برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
سلام دوستان

من بار ها عطر های گوناگون رو تست کردم ولی هیچ کودوم طولانی مدت رازیم نکرده شاید همشون در حد ( خوب ) بوده

دنبال ی رایحه خیلی خاص هستم ک ماندگاری و پخش بوی بالا داشته باشه و عادی هم نشه از اون بوها ک میخوره تو صورت میدونید چی میگم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید نمیدونم از کجا شروع کنم
سلام دوست عزيز روز شما بخير
لطفا اسم عطرهايي رو كه استفاده كرديد و رايحه شون رو پسنديديد بفرمائيد . ضمنا رنج هزينه اي رو كه ميخواهيد براي اين خريد انجام بديد رو هم بفرمائيد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سلام دوست عزيز روز شما بخير
لطفا اسم عطرهايي رو كه استفاده كرديد و رايحه شون رو پسنديديد بفرمائيد . ضمنا رنج هزينه اي رو كه ميخواهيد براي اين خريد انجام بديد رو هم بفرمائيد
تشکر روز شما هم خوش
من از عطر های دیزل و لجند و دیزایر بلو و بلو شنل استفاده کردم خوب هستند کاپیتان بلک هم اولش خوب بود ولی الان یجورایی خستم کرده شاید بهترین بین این عطر ها همون دیزل بود
ولی الان دنبال عطر تلخ خاصی هستم ک ترجیحا خنک هم باشد حالا اگر گرم هم گزینه جالبی دارید ممنون میشم پیشنهاد بدید
هزینه هم راستش مبلغ خاصی در ذهنم نیست چون نمیدونم اصلا حدود چ قیمتایی باید فکر کنم ولی در کل هزینه اولویت برام نیست

Farid54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام عزیزان
مدتی است که با این پاتوق صمیمی آشنا شدم و مطالب زیادی راجع به عطر اموختم که تا به حال از هیچ عطر فروشی نشنیده بودم!به هر حال از این بابت خیلی خرسندم.
صفحات زیادی را از این فروم خواندم اما مطلبی راجع به عطردان پیدا نکردم.به نظرم حیف است که عطرهای خوب و رایحه های دلچسبی که ازش صحبت میشه در یک ظرف ساده نگهداری بشه.
چه خوبه که اساتید راجع به عطردان همه مطالبی را مطرح کنند تا بیشتر استفاده کنیم.با تشکر.

hossein1012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام وقت همگی بخیر.
لطفا چند تا عطر تو رایحه های boss night و یا لالیک که بوی سرسبزی و یا جنگل برای تابستون معرفی کنید بهم.خیلی تند یا خیلی ملایم نباشه.خنک باشه

سعید1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
با سلام خدمت همه دوستان
سفارش پنجم من هم به دستم رسید . مثل همیشه همه چیز عالی بود . ممنونم از اقا رضا که همیشه پیگیری میکنند .

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
من دنبال یه عطری هستم که وقتی از بغل یکی رد شدی قشنگ بوشو حس کنه یا مثلا اگه وار محیطی مثل کلاس وارد شدی اون بو کلا حس بشه !
چه چیزی رو پیشنهاد میکنین؟

سعید1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام وقت همگی بخیر.
لطفا چند تا عطر تو رایحه های boss night و یا لالیک که بوی سرسبزی و یا جنگل برای تابستون معرفی کنید بهم.خیلی تند یا خیلی ملایم نباشه.خنک باشه
سلام دوست عزیز . اگه رایحه های سبز و جنگلی رو می پسندی به نظر من گری وتیور و کرید وتیور رو تست کن . برای تابستون هم و بلو شنل و الور هوم اسپورت و کرید اونتوس و تغ هرمس به نظر من عامه پسند هستند. و بازخورد خوبی دارند . صفحه اول پاتوق رو بخون در مورد همه عطر ها توضیح داده شده .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
ایندفعه تصمیم گرفتم نظر سایر دوستان رو بپرسم تا اینکه صرفا از اقا رضا عزیز نظر بخوام ؛ البته خدای نکرده سوءتفاهم پیش نیاد ایشون عزیزدل ما هستن
برای 20 گرم آونتوس چقدر فیکساتور اضافه بشه که تو نتهای وسط و انتهاییش با اونتوس اصلی شباهت زیادی داشته باشه ؟
خواهشا دوستانی که اونتوس خریدن و استفاده کردن راهنمایی کنن مرسی

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام دوستان
ایندفعه تصمیم گرفتم نظر سایر دوستان رو بپرسم تا اینکه صرفا از اقا رضا عزیز نظر بخوام ؛ البته خدای نکرده سوءتفاهم پیش نیاد ایشون عزیزدل ما هستن
برای 20 گرم آونتوس چقدر فیکساتور اضافه بشه که تو نتهای وسط و انتهاییش با اونتوس اصلی شباهت زیادی داشته باشه ؟
خواهشا دوستانی که اونتوس خریدن و استفاده کردن راهنمایی کنن مرسی

درود و شب خوش بر دوستان عطرباز
پیشنهادم اینه فیکساتور رو جداگانه تهیه کنید و به دلخواه و سلیقه اضافه کنید. ولی از نسبت 2 به 1 (اسانس به فیکساتور) کمتر فیکساتور اضافه نکنید. یعنی برای 10 گرم اسانس حداقل 5 گرم فیکساتور رو اضافه کنید.

