برگزیده های پرشین تولز

پاکت پیسی یا اسمارت فون مسئله این است!

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا ما هم که یک سال و نیمه پاکت پی سی داریم ، به خدا توی این یک سال ونیم شاید فقط 3 بار با اوون عکس گرفته باشم.
خب کسایی که پاکت پی سی می گیرن اضلآ فکر دوربین نیستن و نباید باشن.
و در عین حالی که به فکر دوربینش نیستن بازم اعتقاد دارن بهش که هیچ کمبودی نداره.
الآنم که هر کی دوست داره پاکت پی سی رو با سیمبین یا اسمارتفون هر چیز دیگه مقایسه کنه ، واسه اینه که تا چند ساله دیگه پاکت پی سی جای همشو نو می گیره و دیگه سیمبین و اسمارتفون ها بی معنی میشن ، چون مردم دیگه سطح سوادشون بیشتر میشه و دیگه مجبورن گوشی ای داشته باشن که بتونه پاسخ گوی نیازهاشون در طول روز باشه.

همچنان صحبتهاي متعصبانه. فقط مياييد ميگيد پاکت پيسي يک چيزهايي داره که سيمبين نداره. هيچوقت هم نميگيد چي!!!
نکنه باهاش آينده بيني ميکنيد؟ حتما از اين راه فهميديد که در آينده فروش پاکت پيسي نجومي خوهد شد!؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
چند ساله دیگه پاکت پی سی جای همشو نو می گیره و دیگه سیمبین و اسمارتفون ها بی معنی میشن ، چون مردم دیگه سطح سوادشون بیشتر میشه

خوب شما اینجا داری به کلیه کسانی که گوشی سیمبیان دار استفاده میکنند توهین میکنی !! یعنی ماها یه عده ابله و بی سوادیم و شما پرفسور که انشااله قراره چند ساله دیگه سطح سوادمون بشه اندازه شما و بریم ویندوز موبایل بگیریم !!

بابا مدیر جان بگیر جلو این تاپیک و ما نفهمیدیم اینجا بخش N97 ه یا محلی برای یاوه گویی !!! دیگه هر کی از راه میرسه راحت هر چی دلش میخواد داره میگه .

offtopic.gif

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ميدونم اين پست آف اين تاپيك است، اما لطفا پاك نكنيد تا داريوش بخواند.

اينجوري كه معلومه شما از موبايل براي جنبه Fun استفاده ميكنيد(متاسفم براي اين جامعه كه جوونش اينجوريه، بنظر شما چرا بلك بري اونور اينقدر هوادار داره؟ چون جوونشون موبايل رو براي تفريح نميخواد). اما بايد بگم پاكت پي سي براي بيزينس من ها است كه اصلا به جنبه فان توجه نميكنند. بنظر بنده اصلا نبايد PPCها دوربين داشته باشند تا امثال شما اصلا طرفش نريد.
تمام دنيا بر اين اعتقادند كه امكانات اسمارت فون با ويندوز موبايل قابل قياس نيست (ي سر به سايت forum.xda-developers.com بزن) اما شما مياي ميگي پاكت پي سي هيچ برتري نداره، حداقل شما ي كسي بودي كه در اين زمينه تخصص داشتي ي چيزي، اما فقط ي يوزر عادي هستي كه فقط ميگي فلان كيفت دوربين و فلان كيفيت صدا. به همين دليل وقتمو تلف نميكنم براي چيزي قانعت كنم كه در تمام دنيا كاملا مشهوده و هيچ كس روش شك نداره. من خودم 60 درصد برنامه هامو با PPC تنظيم ميكنم اصلا هم براي مهم نيست كه دوربين داشته باشه يا كيفيت پخش موسيقي خوبي داشته باشه چون ويندوز موبايل براي ي چيز ديگه ساخته شده(هدف ي چيز ديگست).
بيچاره پارسا توي اون تاپيك گلوشو پاره كرد تا با دليل قانعت كنه اما خودت نميخواد(كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد اما كسي كه خودشو به خواب زده رو نميشه).
تمام دنيا ي چيز بگن شما ي چيز ديگه ميگي...
N97 براي كلاس خودش تحول بزرگيه. اما هر چيزي با بهر كاري ساختند...

