برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

aNTea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام وقتتون بخیر
لیست قیمت ها رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
212.JPG
یک عطر خیلی خوب با نت لوندر رو خدمت دوستان معرفی می کنم. در کنار الهوم لانویت که اونم لوندر بسیار معرکه ای داره.
سلام وقتتون بخیر
لیست قیمت ها رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟
قیمت هر عطر در تلگرام و واتساپ. پیغام خصوصی رو چک کنید.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
فقط برای این که به دوستان یادآور شم چقدر سلیقه افراد در عطر متفاوته؛ عرض کنم که فردا؛ یک ظرف صد میل اینترلود آمواج با غلظت بسیار بالای 50 درصد ( برای آمواج اونم در این هوای گرم - به مقصد جزیره کیش- 50 درصد خیلی زیاده) برای یک خانم قراره بفرستم. سورپرایز شدین. نه؟ خانم؛اینترلود آمواج؛غلظت 50 درصد؛مرداد ماه؛ جزیره کیش!
ما؛ این جوری متفاوتیم با هم!!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
ایتالین سایپرس پاتوق بعد از چند سال موجود نبودن؛ رسید! اما پاتوق چند تا عطر جدید داره:

Baccarat Rouge 540 Maison Francis Kurkdjian for women and men
ba.jpg
باروندا ناسوماتو
b.jpg
چند تا عطر هم روی تست هستن. بعد تایید نهایی تو پاتوق اعلام می کنم اسماشون رو. کرید وایکینگ پاتوق (با دمایی معتدل به سمت گرمی و طعم تلخ) مجدد موجود شده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
بعد یک هفته نتایج تست عطرهای جدید رو خدمت تون اعلام می کنم. بهترین عطر جدید پاتوق با رایحه گرم و کاملا تلخ سوپر س.ک.س.ی اش دیوانه کننده است!
Capture.JPG

این عطر رو کسانی که رایحه تلخ دوست دارن باید با چشم بسته خرید کنن. آیا اسانسش شبیه اودکلنشه؟ نمی دونم. اگه نیست؛ اودکلنش بیاد و از روی اسانسش کپی کنه. ختم کلام!
اگه از عطربازهای شناخته شده پاتوق کسی اودکلن اورجینالشو تست کرده پ خ بده لطفا برای هماهنگی های لازم.
باکارات روژ در نت ابتدایی معتدل بود به سمت خنکی و به تلخی میزد. در نت انتهایی از خنکی و تلخیش کاسته شده.
باروندا ناسوماتو در نت ابتداییش گرم بود و شیرین و کمی ترشی داشت. در نت انتهایی از اون ترشی خبری نیست و یک مشک کاملا قدرت مند توش حس میشه. برای صد میل؛ بیست گرم اسانسش کافیه. این عطر فقط برای هوای سرد مناسبه.
یه عطری داریم از برند بوتگا ونتای ایتالیایی با رایحه خنک و شیرینی ملایم با طعم میوه های جنگلی و تم گیاهی. شیک و منحصر به فرد در نوع خودش.
عطر Casamorati Xerjoff Gran Ballo
رو داریم خنک تر از باکارت روژ آمیزه ای از تلخی و شیرینی که بی شباهت به اونتوس نیست در نت ابتداییش فقط.
دو عطر تلخ دیگه هم داریم. پرادا اینتنس و 212 وی آی پی بلک. دومی خنک تر از اولیه.
می دونید که دیور ساوج یکی از بهترین عطرهای خنک و تلخه.
خیلی عطر تست کردم تا این چند تا رو برای پاتوق نشین ها انتخاب کنم. از انتخاب هام کاملا راضیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
من یک توضیحی در خصوص عطر زرجوف ( یا به قول برخی سرژوف) بنویسم:
در نت ابتدایی شما زعفران دارید و کمی عود ملایم. بنابراین نت ابتدایی تلخ نیست. اما زمان زیادی نمی گذره که زعفران ناپدید میشه و عود هم چنان زیر ضرب بوی چرم و چوب میره که تقریبا حس نمیشه. نت نهایی کاملا تلخه! در لحظات اول شما با عطری شبیه دورو ناسوماتو روبرو هستید. در نت نهایی شما با عطری شبیه به سلطان و یا یک نسخه بسیار با کیفیت و دستکاری شده از 212 س.ک.س..ی مواجه میشین. قدرت عطر خیلی خوبه و من چون زعفران دوست دارم؛ از همون لحظه اول اسپری عاشقشم تا نت نهاییش. البته با نت نهاییش میونه ام بهتره بخاطر تلخی. یه کم بوی دود هم توش حس می کنم. دقیقا همون دودی که در اونتوس پاتوق هست. (نوشتم دود ؛ تا با تنباکو اشتباه نشه) .
کامنتهای انگلیسی روی اودکلنش رو اینجا بخونید

