برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من این 9 تا عطر رو داخل کمدم گذاشتم :
توسکان
بلک ارکید
بلک افغان
آمواج اینترلود
بلوشنل
اونتوس
پورشه دیزاین
بلو ایس
هرود مارلی
از همشون هم یکی دو بار استفاده کردم و بالطبع قسمت سر اسپری هرکدوم بو میده.
وقتی در کمدم رو باز میکنم واقعا متعجب میشم. درسته رایحه ای که به مشام میرسه تقریبا ترکیبی از تمام عطرهاست ، اما یکی از این 9 تا عطری که گفتم بصورت غالب بر بقیه دراومده. بنظره شما بوی غالب این مجموعه مربوط به کدوم عطره ؟ :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود به همه رفقای عطرباز، روزتون بخیر
بوی غالب یا اینترلوده یا توسکان! نه؟ حدس دومم افغانو و هروده! نت غالب یه تم تلخ داره؟

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
درود به همه رفقای عطرباز، روزتون بخیر
بوی غالب یا اینترلوده یا توسکان! نه؟ حدس دومم افغانو و هروده! نت غالب یه تم تلخ داره؟

فرستاده شده از GT-N8000ِ من با Tapatalk
نه دیگه قرار نشد چندتا حدس بزنی آقا رضا و ضمنا تقلب هم قابل قبول نیست :D
دوستان دیگه هم شرکت کنن
تا شب ساعت 9 مهلت دارین حدس بزنین
برای شخصی که جواب درست رو بگه یک دستگاه خودروی BMW X6 و هزاران جایزه نقدی دیگر درکار نیست :p صرفا یه تشکر ازش بعمل میاد :general307:

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
توسکان
بلک ارکید
بلک افغان
آمواج اینترلود
بلوشنل
اونتوس
پورشه دیزاین
بلو ایس
هرود مارلی
وقتی در کمدم رو باز میکنم واقعا متعجب میشم. درسته رایحه ای که به مشام میرسه تقریبا ترکیبی از تمام عطرهاست ، اما یکی از این 9 تا عطری که گفتم بصورت غالب بر بقیه دراومده. بنظره شما بوی غالب این مجموعه مربوط به کدوم عطره ؟ :D
نظر من رو اینترلوده

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام دوستان دیدم بحث ادامس بادکنکی پیش اومد اتفاقا این مورد برا منم اخیرا پیش اومده ولی با این تفاوت ک رایحه مورد نظر از ادامس نیست بلکه از شامپو clear ابی رنگ هست ک جدیدا خریدم و رایحه اش منو ب سالیانی نه چندان دور میبره ک واقعا یکی از بهترین روایحی ادکلنی خنک بود ک ب مشامم خورده بود.. حال سوال اینجاست احیانا کسی از دوستان پاتوق این شامپو رو داره یا مصرف کرده ک بدونه این رایحه مربوط ب کدوم ادکلن هست ..من از اون سالها تا الان درگیر این مساله هستم ک این ادکلن اسمش چی بود وایا هنوزم تولید میشه یانه.. اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
توسکان
بلک ارکید
بلک افغان
آمواج اینترلود
بلوشنل
اونتوس
پورشه دیزاین
بلو ایس
هرود مارلی
توسکان :D

morty0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
توسکان
بلک ارکید
بلک افغان
آمواج اینترلود
بلوشنل
اونتوس
پورشه دیزاین
بلو ایس
هرود مارلی
بلک افغان

p_sh_63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نظر شما اگه بلک افغان و با تام فورد تباکو وانیل قاطی کنم طوری که نه تلخی بلک باشه نه شیرینی تام فورد یه خورده هم قهوه خالص قاطیش کنم چیز خوبی از اب در میاد کلا اینا از نظر بویایی باهم مچ میشن

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
توسکان
بلک ارکید
بلک افغان
آمواج اینترلود
بلوشنل
اونتوس
پورشه دیزاین
بلو ایس
هرود مارلی
سلام دوست عزيز ، نظر بنده بلك اركيده