بابت آف ببخشيد، ميدونم جاش اينجا نبود... :blush: :blush: :blush:

والا ما هم که یک سال و نیمه پاکت پی سی داریم ، به خدا توی این یک سال ونیم شاید فقط 3 بار با اوون عکس گرفته باشم.
خب کسایی که پاکت پی سی می گیرن اضلآ فکر دوربین نیستن و نباید باشن.
و در عین حالی که به فکر دوربینش نیستن بازم اعتقاد دارن بهش که هیچ کمبودی نداره.
الآنم که هر کی دوست داره پاکت پی سی رو با سیمبین یا اسمارتفون هر چیز دیگه مقایسه کنه ، واسه اینه که تا چند ساله دیگه پاکت پی سی جای همشو نو می گیره و دیگه سیمبین و اسمارتفون ها بی معنی میشن ، چون مردم دیگه سطح سوادشون بیشتر میشه و دیگه مجبورن گوشی ای داشته باشن که بتونه پاسخ گوی نیازهاشون در طول روز باشه.

بيشترين نياز استفاده کنندگان از پاکت پيسي را نياز به جلب توجه ديگران تشکيل ميده. به يک عده خاص کار ندارم اما حداقل در ايران بيشتر کسانيکه پاکت پسي دارند دوست دارند جلب توجه کنند و وقتي گوشيشون را در مياورند بگن که بله ما يک سري کارهاي خفني با اين گوشي ميکنيم که مردم عادي نميکنند. عکس و موزيک هم در کار نيست فقط کارهاي خفن! ما که مهندسيم اگر واقعا اپسيلني اين گوشيهاي 800- 900 هزارتومني کمکي ميکرد از اون عکاسي هم ميگذشتيم ولي بايد 800 تومن بدي کنارش هم يک گوشي 1100 و يک مديا پلير و يک دوربين عکاسي ديجيتال بخري يک لپتاپ هم داشته باشي و ...

4G@10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب شما اینجا داری به کلیه کسانی که گوشی سیمبیان دار استفاده میکنند توهین میکنی !! یعنی ماها یه عده ابله و بی سوادیم و شما پرفسور که انشااله قراره چند ساله دیگه سطح سوادمون بشه اندازه شما و بریم ویندوز موبایل بگیریم !!

بابا مدیر جان بگیر جلو این تاپیک و ما نفهمیدیم اینجا بخش N97 ه یا محلی برای یاوه گویی !!! دیگه هر کی از راه میرسه راحت هر چی دلش میخواد داره میگه .

offtopic.gif

عزیز من شما چرا ناراحت شدید ، هر چی ما می گیم شما می گید می خواد به رخ بکشه ؟
چه ربطی داره؟توهین چی؟خب منم یه روزی اسمارتفون داشتم ، از اول که پاکت پی سی نداشتم.اتفاقآ من خودمم ترم یکی هستم. بحث من چه ربطی به بی سوادی با سوادی داره؟
من منظورم پیشرفت شدید علم توی پند ساله دیگه بود ، شما بد منظوره منو گرفتید .خب مطمئنآ تا اون موقع مردم مجبورن یه گوشی با امکانات فوق العاده داشته باشن که بتونن کارهاشون رو در همون لحظه که احتیاج دارن انجام بدن .هر کی هرچی درمورد پاکت پی سی می گه شما منفیش می کنید میره .من داییم مهندس کامپیوتره و n95 هم داره ، حالا من میام می گم دایی شما سوادتون از من پایین تره که پاکت پی سی ندارید؟تازه اگر دقت کرده باشید منم نظر خودم رو گفتم و به نظر کسی هم توهین نکردم.

بيشترين نياز استفاده کنندگان از پاکت پيسي را نياز به جلب توجه ديگران تشکيل ميده. به يک عده خاص کار ندارم اما حداقل در ايران بيشتر کسانيکه پاکت پسي دارند دوست دارند جلب توجه کنند و وقتي گوشيشون را در مياورند بگن که بله ما يک سري کارهاي خفني با اين گوشي ميکنيم که مردم عادي نميکنند. عکس و موزيک هم در کار نيست فقط کارهاي خفن! ما که مهندسيم اگر واقعا اپسيلني اين گوشيهاي 800- 900 هزارتومني کمکي ميکرد از اون عکاسي هم ميگذشتيم ولي بايد 800 تومن بدي کنارش هم يک گوشي 1100 و يک مديا پلير و يک دوربين عکاسي ديجيتال بخري يک لپتاپ هم داشته باشي و ...

