برگزیده های پرشین تولز

پاکت پیسی یا اسمارت فون مسئله این است!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
اینکه N97 گوشی ِ بسیار خوبیه
و اینکه این گوشی استعداد ِ شدیدی در خز شدن داره

به هر حال قابل توجه شما من از خیلی از پاکت پیسیها استفاده کردم و هنوز که هنوزه پاکت پیسی مشکلات خیلی زیادی دارند که یک کاربر رو از خریدش پشیمون کنه. حتی همین الان هم میتونید در همین پی تی تاپیکهایی در همین زمینه ببینید.

این بحث خز شدن هم فقط در سطح یک گروههای خیلی خاصی از جامعه مطرح هست که بهتره خودشون مشکلاتشون رو حل کنند.

Last edited by a moderator:

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز جناب manuelcalavera(ببخشید اسمتونو نمیدونم)

اخه دیگه این واضح هست که hd سرتر از n97 هست...قبلا هم عرض کردم اگه این گوشی 6 ماه پیش اومده بود بیرون میشد روش بحث کرد ولی الان یه مقدار دیر شده...

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
شما که همش حرف خودتو میزنی داریوش عزیز....شما روی n97 تعصب دارید و این باعث میشه که بحث کردن با شما مشکل بشه....شاید رزولیشن n97 بهتر باشه ولی از لحاظ تفکیک رنگ و کیفیت عکس در صفحه اصلا به n86 نمیرسه....من این مورد رو عینا در مقایسه گوشی های 5800 و n85 از نزدیک دیدم....رزولیشن بالای n97 فقط بدرد تبدیل فیلم میخوره...

بحث دوم هم که در مورد گوشی های htc کاملا واضح هست...نیازی به توضیح نداره....قبلا گفته شده...

بعدش اگر یه hd و n97 بغل هم باشه شما کدوم رو برمیداری؟؟؟؟خب معلومه اگه داریوش خان باشه میگه n97 ولی اکثریت با توجه به کلیات و جزئیات,بدون شک htc رو گزینه مورد نظر میدونن

آمار داری؟! اکثریت؟
خداوکیلی حرفهای بی سر و ته نزنید

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
فقط یه چیزی به داریوش بگم در مورد ِ خز شدن ِ ان97 و بقیه ی گوشی ها ، بقیه ش رو در گفتگوی آزاد خدمتش میرسم ( شاید واسه همه مفید باشه )

و اون اینه که گل پسر ، وقتی یک Gadget ، چه موبایل چه هر وسیله ی دیگه ، بشدت خواهان پیدا کنه ، جوری که از تمامی ِ اقشار که الزامی برای داشتن ِ اون گوشی ندارن یا توصیه ای نمیشه که داشته باشن ، اونقدر به کرات ، و همینطور با تقاضای تخفیف ( در صورت ِ ارائه ی محصول در بازار ِ آزاد-سیاه ) خریداری بشه و با این حالت ِ خرید ، به وفور دیده بشه ( که ما بهش میگیم خز شدن ) معایبی داره که از ذهن ِ کوچک ِ شما خارجه . مگه همه ی ما چقدر در روز با افرادی که همه ی زندگیشون رو میفروشن تا مثلا" ان97 بخرن سر و کار داریم که برامون مهم باشه حالا دستش هست یا نه ؟

معایبی که پیش میاد ایناس
- کم شدن ِ قیمت ِ واقعی ِ دستگاه ( زودتر از موعد مقرر )
- کم شدن ِ نسخه ی استاندارد ِ ابتدایی و واگذازی ِ ساخت ِ دستگاه ( موبایل/تی وی یا هرچی ) به کارگاه های درجه ی دو و سه
- حضور قطعات تقلبی در بین دستگاه های اصل
- ایجاد محیطی آماده برای کلاه برداری
- شرکت ِ سازنده برای جلوگیری از این مشکل ، نسخه ی بعدی گوشی رو زودتر از موعد ارائه میده

