برگزیده های پرشین تولز

پاکت پیسی یا اسمارت فون مسئله این است!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در اخر...شما دنباله N96 رو در نظر بگیر با صفحه لمسی به نظرت چیزی از بهترین پاکت پی سی 2009 کم خواهد داشت؟؟

آره ! سال 2009 پاکت پی سی ها مولتی تاچ هستند و دستوراتشون بر اساس تکون دادن دست و هزار تا خاصیتیه که روی هیچ دستگاهی نخواهد بود . ویندوز موبایل هم که هستند ! این چند نکته واسه بیفایده بودن اون همه پول کفایت میکنه

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
دستوراتشون بر اساس تکون دادن دست و هزار تا خاصیتیه

همین الانش N82 من با تکون دادن دست کلی کار میکنه که هیچ PPC نمیکنه...

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
به نظر من مقایسه ی Pocket PC با اینها کار درستی نیست. شباهت دو دستگاه هم دلیل بر مقایسه ی آنها نمیشه.
PPC کاربرای خودش را داره ، mobile telephoneهای بهبود یافته هم کاربرای خودشون را دارن.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
از اینکه در خریدتون ممکنه نا امید شده باشید و حالا دارید به آب و آتش میزنید تا یک جوری اون قضیه فراموش بشه هیچ کس سوپرایز نشده ...

انی وی ... من نمی تونم وقتی توی حیاطم و باید چند تا ترک یا فایل دانلود کنم ، سر هرکدومشون ( چون الان معمولا چند تا چند تا نمیشه دانلود کرد به یمن ِ اینترنت های خوشگلمون ) بیام توی اتاقم تا چند تا کلیک بکنم . یا وقتی که یه میل رو باید سریع جواب بدم ناهارمو ول کنم پاشم برم اونور ...

و و و ...

کنجکاو بودید بازم بگید تا بگم ...

نمیخواهم بحث به کل کل کشیده بشه ولی wlan الان روی گوشی من هست برای همین این هیچ برتری ای برای پاکت پیسی نسبت به N95 حساب نمیشه. چطور نتیجه گرفتید که من الان از انتخابم نا امید شدم؟! واقعا بگید الان نسبت به تاچ دوال چی رو از دست دادم!؟ هر چی رو که میگید که N95 داره! فقط کیفیت فیلم و موزیک و دوربین و اسپیکر و صفحه نمایش و سرعت و .... اینها بیشتره!

من که صبح تا غروب هم تو خونه نیستم بیرون هم که از wlan خبری نیست برای همین اصلا اینی که شما میگی اینترنت موبایل به حساب نمیاد اینترنت موبایل چیزیه که همه جا در دسترس باشه نه فقط توی خونه.
البته شاید این قضیه wlan رو هم تو خونه برقرار کردم که روزهایی که تو خونه ام مجبور نشم از توی حیاط به برم به اتاقم !!

ضمنا شما رو دعوت میکنم به استفاده از download manager ها . شاید اینطوری بتونید بدون رفت و آمد به حیاط چند فایل پشت سر هم رو دانلود کنید.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
ضمنا شما رو دعوت میکنم به استفاده از download manager ها . شاید اینطوری بتونید بدون رفت و آمد به حیاط چند فایل پشت سر هم رو دانلود کنید.

همون طوری که در عرایضم گفتم ، بعضی سایت ها این امکان رو نمیدند . پس لطفا" درست بخونید

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
همون طوری که در عرایضم گفتم ، بعضی سایت ها این امکان رو نمیدند . پس لطفا" درست بخونید

چشم!

شما هم لطف کنید wlan رو به نفع ppc مصادره نفرمایید. فقط پاکت پیسیها نیستند که از این مزیت برخوردارند.
ببخشید که مزاحم شدم مجبور شدید از تو حیاط بیاید تو اتاق.
موفق باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
چه حقایقی ؟ این حقایق ؟ حقایق ِ ان96 ؟ این حقایق که همیشه بوده ! کسی حرفی زده ؟! آره اینا خوبه ...

A2DP واسه من و شما توی پاکت پی سی مشکل سازه ... کسایی که پاکت پی سی هاشون از سایت های معتبر ساپورت میشه ، بهترین درایور های A2DP رو هم دارند ...