عزیز واسه شما هم ...
مگه حامد جان شما رو رجوع نداد به http://forum.persiantools.com/t106288.html ؟
شما بازم میاید می گید حرفتون متعصبانه هست دلیل ندارید . خب اگه درست خونده باشید اینو ، اوون تایپ های دوستمون manuelcalavera رو می دیدید ، حالا من بیام دوساعت واسه شما دلایل رو توضیح بدم یا مثلآ copy/ paste کنم؟

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

( اگه چیزهایی که مینویسم درست نیست..اساتید ppc خودشون من رو ببخشن..!!!! )

احساس میکنم برنامه های ppc کاربردی تره. یعنی شما تقریبآ 80% برنامه های کامپیوتر رو روی ppc دارید ولی با ابعاد کوچکتر

( مثل : Adobe Reader --- office -- Windows Media Player --برنامه برای دیدن عکسها و ......). یعنی این برنامه ها برای شما آشنا

هستن و راحت تر میتونید با اونها ارتباط برقرار کنید.در واقع شما یه لب تاپ کوچک رو با خودتون دارین.( مثل jasjar که خودم داشتم و

به " مینی لب تاپ " معروف بود..).............سیمبیان هم خیلی خوبه و نقاط قوت خودشو داره.ممکنه خیلی از برنامه های ppc رو

هم داشته باشه.( البته مشابه اونو )...ولی باید ببینید کارایی اون برنامه ها هم مثل ppc هست....؟؟؟؟ شما نمیتونید مثلآ پخش

فیلم و موسیقی یه سیمبیان رو با دیدن فایل Word, Excel یه ppc مقایسه کنید...هر کدوم از اینها جای خودشون رو دارن.شما باید

ببنید که چه چیزی از گوشی میخوای و بعد نسبت به اون خواسته گوشی رو تهیه کنی...مثلآ اگه کار شما جوری بود که دائم مجبور

بودی با فایلهای word کار کنی محال بود سمت سیمبیان بری...... اگر هم عشق آهنگ و فیلم باشی که بهترین ppc هم به دردت

نمیخوره.....درسته.؟؟ برای افرادی که ppc دارن همون پخش معمولی فیلم و آهنگ و یه دوربین ساده کافیه...چون ppc رو برای

کاردیگه ای گرفتن ..... افرادی هم که گوشی سیمبیان تهیه میکنن مطمئنآ برای چیزهای هستش که توی اون سیستم نسبت به

ppc ها قویتره.( مثلآ دوربین و .... )..این ها رو برای این گفتم که نگین برتری ppc فقط تو وای فای و چیزهای دیگه هستش و کسی

چیزی از برتریهای اون نمیگه............................!!!! شرمنده...

مخلص تمام سیمبیان دوستان هم هستم....!!!!!!

موفق و پیروز باشید..........................

( نظرات بالا کاملآ شخصیه..........لطفآ ناراحت نشوید...... )

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیز واسه شما هم ...
مگه حامد جان شما رو رجوع نداد به http://forum.persiantools.com/t106288.html ؟
شما بازم میاید می گید حرفتون متعصبانه هست دلیل ندارید . خب اگه درست خونده باشید اینو ، اوون تایپ های دوستمون manuelcalavera رو می دیدید ، حالا من بیام دوساعت واسه شما دلایل رو توضیح بدم یا مثلآ copy/ paste کنم؟

ارجاع داديد به تاپيکي که توي اون پاکت پيسي بيشتر زير سوال رفته.
بله به نظر من اگر دليلي داريد بنويسيد يا حتي کپي پيست کنيد تا جواب بگيريد.

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
عجب بحث بی موردی می کنین.

