برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
امروز سفارش سوم رو از آقا رضای وقت شناس عطرباز تحویل گرفتم. همون لحظه که تحویل گرفتم، با یه پاف ایتالین سایپرس رو تست کردم. واما...

تست ایتالین سایپرس:
در همون برخورد اول با رایحه به وضوح نشون میده که یکی از شاهکارهای تام فورده. من که تا قبل از این آشنایی چندانی با عطرهای این برند نداشتم، الان به این برند ایمان آوردم. ایتالین سایپرس هم امضای تام فورد رو با رایحه خودش داره. رایحه ای معتدل با موندگاری بالا و پخش بوی عالی. از صبح ساعت 10 که یک پاف زدم تا الان که ساعت 10:30 شب هست موندگاری خودش رو روی پیراهن من حفظ کرده و از بغل پیراهن هم بوش به مشامم میرسه.
اما در مورد رایحه: در همون لحظه های اول اسپری بوی نوشابه کوکاکولا یا پاستیل نوشابه ای به مشامم رسید. بعد چند دقیقه که رایحه بقول معروف جا افتاد، فهمیدم این بوی کوکا از بوی وتیور ناشی میشه. بویی که "گری وتیور" رو به یادتون میاره. اما بوی گری وتیور بوی خالص و pure از وتیور داره ولی بوی وتیور ایتالین خالص نیست. در کنار وتیور در نت بعدی یواش یواش ته بوی مایل به کمی ترشی دارچین (مثل دارچین رو حلیم یا بوی چوب دارچین خالص) میاد. بعد از این مرحله بوی وتیور کمی ادویه ای میشه، من خودم بوی کاکوتی و نعنا رو حس کردم. راستش یاد اینترلود هم افتادم. چون خودم اینترلود رو در کنار گری وتیور اسپری میکردم و انگار خود تام فورد همین کار رو با رایحه ایتالین سایپرس برای ما کرده! همین بوی ادویه ای در کنار وتیور هنوز بعد از حدود 12 ساعت به مشام میرسه.
در کل عطری خاص با امضای تام فورد هست. بخصوص برای طرفداران "گری وتیور" یک سورپرایز عالی خواهد بود. من که خودم خیلی ازش لذت بردم. پیشنهاد میکنم طرفداران رایحه های نیش حتما این رو تست کنن.

پ.ن: یکی از دوستان که اسانس دیگری از ایتالین سایپرس رو قبلا تست کرده بود در پاتوق گفته بودن که نت نهایی بوی ویکس میده ولی من همچین بویی حس نکردم.
پ. ن 2: دارم به اسپری همزمان سایپرس با عطرهای دیگه فکر میکنم. البته به طور اتفاقی در کنار رفلکشن رو تست کردم که رایحه ماندگار و بسیار عالی از آب در اومد.o.8586.jpg

Last edited:

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
سوال دیگم اینکه ادکلن های موجود زیر 500 واقعا اصل هستند؟ چطور باید این داستان اصل و فرع رو برای خودم حل کنم؟ البته سوالم کلی بود و در صورت نیاز درباره نامهایی که عرض کردم راهنمایی بفرمایید

Sent from my One S using Tapatalk

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سوال دیگم اینکه ادکلن های موجود زیر 500 واقعا اصل هستند؟ چطور باید این داستان اصل و فرع رو برای خودم حل کنم؟ البته سوالم کلی بود و در صورت نیاز درباره نامهایی که عرض کردم راهنمایی بفرمایید

میتونم یه سوال بپرسم از حضورتون که چرا میخواید اودکلن بخرید اونم با این قیمت؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پ.ن: یکی از دوستان که اسانس دیگری از ایتالین سایپرس رو قبلا تست کرده بود در پاتوق گفته بودن که نت نهایی بوی ویکس میده ولی من همچین بویی حس نکردم.
پ. ن 2: دارم به اسپری همزمان سایپرس با عطرهای دیگه فکر میکنم. البته به طور اتفاقی در کنار رفلکشن رو تست کردم که رایحه ماندگار و بسیار عالی از آب در اومد.
دقیقا تووی نت انتهایی ایتالین سایپرسی که بنده تست کردم نت انتهایی ایتالین سایپرس دارای رایحه پایانی جوبیلیشن هست البته بصورت خیلی قوی تر اما همراه با هموون بوی ویکس مانند
حالا این شامه بنده اینو اینطوری فهمید ، شما آقارضا @دل آهنگ ، تووی نت انتهایی ایتالین سایپرسی که تست گرفتید باشامه خودتوون که خیلی هم تیزه و ریز بینه ،چی گرفتید ازش؟
بهرام جان؛ همه ی ماجرا همین لغت "دیگری" است!
پی نوشت: فیلم others رو دیدی؟ اگر ندیدی؛ برای فردا شب؛ حتما برنامه ریزی کن ببینی. یک نکته ی خیلی جالب داره این فیلم!
پی نوشت دوم: هر کس فیلم رو ندیده و بار اولشه؛ از خوندن هر اطلاعاتی در خصوص فیلم خودداری کنه؛ قبل دیدنش.

