• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,551
راسته که میگند کچلا شانس دارند؟
اگه شانس داشتن که کچل نمیشدن

از اون کچل ها که يکدست کچل هستن وهيکل ورزيده وعضلاني دارن!يعني يه تار مو رو سرشون نيست..اينها هم مورد تاييد هستن:D
همون یارو که تو فیلمای راز بقا بازی میکنه رو میگی

من میخوام بقل موهام بکارم بنظرتون ارزشش داره 3 تومن میشه یه ذره ریخته اما موهام بخار همون یه دره درست حالت نمیگیره
حاجی موی کاشته شده هم همچین مالی نیست، خیلی کم پشت و بد حالته موی کاشته شده فقط یه مقدار سیاه میکنه که کچل بنظر نیای

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
آقا مال ما سرش کچله آیا سرتیفیکیت ورود به گروه داریم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

سپه سالار

Registered User
لایک‌ها
947
این که میگی حیوون بوده نه همکار :general210:
چطور همچین حیوونایی رو تحمل میکنیo_O
البته اگه داستانت تخیلی نباشه :general710:

گفتم که همکارم بود .. الان کمتر میبینمش .. واقعیت جامعه همینه .. داخلش که ورود میکنی سردرد میگیری .
این بابا که تعریف میکنم شهوت دیوانه واری داشت که در زندگیم دومیش رو ندیدم. فامیل های نزدیکش رو وقتی آفتاب مهتاب کنه دیگه خودت تا تهش رو بخون که به دختر مردم رحم نداره.
خیلی هم در این مسائل میشد تیغش بزنی ..

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
به نقل از farzin11 :
http://ricapilrapid.ir/
سلام دوستان
کسی از دارو استفاده کرده لطفا تجربیات خودشو در این مورد بیان کنید
مدت مصرف چند ماه بوده؟
ایا مدام و پیوسته مصرف کردید یا خیر؟
----------------------------------------------------------------------------------
این سوال رو یکی از افرادی که داره کچل میشه تو بخش پزشکی پرسیده گفتم دوستان کچل تجربه شون رو منتقل بدن تا شاید این بنده خدا دو تار موهاش باقی بمونه و دعاتون کنه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929
به نقل از farzin11 :
http://ricapilrapid.ir/
سلام دوستان
کسی از دارو استفاده کرده لطفا تجربیات خودشو در این مورد بیان کنید
مدت مصرف چند ماه بوده؟
ایا مدام و پیوسته مصرف کردید یا خیر؟
----------------------------------------------------------------------------------
این سوال رو یکی از افرادی که داره کچل میشه تو بخش پزشکی پرسیده گفتم دوستان کچل تجربه شون رو منتقل بدن تا شاید این بنده خدا دو تار موهاش باقی بمونه و دعاتون کنه
والله منم ممنون میشم دوستان تجاربشون رو بگن آخه ما هم همون دوتار مو رو داریم گفتیم اگه راهی باشه و حفظش کنیم که مثل پیست اسکی صاف نشه!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,551
والله منم ممنون میشم دوستان تجاربشون رو بگن آخه ما هم همون دوتار مو رو داریم گفتیم اگه راهی باشه و حفظش کنیم که مثل پیست اسکی صاف نشه!
همون دو تار مو رو نگه دار چند سال دیگه میتونن از طریق سلول بنیادی واست تکثیرش کنن و به تعداد نامحدود واست مو بکارن. سرت میشه مثل یه نوجوون 13 ساله:general601: فعلا رو موش جواب داده این روش

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929
همون دو تار مو رو نگه دار چند سال دیگه میتونن از طریق سلول بنیادی واست تکثیرش کنن و به تعداد نامحدود واست مو بکارن. سرت میشه مثل یه نوجوون 13 ساله:general601: فعلا رو موش جواب داده این روش
o_Oo_O