من تا به حال Jamin و K-JAM از PPC ها داشتم و از Nokia 6600، N91 , N73 , N95 رو داشتم و می تونم بگم از این 6 مدل در برحه زمانی خودش راضی بودم، اما بعد از Jamin به این نتیجه رسیدم که N95 به جای Diamond برای من بهتره و این یک نتیجه شخصی بود که مطمئنا برای افراد مختلف فرق می کنه، یعنی من از موزیک و دوربین گوشی بیشتر از Office و ... استفده می کنم ، خوب انتخابم فعلا اینهتا گوشی های بعدی اگر زمانی احساس کنم مورادی که داخل PPC ها بیشتر بهشون پرداخته شده بیشتر برام کاربد دارن می رم PPC می گیرم. به همین سادگی ، به خدا کارخونه هاشون مال باباهامون نیست که اینقدر تعصبی برخورد کنین و کار به دلخوری بکشه.

زنده باد windows mobil و زنده باد symbian ( هر دو خوب پیشرفت کردن )

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه

احساس میکنم برنامه های ppc کاربردی تره. یعنی شما تقریبآ 80% برنامه های کامپیوتر رو روی ppc دارید ولی با ابعاد کوچکتر

( مثل : Adobe Reader --- office -- Windows Media Player --برنامه برای دیدن عکسها و ......). یعنی این برنامه ها برای شما آشنا

هستن و راحت تر میتونید با اونها ارتباط برقرار کنید.در واقع شما یه لب تاپ کوچک رو با خودتون دارین.( مثل jasjar که خودم داشتم و

به " مینی لب تاپ " معروف بود..).............سیمبیان هم خیلی خوبه و نقاط قوت خودشو داره.ممکنه خیلی از برنامه های ppc رو
. )

اين يکي از دروغهايي هست که هموتره گفته ميشه. پاکت پيسي هيچ هم خاصيت يک لپتاپ رو نداره.

برنامه هايي هم که گفتيد در سيمبين هست و اين هم هيچ برتري به حساب نمياد.

اينم براي شما اگر هميشه آفيس لازم داريد:
OfficeSuite 4
http://www.mobisystems.com/product.html?p=8&pid=24&l=1&i=1

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2

پاکت پی سی یا اسمارت فون ؟ مسئله این نیست !!

قیاس بین این دو با توجه به هدف گیری های متفاوت شان شاید اصولا کار درستی نباشد . این صحیح است که هر دوی این ها فون هستند اما جز این و دو سه تا وجه اشتراک دیگر ، اهداف متفاوت زیادی هم دارند .

پاکت پی سی ها بیشتر گرایش انفورماتیکی دارند . برنامه های وسیع تر و پر جزئیات تری برایشان نوشته می شود و بسیاری از نرم افزارهای جدی نسخه ی پاکت پی سی دارند .

متقابلا اسمارت فون ها بیشتر گرایش فون دارند . برنامه های مشترک این دیوایس ها با نسخه ی پاکت پی سی آنها متفاوت است و معمولا دارای آپشن های ضعیف تر و محدودتری است .

اما این ها باعث نمی شود که هیچیک از این دو نسل بازی را به حریف ببازد ( لااقل نه در این سه چهار سال آینده ) چون نیازهای کاربری افراد متفاوت است . در نهایت به نظر من آن چیزی که قابل پیش بینی است ، تکامل هر یک از این دو در همان طیفی است که نشانه گرفته است .

آیا با یک پاکت پی سی در همان شرایط و به همان سهولتی که با اسمارت فون کار می کنیم ، می توان کار کرد ؟ پاسخ به باور من منفی است . و آیا یک اسمارت فون همان آپشن ها و امکانات نرم افزاری پاکت پی سی را دارد ؟ باز هم پاسخ منفی است .

اما چه اهمیتی دارد ؟ شما باید نیاز خودتان را در نظر بگیرید .دقیقا به همین دلیل است که من هیچگاه پاکت پی سی نخریده ام . می دانم که کار کردن با این دیوایس پشت فرمان ماشین کار خطرناکی است در حالی که حتی بدون نگاه کردن به اسمارت فون هم می توان با کمی دقت شماره گرفت . پاکت پی سی خود را هر جایی نخواهم توانست بگذارم در حالی که اسمارت فون را در جیب کاپشن ، شلوار ، و حتی پیراهن هم نگاه می دارم .