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
میتونم یه سوال بپرسم از حضورتون که چرا میخواید اودکلن بخرید اونم با این قیمت؟
بیشتر به خاطر عادت. میشه منظورتون رو دقیق تر بفرمایید؟

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بیشتر به خاطر عادت. میشه منظورتون رو دقیق تر بفرمایید؟

سوءتفاهم نشه. راستش من خودم هم تا چندوقت پیش دوس داشتم اودکلن اصل بخرم و به غیر اصل رضایت نمیدادم. ولی خرید اودکلن اصل بودجه زیادی میخواد و در کنارش یک نکته منفی دیگه هم این بود که من یک اودکلن 100 میل رو حداقل چند سال طول میکشید تا تمومش کنم. ولی با همه این توصیفات به علت تجربه بدی که داشتم هیچوقت زیر بار اسانس نمیرفتم. اما وقتی تو این پاتوق اومدم تصمیم گرفتم اسانس رو امتحان کنم. در کمال ناباوری دیدم که کیفیت اسانس میتونه خیلی بالا باشه و حتی از جهت موندگاری و پخش از خود اودکلن اصلی هم بهتر. برای همین با سری کامل تام فورد و آمواج تست کردم. اگر میخواستم اودکلن این سری رو بگیرم حداقل باید چند ده میلیون خرج میکردم. ولی من با خیلی خیلی کمتر هزینه کردن، حس خوب تست برندهای معروف رو بدست آوردم. اینجا بود که فهمیدم باید بیخیال هزینه چند ده میلیونی شد و دل رو زد به دریای اسانس. برای من که الان مهتمتر از داشتن یه اودکلن خوب، تجربه کردن رایحه های عالی و جدید از برندهای عالیه....

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بهرام جان؛ همه ی ماجرا همین لغت "دیگری" است!
پی نوشت: فیلم others رو دیدی؟ اگر ندیدی؛ برای فردا شب؛ حتما برنامه ریزی کن ببینی. یک نکته ی خیلی جالب داره این فیلم!
پی نوشت دوم: هر کس فیلم رو ندیده و بار اولشه؛ از خوندن هر اطلاعاتی در خصوص فیلم خودداری کنه؛ قبل دیدنش.

این فیلم رو چندین بار دیدم و به نظرم نکته اصلی فیلم توی سکانس آخرشه! خیلی وقتها خیلی ها توهم میزنن که بقیه "فرق" دارن و... ولی بیخبر از اینکه مشکل از خودشونه!

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
سوءتفاهم نشه. راستش من خودم هم تا چندوقت پیش دوس داشتم اودکلن اصل بخرم و به غیر اصل رضایت نمیدادم. ولی خرید اودکلن اصل بودجه زیادی میخواد و در کنارش یک نکته منفی دیگه هم این بود که من یک اودکلن 100 میل رو حداقل چند سال طول میکشید تا تمومش کنم. ولی با همه این توصیفات به علت تجربه بدی که داشتم هیچوقت زیر بار اسانس نمیرفتم. اما وقتی تو این پاتوق اومدم تصمیم گرفتم اسانس رو امتحان کنم. در کمال ناباوری دیدم که کیفیت اسانس میتونه خیلی بالا باشه و حتی از جهت موندگاری و پخش از خود اودکلن اصلی هم بهتر. برای همین با سری کامل تام فورد و آمواج تست کردم. اگر میخواستم اودکلن این سری رو بگیرم حداقل باید چند ده میلیون خرج میکردم. ولی من با خیلی خیلی کمتر هزینه کردن، حس خوب تست برندهای معروف رو بدست آوردم. اینجا بود که فهمیدم باید بیخیال هزینه چند ده میلیونی شد و دل رو زد به دریای اسانس. برای من که الان مهتمتر از داشتن یه اودکلن خوب، تجربه کردن رایحه های عالی و جدید از برندهای عالیه....
ممنون. درسته که اسانس ها خودشون کپی برداری از اصل عطر هستند و احساس عطر اصلی رو به آدم میده اما اگر در محیط رسمی باشید ممکنه....