Farid54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام به همگی
امروز از جلوی یه عطر فروشی رد میشدم به خانمم گفتم بیا ببینیم چی داره.اونتوس و ویاج هرمس رو تست کردیم فروشنده هم خیلی از کاراش تعریف و تمجید می کرد!
سرتون رو درد نیارم همین رو بگم وقتی از فروشگاه اومدیم بیرون کلی خندیدیم!واقعا اسانسهای پاتوق با جای دیگه قابل مقایسه نیستن!
خصوصا این گری وتیور پاتوق آخر منو دیوونه میکنه !!!پخشه بوی بسیار عالی و موندگاری خیلی خوب!

Last edited:

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
به به
چ بوووویی
خودم ک ب شدت دارم حااال میکنم
محشششره
اینا توصیفاتی عطری نیست مگر توسکان لدر
من قبلا دو تا کامنت گذاشته بودم مبنی بر اینکه پخش خوبی نمیگیرم از توسکان اما احساس میکنم جنس لباس خیلی تاثیر داره
رو دو تا لباس قبلی معمولی بود اما الان دو شب ک دارم رو لباسای مختلف میزنم معرکه اس ..
واسه امسال تا آخر ماه ک دارم ولی واسه سال دیگه پاییز حداقل 200 میل پرفیوم باید بگیررم
من عود لدر مونتال ادکلنش رو دارم ولی پخش اون حداکثر نصف اینه

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام عزیزان
مدتی است که با این پاتوق صمیمی آشنا شدم و مطالب زیادی راجع به عطر اموختم که تا به حال از هیچ عطر فروشی نشنیده بودم!به هر حال از این بابت خیلی خرسندم.
صفحات زیادی را از این فروم خواندم اما مطلبی راجع به عطردان پیدا نکردم.به نظرم حیف است که عطرهای خوب و رایحه های دلچسبی که ازش صحبت میشه در یک ظرف ساده نگهداری بشه.
چه خوبه که اساتید راجع به عطردان همه مطالبی را مطرح کنند تا بیشتر استفاده کنیم.با تشکر.

موافقم

سلام و عرض ادب و احترام

آقا رضا گاهی پیام بزاری ثواب داره;)

دوست عزیز عودلدر مونتال شما نسخه اروپایی هست یا عربی؟

نسخه اروپایی یک برچسب مشکی با نوشته های عربی داره و تو نسخه عربی دیده نمیشه

رضا جان تغییری در سفارشات انجام نشد
اوپوس ها به مجموعه اضافه نشدند؟

ارادتمند شهرام

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
مال من ورژن international اش هست نه عربی روش چیزی نوشته نشده

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
درود
سفارش سوم من رسید
با تشکر از آقا رضا
گری وتیور و اونتوس
گری وتیور رو صبح ک رسید زدم ب آستین لباسم
با بوش زیاد حال نمی کنم تا حالا وتیور رو بو نکرده بودم
ولی در مورد پخش و موندگاری واقعا فوق العادس ...با ی پاف پخش و موندگاری خیلی خوبی داره ..
ب کسایی ک ب رایحه وتیور علاقه دارن شدیدا و قویااا توصیه می کنم

hulk2646

Registered User
لایک‌ها
6
سلام سفارش دوم من
25 گرم فارنهایت
25 گرم تغ هرمس
10 گرم کرید اونتوس
راستی یه عطر زنونه خیلی خوشبو هم می خواستم اما خوب خودم زیاد وارد نیستم شما پیشنهادی ندارین
با تشکر

kamyaralpha

Registered User
لایک‌ها
57
سلام کرید اونتوس شما چقدر مشابه اصلی هست ؟

a-shafiei

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوست عزیز من برا اولین باره که میخوام اسانس بخرم..قیمت ها چجوریه؟؟اسانس هایی که موجوده بوی همون ادکلن اصلی رو دارند؟؟چجوریه اوضاع؟؟حداقل سفارش

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و شب خوش

نوروز و سال نو بر تمام دوستان عطرباز و پاتوق نشین مبارک و خجسته باد.
امیدوارم سال شاد و پر از موفقیتی داشته باشید و پاتوق گرممون همچنان پابرجا و به راه باشه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بهرام جان و رضای عزیز و همه دوستان گرامی و دوست داشتنی
سال جدید رو تبریک می گم
امیدوارم سال خوب و شاد و سرشار از موفقیت و پیروزی داشته باشید و رایحه خوش تون همیشه در این پاتوق به مشام برسه

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
خدمت همه دوستان عزیزم سلام عرض میکنم
سال جدید رو به همه شما بزرگواران تبریک عرض میکنم و از خدای مهربان سلامتی و خوشحالی و عاقبت بخیری یکایک شما عزیزان را مسئلت دارم

بالا