برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
منم یه عطر میخام اوریجینال با طعم تلخ و خنک و ماندگاری +48 ساعت !
درود و وقت بخیر؛
قدیما گری وتیور رو خنک حس می کردم. الان برام خنک نیست! ماندگاریش بیش از 48 ساعته.
پی نوشت:
شامه ی من تازگی ها بلوآیس رو هم چندان خنک نمی گیره!
جناب آقا رضا آيا اين سمپل جديد كوئيزاس شما از نوع قرمزه يا خاكستري ؟
با تشكر
نمیدونم کدومشه! اما توصیفش با توصیف فردید عزیز می خونه. نسبتا خنکه و شیرینی خیلی کمی داره. ترکیبی از گل و میوه است. توش به نظرم تمشک هست.
در خصوص مطلبی که نوشتین؛ عرض می شود که؛ سفارش دهنده در کیفیت اسانس خیلی نقش داره. یعنی قیمتی رو که برای تولیدکننده معین می کنه و میگه در این رنج می خوام در بیاری عطر رو؛
البته همون طور که برای جناب کشاورز در پ خ عرض شد؛
ته بضاعت بازار اسانس ایران؛ عطراییه که من دارم. از این بهتر در جهان امکان تولیدش آیا هست؟ حتما. منتهی وارد کننده ها بالاتر از این رو نمیارن چون توان فروشش رو ندارن (قیمت خیلی بالا در میاد) یا اساسا نیازی نیست چون همین کیفیت ارضا کننده است و سخت گیرترین افراد (یکیش خود من) رو راضی می کنه. برخی عطرها کلا تک گریده و این جور مواقع یا باید قید اون عطر رو بزنم یا همین گرید موجود رو بیارم. دلیل اختلاف قیمت هم اینه که طرف ناچاره اجاره مغازه و پول آب و برق و ... حقوق فروشنده - و مالیات مغازه - رو بکشه روی عطر. برای همین توسکان 2500 تومنی من ... میشه حدود 9 تومن ...

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
درود و صبح دوستان بخیر
علی جان یه برآورد بکن بگو چقدر نشتی داشته در سفارش ششمت برات به رایگان بفرستم.
سلام رضا جان اصلا مسئله این نیست
اگر بتونید تو بسته بندی یه جور محکم کنید که نشتی نکنه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در پی گزارش شما؛ کل موجودی ظرفهای 10 میل رو مرجوع کردم و از این پس فقط ظرف GM شیشه ای که با لایه محافظ پلاستیکی ضد ضربه شده (انداختیم زمین تست نشکن بودن گرفتیم) برای حجم های پایین استفاده می کنم. قیمتش گرون تره عوضش ظرفها یک بار مصرف نیست و کمترین احتمال نشتی هم نداره و اسپریش هم خیلی خوبه. برای حجم های بالاتر تا 28 گرم هم ظرفهای سفید یخچالی با اسپری عالی پلاستیکی هست که خیلی راضیم ازش. یه ظرف 45 گرمی و 75 گرمی هم داریم. 50 و 100 گرمی پلمپی هم اومده جعبه دار خیلی شیک؛ قیمت بالا؛ استفاده ازش کمی دنگ و فنگ داره بی خیالش شدم!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
چند روز پیش بعد از یک سرماخوردگی یک هفته ای، داشتم ریویو عطر "عود لدر مونتاله" رو میخوندم. خیلی دلم هوایی شد، از معدود دفعاتی بود که واقعا دلم خواست اودکلنی رو هم تست کنم و هم بخرم. اما فکری به ذهنم رسید، خودم این عطر رو بسازم. برای اولین بار دست به ترکیب عطرهام زدم. "توسکان لدر" رو با "عوود وود" ترکیب کردم در یک ظرف اسپری و کمی هم "راکی مانتن" اضافه کردم بهش. نتیجه فوق العاده شد و چیزی که انتظار داشتم از آب درآمد. :) بوی چرم تلخ در کنار شیرینی و بوی خاص عود وود ترکیبی زیبا و بسیار شیک و لوکس رو ساختن. ماندگاری و پخشش هم خیلی خوبه. مخصوصا که شیرینی عود وود تعدیل میشه و ترکیب متعادلی رو میسازن. من که از این تجربه ام خیلی لذت بردم. اگر میشد نت کرمی و چوبی راکی رو هم به این ترکیب اضافه کرد فوق العاده عالی میشد. ولی حیف که راکی قدرت عرض اندام در مقابل این دو غول تام فورد رو نداره.
توصیه میکنم دوستان حتما این ترکیب رو حداقل به صورت اسپری همزمان تست کنند. مخصوصا تو این روزای سرد خیلی میچسبه.