که بازم هست و دونه دونه ی اینا توی اقتصاد ِ خرد بحث میشه و تموم اینها به ضرر مصرف کننده هست و اولین نفری که ضرر میبینه اونیه که دستگاه رو خریده ، چه نسخه ی ابتدایی چه آخر ، پس یه اصطلاحی که استفاده میشه ، باید پیچشش رو ببینی نه خودشو گل پسر

نمیدونم کجای دنیا زندگی میکنید که گوشی موبایل زیر یکمیلیون تومن براتون میشه مبنای کلاس اجتماعی که براش از خز شدن صحبت کنید.
حمن در این چند وقته یعنی دقیقا بعد از 6600 هیچ جا از کسی نشنیدم که در مورد گوشی ای لفظ خز رو بکار برده باشه. البته میگم بستگی داره که کجای این کره خاکی داری زندگی میکنی.

با توجه به اینکه بحث با متعصبین پاکت پیسی همواره به کل کل منتهی میشه من این بحث رو ادامه نمیدم دوستان میتوانند بروند در اون تاپیکی که در مورد مشکلات i900 هست ایرادات پاکت پیسی رو بپوشانند! مثلا میتونید بگید i900 ضعف آنتن دهی نداره و سندش هم در وزارت خارجه موجوده!

من اگر تعصب نوکیایی داشتم نسبت به مقایسه N97 و N86 واکنش نشون نمیدادم چون هر دو نوکیایی هستند. اما برای استفاده مولتی مدیا و اینترنت N97 گزینه عالی هست. حداقل به بنده این امکان رو میده که اونرو به جای لپتاپ استفاده کنم و جایی که لازمه برای آپیدیت سایتهام ازش کمک بگیرم. دوربین هم تا جایی که مگاپیکسل مهمه به تجربه برام ثابت شده که 3 مگاپیکسل اگر با کیفیت باشه جوابگوی 95% کارها هست.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
دوست عزیز جناب manuelcalavera(ببخشید اسمتونو نمیدونم)

اخه دیگه این واضح هست که hd سرتر از n97 هست...قبلا هم عرض کردم اگه این گوشی 6 ماه پیش اومده بود بیرون میشد روش بحث کرد ولی الان یه مقدار دیر شده...
من و دوستان ِ دیگه به راحتی میتونن موارد ِ برتری ِ N97 رو نسبت به HD بیارن که واسه خیلیا میتونه همون ها دلیل خرید باشه . سرتر بودن نسبی هست تا جایی که به دگرگونی تبدیل نشه ( مث ِ مقایسه ی 3310 با HD :دی )

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
آمار داری؟! اکثریت؟
خداوکیلی حرفهای بی سر و ته نزنید

تا حدودی بله....توی فامیل....دوستان....هر کسی رو که دیدم گوشی بالای 600 تومن داره یا htc دستشه یا ایفون...البته در تاچ فون ها....الان هم که همه دارن کشیده میشن به سمته htc یا سامسونگ و اپل....نوکیا هنوز تو گوشی های تاچ یک مقدار ضعف داره ولی در بقیه گوشی هاش واقعا خوب عمل کرده...حالا دیدید حرف بی سر و ته نمیزنم;)

Last edited:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نمیدونم کجای دنیا زندگی میکنید که گوشی موبایل زیر یکمیلیون تومن براتون میشه مبنای کلاس اجتماعی که براش از خز شدن صحبت کنید.
حمن در این چند وقته یعنی دقیقا بعد از 6600 هیچ جا از کسی نشنیدم که در مورد گوشی ای لفظ خز رو بکار برده باشه. البته میگم بستگی داره که کجای این کره خاکی داری زندگی میکنی.

با توجه به اینکه بحث با متعصبین پاکت پیسی همواره به کل کل منتهی میشه من این بحث رو ادامه نمیدم دوستان میتوانند بروند در اون تاپیکی که در مورد مشکلات i900 هست ایرادات پاکت پیسی رو بپوشانند! مثلا میتونید بگید i900 ضعف آنتن دهی نداره و سندش هم در وزارت خارجه موجوده!

