برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و روز خوش بر دوستان عطرباز
امیدوارم این روزهای بهاریتون عطرآگین و آکنده از بوی خوش باشه.
دوستان یه سوال فلسفی داشتم، بنظرتون وقتی در سال جدید عطر "سیلور سنت" عیدی بگیرید چه حسی بهتون دست میده؟!:)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود خدمت همگی دوستان و شادباش بسیار به مناسبت فرا رسیدن سال نو؛ عید همگی مبارک.
به اطلاع میرسانم که تا 15 فروردین ارسال نخواهم داشت و پس از آن دوستان می توانند مثل چند ماه اخیر سفارشهای خود را از طریق تلگرام ارسال کنن. بدیهی است صفحات پاتوق هم چنان مرجع مطالعه در خصوص عطرهاست چون هیچ کدوم از عطرهای پاتوق عوض نشده و نخواهد شد!
ایام به کام.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دوستان یه سوال فلسفی داشتم، بنظرتون وقتی در سال جدید عطر "سیلور سنت" عیدی بگیرید چه حسی بهتون دست میده؟!:)
شاید حس خوبی نباشه ولی باز بهتر از حس ماست که هیچی عیدی نگرفتیم
ولی شاید تعبیرش خوب باشه یعنی سال اینده بیشتر عطرهایی با ماندگاری و پخش زیاد گیرتون میاد:D
اونی که عیدی داده می خواسته کاری کنه که تا مدت ها و با قوت و شدت زیاد به یادش باشی;)

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
سلام و روز بخیر
خدمتت عرض میکنم که این هدیه و عیدی که شما گرفتی خیلی معنی میدهد !!!!!!!
1- طرف مقابل شما رو خیلی دوست دارد
2-طرف مقابل از عطر باز بودن شما مطلع است
3- جیب طرف مقابل خالی است
4- طرف مقابل با شما رودربایستی دارد
5- طرف مقابل سررشته ای از عطر و ادکلن ندارد و یا در کوران بازار داغ عطر و ادکلن نیست
....
....
...........

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
شاید حس خوبی نباشه ولی باز بهتر از حس ماست که هیچی عیدی نگرفتیم
ولی شاید تعبیرش خوب باشه یعنی سال اینده بیشتر عطرهایی با ماندگاری و پخش زیاد گیرتون میاد:D
اونی که عیدی داده می خواسته کاری کنه که تا مدت ها و با قوت و شدت زیاد به یادش باشی;)

سلام و روز بخیر
خدمتت عرض میکنم که این هدیه و عیدی که شما گرفتی خیلی معنی میدهد !!!!!!!
1- طرف مقابل شما رو خیلی دوست دارد
2-طرف مقابل از عطر باز بودن شما مطلع است
3- جیب طرف مقابل خالی است
4- طرف مقابل با شما رودربایستی دارد
5- طرف مقابل سررشته ای از عطر و ادکلن ندارد و یا در کوران بازار داغ عطر و ادکلن نیست
....
....
...........

درود و شب خوش بر دوستان عطربازم

ممنونم که من رو راهنمایی کردین. نکته جالبی که در جواب دوستان نهفته بود، بلند نظری و دید مثبت است. در این زمانه نه چندان خوشایند، داشتن همچین دوستانی با این دید مثبت نعمتی است که فقط در این پاتوق اتفاق میفته. :)

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام و تبریک سال نو

البته من هیچوقت سیلورسنت نداشتم
اما از بس این عطر رو به سخره گرفتن کنجکاو شدم تستش کنمo_O

اما فارغ از این بحث رایحه مهمه نه قیمت کار

بقول اونطرفیها

A caval donato non si guarda in bocca;)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام و روز خوش خدمت همگی دوستان؛
به اطلاع می رساند تا اطلاع ثانوی ارسال تمامی سفارشات رایگان خواهد بود. لطفا مطابق روال چند ماه اخیر برای سفارش از تلگرام و واتساپ استفاده کنید!

masoudgg2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.داداش از برند امواج و کرید و تام فورد.از هر کدوم یه کار پیشنهاد بده که پخش بوشون خیلی خیلی زیاد باشه.و چهار فصل باشه و بازخوردشون هم بین مردم خوب باشه.مرسی

jimi1100

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام خدمت دوستان
براي اولين بار سفارش عطر به اقا رضا دادم
50 گرم بلك اركيد
البته من دوست داشتم چند عطر در حدود 10 گرم سفارش بدم تا رايحه هاي مختلف امتحان كنم و بهترين انتخاب كنم،ولي ايشون گفتن حداقل سفارش براي هر اسانس 50 گرمه
با اعتمادي كه از نظرات تايپك نسبت به ايشون داشتم سفارش دادم
ولي اگر سفارش كمتر هم قبول كنن خيلي بهتره
حد اقل براي ما كه عطر باز نيستيم

Mohamad39

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام تبریک سال نو گرچه دیر شده اما سوالم نظر شما در رابطه باعطر بوی تند و خنک بود متشکرم

jimi1100

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام خدمت دوستان
سفارش من رسيد (تام فورد بلك اركيد)
كيفيت عطر بالا
ولي كاش آقا رضا براي سفارش اول چند عطر نمونه در مقياس كمتر قبول ميكردن.چون عطر خيلي سليقه اي هست .

Saghiiiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Mikhastam bebinam atr haton ba baste bandi khodeshone ya to shishe?mikham kado bedam.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و روز خوش؛
با توجه به این که ارسال فقط یکشنبه ها و 4 شنبه هاست و 4 شنبه اول اردیبهشته؛ با پایان یافتن فروردین ؛ زمان ارسال رایگان عطرها هم به پایان رسیده. آخرین ارسالهای رایگان صبح امروز انجام شد.

Saghiiiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از ٤شنبه پولي مي شه?من واسه اين هفته واقعا مي خوام چي كار مي تونم بكونم?

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
سلام دوستان
من عطر مشابه اونتوس میخوام
به نظر شما خرید عطر هایی مثل rio avitos یا azzari و mine بهتره یا اسانس؟ کدوم ماندگاری و پخش بیشتری داره کدوم نزدیک تر به اصلیه
ممنون

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و روز خوش بر دوستان عطرباز؛

نمیدونم خاصیت فصل بهاره که همیشه در عین سرزندگی و شادابی برای من همراه نوعی کسلی بوده و اینطور که معلومه همین حس و حال بر پاتوق هم حاکم شده. البته امیدوارم این حالت از پاتوق رخت بربنده و شادابی و طراوت به پاتوق برگرده.

راستش از وقتی نسخه جدید لالیک Encre Noire A L`Extreme Lalique for men معرفی شد، برای من که عاشق روایح چوبی هستم بهترین فرصت بود تا امیدم نسبت به احیای دوباره این عطر بعد از ریفرموله شدن اون دوباره زنده بشه. توی این یک هفته اخیر فرصتی دست داد تا بتونم این عطر رو تست کنم. اولین بار که این عطر رو اسپری کردم ناخودآگاه رایحه ای آشنا به مشامم خورد که در نسخه های قبلی لالیک (انکر نویر و اسپورت) تا حالا حس نکرده بودم و اینبار به این نسخه اضافه شده بود. رایحه ای عودی و صمغ مانند که در عین تازگی در لالیک، برای من حس نوستالژیکی داشت و در مغزم مدام مرور میکردم که کجا این رایحه رو حس کردم. برای تحقیق بیشتر به سایت "fragrantica" سر زدم ریویوهای این عطر رو خوندم تا شاید بتونم این حس خفته و تازه بیدار شده رو پیدا کنم ولی نتیجه ای نداشت. برای همین رفتم سراغ گنجینه عطرهای پاتوقی! حس میکردم که باید جایی در بین آمواج ها باشه و درست حدس زده بودم. این رایحه خاص و زیبا که تازه به روایح چوبی "جوهر سیاه" اضافه شده بود همون رایحه خاص "جوبیلیشن" بود. رایحه ای عودی و صمغی که نوع دیگر اون رو در "اپیک" هم میشه پیدا کرد. بنظرم با اضافه شدن این رایحه به "جوهر سیاه" یه بار دیگه عاشقان روایح چوبی ترکیب تازه و خوبی رو تجربه خواهند کرد.
نکته جالب اینکه در یکی از کامنتهای سایت "fragrantica" یکی به امواج جوبیلیشن اشاره کرده بود ولی در قسمت عطرهای مشابه که یادآور این رایحه است اشاره ای به جوبیلیشن نشده بود. برای همین من خودم این عطر رو در اون قسمت ذکر کردم که دیدم چندین نفر نیز به این تشخیص من رای دادن. و نکته جالب تر اینکه من اسانس این عطر رو تست کردم و بقیه اودکلن اون رو، و اگر اونها هم به چنین نتیجه ای رسیدن نشان از شباهت بالای اسانس با اودکلنش داره.
در آخر باید بگم درسته که فصل بهاره و شاید فصل عطرهای نسبتا گرم نیست ولی " جوبیلیشن" و "اپیک" عطرهایی هستن که از نو باید شناخت...

Farid54

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
امروز خانومم برام ادکلن فراری لدر اسنس خرید!
روی آستین لباسم اسپری کردم!بعد از حدود یه ساعت رایحه خیلی آشنا استشمام کردم !در نهایت متوجه شدم بوش بسیار شبیه اسپایس بمب پاتوقه.در ضمن ادکلن فراری حدود ۱۷۰ هزار تومن قیمتشه!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام
امروز خانومم برام ادکلن فراری لدر اسنس خرید!
روی آستین لباسم اسپری کردم!بعد از حدود یه ساعت رایحه خیلی آشنا استشمام کردم !در نهایت متوجه شدم بوش بسیار شبیه اسپایس بمب پاتوقه.در ضمن ادکلن فراری حدود ۱۷۰ هزار تومن قیمتشه!
درود و شب خوش بر دوستان
احتمالا نت چرم اسپایس بمب با فراری لدر اسنس مشترکه که البته دور از انتظار نیست...
اگر امکان داره از رایحه و نتهای فراری لدر بیشتر توضیح میدین؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
مکرر پیش اومده که دوستان در خصوص اودکلن اورجینال سوال می پرسن یا مشورت می خوان . خودم که زمینه فعالیتم اسانسه؛ برای اودکلن لطفا با عزیزانی مثل آرش @arash59b و محمد @smaghoreshi مشورت کنید.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
درود و وقت خوش؛
مکرر پیش اومده که دوستان در خصوص اودکلن اورجینال سوال می پرسن یا مشورت می خوان . خودم که زمینه فعالیتم اسانسه؛ برای اودکلن لطفا با عزیزانی مثل آرش @arash59b و محمد @smaghoreshi مشورت کنید.
سلام و روز همه دوستان عزيزم بخير
رضا جان ، شما استاد بنده هستيد . لطف شما هميشه شامل حال بنده بوده است

بالا