می شود که اتفاقا بسیار دوست داشتنی است. توصیه: در ترکیب چه کنار هم بزنید و چه روی هم، اجازه ندهید اینتلود بیشتر از وتیور بشود. پیشنهاد من نسبت یک اینتلود به سه وتیور است، اینترلود عطر قلدری است و غافل شوید وتیور را زیر می گیرد.
امروز 7 صبح یک پاف اینترلود و دو پاف گری وتیور رو در کنار هم اسپری کردم به پیراهنم. یعنی تا ساعت 2 در آسمونها بودم، ترکیب بوی فوق العاده وتیور در کنار چرم اینترلود.

Last edited:

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
من اینجا رسما اعلام می کنم آقای هادی سه امتیاز مثبت از ما طلب دارند اما دقیق نمی دونم چرا سیستم اجازه ثبت به ما نمیده. راهنمایی کنید.
miwh6tgrpb6tq58opbbx.jpg

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
کرید اونتوس اولین عطری بود که از آقای هادی خریدم و هنوز هم یکی از بهترین هایست که دارم و دلم نیامد تمامش کنم. امروز از کنار یک فروشگاه بزرگ اسانس حوالی بازار رد می شدم و وسوسه شدم داخل بروم، فروشگاه باز و بزرگی بود و اسانس ها داخل بطری های فلزی مرتب و تمیز چیده شده بودند روی قفسه های فروشگاه. فروشنده مرد جوانی بود خوش برخورد اولین درخواستم کرید اونتوس بود که خیلی زود برای تست درب یک بطری فلزی مربوط به کرید اونتوس رو باز کرد و برای تست به من داد، رایحه اولی محشر بود! بسیار خنک و گس، چند روزی بود اونتوس آقای هادی را نچشیده بودم و نمی توانستم دقیق قضاوت کنم اما به گمانم از اونتوس آقای هادی بهتر آمد. قیمتش گرمی 1500 تومان بود. تشکر کردم و از فروشگاه بیرون آمدم، فروشنده باز محترمانه اصرار کرد که چند رایحه دیگر را تست کنم اما من گفتم قصد خرید ندارم و فروشنده هم مرا با لبخند بدرقه کرد. در راه فکر کردم و تصمیم گرفتم در برگشت باز هم اونتوس و یکی دو اسانس دیگر را تست کنم و اگر باز هم بازخوردم خوب بود چند گرمی از ایشان خریداری کنم، که همینطور هم شد و پنج گرم اونتوس خریدم. نت ابتدایی همان طور که گفتم خوب بود، اما نه به خوبی درب آن بطری فلزی که تست کردم. آناناسش جدی تر بود از آنچه که از آقای هادی گرفته بودم. هر چه گذشت و من منتظر ماندم تا آن نت انتهایی چوبی اونتوس ظاهر شود، نشد که نشد. بعد از یک ساعت و به اصطلاح در مرحله درای داون(dry down) که عطر تازه خودش را نشان می دهد هر لحظه رایحه بیشتر از پیش می ماسید و تشخصش را از دست می داد، هیچ خبری هم از چوب موجود در اونتوس نبود. اناناسش ترش تر می شد و چند نت جنگلی شبیه به گرین آیریش پدیدار می شد. پخش بو هم در این مرحله اگر بگویم صفر شاید زیاده روی نباشدف برا استشمام باید آستین آغشته به رایحه را کامل جلوی بینی می گرفتم تا چیزی بفهمم.
خلاصه الان بعد از شش ساعت من ماندم و دو آستین. اولی را شخص آقای هادی برایم به مقدار یک سر سوزن به یک رایحه چوبی خنک آغشته کرد از یک ظرف تستر کوچک، که اتفاقا خیلی می نالید که این نسخه از این رایحه به اصطلاح جان ندارد و ... که الان کماکان رایحه ای عالی از آن استشمام می کنم و لذت می برم( راستی اسمش چه بود؟) و آستین دوم که آن را با مقدار معتنابهی از اونتوس متفرقه آغشته کردم و تقریبا یک جای لک بزرگ روغنی روی آستینم مشخص است که نه تنها پخش و ماندگاری از آن نمیفهمم بلکه هر لحظه رایحه ترش تر و بد تر می شود.
در خانه اگر کس است، یک حرف بس است...