Last edited:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,847
اصلا میگن خیلی وقته مشکل طاسی رو پیدا کردن اما بخاطر فروش یه مشت وسائل ارایشی و تقویت کننده مو هنوز درمانشو عمومی نکردن :general710: تف به شرفشون من الان مو میخوام نه 50 سالگی :rolleyes:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اصلا میگن خیلی وقته مشکل طاسی رو پیدا کردن اما بخاطر فروش یه مشت وسائل ارایشی و تقویت کننده مو هنوز درمانشو عمومی نکردن :general710: تف به شرفشون من الان مو میخوام نه 50 سالگی :rolleyes:
توهم توطئه :general710:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,551
نه دیگه اگه پیدا کرده بودن الان این سلبریتی ها کچل نبودن. میدونی که مایکل جکسون هم کچل بود کلاگیس میذاشت

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
یه همکار کچلی داشتم از دختر بچه 12 ساله بگیر تا پیرزن 80 ســاله که به هیچ کس رحم نمیکرد.
یک سری یه دختر بچه مدرسه ای رو آورده بود بهم میگفت دنبال مکان میگردم ...
گفتم آخه جونور این 12-13 سالشه همش .. :eek:
دختره با کیف مدرسه بود !!
منم یه رفیق دارم دقیقا همین مدلیه با این تفاوت که جنسیت براش فرقی نمیکنه:D

جان تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
505
با عذرخواهي از همه کچل هاي با مرام. پاتوق .عصري سوار اتوبوس شدم.يه کچل به جاي اينکه صاف بشينه مثل بقيه قشنگ روش کرده بود طرف خانم ها به صغير وکبير چشم چروني ميکرد.آخرش مجبور شدم يه اعتراضي بکنم که باعث شدايشون يه کم بدنشو بچرخونه ولي اون گردن شکسته اش بازم يه وري بود .!

Last edited:

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929
با عذرخواهي از همه کچل هاي با مرام. پاتوق .عصري سوار اتوبوس شدم.يه کچل به جاي اينکه صاف بشينه مثل بقيه قشنگ روش کرده بود طرف خانم ها به صغير وکبير چشم چروني ميکرد.آخرش مجبور شدم يه اعتراضي بکنم که باعث شدايشون يه کم بدنشو بچرخونه ولي اون گردن شکسته اش بازم يه وري بود .!
شما هم زیادی سخت گرفتین ها!:D:D حالا از کچلهای مورد تاییدتون بود یانه؟!:Dاحتمالا" از کچلهای مورد تایید نبوده که اینطوری بهش گیر دادین:general703:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,766
رو دستات راه برو

DrFATAL

Registered User
لایک‌ها
311
عاغا پسرخاله من یجورایی کچله( طاس نشده ولی موهاش نازک و مث اینایی که بعد از طاسی میکارن)بهش میگم خعلیا تازه میکارن که مث تو بشن تو که اینجوریی فک کنم بتونی تقویت کنی
البتهایشون ریزشش ارثیه ولی باحال ریخنه(حاضرم اگه ی وقت خواستم منم کچل شم مث اون شم :D)
شنیده شامپوQ10 خوبه کسی تجربه داره؟؟

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,929
عاغا پسرخاله من یجورایی کچله( طاس نشده ولی موهاش نازک و مث اینایی که بعد از طاسی میکارن)بهش میگم خعلیا تازه میکارن که مث تو بشن تو که اینجوریی فک کنم بتونی تقویت کنی
البتهایشون ریزشش ارثیه ولی باحال ریخنه(حاضرم اگه ی وقت خواستم منم کچل شم مث اون شم :D)
شنیده شامپوQ10 خوبه کسی تجربه داره؟؟
این شامپوی کیو تن هم تبلیغات زیاد دیدم پیرامونش ولی خودم عملا" ازش استفاده نکردم کسی به صورت عملی استفاده کرده تجربیاتش رو بگه ممنون میشم

DrFATAL

Registered User
لایک‌ها
311
این شامپوی کیو تن هم تبلیغات زیاد دیدم پیرامونش ولی خودم عملا" ازش استفاده نکردم کسی به صورت عملی استفاده کرده تجربیاتش رو بگه ممنون میشم
من یه سری کامنت خوندم کلن سه مدل بود
یا تاثیر داشت
یا هیچ فرقی نداشت
یا داغونتر شده بود

DrFATAL

Registered User
لایک‌ها
311
ولی راجب سلول های بنیادی خوندم زده بود دارن رو حیون ازمایش میکنن موفقیت امیز بوده ولی رو انسان هنو کامل نیس

بالا