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
سلام
من دنبال یه عطر میانه هستم ( نه گرم نه سرد‌)
به شدت میخوام ماندگاری داشته و مثلا اگر از اسانسور پیاده شدم دوست دارم تا چندین دقیقه بوی عطر اونجا بمونه
کاملا می خوام اطرافیانم از یک دو متری متوجه بوی این عطر بشن اما طوری هم نباشه باعث آزار و اذیت بشه
چی پیشنهاد میدید و حدود قیمت هم بفرمایید
اصل بودنش هم ۱۰۰٪ باشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
توصیه من به دوستان "عطر اولی"؛ یعنی کسانی که برای بار اوله که تو عمرشون می خوان عطر بخرن اینه که وقت بگذارن پاتوق عطربازها رو مطالعه کنن. حداقل پست اول رو با لینکهاش. متاسفانه از یک جا به بعد امکان ویرایش پست اول از من سلب شد و من نتونستم لینکهای جدیدی اونجا بذارم؛ شاید حدود ده پانزده صفحه آخر پاتوق لینکش در صفحه اول نیست.به علت تعویض هارد لپتاپم؛ پسورد وبلاگ پاتوق رو هم از دست دادم و یکساله نتونستم آپدیتش کنم. راهی برای یافتن پسورد وبلاگ به ذهنم رسیده که انجام میدم ببینم میشه یا نه.
دوستان متعددی بارها بهم پیام دادن که با اینکه توان مالی خریدن عطر از پاتوق رو ندارن؛ اینجا رو دنبال می کنن و از کم و کیف آخرین عطرهایی که ما عطربازان پاتوق نشین تجربه می کنیم؛با خبر میشن.
یک عطر بسیار خنک و تلخی پاتوق داره که با اسم "سکرت پارتی" عرضه میشه. به جرات ادعا می کنم در بین عطرهای خنک و تلخ؛ پخش بو رو دستش نداریم! اینو حتی در زمستون هم میشه استفاده کرد؛در حالی که عطر خنک اصولا برای زمستون ساخته نشده. فیدبکش فوق العاده است!

1masoud2mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
حدود یک هفته هست که هوا خنک شده و صبح ها و نیز بعد از غروب آفتاب، هوا سردتر می شود. دیروز صبح که میخواستم بروم بیرون برای اولین بار بعد از ایام تابستان، کُتم را از کمد برداشته و پوشیدم. شاید باورتان نشود ولی حین رانندگی متوجه شدم که بوی توسکان که اوایل نوروز به کتم زده بودم کاملاً واضح به مشامم میرسد و از این موضوع تعجب کردم. بیش از 5 ماه گذشته و هنوز رمقی دارد. با خود گفتم لازم است این موضوع را در پاتوق و با دیگران نیز در میان بگذارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حدود یک هفته هست که هوا خنک شده و صبح ها و نیز بعد از غروب آفتاب، هوا سردتر می شود. دیروز صبح که میخواستم بروم بیرون برای اولین بار بعد از ایام تابستان، کُتم را از کمد برداشته و پوشیدم. شاید باورتان نشود ولی حین رانندگی متوجه شدم که بوی توسکان که اوایل نوروز به کتم زده بودم کاملاً واضح به مشامم میرسد و از این موضوع تعجب کردم. بیش از 5 ماه گذشته و هنوز رمقی دارد. با خود گفتم لازم است این موضوع را در پاتوق و با دیگران نیز در میان بگذارم.
درود و وقت خوش!
چند وقت پیش از معین عزیز در مشهد ؛ تلفنی؛ چنین کامنتی گرفتم برای یک عطر خنک پاتوق! با این حال منتشر نکردم. توسکان پاتوق عطر خیلی خوبیه برای دوست داران روایح چرمی. شخصا حتی در زمستان هم رقیقشو دوست دارم. از همیشه رقیق پسندتر شدم و موندگاری اصلا دغدغه ام نیست. اما دوست دارم همه جا چند تا عطر همرام باشه و حسب ضرورت استفاده کنم. این روزها سکرت پارتی میزنم یا ترکیب فارنهایت و اسپرینگ. گرمای تهران هنوز آزارمیده منو. واسه همین عطر خنک و تلخ لازم دارم.