من اگر تعصب نوکیایی داشتم نسبت به مقایسه N97 و N86 واکنش نشون نمیدادم چون هر دو نوکیایی هستند. اما برای استفاده مولتی مدیا و اینترنت N97 گزینه عالی هست. حداقل به بنده این امکان رو میده که اونرو به جای لپتاپ استفاده کنم و جایی که لازمه برای آپیدیت سایتهام ازش کمک بگیرم. دوربین هم تا جایی که مگاپیکسل مهمه به تجربه برام ثابت شده که 3 مگاپیکسل اگر با کیفیت باشه جوابگوی 95% کارها هست.

به نکاتی که داریوش ِ عزیز ار متون ِ من کلا" نفهمید اشاره میکنم :
- عرض کردم هر گجتی ! یعنی شما تا هر قیمت ِ نجومی یک دستگاه این جور شرایط ِ خرید و فروش براش پیش بیاد دچار مشکلات ِ اقتصادی میشه ( روی هوا نمیگم گل پسر ، درسم مهندسی صنایع بوده ، پس نوشته هارو خوب بخون بعدا" حرف از مبنا و شاخص گرفتن بزن )

- ا ِ نشنیدی ؟ از اونایی که نشنیدی یحتمل همه در و داهات بودن !

- نه عزیزم ، ضعف ِ آنتن مشخصه که وقتی پاکت پی سی رو با نوکیا مقایسه کنی در آنتن مشکل داره .
همه یه سری چیزارو نمیفهمن ، ولیب شما بعد از اون Touch Dualت ، هنوز متوجه نشدی که سیب با پرتقال قابل مقایسه نیست ، هر کدومشون یه کارایی دارن ، مث ِ این میمونه که بگی با ماشین ِ کوپه نمیشه روی کوه رانندگی کرد

Last edited by a moderator:

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
n97 رزولیشنش که پایین تره....سرعت cpu که پایین تره...از لحاظ کارایی لمسی هم که htc همیشه جز بهترین ها بوده....ویندوز هم که هست...n97 فقط یه کیبورد داره...میشه دلیل بیارید....من فکر کنم کفه ترازو یه مقدار به نفع hd سنگین تره....

اگه میشه نظرتونو بگید....

Last edited:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
با عرض احترام نسبت به نظرات الباقی دوستان...بنده هم هنوز روی صحبت های 5-6 ماه قبل خود هستم...تو صفحات قبل موجوده....دیگه تکرار نکنم...

به نظر من هم N97 بهتره..حداقل برای من...

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
با عرض احترام نسبت به نظرات الباقی دوستان...بنده هم هنوز روی صحبت های 5-6 ماه قبل خود هستم...تو صفحات قبل موجوده....دیگه تکرار نکنم...

به نظر من هم N97 بهتره..حداقل برای من...
ای خدا از زبونت بشنوه ، خب بابا ، یه سری با ماشین ِ کوپه حال نمیکنن دیگه ، شاسی دوست دارن ( حداقل برای مازی )

فقط علیرضا یا مهدی ِ عزیز ، اسم ِ تاپیک رو عوض کنید ، داریوش نمیدونه که پاکت پی سی هم اسمارت فون هست :دی

با سیمبین مقایسه بشه بهتره ( کپی رایت از جناب سرامیک )

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
یه نکته رو یادم رفت اضافه کنم که به نظر من اگر مایکروسافت ( ویندوز موبایل) یه تکون واقعا اساسی به خودش نده امثال Iphone ها و اندروید ها و سیمبین و تا حدی هم پالم با webOS اش روی Palm Pre به زودی ..خیلی زود نسخه اش رو میپیچن ...

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
به نکاتی که داریوش ِ عزیز ار متون ِ من کلا" نفهمید اشاره میکنم :
- عرض کردم هر گجتی ! یعنی شما تا هر قیمت ِ نجومی یک دستگاه این جور شرایط ِ خرید و فروش براش پیش بیاد دچار مشکلات ِ اقتصادی میشه ( روی هوا نمیگم گل پسر ، درسم مهندسی صنایع بوده ، پس نوشته هارو خوب بخون بعدا" حرف از مبنا و شاخص گرفتن بزن )

- ا ِ نشنیدی ؟ از اونایی که نشنیدی یحتمل همه در و داهات بودن !