بگذریم. یه مشکل دیگر این که واقعا احساس پارافین و روغنی بودن و عدم اعتماد به فروشنده در ترکیب اسانس ها آزار دهنده هست. ادکلن واقعا متعادل و احساس فراری داره و حس روغنی نداره.
پکیج شده و شکل زیبایی داره و....
سعی کردم دقیقا احساسمو بنویسم. [emoji1]

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
ممنون. درسته که اسانس ها خودشون کپی برداری از اصل عطر هستند و احساس عطر اصلی رو به آدم میده اما اگر در محیط رسمی باشید ممکنه....

بگذریم. یه مشکل دیگر این که واقعا احساس پارافین و روغنی بودن و عدم اعتماد به فروشنده در ترکیب اسانس ها آزار دهنده هست. ادکلن واقعا متعادل و احساس فراری داره و حس روغنی نداره.

نکته های جالبی رو گفتین. چون منم پیش از این دقیقا همین حس رو نسبت به اسانس داشتم (مخصوصا در مورد روغنی بودن) ولی الان احساسم 180 درجه عوض شده.
در مورد محیط رسمی هم در کل من اعتقاد به لذت بردن شخصی دارم تا اغنای اطرافیان:) گرچه که بوی خوب لذت بخشه؛ خواه اودکلن باشه، خواه اسانس...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درودی دیگر بار بر عطربازان همیشه مشتاق؛
با افتخار؛ عطر منتخبم بین حدود 25 عطری که به تازگی تست کردم و این رتبه اول رو بین شون کسب کرد؛ معرفی می کنم:
تام فورد عود وود

هم زمان با بلک افغان؛ اپیک آمواج و آمواج جوبیلیشن مقایسه کردم. از همه شون ملایم تره. رایحه ای بسیار با کیفیت و شیک؛ که حتی توجه خانمهایی که عطر براشون تست شد رو به اتفاق جلب کرد. قیمت اودکلنش حدود 2 میلیون تومنه!(بالاترین حجمش)

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
با درودی دیگر بار بر عطربازان همیشه مشتاق؛
با افتخار؛ عطر منتخبم بین حدود 25 عطری که به تازگی تست کردم و این رتبه اول رو بین شون کسب کرد؛ معرفی می کنم:
تام فورد عود وود

هم زمان با بلک افغان؛ اپیک آمواج و آمواج جوبیلیشن مقایسه کردم. از همه شون ملایم تره. رایحه ای بسیار با کیفیت و شیک؛ که حتی توجه خانمهایی که عطر براشون تست شد رو به اتفاق جلب کرد. قیمت اودکلنش حدود 2 میلیون تومنه!(بالاترین حجمش)
سمپل اش هم بعد از افغانو رکورد زده با قیمت حدود ۳۰ تومن

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586

خیلی از اسانس های خوب اصلا پارافینی نیستند و وقتی با فیکساتور ترکیب بشن مقدار روغنی بودنشون خیلی کم میشه
ولی با شکل و پکیج ادکلن موافقم البته نه در مورد ادکلن های مردونه که اغلب شون ظاهر و شیشه چیپ و خالی از ذوق و خلاقیتی دارند (خیلی سعی کردم کلمه حال بهم زن رو بکار نبرم)
ولی یکی از لذت های من تماشای شیشه و ظرف پرفیوم های زنانه است. اوج خلاقیت و ظرافت توی اغلبشون موج میزنه. ادم دوست داره بزارتشون روی میز و مدت ها محو تماشای ریزه کاری های طراحی شون بشه