اسمارت فون من ، نیازهای مرا برآورده می کند . من روی آن برنامه ی زیبای Handy Weather و از آن بهتر برنامه ی Fetch it را دارم که وضعیت آب و هوایی و آخرین اخبار جهانی را به صورت RSS به من می رسانند . برنامه ی خوبی دارم که تماس های ناخواسته را برایم فیلتر می کند و .... همه ی این ها در حالی است که وزن و اندازه ی اسمارت فون من یک دوم وزن و اندازه ی یک پاکت پی سی است . اما در همین حال من به آن دانشجوی پزشکی یا مهندسی حق می دهم که از اسمارت فون استفاده نکند زیرا انواع برنامه ی های مهندسی و پزشکی برای پاکت پی سی ها نوشته شده که در اسمارت فون من قابل نصب نیست .

ختم کلام : هر یک از این دو نسل دلباختگان خود را دارد . بحث هم اصلا ضرورتی ندارد . هر یک به کار متفاوتی می آید و قابل جایگزینی هم نیستند .

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين يکي از دروغهايي هست که هموتره گفته ميشه. پاکت پيسي هيچ هم خاصيت يک لپتاپ رو نداره.

برنامه هايي هم که گفتيد در سيمبين هست و اين هم هيچ برتري به حساب نمياد.

اينم براي شما اگر هميشه آفيس لازم داريد:
OfficeSuite 4
http://www.mobisystems.com/product.html?p=8&pid=24&l=1&i=1

-----------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه

شما متاسفانه متن دوستان رو خوب نمیخونین و حرف خودتون رو میزنین..به احتمال 99% درصد هم تا به حال با ppc

کار نکردید.که برای نمونه فرق بین یه فایل pdf که تو ppc باز میشه رو با یه اسمارتفون تشخیص بدین....!!!!

به این میگن تعصب بیخود...................حتی منی که الان سونی اریکسون p1 دارم و برنامه pdf به صورت پیش

فرض روش نصبه میگم این قابلیت تو ppc بهتره...!!! پس من هم بیخودی بیام بگم که تو p1 بهتره....؟؟؟؟

چرا ... برای اینکه تعصب بیخود نشون بدم...؟؟؟؟ بیام بگم دوربین p1 از n95 بهتره...؟؟؟؟ وقتی نیست چرا باید

بگم...؟؟؟ بله برنامه office برای سری 40 نوکیا هم موجوده....... شما میگی اون برنامه هم از ppc بهتره...؟؟؟؟؟

شما هی میگی : قابلیتهای ppc رو بگید............وقتی هم یکی میاد میگه باز شما تعصب خودتو داری.اصلآ هم

قبول نداری که هر گوشی نقاط ضعف و قوت خودشو داره.................با این حساب از نظر شما ppc و ویندوز موبایل

یعنی کشک............بگردید تو نوشته هاتون ببینید یه چیز مثبت در مورد ppc گفتید تا به حال........؟؟؟؟؟ باز خوبه ما

4 تا چیز مثبت از اسمارتفون ها گفتیم...!!!!!!..............بحث با شما فایده ای نداره....تمام....!!!!!

موفق و پیروز باشید..............................

