• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
مثلا" دکتره نگفت چه سنی خوبه برای کاشت؟الان چون سن تو رو کم می دونست کاشت نکرد یا چون موهاتون کم رفته؟
من خودم اطلاعات پزشکیم در حد لالیگاست اصولا کاشت مو سن خاصی نداره و فقط کاشت به میزان طاسی و الگوی ریزش موی فرد بستگی داره برای مثال یه فرد 20 ساله ممکن هست به سطح از طاسی رسیده باشه که دکتر تشخیص بده الگوی طاسی این فرد کامل شده در اون صورت میتونه مو بکاره یا برعکس یه فرد 30 ساله ممکن هست هنوز میزان تراکم یا الگوی ریزش موش کامل نشده باشه در اون صورت پزشک توصیه میکنه کاشت عقب بندازه در مورد من من چون کمی بقل موهام خالی شده بود دکتر عقیده دار که این نوع ریزش ممکن هست ادامه پیدا کنه و اگر کاشت انجام بشه بالای ناحیه کاشته شده در سالهای بعد خالی بشه بنابراین کاشت مو معمولا در افرادی که ریزش موی زیاد ندارند تا قبل از 30 سالگی توصیه نمیشه کاشت مو اگه واقعا بدست متخصص ماهر انجام بشه میتونه نتایج خیلی خوبی داشته باشه هرچند میزان تراکم به وسعت طاسی و بانک موی فرد بستگی داره

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
کچل جماعت سیاستمدار میشه فک کنم الان همه ی سیاستمدارای انجمن تو این تاپیکن :D

+ پولدارا دستاشون بالا :eek:

PG co

Registered User
لایک‌ها
660
از همه کچلهای گرام پی تی خواهشمندم که ترس و دلهره رو کنار بزارن و با شجاعت در همینجا به کچل بودن خودشون اعتراف کنند ..
بسیار کچل که از بسیار زلف پریشون خوش تیپ ترند ...:D تو ممالک خارجه کچلی جزئیی از خوش تیپیه... اصن یه وضی...:D:D
ایده خوبیه یه اپلیکیشن درست کنیم به اسم کچل گرام همه کچلا جمع شیم دور هم بندری بزنیم

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
ای جفتک منحرف:general703:

من کی اینجا پست زدم ؟ :eek:چرا پستم خالیه ؟ o_O این چیه کوت کردم ؟:general410:
380872.jpg

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929
آخرش اون کچله منو معتاد کرد:(
تاپیک کچل هاست. بد نیست یادی هم بکنیم از کچل کارآفرین پی تی:D
این کچل کارآفرین کی هستش حالا؟نکنه نونوایی داشته تو پی تی؟:D:D

• Like
Reactions: F-5

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
من طبق تجربیات و آشنایی با کچل هایی زیادی که تو جامعه است پی بردم به این که اصولا غریب به اتفاق کچل ها قوای جنسی خیلی بالایی دارن .. به طوری که از حد متوسط جامعه بالاتر هستند !

جان تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
505
کلا کچل پولدار مور تاييد است.تازه اونايي که کچل هستند نسبتا اخلاقشون خوبه!

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
من تا حالا فقط 2 تا کچل تو عمرم دیدم. بقیه کچل ها همشون مو داشتن:general602:

بالا