GPRS..EDGE...GPS --- ک-جم سال 2004 داشت
صفحه 16 میلیون ---- اگه با تاچ مخلوط بشه خیلی خوبه ولی این گوشی اواخر 2008 میاد ، در صورتی که اوایل 2009 پاکت پی سی ویندوز موبایل 7 داره که اصلا" صفحه ش مولتی تاچه و در اون زمان 16 ملیون رنگ بودن ِ صفحه ی ان96 اصلا" پشیزی اهمیت نداره .
.2.8 اینچ--- سالهاست ( از سال 2003 ) پاکت پی سی از این سایز استفاده میکنه
هارد 16 گیگ --- واقعا" اهمیتی داره ؟ بگو 1000 ، اما اینم با خرید یه کارت میشه درستش کرد ولی این واسه یه یوزر موبایل هیچ اهمیتی نداره میدونی چرا ؟ چون در دستگاه های هندهلد خیلی خطرناکه هارد ِ زیاد . اما اونایی که عشق ِ استوریج هستند رو تهییج میکنه
CPU فوق العاده - فوقالعاده ؟ اون موقع سی پی یو های 800 روی پاکت پی سی هست ( بخاطر ویندوز موبایل 7 )
دوربین بی نظیر --- خب این خوبه ولی واسه من ِ نوعی اهمیتی نداره ! چون منی که دوربین ِ اس ال آر خریدم و میخوام عکس ِ واقعی رو حس کنم ، هر چی دوربین ِ موبایل بهتر باشه بیشتر حس میکنم دارن بهم دروغ میگن !
نرم افزارهای افیس..WIFI b/g و خروجی تلویزیون - شوخی که نمیکنی ؟ بازم بگم سال 2004 روی پاکت پی سی ها بوده ؟ و این قرار 2008 بیاد ؟
جک 3.5 میلی متری هدفون - بعضی از پاکت پی سی ها دارند ولی این یه کمبوده واسه همه شون
اسپیکرهای فوق العاده - بحثش شده قبلا"
DVB-H - گیگا بایتش از سال ها قبل اینو داره + صفحه ی وی جی و خروجی و هزار تا چیز دیگه ...
رم رو که دیگه نگیم بهتره

الان اچ تی سی یه پاکت پی سی داره میده بیرون تا یه ماه دیگه که وی جی ای و جی پی اس و 4 گیگ هارد و اورینتیشن و هزار تا خاصیت دیگه رو توی قطر 1 سانت داره !!! فقط 10 میلیمیتر ! اما در آخر سال 2008 اگر قطر ان96 از 18 باشه باید بگم میدون رو باخته ... گرچه از همین الانشم فقط انگیزه ایه واسه عضق ان95ی ها که بشن 96 :D

تائید میشه مخوفا:)

N96 نه...نسل بعدی نوکیا که صفحه لمسی داره و 16 میلیون رنگ هست...باید ببینی چی میشه...ویندوز موبایل هنوز تو 56k سیر میکنه...

البته یه جورایی باید رو این مسله بحث بشه که اصلا چشم انسان تا چقدر رو میتونه ببینه واصلا این حرفها تبلیغاتی هست یا .......

برای شما شاید ...ولی برای خیلی خیلی ها مهمه...مطمینا بدتون نمیاد وقتی گوشی تو جیبتون هست دوربین گوشی تون عکس های خوبی بگیره...چون دوربین اس ال ار تون!! همیشه تو جیبتون نیست...!!

شدیدا تائید میشه:)

منم نگفتم 2008 میاد...از همون سری اول سیمبین هم افیس بوده...یعنی 2005..2004

دیگه جفا در حق ویندوز موبایل هست که نرم افزارهای سیمبیان رو با ویندوز موبایل مقایسه که چه عرض کنم ......:blush:

Simpson به نظر من مقایسه ی Pocket PC با اینها کار درستی نیست. شباهت دو دستگاه هم دلیل بر مقایسه ی آنها نمیشه.
PPC کاربرای خودش را داره ، mobile telephoneهای بهبود یافته هم کاربرای خودشون را دارن.