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سعی کردم دقیقا احساسمو بنویسم.
سلام!
به نظرم این دوست مون به نکته خوبی اشاره می کنه که جای توضیح داره. قبلا هم گفتم اودکلن اورجینال مثلا فلان کار تام فورد همه جای دنیا؛ یک کیفیت ؛ یک رایحه؛ یک پحش و موندگاری داره؛ اما؛ همین که وارد مقوله اسانس میشیم؛ در دنیای متفاوتی هستیم با انواع و اقسام کیفیتها؛ که فقط اسم کلی شون اسانسه. می خوام براتون از تجربه ام در بازار نخ بگم.
به طور کلی؛ مشتری شماست که جنس شما و کیفیت اون جنس رو مشخص می کنه. تو بازار نخ؛ اگه مشتری هاتون به اصطلاح "گردباف" (پارچه باف) هستن؛ جنس (نخی) که براشون میاری یک جنسه (مثلا نخ پنبه) با کیفیت مناسب پارچه بافی؛ نخ هایی که در دستگاه پارچه بافی راحت و روان حرکت می کنند ؛دچار پارگی نمیشن؛... اگه مشتریهاتون جوراب بافن؛ جنس نخی که براشون میاری؛ نخ مناسب جوراب بافیه (البته جوراب بافهایی هم هستن که نخ پنبه استفاده می کنن برای جوراب شون و به اصطلاح اعلاءبافن و قیمت محصول شون چند برابر جورابیه که با نخ اسپان چینی بافته میشه)
حالا در بحث اسانس هم؛ مشتری شما مشخص می کنه چه اسانسی رو باید بیاری. من یک بار به مدیر فروش شرکت ایبرشم اسپانیا (کلا عطرهای اسپانیا افتضاحن مگه این که عکسش ثابت شه) که می گفت شما خیلی از جنس های ما ایراد می گیری و هیچ کدوم از عطرهای ما رو قبول نداری؛ در حالی که خیلی ها می خرن و به به چه چه می کنن گفتم؛ باید دید خریداران عطر شما؛ اینا رو کجا و به کیا می فروشن (مشتریان خرد این عطرها متعلق به کدوم طبقه فرهنگی/اقتصادی/اجتماعین) . بهش گفتم من عطرهای شما رو رایگان بدم به مشتریام؛ نه تنها استفاده نمی کنن؛ بلکه دیگه جواب سلامم رو هم نمیدن!
پاتوق عطربازها؛ عطراش برای طبقه متوسط به بالای جامعه تهیه میشه (فرهنگی؛اقتصادی؛اجتماعی). مشتریان بازاری من عمدتا بسیار مرفه هستن و فقط اسانس در این سطح رو حاضر میشن مصرف کنن. اعضای محترم پاتوق هم ؛ (فقط بعضی به من اجازه دادن خدمت دوستان معرفیشون کنم) استاد دانشگاه داریم؛پزشک دارو ساز؛روان پزشک؛...
خود بنده هم؛ به مرور سخت گیر تر و سخت پسند تر شدم (و البته این در تعامل با دوستان فرهیخته ام اتفاق افتاد؛ فید بک هایی که دادن و ... تا پاتوق رسید به وضع و جایگاه امروزش)
در کنار کیفیت؛ قیمت عطرها؛ به ویژه عطرهای خاص و نیش؛ اختلاف قیمت های بسیار جدی دارن با قیمت سایر فروشگاهها؛ داخل و خارج اینترنت.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
من خودم تا چند سال پیش اسانس میخریدم ولی از وقتی ادکلن اصل خریدم واقعا فهمیدم بوش یه چیز دیگس
این اسناس ها واقعا بوشون یه جوریه - موندگاری و پخشششون عالیه ولی مهمترین چیز یعنی بوشون واقعا از نظر من خوب نیست
-------------------------------------
سایت خرید هم من دو بار از atrafshan.ir ادکلن خریدم واقعا اصل بود قیمتشم از شهر خودم کمتر بود