albatross.ir

Registered User
لایک‌ها
329
سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی من خودم یکی از فروشندگان اسانس در این انجمن و خارج این انجمن هستم
چند تا از پست هاتون و افشاگری هاتون رو خوندم فقط می تونم بگم واقعا کارتون بیسته و واقعا لذت بردم که فروشنده ای بسیار منطقی و با معلومات بالا مثل شما در صنف عطر و اسانس حضور داره
خواستم خصوصی پیام بدم ولی از دلم نیومد وقتی یکی مثل شما انقدر اصولی و تمیز داره کار می کنه آدم لذت می بره و باید از دوستانی مثل شما تعریف کرد

mohsen-del

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
سلام به همه دوستان و علاقه مندان به عطر؛
سفارش اول من امروز به دستم رسید و جا داره از آقا رضای عزیز به خاطر خوش قول بودن و پیگیری خوبشون تشکر ویژه داشته باشم.
متاسفانه به خاطر جابه جایی نامناسب پست و همینطور ظرف های پلاستیکی تقریبا همه عطرها نشتی داشتن به طوریکه نوشته روی هر ظرف محو شده بود و به سختی قابل خوندن بودن.
این نشتی باعث شده بود مامور پست به من بگه بسته چه بوی خوبی میده! دیدم راست میگه. ترکیب این 5 مورد هم خیلی جالب شده بود! (توسکان، اینترلود، لانویت، اگزریوس و اوپن)
بعد از تست حتما در مورد این نمونه ها نظرمو می گم.
راستی میشه لطف کنید درصد رقیق شدن هریک از نمونه ها رو اعلام کنید؟ (چشمی که نگاه می کنم اینترلود از بقیه حجمش بیشتره اما مابقی تو یک سطح هستن.
با تشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و روز بر همگی خوش؛
با پوزش از اتفاقی که در ارسال رخ داده ؛ ظرفها همون طوری که دیشب نوشتم تماما مرجوع شد و تغییر کرد و در سفارش بعدی جبران میشه. ظرف جدید که معروف به GM هست بهترینه و از این بهتر نداریم.
از کامنت مهرآمیز همکار ارجمند هم سپاسگزارم و براشون آرزوی موفقیت دارم.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
با سلام خدمت دوستان.
پس از مدتها دوری از تاپیک :D سفارش 5ام رو در پخ تقدیم کردم.
توسکان لدر
بلک افغانو
هرود
توباکو وانیل
اسپایس بمب

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سلام.....
وقت بخیر....
یکم تو سایت گشتم اما دقیقا متوجه نشدم قیمت عطر های رو کجا ذکر کردین و نحوه سفارش چطوریه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سفارش اول
کرید اونتوس
توسکان لدر
اینترلود آمواژ
pegasus
تام فورد ماندارینو

ایسی میاکه بلو
فارنهایت

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
اقا رضا عطری که واسم انتخاب کردی واقعا عالی بود و خیلی خوششون اومد
رالف لورن
واقعا بوی محشری داره و پخش بوی عالی ماندگاریشم بد نیست
خیلی لذت بخش بود بوی بهارنارج لیمو ترش و نعنا

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
رالف لورن
رالف لورن عالیه

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رالف لورن
درود و آغازین روز هفته بر همگی پاتوق نشینان خوش؛
علی جان بهار نارنج و لیموترش و نعنا که نوشتی متعلق به رالف نیست. رالف یاس داره.لطفا یه بار دیگه تست کن ببین بهارنارنج و لیمو و نعناع مال کدوم عطره.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
البته بنده یه کارزیباتر و بالاتر از کوئیزاس سراغ دارم که اوونم محشره و بنده اسانسش رو هم دارم اینقدر لذت بخش بود برام که 50 گرم هم از اوون اسانس ،یکی از رفقام بهم داد
زنها بدطور دیوونش هستند
منظورم (((( ویوا لا جویسی )))) هست
کپی بنابر اصل ادکلنش
سلام و صبح زيباي اول هفته بخير و شادي
لطفا بفرمائيد اسانس اين عطر رو كه فرموديد " ويوا لا جويسي " اگه بنده بخوام ( با كيفيت و خلوصي كه شرح داديد ) چطوري ميتونم مثل هموني كه جنابعالي داريد و از اون راضي هستيد ، بخرم ؟
با تشكر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و صبح زيباي اول هفته بخير و شادي
لطفا بفرمائيد اسانس اين عطر رو كه فرموديد " ويوا لا جويسي " اگه بنده بخوام ( با كيفيت و خلوصي كه شرح داديد ) چطوري ميتونم مثل هموني كه جنابعالي داريد و از اون راضي هستيد ، بخرم ؟
با تشكر
عطرهایی که در لیست نیست رو می تونین سفارش ویژه بدین براتون بفرستم. ویوالا جویسی کوتور امکان ارسالش هست. جزییات رو پخ می کنم.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
عطرهایی که در لیست نیست رو می تونین سفارش ویژه بدین براتون بفرستم. ویوالا جویسی کوتور امکان ارسالش هست. جزییات رو پخ می کنم.
با سلام مجدد
سفارش سوم بنده :
1- ويوا لا جويسي ( سفارش ويژه )
2- شانل چنس رديف 31 ليست
3- كوكو شانل رديف 32
4- لاوي است بل لانكوم رديف 101

kamyaralpha

Registered User
لایک‌ها
57
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛

تست "عود وود تام فورد" (غلظت 50 درصد)
در همان ابتدای استشمام رایحه به وضوح متوجه میشوید که با یکی از عطرهای تام فورد طرف هستیم. در همان نت ابتدایی بوی عود و بخور به مشام میرسه. بویی که مشابه اون رو در "بلک افغان" تجربه کرده بودم. بعد از چند دقیقه بوی عود با بوی زعفران و خیلی کم ادویه همراه میشه.( بوی شبیه شله زرد به مشام میرسه). بعد از این نت چوبی هم به اون اضافه میشه. من نت چوبی اون رو در "راکی مانتن ریو" تجربه کرده بودم. در کل بوی خاص و منحصر به فردی داره. به نظر من گرم و تا حدودی شیرین هست. بطور کلی این عطر رو شاید ترکیبی از "عود" ، "چوب" و "زعفران" میشه دونست.
پخش و موندگاری خیلی خوبی داره. با یک پاف و غلظت 50 درصد تا 12 ساعت خوب بود. پیشنهاد میکنم برای باز شدن رایحه ها و درک خوب نتها حتما تا درصدی لایتش کنید و غلیظ مصرف نکنید.
این کار رو به دوستداران رایحه بلک افغان و عود شدیدا توصیه میکنم.
مشاهده پیوست 860239
سلام دوست عزیز من تام فورد عوود وود میخوام لطفا شرح کالا کیفیت و یه توضیحی از مفهوم خلوص (50% مناسبه یا نه) به من پ خ کنید با تشکر

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
درود و آغازین روز هفته بر همگی پاتوق نشینان خوش؛
علی جان بهار نارنج و لیموترش و نعنا که نوشتی متعلق به رالف نیست. رالف یاس داره.لطفا یه بار دیگه تست کن ببین بهارنارنج و لیمو و نعناع مال کدوم عطره.
سلام رضا جان من تو سایت عطر افشان دیدم اونجا هم ترکیباتش لیمو ترش نعنا بود...

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت همگی دوستان بخیر
جمعه این هفته پاتوق عطربازها یک ساله می شود. در آستانه ی اولین سالگرد تولد پاتوق مان؛ اینجا "معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر" است. نه تنها عطربازان؛ بلکه دوستانی که برای مصرف روزمره عطر خریداری می کنند و همکاران و حتی برخی وارد کنندگان عطر هم اینجا کامنتهای ما را بر روی عطرها می خوانند و فید بک دریافت می کنند. ما توانستیم روی بخشی از واردات عطر در کشور تاثیر بگذاریم و اشتیاق مان را برای داشتن عطرهایی با کیفیت تر نشان دهیم.
چنان که پیشتر گفته شد؛ عطرهای پاتوق آیینه ای واقع نما از نهایت بضاعت عطرهای موجود در کشور است . اسانسهایی که برخی شان کپی بهتر از اصل اودکلن هستند و برخی به اودکلنش شباهت ندارند؛ اما بسیار مقبول و عالی ساخته شده اند.
در سال دوم هم پاتوق؛ رویه خود را مانند سال اول ادامه خواهد داد. عطرهای جدید را نقد و بررسی می کند و در اختیار دوستان قرار می دهد تا نظرات و تجربه های عطرآگین شان را دریافت کند. هر عطری توجه بیشتری جلب کرد در پاتوق می ماند و هر عطری که نتوانست؛ جایگاه خود را از دست خواهد داد.
یک سالگی پاتوق بر همه عطر دوستان و عطربازان مبارک.
maroof.jpg

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش بر همه دوستان عطرباز؛
منم یک سالگی پاتوق رو به همه دوستان و همراهان تبریک میگم. گرچه من از اول همراه دوستان نبودم ولی در این مدت کم، جز جو دوستانه و صمیمی و نقد منصفانه عطر چیزی در این پاتوق ندیدم. از این به بعد هم مسلما غیر از این نخواهد بود. امیدوارم چند ده سالگی پاتوق رو در کنار دوستان ببینیم. :)

بالا