حرفی برا گفتن نمیزاره:happy:

--------------------------------------------------------------

بچه ها یه نمه کوتاه بیاین خیلی بحث جدی شده ها:rolleyes:

پ.ن: نظرات کاملا شخصی است

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام به همگی دوستان،
می خواستم که دیگه از پشت میز بلند شم و برم درس بخونم که این تاپیک رو دیدم،
از صحبتهای دوستان هم بخش موبایل و هم بخش پاکت پی سی لذت بردم؛اما راستش وسوسه شدم که نظرم را هم تایپ کنم؛
در رابطه با مقایسه پاکت پی سی با موبایل؛یادمه تو فرومی مشابه اینجا؛سال 2004 و اوائل 2005 که خیلی ها پاکت پی سی رو با نام آیمیت می شناختند؛بحثی بود در رابطه با اینکه نباید پاکت پی سی ها را با موبایل مقایسه کرد،از فرشید هم تشکر می کنم که این نکته را متذکر شدند؛اما نکته اساسی در رابطه با پاکت پی سی و پی دی ای این هست که هدف اصلی این دستگاهها موبایل بودن نیست؛پی دی ای بودن هست؛بر خلاف موبایل ها که هدف اصلی استفاده از فون دستگاه هست؛در موبایلها به مرور دوربین و ... اضافه شدند و در پی دی ای ها هم به مرور فون و دوربین و ... اضافه شدند؛اصولا" هدف استفاده از این دو با هم متفاوت هست؛بله ما بارها گفتیم که از لحاظ صدا؛آنتن دهی و دوربین به پای گوشیهای مثلا" سیبین نمی رسن؛اما همونطور که دوستان گفتن معمولا" کاربران پاکت پی سی استفاده ای ندارند و یا دست کم اهمیت کمی برایشان دارد؛
جالب هست بگم که همواره از همون ابتدا در بحثهای مشاوره به دوستان می گفتم که نیاز خودتون را بگید؛برخی موارد هم صراحتا" می گفتم که طرف پاکت پی سی نیایید؛(این موارد در بخش مشاوره پاکت پی سی موجود هست)
در رابطه با صحبتهای مازیار عزیز هم که زمانی از صحبتهاش در بخش پاکت پی سی استفاده می کردم باید بگم که دلیل عدم استفاده از دوربین با کیفیت بالا و ... در پاکت پی سی ها؛علاوه بر مقاصد استفاده از پاکت پی سی؛ دلایل بازاریابی هم نقش دارد؛صنعت موبایل به لحاظ وضعیت صنعت از دید من در وضعیت بلوغ قرار داره؛اما پاکت پی سی در ابتدای رشد قرار داره و بنده پیش بینی می کنم که تحولات در بخش پاکت پی سی بسیار چشمگیر خواهد بود و همین پیش بینی هم شرکتهای موبایل را به سمت سیستم عامل ویندوز سوق داده و خواهد داد.
بحثهای دیگه ای هست که زیر مجموعه همین بحث کلی هست که کردم؛انشاله در فرصت مناسب خدمتتون عرض می کنم،
موفق باشید.

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تمامی حرفهای پارسا و مجتبی و فرشید کاملا موافق هستم!

این بحث بسیار پیش اومده و تا زمانی که ندونید از دستگاهی که دارید چه انتظاراتی دارید نمیتونید هیچگونه نظری در رابطه با بقیه دستگاه ها بدید!

کسی که نیازش از مویایل فقط مکالمه و اس ام اس و گوش دادن به موسیقی و گرفتن عکس هست سیمبین براش کفایت میکنه و نیازی به پا فرا تر از اون گذاشتن نداره و به سمت پاکت پی سی و هندهلد ها بیاد!
و تا زمانی که به دنیا اون وارد نشه نمیتونه بفهمه پس بحث کردن هیچ تاثیری نخواهد داشت!!

مطمئن باشید همون نوکیا هم به سوی ویندوز موبایل روی خواهد آورد! همونطور که سونی اریکسون این کار رو کرد! و بیش از این پیش خواهد رفت!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
از حسین و مجتبی عزیز که در بحث شرکت میکنن ممنونم...

ولی پیرو صحبت های داریوش باید بگم الان واقعا دیگه چیزی نمونده که یه دستگاه فوق پیشرفته سیمبین نداشته باشه و PPC داشته باشه...یه زمانی صحبت از wlan و صفحه لمسی و.. دستاویز های خوبی بودن ولی با وجود امثال P1 یا N95 و...دیگه واقعا برتری فیزیکی ندارن PPc ها...