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خب دوستان تنها کسی که جواب درست رو گفت دوست عزیزمون @morty0111 بود.
بله تو این مجموعه عطری که یه سر و گردن از بقیه خودشو بالاتر نشون میده چیزی نیست جز بلک افغان.
---------------------------------------------------
من هر روز بیشتر به این نتیجه میرسم که عطر و ادکلن خیلی خیلی سلیقه ایه. حتی شامه هرکسی هم با دیگری فرق میکنه.
بلک افغان بنظرم نت اولیه بسیار خوبی داره. اما نمیدونم چرا تو نت پایانیش مخصوصا اینکه روی لباس باشه تو عمق شامه ادم بوی عطری که زمستونا داخل حرم امام رضا رو میزنن برام تداعی میکنه :D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود!
الا ای عطربازان!
بر شما باد استفاده از ترکیب گری وتیور و بلوآیس و پورش دیزاین و نرولی پورتوفینو و مونت بلانک ایندیویژوال!
اگر می خواهید صاحب یک رایحه خنک تلخ خاص شوید که همه از شما اسم عطرتان را بپرسند؛ هم چنان که از من می پرسند!
پی نوشت:
نت انتهایی بلک افغان رو بیشتر می پسندم. البته ترجیح میدم بلک افغانو در کنار عطر دیگه ای مثل اپیک آمواج مصرف کنم.
میشه یه عطر همه پسند واقعا خوشبو معرفی کنید
یه چیز متعادل
عطرهای خنک و شیرین عامه پسندترن.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
درود!
الا ای عطربازان!
بر شما باد استفاده از ترکیب گری وتیور و بلوآیس و پورش دیزاین و نرولی پورتوفینو و مونت بلانک ایندیویژوال!
اگر می خواهید صاحب یک رایحه خنک تلخ خاص شوید که همه از شما اسم عطرتان را بپرسند؛ هم چنان که از من می پرسند!
گری وتیور عاااالیه
روزی یبار میرم کاغذ تسترش رو بو میکنم و از این عطر خاص بشدت لذت میبرم !
سفارش بعدیم حتما گری وتیوره.
ایندیویژوال با لجند چقدر فرق داره ؟ مونت بلانک لجند ادکلنش بسیار عالی بود
موندگاری نداشت اما رایحه داره درحد لالیگا
من به این عطر ( مونت بلانک لجند ) ایمان قلبی دارم :D
از اون مدل عطراییه که با روح و روان جنس مخالف بشدت بازی میکنه :general304:
از این عطر خیلی بازخورد مثبت داشتم
هم پسر و هم دختر

« و ایا هستند کسانی که از این شاهکار خوششون نیاد ؟ همانا برای ایشان عذابی سخت درانتظار خواهد بود »:p

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آرش @arash59b برای مونت بلانک ایندیویژوال نوشت:
اصالت خانواده مونت بلانک توش دیده میشه رایحه اش مقدار کمی، تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره.
می خوام به دوستان مونت بلانک ایندیویژوال رو سفارش ویژه کنم. خیلی از اسانس ها خوب هستند ولی تعدادکمی هستند که می شه بهشون گفت یه اتفاق جدید!
(پایان نقل قول)

برخی عطرها از شانس خوبی برای دیده شدن در پاتوق برخوردار نبودن. شاید چون اودکلنشون خیلی گرون نیست.به هر حال فعلا که موجود ندارم ازش؛ اما واقعا عطر خیلی خوبی بود و به خصوص در اون ترکیب بسیار عالی ظاهر شد. اگه عطرباز نبودم و قرار بود فقط یک عطر رو استفاده کنم عطر امضای من میشد همین ترکیب!

morty0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
امروز صبح سفارش دومم رسید دستم
مثل دفعه قبل عالی