farshad1986

Registered User
لایک‌ها
10
منم نظر شخصی خودم رو میگم.
من تاحالا ویندوز مبایل نداشتم ولی خوب باهاش یکم کار کردم.
فکر میکنم مقایسه این 2 تا یکم غیر منطقی باشه و یکم هم منطقی! شباهت این دو در پرتابل بودن و موبایل بودن هست! پس باید نیاز های عمومی شما رو تا حدودی بر طرف کنه. یعنی شما برای یه تماس نمیری سمت تلفن ثابت. برای فرستادن میل نری پای کامپیوتر.برای اینترنت و چت هیمن طور.برای یه فیلم یا آهنگ.برای دانلود چند تا ویدئو و آهنگ.برای رادیو .برای یه عکس ساده دوربین نخوای.
پس همه چی رو کوچیکش رو باید توی مبایل داشته داریم!
حالا اینجا با توجه به نیازمون ویندوز مبایل یا سیمبین یا جاوا رو انتخاب میکنیم!
مهمترین چیز توی ویندوز مبایل امکان هماهنگ سازیش با ویندوز کامپیوترتون هست! که خوب بیشتر بر میگرده به اینترنت !
ببینید من هیج موقع نفهمیدم چرا اینقدر آفیس روی مبایل برای یه عده مهمه!چون احتیاجی به خوندن فایل های پی دی اف یا ...نداشتم!ولی برای یه نفر نه تنها خوندنش مهمه بلکه ایدیت و ایجادش هم مهمه! خوب سیمبین هم این امکان رو داره پس چرا اینو گقتم؟! یه مثال بود!
راستی یه چیز جالب! چند وقت پیش توی شبکه صدای امریکا میگفت توی یه تحقیق در مورد BlackBerry به امار عجیبی رسیدند! امار رو اینطوری یادم میاد! بیشتر از نصف دارندگان به اون معتاد بودن! قبل از خواب و بعد از بیدار شدن اولین کارشون چک کردن اون بود!حدود 20 30 درصد اون رو به همسرشون ترجیح میدادند و ...!
خوب حالا اگه شما یه BlackBerry داشتین چقدر به دردتون میخورد؟ هیچی! چون من کسی رو نمیشناسم براش مهم باشه تفاوت چند دقیقه ای در دریافت ایمیل! یا مثلا بخشی از کارش ایمیل باشه! هست ها ولی خوب نه یه کارمند!!!
به هر جهت هرکس به هرچیزی تا یه حدودی احتیاج داره و اون رو ترجیح میده! اگه مشکل عدم قبول یا ندونستن برتری های نرم افزاری پاکت پی سی هست خوب اون یه بحث جدا هست! که مطمئنا قانع میشید!
راستی یادمه مازیار عزیز چند تا پست توی کلوپ یکی از گوشی ها داشت که میگفت مقایسه سیستم های عامل و اینرفیس جاوا اشتباه و .... اونام جالبه بخونید! من بعد از خوندن اون ها نظرم عوض شد!
پ.ن: دوربین واقعا برای بعضی ها لازم نمیشه! من خیلی وقت پیش با راهنمایی بچه های همین فروم n73 خریدم!دیدم از دوربینش اصلا استفاده نمیکنم! بعد w950 گرفتم که دوربین نداشت! واقعا شاید توی یه مدت خیلی طولانی فقط یکبار احتیاج به دوربین پیدا کردم اونم به در حد دوربین مبایل و خیلی با کیفیت ترش رو میخواستم!

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2

یک نکته ی مهم : فراموش نکنیم که ویندوز موبایل نسخه ی اسمارت فون هم دارد !

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
-----------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه

شما متاسفانه متن دوستان رو خوب نمیخونین و حرف خودتون رو میزنین..به احتمال 99% درصد هم تا به حال با ppc

کار نکردید.که برای نمونه فرق بین یه فایل pdf که تو ppc باز میشه رو با یه اسمارتفون تشخیص بدین....!!!!

به این میگن تعصب بیخود...................حتی منی که الان سونی اریکسون p1 دارم و برنامه pdf به صورت پیش

فرض روش نصبه میگم این قابلیت تو ppc بهتره...!!! پس من هم بیخودی بیام بگم که تو p1 بهتره....؟؟؟؟

چرا ... برای اینکه تعصب بیخود نشون بدم...؟؟؟؟ بیام بگم دوربین p1 از n95 بهتره...؟؟؟؟ وقتی نیست چرا باید

بگم...؟؟؟ بله برنامه office برای سری 40 نوکیا هم موجوده....... شما میگی اون برنامه هم از ppc بهتره...؟؟؟؟؟

شما هی میگی : قابلیتهای ppc رو بگید............وقتی هم یکی میاد میگه باز شما تعصب خودتو داری.اصلآ هم

قبول نداری که هر گوشی نقاط ضعف و قوت خودشو داره.................با این حساب از نظر شما ppc و ویندوز موبایل

یعنی کشک............بگردید تو نوشته هاتون ببینید یه چیز مثبت در مورد ppc گفتید تا به حال........؟؟؟؟؟ باز خوبه ما

4 تا چیز مثبت از اسمارتفون ها گفتیم...!!!!!!..............بحث با شما فایده ای نداره....تمام....!!!!!

موفق و پیروز باشید..............................