ضمن اینکه واقعا در مواردی دوستان شدیدا دارن تایید میکنن که سیمبین جلو زده و شکی درش نیست

فقط میمونه بحث سیستم عامل یعنی همون ویندوز موبایل و سیمبین که خب هرکسی بنا به نیاز خودش میتونه انتخاب کنه
من به مزیت های ویندوز موبایل کاملا واقف هستم شکی درش نیست که ویندوز موبایل به راحتی با برادران خودش یعنی PC ها رابطه برقرار میکنه...اینترنت به راحتی شیر میشه و. خیلی چیزها..ولی مساله اینه که سیمبین هم داره خودش رو میکشه بالا ...یعنی سیمبین 9 واقعا پیشرفت زیادی تو این جور موارد داشته و حالا بحث اینجاست که PPC هم سعی کنه خودش رو از اونطرف یعنی دوربین و اسپیکر و ...بکشه بالا که متاسفانه هنوز خبر تکان دهنده ای نیست..کماکان داریم با صفحه های 56k و دوربین های خنگ! سر و کله میزنیم...خب بد نیست یه تکونی به خودشون بدن....

به هر صورت اساس مقایسه این چنینی هرچند نادرست به نظر میاد ولی تا حد زیادی کارساز هست...چون درصد فوق العاده بالایی ویندوز موبایل نمیخوان...همون سیمبین کار رو راه مینداره...و در عوض با انتخاب سیمبین به مواردی که خیلی ها بهش اهمیت میدن مثل دوربین خوب و اسپیکر و صفحه نمایش خوب میرسن...

-------------------
ادیت: تاچ دیاموند هم که معرفی شد...طبق معمول گوشی های Htc از دور دل میبرن از جلو زهله...به نظر خوشگل میاد با اون منوهای 3D..

ببینم کوالکام که داره رو خیلی ها استفاده میشه البته رو یکسری ها بدون درایور 3D ولی گویا رو دیاموند فعالش کردن

.این همونیه که روی X1 هم استفاده شده ها...احتمالا 3D رو فعال کردن پس سونی اریکسون هم لیسانس رو میخره و میتونه استفاده کنه...:)

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من که این صحبت که مقایسه پاکت پیسی و اسمارت فون درست نیست داره کم کم بی معنا میشه. این دوتا دارند پا تو کفش هم میکنند و در آینده نزدیک شاید باید برای حذف همدیگه دویل کنند.
به هر حال خیلی از مزایای پاکت پیسی ها امروزه داره به سیمبینها اضافه میشه مثلا سری e نوکیا که واقعا قصدش همینه. از اونطرف هم هر چند کندتر ولی پاکت پیسیها هم دارند به سمت سادگی و دوربین و مولتی مدیا حرکت میکنند همه تلاش htc هم در همین جهته هر چند شاید خود پاکت پیسی بازها این شرکت رو زیاد قبول نداشته باشند. این مقایسه روز به روز معنادار تر میشه. رقابت نزدیکترشون هم فقط به نفع مشتری خواهد بود مهم نیست کی این وسط از بین میره.

ضمنا از گوشیهایی که قراره در آینده بیاد نتیجه گیری نکنید که کدام بهتره این که تا 2009 ویندوز مولتی تاچ میشه معناش این نیست که سیمبین تا 2009 تغییری نمیکنه و بالعکس ولی وضعیت حال حاضر به عقیده من فقط پیشرفت سریعتر سیمبین رو نشون میده اونقدی که اسمارت فونها ضعفهاشون رو برطرف کردند و به جلو میروند پاکت پیسی ها نتوانستند رشد کنند.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره ... این سی پی یو 3D اکتیو شده ، و مثکه سخت افزاری هست ... پس سونی راحت خواهد بود .
یعنی اون فیلمی که درباره ی اس ای دیدیم 3دی اکتیو شده بوده که اونقدر کند بوده ...