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام خدمت دوستان عزیز
دیروز به صورت اتفاقی کرید وایکینگ رو تو قسمت راست پیراهنم زده بودم و باز هم به صورت اتفاقی و از روی حس کنجکاوی کرید وایت فلاورز رو تو قسمت چپ پیراهنم استفاده کردم ...
بعد از چند دقیقه متوجه شدم رایحه بسیار موزون و هماهنگی ساخته میشه ...
انصافا بدون اغراق خیلی رایحه خوبی به شامه میرسه ...
تجربه خوب و موفقی بود .

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
سلام به همه دوستان
من دفعه ی دوم هست که در این تاپیک خرید میکنم
دفعه ی اول دو سال پیش بود. وتیور و اینترلود رو به توصیه آقا رضای گرامی تهیه کردم و با هم همزمان استفاده میکردم.ترکیب این دو(یک پاف اینترلود-سه پاف وتیور) بسیار بسیار لذت بخش بود.
این بار دو عطر کیلیان و تغ هرمس رو باز به توصیه شون تهیه کردم. هر دو بی نهایت عالی هستن.کیلیان کمی تند تره که من بیشتر پسندیدم.ماندگاری هر دو توی محیط بسیار شرجی رشت که من هستم، بسیار بالا بود.
سفارش در اسرع وقت ارسال شد(اولین ساعت اداری). بسته بندی کاملا مناسب بود. و از همه مهمتر برام این بود که توصیفی که از عطر قبل از خرید برام داشتن، دقیقا همون عطری بود که به مشامم رسید.

vayu

Registered User
لایک‌ها
645
سلام
دوست عزیز لطفا واتس آپ یا تلگرامتون رو جهت سفارش به منم بگید.

secondashil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام به اعضاي پاتوق
دوستان بنده به تازگي يه سفارش از جناب هادي عزيز داشتم كه دو تا از اين كارا رو اولين بار بود كه ازش ميگيرم .
يكي عطر كيلين مردانه كه خيلييييييييييييييييي كارش درسته ، هر عزيزي كه از جناب هادي عطري گرفته و اين كار جزو سفارشاتش بوده كه حتما صحبت حقير رو تاييد ميكنه ( عجب رايحه اي عجب بويي عجب كاري عجبببب عطري :general307::general307::general307::general307::general307::general307: )، ولي اگر كسي تا الان سفارش نداده به نظرم ضرر كرده .