با فرضيات غلط به نتيجه گيري درستي نميشه رسيد. وقتي فرضيات شما اينه که گوشي سميبين نه آفيس داره نه مديا پلير نه اينترنت و نه فايل پي دي اف رو ميتونه بخونه نتيجه گيريتون هم غلطه. اگر واقعا اينطور بود که شما فرض کرديد و سيمبين اين همه نقص داشت حرف شما و نتيجه گيريهاتون درست بود من هم ميرفتيم پاکت پيسي ميخريدم ولي متاسفانه داريد تخيلي برخورد ميکنيد. شما امکانات پاکت پيسي رو ميگيد ولي اين نميشه بهتر بودن پاکت پيسي. چيزي پاکت پيسي رو بهتر ميکنه که در پاکت پيسي باشه و در سيمبين نباشه! بله من ميدونم پاکت پيسي آفيس داره ولي خوب که چي! سيمبين هم داره. تازه خوبه من وارد بحث با شما نشدم که حالا ادعاي بيزينس من بودن با تايپيست فايل ورد بودن فرق ميکنه ولي ديگه يک چيزي رو به عنوان برتري پاکت پيسي نگيد که در سيمبين هست. اگر اينطور بود که شماها ميگيد پاکت پيسي فروشش خيلي بيشتر از اينها بود و ديگه Umpc ها بوجود نميومدند و کسي هم لپتاپ نميخريد فکر ميکنيد اين لپتاپهاي يک کيلويي مثل eee pc چرا بوجود آمدند اگر يک پاکت پيسي ميتونست جوابگو باشه؟؟ منطقي باشيد. تازه شما ميگي من با پاکت پيسي کار نکردم! چرا فکر ميکني فقط خودتون کار کرديد!؟ ميبينيد همه فرضياتتون بر مبناي اطلاعات غلط هست. اول سعي کنيد اطلاعاتتون در مورد سيمبين را درست کنيد بعد بياييد در موردش حرف بزنيد.

tapar-metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

ببین وقتی میگم متن رو درست نمیخونی برای همینه.....نگفتیم این چیز ها رو اسمارتفون نداره..یه سری چیزها قابلیتش تو ppc

بیشتره...یه سری تو اسمارتفون.اصلآ تو نوشته های من دیدی که بگم دوربین ppc بهتره....؟؟؟؟ ( هر 2 تا دوربین دارن

دیگه..درسته..؟؟ ) نمیگم..چون نیست....

ولی شما شده برتری یه چیز رو تو ppc قبول کنی......؟؟؟؟؟ منظورم چیزی هست که تو هر 2 تا باشه........................

اگه رو منطق شما جلو بریم که همه امکانات ppc رو اسمارتفون هم داره و مثل هم هستن و هیچ فرقی با هم ندارن...پس شما هم

یه نوکیا 1611 بگیر به جای نوکیا n95

( چون همه امکانات این تو اون هم هست..: باطری داره..کلید داره..صفحه نمایش داره...زنگ داره...شارژ میشه و غیره...)

این منطق شماست.................برای آخرین بار میگم: تو امکانات مشترک هم یه سری برتری اسمارتفون داره یه سری برتری ppc

موفق وپیروز باشید.....................................

( در ضمن پست شماره 70 که دوستمون ceramic عزیز نوشتن رو دوباره بخونین بد نیست......ولی با دقت و چند بار ....)

(( راستی..این هم منطق و نتیجه گیری شماست : بيشترين نياز استفاده کنندگان از پاکت پيسي را نياز به جلب توجه ديگران تشکيل ميده. به يک عده خاص کار ندارم اما حداقل در ايران بيشتر کسانيکه

پاکت پسي دارند دوست دارند جلب توجه کنند و وقتي گوشيشون را در مياورند بگن که بله ما يک سري کارهاي خفني با اين گوشي ميکنيم که مردم عادي نميکنند. ))

پس بحث با شما فایده ای نداره.........................!!!!!!!!!!