اما سونی تا دستگاه رو مجهز نکنه نمیده بیرون . واسه همین اونقدر عقب انداخته ریلیز رو

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
دوستانی که در حال کل کل هستند ، این رو ببیند کف کنند :

gsmarena_003.jpg

دیگه نه جای رقابت میزاره برای ایفون ، نه سونی اریکسون یو ای کیو ، نه نوکیای لمسی ، نه لینوکس ، نه ... هیچی !

همین یکیش یکجا میارزه 100 تا سونی اریکسون و نوکیا و موتورولا و سامسونگ و ال جی و ... !

امکانات رو ببنید کف کنید :

http://www.gsmarena.com/one_touch_one_htc_touch_diamond-news-498.php

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دوستانی که در حال کل کل هستند ، این رو ببیند کف کنند :

gsmarena_003.jpg

دیگه نه جای رقابت میزاره برای ایفون ، نه سونی اریکسون یو ای کیو ، نه نوکیای لمسی ، نه لینوکس ، نه ... هیچی !

همین یکیش یکجا میارزه 100 تا سونی اریکسون و نوکیا و موتورولا و سامسونگ و ال جی و ... !

امکانات رو ببنید کف کنید :

http://www.gsmarena.com/one_touch_one_htc_touch_diamond-news-498.php

همچنان: 65K colors - البته رزولوشن از N95 بالاتره ولی فکر کنم همون رنگهای سرد و مرده تاچ رو داشته باشه. ویدیو پلیر htc هم که همیشه نا امید کننده بوده باید دید این چیکار میکنه.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
همچنان: 65K colors - البته رزولوشن از N95 بالاتره ولی فکر کنم همون رنگهای سرد و مرده تاچ رو داشته باشه. ویدیو پلیر htc هم که همیشه نا امید کننده بوده باید دید این چیکار میکنه.
ویدیو پلیر ربطی به اچ تی سی نداره ، سی پی یو تعیین کننده ست ...

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
ویدیو پلیر ربطی به اچ تی سی نداره ، سی پی یو تعیین کننده ست ...

در مورد htc که اینطور نیست اینقدر پلاگین وبرنامه ریخته روی این سیستم عامل سنگین که با این پردازنده ها جواب نمیده. تاچ دوال هم همینطور بود اینم نظر gsmarena در مورد تاچ کروز:

To our greatest disappointment, the HTC Touch Cruise, much like the HTC TyTN II couldn't play movies at near-VGA resolution smoothly. We were forced to convert those to near-QVGA in order to play them properly. This doesn't speak highly of the 400MHz processor, as those kind of limitations used to apply to 200MHz PocketPCs such as the old but trustworthy Qtek 9100 (HTC Wizard).

We installed a TCPMP player and the needed codecs to play DivX and XviD video files. Playing movies at near-VGA resolution on the Cruise is impossible, unless the GDI mode of the player is used. In this mode the dropped frames are considerably less and the film is almost possible to watch.

http://www.gsmarena.com/htc_touch_cruise-review-211p5.php

مگر این دایموند انقلابی بر پا کرده باشه که بعیده!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
در مورد htc که اینطور نیست اینقدر پلاگین وبرنامه ریخته روی این سیستم عامل سنگین که با این پردازنده ها جواب نمیده. تاچ دوال هم همینطور بود اینم نظر gsmarena در مورد تاچ کروز:

To our greatest disappointment, the HTC Touch Cruise, much like the HTC TyTN II couldn't play movies at near-VGA resolution smoothly. We were forced to convert those to near-QVGA in order to play them properly. This doesn't speak highly of the 400MHz processor, as those kind of limitations used to apply to 200MHz PocketPCs such as the old but trustworthy Qtek 9100 (HTC Wizard).

We installed a TCPMP player and the needed codecs to play DivX and XviD video files. Playing movies at near-VGA resolution on the Cruise is impossible, unless the GDI mode of the player is used. In this mode the dropped frames are considerably less and the film is almost possible to watch.

http://www.gsmarena.com/htc_touch_cruise-review-211p5.php

مگر این دایموند انقلابی بر پا کرده باشه که بعیده!