- نه عزیزم ، ضعف ِ آنتن مشخصه که وقتی پاکت پی سی رو با نوکیا مقایسه کنی در آنتن مشکل داره .
همه یه سری چیزارو نمیفهمن ، ولیب شما بعد از اون Touch Dualت ، هنوز متوجه نشدی که سیب با پرتقال قابل مقایسه نیست ، هر کدومشون یه کارایی دارن ، مث ِ این میمونه که بگی با ماشین ِ کوپه نمیشه روی کوه رانندگی کرد

هر کدام یک کارایی دارند ولی شما و امثال شما دقیقا کارایی رو از پاکت پیسی انتظار دارید و استفاده میکنید که در تمام سیمبینها هست.
ضمنا هنوز نگفتید کجای دنیا زندگی میکنی که مردمش در مورد خز بودن گوشیهای همدیگر صحبت میکنن؟!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
هر کدام یک کارایی دارند ولی شما و امثال شما دقیقا کارایی رو از پاکت پیسی انتظار دارید و استفاده میکنید که در تمام سیمبینها هست.
ضمنا هنوز نگفتید کجای دنیا زندگی میکنی که مردمش در مورد خز بودن گوشیهای همدیگر صحبت میکنن؟!
من دقیقا" کنار شما هستم گل پسر !

ادیت : در ضمن هر وقت شما در سیمبین ها ، تونستید نمودار رو در 3 بعد نشون بدید ( که تازه در ورژن ِ جدید ارائه شده ی وین مو ، بعد چهارم یعنی زمان هم ارائه میشه گویا ) ، هر وقت سیمبین ِ شما ، دیکشنری ِ آکسفورد و بابیلون رو با دو لهجه ی انگلیسی و آمریکایی بیان کرد ، حرف شما متین هست و کارایی که ما از پاکت پی سی میکشیم در سیمبین هم هست

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
من دقیقا" کنار شما هستم گل پسر !

ادیت : در ضمن هر وقت شما در سیمبین ها ، تونستید نمودار رو در 3 بعد نشون بدید ( که تازه در ورژن ِ جدید ارائه شده ی وین مو ، بعد چهارم یعنی زمان هم ارائه میشه گویا ) ، هر وقت سیمبین ِ شما ، دیکشنری ِ آکسفورد و بابیلون رو با دو لهجه ی انگلیسی و آمریکایی بیان کرد ، حرف شما متین هست و کارایی که ما از پاکت پی سی میکشیم در سیمبین هم هست

نمودار 3 بعدی روی موبایل کاربردی نداره داشته باشه هم یک در 100 هزار افراد هست.
دیکشنری هم بسیار هست حتی برای این مورد میشه گوشی جاوا خرید به سیمبین هم دیگه نیازی نیست.

ضمنا چرا خجالت میکشید بگید کجا زندگی میکنید!؟ اینجا که ما هستیم طرف بنز هم داره به پراید همسایه نمیگه خز.

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
نمودار 3 بعدی روی موبایل کاربردی نداره داشته باشه هم یک در 100 هزار افراد هست.
دیکشنری هم بسیار هست حتی برای این مورد میشه گوشی جاوا خرید به سیمبین هم دیگه نیازی نیست.

ضمنا چرا خجالت میکشید بگید کجا زندگی میکنید!؟ اینجا که ما هستیم طرف بنز هم داره به پراید همسایه نمیگه خز.
شما اصلا" جاوا بخر ، گوشی ِ خز هم نداریم گل پسر :دی

ادیت : من تهران زندگی میکنم اگه شما هم تهران هستید ، یه برنامه بذار یه صحبتی باهات بکنم ;)

Last edited:

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ببینم این (Symbian (Dariush Edition که دربارش صحبت میکنید Path Away و ArcGIS هم روش نصب میشه؟

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
سیمبین شاید freindly تر باشه برای عامه ولی کسی که با ویندوز کار کرده باشه سیمبین دیگه معنی نداره....ویندوز واقعا حرف اول رو میزنه تو کارایی

بالا