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
معرفی N97 اینهمه آتش انداخته در خرمن پاکت پیسی. اونهم در حالیکه هنوز گوشیهای بهتری در راه هستند. N97 اولین گوشی سری N لمسی نوکیا هست مطمئنا سری E هم در کار خواهد بود که اونها هم بیشتر شاید موجب ناراحتی طرفدارن پاکت پیسی شوند. به هر حال اگر از خواب بیدار بشید میبینید که این حرفتان که پاکت پیسی را نباید با اسمارت فن سیمبین مقایسه کرد هر روز بی معنا تر میشه. شاید هم از مقایسه خوشتان نمیاد چون دیگه فاصله ها از بین رفته.
ضمنا این رو هم حتما باید بگم. یکی اینجا گفته بود بیزینس من دوربین احتیاج نداره! باید بگم عزیز من دوربین نداشتن برخی از این گوشیها به این دلیله که اونهایی که تو شرکتهایی کار میکنند که بردن دوربین و گوشی دوربیندار ممنوعه بتونند از گوشی استفاده کننند و گرنه حداقل اینه که داشتن دوربین ضرر نداره علاوه بر اون میشه از دوربین خوب برای اسکن مدارک هم به خوبی استفاده کرد. خواهشا دیگه از این جور حرفها نزنید.

Last edited:

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من خودم کابر سیمبین هستم ولی باز به نظرم ویندوز موبایل دست آدم رو بیشتر باز میزاره برای کارهای مختلف با گوشی.
به هر حال ویندوز موبایل 7 در راه هست.همونطور که سیمبین در حال پیشرفت هست ویندوز هم مطمئنا جای پیشرفت داره.
هدفم تایید هیچ کدوم نیست ولی هر 2 آینده خوبی دارن.

ceramic

Registered User
لایک‌ها
2
به نظرم رسید که نام تاپیک با بعضی از نوشته ها سنخیتی ندارد .

اگر مقایسه بین پاکت پی سی و اسمارت فون ( یعنی همان که اسم تاپیک است ) مورد نظر باشد ، باید توجه داشته باشیم که خیلی از اسمارت فون ها هم ویندوز موبایل هستند .

اما خیلی از نوشته های اینجا قیاس بین سیمبین و ویندوز موبایل را در دستور کار قرار داده اند . در این صورت بحث به زمینه ی کاملا متفاوتی کشیده می شود .

---------------------------------------------------------------

شخصا فکر می کنم که ویندوز موبایل از نظر دولوپمنت با سیمبین قابل مقایسه نیست زیرا ویندوز موبایل تولید بزرگ ترین شرکت نرم افزاری دنیاست . به همین دلیل دهها هزار نفر برنامه نویس رسمی که در اختیار این شرکت هستند ، نتایج زحماتشان در ویندوز موبایل هم دیده می شود . در حالی که سیمبین یک سیستم عامل ابداعی کمپانی های موبایل ساز است و طبیعتا از حیث امکان توسعه با ویندوز خیلی فاصله دارد .

در ثانی شباهت پایه ای ساختار ویندوز موبایل با ویندوز به برنامه نویسان اجازه می دهد که رام های متفاوتی را با انواع اصلاحات برای هر نسخه از ویندوز موبایل بنویسند که برای نیازهای متفاوت کاربران مناسب است اما سیمبین تمام کوشش خود را به کار گرفته تا نرم افزارش بسته و انحصاری باقی بماند و تغییر ساختار آن تنها از طریق هک کردن و شکستن لایه های سکوریتی امکان پذیر است .

-------------------------------------------------------------

باید منتظر تحولات سیمبین بود . گویا قرار شده که نسخه های سیمبین به شکل واحدی در بیاید و از این پس خبری از نسخه های نوکیا ، سونی اریکسون نخواهد بود .

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
تجربه شخصی:
من تا حالا خیلی گوشی عوض کردم.
تجربه داشتن 2 بار ÷اکت ÷یسی رو داشتم.
2سال ÷یش جمین و چند وقت قبل تاچ کروز
بنظرم اسمارت فون خیلی سرتره و ÷اکت ÷یسی کاملا چیزه بی استفاده با قیابلیت های فون خیلی ضعیف هست که اصلا من رو ارضا نکرد! و من صد در صد به اسمارت فون رای میدم و دوباره عمرا سراغ پی پی سی نمیرم.

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
هر کسی هر چیزی دوست داره میخره دیگه
ولی ونیدوز موبایل ها خیلی بهتر از گوی های نوکیا هستند
اگر نوکیا در ان 97 از ونیدوز موبایل استفاده میکرد اون موقع ارزش ان 97 بالاتر میرفت

بالا