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
من اینجا رسما اعلام می کنم آقای هادی سه امتیاز مثبت از ما طلب دارند اما دقیق نمی دونم چرا سیستم اجازه ثبت به ما نمیده. راهنمایی کنید.
miwh6tgrpb6tq58opbbx.jpg

داداش باید رجیستر یوزر شی تا بتونی از یه سری امکانات انجمن استفاده کنی
تعداد پستهاتون باید از ۷۰ رد شه که رجیستر شید

صداقت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لیست سفارش اول از جناب هادی بزرگوار

صداقت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گرید اونتووس ساخت خودشوون که خیلی دوستانهم پسندیدند 15 گرم / توسکان لدر 10 گرم / اینترلود امواج 10 گرم / نرولی پورتوفینیو 10 گرم / تام فورد نویر 10 گرم / گرین آیریش 10 گرم / بلو آیس 10 گرم / پشن 10 گرم. / تام فورد گری وتیور 10 گرم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
خلاصه الان بعد از شش ساعت من ماندم و دو آستین. اولی را شخص آقای هادی برایم به مقدار یک سر سوزن به یک رایحه چوبی خنک آغشته کرد از یک ظرف تستر کوچک، که اتفاقا خیلی می نالید که این نسخه از این رایحه به اصطلاح جان ندارد و ... که الان کماکان رایحه ای عالی از آن استشمام می کنم و لذت می برم( راستی اسمش چه بود؟) و آستین دوم که آن را با مقدار معتنابهی از اونتوس متفرقه آغشته کردم و تقریبا یک جای لک بزرگ روغنی روی آستینم مشخص است که نه تنها پخش و ماندگاری از آن نمیفهمم بلکه هر لحظه رایحه ترش تر و بد تر می شود.
در خانه اگر کس است، یک حرف بس است...
آقا مهدی؛ خیلی ممنونم از لطف و محبت و بزرگواریت.
عمیقا متاسفم که بسیاری از عطر فروشهای داخل سطح شهر که برخی حتی نام نمایندگی شرکتهای بزرگ یا معروف رو یدک میکشن؛ افزودنیهای مختلفی به اسانسها اضافه می کنن در حدی که اسانس کن فیکون میشه؛ و این چنین ؛ کل اسانس فروشها رو میبرن زیر سوال. شاید برخی همکاران که مکرر یاد آوری می کنن هر اسانسی جز اسانس خودشان ؛ آلوده به مواد شیمیایی است و مضر است و ... بر اساس همین تصویر کلی؛ قضاوت می کنن.
آن رایحه ی خنک بی جان(!) ؛ که بسیار دوستش دارم؛ اما به دلیل همین ضعف تا حالا برای فروش نیاوردم و دیگر دوستان ندیدن؛ نسخه ی دیگه ای از هی ووده. آن نسخه ای که هنوز بارش نرسیده شما پیشاپیش سفارش دادی؛ هی وود راکی مانتینه که فکر می کنم رایحه ی چوبی / جنگلی جوندار و قدرتمندیه.
اینو واقعا جدی میگم!
دلم می خواد گاهی موقعها با لباس بپرم تو حوضچه ای پر از هی وود. هر دو هی وود.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان؛ به ویژه رفقای عطربازم.
امروز کمی هی وود راکی مانتین و لالیک انسر نویر و گری وتیور رو در یک ظرف ترکیب کردم برای خودم. ظاهرا کارهای چوبی مثل هی وود و لالیک ذاتا پخش شون کمه. ترکیب شون همون طوری که میشد حدس زد یک بوی خاص چوبیه.
با یک شرکتی مکاتبه داشتم که عطرشون تو ایران نمیاد اصلا. اما جزو برترینها هستن در دنیا . فکر میکردم از طریق نماینده خاورمیانه شون بتونم بگیرم؛ اما جوابی که گرفتم نشون میده تا تحریمها - کاغذ پاره ها(!);):general208:- برقراره ....
بخونید خودتون:
Unfortunately, we are not supplying fragrances to Iran currently due to sanctions. We will be happy to have our agent talk to you once sanctions are lifted.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
این شرکت هم یا خیلی ترسو هست و یا نمی خواد تو ایران بازار داشته باشه و گرنه نه عطر جزء کالاهایی است که کاربرد دوگانه :general510: داشته باشه و مشمول تحریم امریکا باشه و نه از نظر ارزی و دلاری به اندازه ای هست که بچشم بانک مرکزی امریکا بیاد
مشکل هرچی هست از جای دیگه است.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
این شرکت هم یا خیلی ترسو هست و یا نمی خواد تو ایران بازار داشته باشه و گرنه نه عطر جزء کالاهایی است که کاربرد دوگانه :general510: داشته باشه و مشمول تحریم امریکا باشه و نه از نظر ارزی و دلاری به اندازه ای هست که بچشم بانک مرکزی امریکا بیاد
مشکل هرچی هست از جای دیگه است.
خود شرکت آمریکایی است و بدیهیه که قوانین مصوب خودشون رو اجرا کنن.

بالا