عطر ديگه كه جديده و اصطلاحا داغ داغه ( معرفي كاملش با خود جناب هادي ) با رايحه اي فوق تلخ و مجذوب كننده با نام lost Cherry كه از كاراي جديده Tom Ford هستش ...
تجزيه تحليل اين كار تام فورد رو با جزئيات دقيق و بهتر رو حتما خود جناب هادي خواهند داد اما اين عطر دقيقا مطابق فرمايش ايشون بوي بادوم تلخ رو از ابتدا تا انتها با خودش داره همراه با بوي گيلاس در نت ابتدايي كه من ميگيرمش .:general406::general406::general406::general406::general406: اگر كسي از اين عطر استفاده كنه و رايحه اون به به ديگري برسه طرف مقابلو بالاخره مجبور ميكنه به كنجكاوي ، بعدش شكستن سكوت و پرسيدن نام و نشان عطر . Lost Cherry حتما از اون عطرا خواهد بود كه فيد بك بالاااااااااااايي دارن .
هر دو عطر بي نهايت خوش رايحه با پخش و ماندگاري خيلي خوب
عطر جديد ديگه پاتوق كه حتمااااااا سفارش خواهم داد همين Casamorati Xerjoff Gran Ballo هست كه رايحه چوبي اون من رو مشتاق به سفارشش كرد.
شخصا عاشق رايحه چوب هستم و با گوگل كردن نام اين عطر متوجه شدم كه براي خودش سالاريه با قيمتي بالاي 6 تومن :general410::general410::general410:
البته لاست چري هم خود ادكلن اصل 50 ميله با قيمت 3.5 به بالا ;)
كيلين زنانه هميشه جزو سفارشاتم هست كه نيازي به تعريف نداره ، اين دفعه هم گرفتم .
از آقاي هادي ممنونم .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!

375x500.51411.jpg

اسانس گیلاس گمشده پاتوق در بین اسانس های تلخی که تست کردم در شیک بودن رکورد زد. شما در استخری پر از بادام تلخ دارید شنا می کنید و مدهوش رایحه بادام هستید؛ براتون یک کاسه گیلاس میارن ؛ اگه بادام جای خالی گذاشته باشه در شامه تون؛ می تونید بوی گیلاس رو هم حس کنید.
این عطر گرم و تلخ؛ پخش بو و موندگاریش هم عالیه و افراد تلخ پسند؛ عاشقش میشن. این یکی رو واقعا دلم می خواد اودکلنش رو تست کنم. برای اودکلنش نوشتن وتیور و دانه تونکا و پچولی و چوب صندل و دارچین و یاس و رز و ... هم داره که من عاشق تک تک شونم! تفاوت اصلی بین اسانس و اودکلنش اینه که میگن اودکلنش شیرینه ( که بوش رو زنونه می کنه ) اسانس پاتوق بسیار تلخه و از نظر من همه جذابیتش به این تلخیشه. اگه شیرین بود؛ عطری بود شبیه باقی عطرهای گرم و شیرین عمدتا زنانه!
از اونجایی که من سلیقه اصلیم خنک و تلخ پسنده؛ دارم فکر می کنم ببینم برای خودم چه تغییری میتونم در لاست چری بدم که از گرم و تلخ؛ تبدیل شه به خنک و تلخ.

secondashil

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
وقت اعضاي پاتوق بخير ،
نهمين يا دهمين سفارش من در فاصله سه روز بعد از آخرين سفارشم خدمت جناب هادي عزيز شامل عطر سرژوف :):) از عطراي جديد پاتوق كه من مشتاقانه منتظرشم و اونتوس پاتوق ( خوشبختانه تو پاتوق به اين ورژن از اونتوس با رايحه اي دوووودي :general406::general406::general406::general406: دسترسي هست ).
كيلين مردونه رو با اين كه گرفته بودم دوباره سفارش دادم ، WOOOOOW .... تو خنكاي صبح كووووولاك ميكنه :general208::general208::general208::general601::general601::general601:

با تشكر از جناب هادي عزيز

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اسانس گیلاس گمشده پاتوق در بین اسانس های تلخی که تست کردم در شیک بودن رکورد زد. شما در استخری پر از بادام تلخ دارید شنا می کنید و مدهوش رایحه بادام هستید؛ براتون یک کاسه گیلاس میارن ؛ اگه بادام جای خالی گذاشته باشه در شامه تون؛ می تونید بوی گیلاس رو هم حس کنید.
این عطر گرم و تلخ؛ پخش بو و موندگاریش هم عالیه و افراد تلخ پسند؛ عاشقش میشن.
درود و وقت خوش؛
من به لاست چری تام فورد برای خودم ؛ یک مقدار چرم و لوندر اضافه کردم و نت چرم رو کنار بادام تلخ خیلی می پسندم. دو نفر از اعضای پاتوق این ترکیب رو تست کردن. فرمول ترکیب رو این بار اعلام نمی کنم! دوستانی که می خوان لاست چری رو بعد این سفارش بدن حتما بگن که خود لاست چری رو می خوان یا اون لاست چری که من ساختم!