یه چیزی که متوجه شدم اینکه من کلا از عطرهایی که "بلو" دارن خوشم میام مثل بلو آیس، بلو مجیک، بلو شنل، دانهیل دیزایر بلو، ایسی میاکه بلو، ...
البته پشن استثناست که من خودم اسمشو میزارم بلو پشن :-D

در مورد ﺭﺍﻟﻒ ﻟﻮﺭﻥ ﺑﻠو که تست کردم امروز، بویی که داره شبیه به عطر بیک شماره ۱۲ زنانه است اما علاوه بر بوی گل تو حاشیه اش یه کم بوی سبزه هم میده و از اون حس زنانه بودنش کمتر شده
در کل بخوایم نگاه کنیم عطر شماره ۱۲ بیک شبیه رالف لورنی هست که بهش یه مقدار نارسیس هم اضافه کرده باشن

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سفارش دوم :
توسکان - هرود - عود وود -بلک ارکید - الهوم آیدل گرلن - توباکو وانیل
از هر کدوم 30 میل....
آقا رضا پگاسوس موجود شد خبر بده لطفااا

morty0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
به نظر شما اگه بلک افغان و با تام فورد تباکو وانیل قاطی کنم طوری که نه تلخی بلک باشه نه شیرینی تام فورد یه خورده هم قهوه خالص قاطیش کنم چیز خوبی از اب در میاد کلا اینا از نظر بویایی باهم مچ میشن

من چون از بوی توتون کاپتان بلک خوشم نمیاد ، کاپتان بلک رو با کنزولئوپار و اسانس وانیل قاطی میکنم که ملایم تر و شکلاتی تر میشه
در مورد بلک افغان هنوز امتحان نکردم ببینم جواب میده یا نه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من چون از بوی توتون کاپتان بلک خوشم نمیاد ، کاپتان بلک رو با کنزولئوپار و اسانس وانیل قاطی میکنم که ملایم تر و شکلاتی تر میشه
در مورد بلک افغان هنوز امتحان نکردم ببینم جواب میده یا نه
درود و روز بر همگی عطربازان پاتوق نشین؛ خوش!
ترکیب توباکو وانیل و کاپیتان بلک و قهوه عطر کافی نیل رو می سازه که دوستان استقبال خوبی ازش کردن. آخرین نمونه کافی نیل رو برای محمد عزیز @m.a.najimi ساختم و امروز فرستادم ؛ همون دیروز از چند خانم و آقا فیدبک خوبی ازش گرفتم و الان بعد حدود 24 ساعت که لباسمو بو می کنم نت انتهاییش مستم می کنه. این بار برخلاف همیشه فرمولش رو یادداشت کردم و کاملا از نتیجه راضیم. منتظرم شنبه برسه دستش و تست کنه ببینم نظر ایشون چیه.

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
درود و روز بر همگی عطربازان پاتوق نشین؛ خوش!
ترکیب توباکو وانیل و کاپیتان بلک و قهوه عطر کافی نیل رو می سازه که دوستان استقبال خوبی ازش کردن. آخرین نمونه کافی نیل رو برای محمد عزیز @m.a.najimi ساختم و امروز فرستادم ؛ همون دیروز از چند خانم و آقا فیدبک خوبی ازش گرفتم و الان بعد حدود 24 ساعت که لباسمو بو می کنم نت انتهاییش مستم می کنه. این بار برخلاف همیشه فرمولش رو یادداشت کردم و کاملا از نتیجه راضیم. منتظرم شنبه برسه دستش و تست کنه ببینم نظر ایشون چیه.

مرسی آقا رضا حتما مثه همیشه با کیفیت و عالی هستن .....ب محض دریافت تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
با سپااس

morovati78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان باتجربه لطفا منو راهنمایی کنن

من یه ترکیب خوب و همه پسند باشه که توش حتما کارتیر پاشا باشه.

برخی ترکیب با اوپن رو به من پیشنهاد میکنن ولی من عطری میخوام که همه پسند باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

منتظرم

بالا