این نوشته ی شما دقیقا" داره راجب به سی پی یو صحبت میکنه چون تایتن 2 رو مثال زده و گفته عین همونه .
علت اینه که اونها نمیان پلی کردن ویدیو رو روی وین موبایل دیفالت اچ تی سی انجام بدن و بقول شما این پلاگین ها هزار تا چرت و پرت دیگه مشکل ساز میشه ( البته نه خیلی و فقط برای تست ِ درست میان : ) از رام های کوک شده ی به اصطلاح Clean استفاده میکنند و اونها این حرف ها رو به حساب پلاگین و برنامه و سنگین نمیذارند چون همونطور که گفتم اونها از یک رام سبک و کلین استفاده میکنند
اصولا" سی پی یو های کوالکام 400 این مشکل رو بسیار دارند

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
از صحبت های دوستان بسیار لذت بردم.واقعا بحث به صورت کاملا تخصصی جلو رفته و بین پست های دوستان نوشته یکی از دوستان برای من خیلی جالب بود

این بحث بسیار پیش اومده و تا زمانی که ندونید از دستگاهی که دارید چه انتظاراتی دارید نمیتونید هیچگونه نظری در رابطه با بقیه دستگاه ها بدید!

کاملا درسته.هر یوزر برای یک انتظارات خاصی که از Cell Phone خود داره اقدام به خرید یک مدل از گوشی از یک برند خاص می کنه.بعضی ها براشون دوربین مهمه و بعضی ها فقط پخش میوزیک و بعضی داشتن مالتی مدیا و برای بعضی ها نصب نرم افزار و ...

در قدرتمند بودن سیستم عامل ویندوز هیچ گونه شکی نیست.به شخصه جز علاقه مندان سیستم عامل ویندوز هستم و همیشه مقالات و خبرهای مربوطه به پاکت پی سی هارو دنبال می کردم اما مسئله اینجاست که تا الان یه گوشی خوب که در بیشتر موارد پرفکت باشه پیدا نکردم

علتش هم دقیقا مواردی هستند که مازی عزیز بهش اشاره کرد

از یه پاکت پی سی نباید انتظار انتن دهی خیلی خوب داشته باشیم و یا پخش صدای خوب از اسپیکر و یا دوربین خوب...اما اینا مواردی هست که ثابت کرده هر یوزر فقط و فقط برای سیستم عامل باید نزدیک پاکت پی سی ها بشه؟؟

به شخصه برای من اسپیکر اصلا مهم نیست.من طرفدار هدفون و پخش میوزیک از طریق هدفون هستم.اسپیکر گوشیم خاک گرفتتش از بس باهاش میوزیک گوش ندادم ! مسئله دوربین هم برام مهم نیست چندان .. اما در هر صورت انتظار اینو باید داشته باشم که وقتی در یک لوکیشن خاص هستم بخوام از یک ابجکت یه عکس خوب بگیرم !

صفحه نمایش هم جز مواردی هست که خیلی برای من نوعی مهمه....چرا گوشی های لمسی سونی اریکشون 256 کالر هستند و یا ایفون 16 میلیون هست اما همچنان پاکت پی سی ها دیگه ارتقا داده نشدن ؟؟!!

باید قبول کرد که برندهای بزرگ مانند HTC و برندهای دیگه علاقه ای به ارتقا کلی محصولات خودشون ندارن و فقط با اندکی تغییرات گوشی های خودشون رو معرفی می کنند....

این گوشی جدید از HTC که خبرش دیروز در GSMArena زده شد واقعا توجه منو به خودش جلب کرد.واقعا یک پاکت پی سی عالی هست.4 گیگ رم داخلی و دوربین 3.2 با اتوفوکس و ویندوز 6.1 و سی پی یو خوب و حتی سنسور Rotate از بهترین مزایاش هست......

4G@10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي بهتر بودن پاکت پيسي هيچ دليلي ارائه نکرديد متاسفانه. فکر ميکنم طرفداري شما از پاکت پيسي متعصبانه است.

متعصبانه؟
nono.gif
arrogant.gif

شایدم باشه ، کسی چی میدونه.
spying.gif

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
کلا سیستم پاکت پی سی بهتره ، ویندوز موبایل دست ادم بازه هر کاری میتونه انجام بده ، ولی سیستم سمبین و جاوا مخصوصا سیستم ایفون ادم احساس میکنه زندانه و خیلی کارها رو نمیتونه انجام بده یا اینکه به سختی میتونه انجام بده !

بالا