Last edited:

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
درود و وقت خوش؛
توصیه من به دوستان "عطر اولی"؛ یعنی کسانی که برای بار اوله که تو عمرشون می خوان عطر بخرن اینه که وقت بگذارن پاتوق عطربازها رو مطالعه کنن. حداقل پست اول رو با لینکهاش. متاسفانه از یک جا به بعد امکان ویرایش پست اول از من سلب شد و من نتونستم لینکهای جدیدی اونجا بذارم؛ شاید حدود ده پانزده صفحه آخر پاتوق لینکش در صفحه اول نیست.به علت تعویض هارد لپتاپم؛ پسورد وبلاگ پاتوق رو هم از دست دادم و یکساله نتونستم آپدیتش کنم. راهی برای یافتن پسورد وبلاگ به ذهنم رسیده که انجام میدم ببینم میشه یا نه.
دوستان متعددی بارها بهم پیام دادن که با اینکه توان مالی خریدن عطر از پاتوق رو ندارن؛ اینجا رو دنبال می کنن و از کم و کیف آخرین عطرهایی که ما عطربازان پاتوق نشین تجربه می کنیم؛با خبر میشن.
یک عطر بسیار خنک و تلخی پاتوق داره که با اسم "سکرت پارتی" عرضه میشه. به جرات ادعا می کنم در بین عطرهای خنک و تلخ؛ پخش بو رو دستش نداریم! اینو حتی در زمستون هم میشه استفاده کرد؛در حالی که عطر خنک اصولا برای زمستون ساخته نشده. فیدبکش فوق العاده است!
ایکاش میشد دوباره مثل اون اوایل یه لیست از موجودی و نوت رایحه ها بزارین.
این پلتفرم فکر کنم مناسب اینکار باشه:https://pastebin.com/

همینطور سوالم این بود که min خریدتون چند میلی لیتر اسانس شده و قیمت هر میلی لیتر اسانس باربری لندن رو میخواستم بدونم.با تشکر

بنیامین و حسین 1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام خدمت دوستان پاتوق ،

این روزها دیوونه یک کار بی نظیر از تام فورد هستم ،
فاکینگ فابولوس:p:D شاهکاری از تام فورد فقید
;)
فاکینگ یه عطر چرمی هست و من چون عاشق کارهای چرمی هستم ، مات ومبهوت و مدهوش رایحه این عطرم
فاکینگ بوی چرم و بادام میده :general601:
من لاست چری رو تست نکردم که ببینم گیلاس و بادام باهم چه بویی داره ولی فاکینگ فابولوس چرم و بادامش بسیار دلنشین و شیکه ...
امیدوارم این عطر تو پاتوق موجود بشه :general601:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
من به لاست چری تام فورد برای خودم ؛ یک مقدار چرم و لوندر اضافه کردم و نت چرم رو کنار بادام تلخ خیلی می پسندم. دو نفر از اعضای پاتوق این ترکیب رو تست کردن. فرمول ترکیب رو این بار اعلام نمی کنم! دوستانی که می خوان لاست چری رو بعد این سفارش بدن حتما بگن که خود لاست چری رو می خوان یا اون لاست چری که من ساختم!

فاکینگ فابولوس
فاکینگ بوی چرم و بادام میده :general601:
تصادفا همین چند روز قبل دکتر سینا بهم در خصوص فاکینگ فبیولس گفت که تست کرده و خیلی پسندیده. احتمالا لاست چری ساخت من باید نزدیک ترین عطر به فاکینگ باشه. مهرداد
@secondashil یه گزارش بده از تفاوت لاست چری اصلی و لاست چری دست ساز پاتوق!

بالا