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من خودم تا چند سال پیش اسانس میخریدم ولی از وقتی ادکلن اصل خریدم واقعا فهمیدم بوش یه چیز دیگس
این اسناس ها واقعا بوشون یه جوریه - موندگاری و پخشششون عالیه ولی مهمترین چیز یعنی بوشون واقعا از نظر من خوب نیست
سایت خرید هم من دو بار از atrafshan.ir ادکلن خریدم واقعا اصل بود قیمتشم از شهر خودم کمتر بود
با احترام به انتخاب تون؛ کنجکاوم بدونم در پاتوق عطر (اسانس) بازها؛ چی براتون جذابیت داره که مباحثش رو پی گیری می کنین ( و البته خبر دارم که نه فقط همکاران محترم؛ بلکه برخی شرکتهایی که من عطراشون رو توزیع می کنم هم پاتوق رو دنبال می کنن. اونا هدف شون گرفتن فید بک مشتریانه)

rayehehadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امروز اسانسهای پشن،بلو آیس ،کرید اونتوس ،باربری لندن رو سفارش دادم.بی صبرانه منتظرشون هستم.
همینجا باید تشکر کنم از دوست عزیز فروشنده که با صبر و حوصله وصف نشونی بنده رو راهنمایی کردن.
ممنون

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اگه جزو کسایی هستی که زیاد دونبال عطرها و رایحه های متفاوت نیستی و دوست داری فقط دو سه کار خوب داشته باشی و لذتش رو ببری روشی که انتخاب کردی کامل مناسب هست
ولی اگه تنوع طلب باشی و نتونی خودت رو محدود کنی چاره ای جز اسانس نداری (البته بدون در نظر گرفتن شرایط مالی)
به این پست من یه نگاهی بنداز
من عطرافشان رو یه سایت حرفه ای در زمینه عطر نمی دونم. فیمت هاش هم گرون تر نباشه ارزون تر از بقیه سایت ها نیست.
یه سایت با طراحی حرفه ای و شبیه دیجی کالا داره که باید گفت بین سایت های فروش عطر از همه بهتر و عالی تر کار کرده (و خودم هم همیشه بهش سر می زنم و بعضا نظر میدم ) ولی هدف اصلیش فروش و سود مالی صرف هست. بیشتر به دنبال عطرهای همه پسند و مواردی است که فروش خوبی و زیادی دارند و نیاز های طبقه متوسط عطر دوست رو براورده می کنه، مدیرش هم زیاد سر رشته ای از این صنعت نداره (با توجه به پاسخ هایی سطحی و بعضا دو پهلویی که به کاربرها میده) . کلا توی این سایت تنها چیزی که ندیدم عشق به عطر هست.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
با احترام به انتخاب تون؛ کنجکاوم بدونم در پاتوق عطر (اسانس) بازها؛ چی براتون جذابیت داره که مباحثش رو پی گیری می کنین ( و البته خبر دارم که نه فقط همکاران محترم؛ بلکه برخی شرکتهایی که من عطراشون رو توزیع می کنم هم پاتوق رو دنبال می کنن. اونا هدف شون گرفتن فید بک مشتریانه)

والا من فقط برای اینکه نظر های کاربر ها درباره ادکلن های مختلف رو بدونم میخونم فقط اینجا هم نیست تو همه فروم ها و سایت های فروش ادکلن کامنت ها رو میخونم
اگه جزو کسایی هستی که زیاد دونبال عطرها و رایحه های متفاوت نیستی و دوست داری فقط دو سه کار خوب داشته باشی و لذتش رو ببری روشی که انتخاب کردی کامل مناسب هست
ولی اگه تنوع طلب باشی و نتونی خودت رو محدود کنی چاره ای جز اسانس نداری (البته بدون در نظر گرفتن شرایط مالی)
به این پست من یه نگاهی بنداز

من عطرافشان رو یه سایت حرفه ای در زمینه عطر نمی دونم. فیمت هاش هم گرون تر نباشه ارزون تر از بقیه سایت ها نیست.
یه سایت با طراحی حرفه ای و شبیه دیجی کالا داره که باید گفت بین سایت های فروش عطر از همه بهتر و عالی تر کار کرده (و خودم هم همیشه بهش سر می زنم و بعضا نظر میدم ) ولی هدف اصلیش فروش و سود مالی صرف هست. بیشتر به دنبال عطرهای همه پسند و مواردی است که فروش خوبی و زیادی دارند و نیاز های طبقه متوسط عطر دوست رو براورده می کنه، مدیرش هم زیاد سر رشته ای از این صنعت نداره (با توجه به پاسخ هایی سطحی و بعضا دو پهلویی که به کاربرها میده) . کلا توی این سایت تنها چیزی که ندیدم عشق به عطر هست.
والا خدا میدونه من هیچ ارتباطی با این سایت ندارم ( اخه معمولا تا ادم از سایتی تعریف میکنه همه میگن داری براشون تبلیغ میکنی و از طرف اونایی )
من چون تو شهر خودم بعضی ادکلن ها رو پیدا نکرده بودم یا پیدا کرده بودم ولی قیمت حدود 20 تومنی از این سایت گرون تر بود ، و واقعا از اصل بودن ادکلن هاش مطمئن بودم گفتم خوبه
ولی کاملا موافقم مدیرش اصلا کامنت های خوبی نمیزاره

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
خیلی از اسانس های خوب اصلا پارافینی نیستند و وقتی با فیکساتور ترکیب بشن مقدار روغنی بودنشون خیلی کم میشه
ولی با شکل و پکیج ادکلن موافقم البته نه در مورد ادکلن های مردونه که اغلب شون ظاهر و شیشه چیپ و خالی از ذوق و خلاقیتی دارند (خیلی سعی کردم کلمه حال بهم زن رو بکار نبرم)
ولی یکی از لذت های من تماشای شیشه و ظرف پرفیوم های زنانه است. اوج خلاقیت و ظرافت توی اغلبشون موج میزنه. ادم دوست داره بزارتشون روی میز و مدت ها محو تماشای ریزه کاری های طراحی شون بشه
ممنون. همین دیگه. من قادر نیستم درصد پارافینی بودنو تست کنم. اگر دوستان عزیز راهنمایی بفرمایند ممنون خواهم شد.
از ظرافت نظرتان هم درباره شکل ظرف لذت بردم

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
امروز سفارش سوم رو از آقا رضای وقت شناس عطرباز تحویل گرفتم. همون لحظه که تحویل گرفتم، با یه پاف ایتالین سایپرس رو تست کردم. واما...

تست ایتالین سایپرس:
در همون برخورد اول با رایحه به وضوح نشون میده که یکی از شاهکارهای تام فورده. من که تا قبل از این آشنایی چندانی با عطرهای این برند نداشتم، الان به این برند ایمان آوردم. ایتالین سایپرس هم امضای تام فورد رو با رایحه خودش داره. رایحه ای معتدل با موندگاری بالا و پخش بوی عالی. از صبح ساعت 10 که یک پاف زدم تا الان که ساعت 10:30 شب هست موندگاری خودش رو روی پیراهن من حفظ کرده و از بغل پیراهن هم بوش به مشامم میرسه.
اما در مورد رایحه: در همون لحظه های اول اسپری بوی نوشابه کوکاکولا یا پاستیل نوشابه ای به مشامم رسید. بعد چند دقیقه که رایحه بقول معروف جا افتاد، فهمیدم این بوی کوکا از بوی وتیور ناشی میشه. بویی که "گری وتیور" رو به یادتون میاره. اما بوی گری وتیور بوی خالص و pure از وتیور داره ولی بوی وتیور ایتالین خالص نیست. در کنار وتیور در نت بعدی یواش یواش ته بوی مایل به کمی ترشی دارچین (مثل دارچین رو حلیم یا بوی چوب دارچین خالص) میاد. بعد از این مرحله بوی وتیور کمی ادویه ای میشه، من خودم بوی کاکوتی و نعنا رو حس کردم. راستش یاد اینترلود هم افتادم. چون خودم اینترلود رو در کنار گری وتیور اسپری میکردم و انگار خود تام فورد همین کار رو با رایحه ایتالین سایپرس برای ما کرده! همین بوی ادویه ای در کنار وتیور هنوز بعد از حدود 12 ساعت به مشام میرسه.
در کل عطری خاص با امضای تام فورد هست. بخصوص برای طرفداران "گری وتیور" یک سورپرایز عالی خواهد بود. من که خودم خیلی ازش لذت بردم. پیشنهاد میکنم طرفداران رایحه های نیش حتما این رو تست کنن.

پ. ن 2: دارم به اسپری همزمان سایپرس با عطرهای دیگه فکر میکنم. البته به طور اتفاقی در کنار رفلکشن رو تست کردم که رایحه ماندگار و بسیار عالی از آب در اومد.مشاهده پیوست 845155
سلام. این تجربه درباره اسانس بود یا ادکلن؟ ضمنا آقا رضا رو معرفی میکنید؟ ممنون

بالا