برگزیده های پرشین تولز

پاکت پیسی یا اسمارت فون مسئله این است!

4G@10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي بهتر بودن پاکت پيسي هيچ دليلي ارائه نکرديد متاسفانه. فکر ميکنم طرفداري شما از پاکت پيسي متعصبانه است.

متعصبانه؟
nono.gif
arrogant.gif

شایدم باشه ، کسی چی میدونه.
spying.gif

کلا سیستم پاکت پی سی بهتره ، ویندوز موبایل دست ادم بازه هر کاری میتونه انجام بده ، ولی سیستم سمبین و جاوا مخصوصا سیستم ایفون ادم احساس میکنه زندانه و خیلی کارها رو نمیتونه انجام بده یا اینکه به سختی میتونه انجام بده !

آخه حرف من که دلیل نمی خواست .
الآن دیگه دلیل رو گرفتی؟
grimace.gif

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
البته اینجا تاپیک ه N97 هست ... این بحث ها هم یه مقدار نا مربوط ... / کلا این خریدار هست که باید نیازش رو مشخص کنه ... قطعا کیفیت ه دوربین ه این گوشی ( یا گوشی های 8 مگاپیکسل ) رو PPC های فعلی ندارن یا مثلا کیفیت صفحه نمایش یا پخش ه موسیقی ... از طرف ه دیگه PPC ها سیستم عامل ه گسترده تری دارن و دست ه یوزر توی خیلی موارد حسابی باز تره . [ کلا میخوام بگم مقایسه ی این 2 با هم اشتباه هست !! من نمیفهمم چرا هر موقع یه گوشی با امکانات ه بالا عرضه میشه سریع با PPC ها مقایسه اش میکنیم ؟! ]

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

ببخشید ولی مردم را سرکار نگذارید. اونجا هم پاکت پیسی هیچ برتری براش اعلام نشده آخه به کجا ارجاع میدید!؟ خوب میخواهید من هم بگم پاکت پیسی بدتره برید تو قانون اساسی بگردید!. اونجا فقط یک آقایی هی از اینترنت بیسیم تعریف میکرد و من هم هی میگفتم که الان روی سیمبینها هم هست آخر هم هیچ چیز خاصی که برتری پاکت پیسی را مشخص کنه ارائه نشد جز لمسی بودنش که این هم با N97 کلا از بین رفت الان به جرائت میشه گفت این گوشی در مجموع برتر هست از تمام پاکت پیسی ها. ضمن اینکه در مالتی مدیا کلا ویندوز موبایلها حرفی برای گفتن ندارند. (عکس+فیلمبرداری+پخش فیلم+موزیک) دیدن فیلم روی اون صفحه های 65K پاکت پیسی مخصوصا HTC واقعا یک تجربه نا امید کننده هست دوربینهاشون هم عمدتا تخیلی هست دوربین 3 مگاپیکسلشون اندازه یک 2 مگا پیکسل 6682 iهم کیفیت نداره.
به هر حال همین N97 یک تنه از تمام پاکت پیسی ها در مجموع بهتر هست مگر برای یک کاربردهای مهجور و خیلی خاص. باز هم اگر کسی واقعا حرفی در برتری پاکت پیسی داره تو تاپیک خودش بگه تا روشنش کنیم. متاسفانه آقایان هنوز پاکت پیسی رو با 6600 مقایسه میکنند. لطفا هم نیایید تاپیک پاکت پیسی یا اسمارت فون را به نفع خودتان مصادره کنید چیزی که آنجا هست حداکثر تلاش شما پاکت پیسی بازها برای بی اهیت نشان دادن عکس و فیلم و موزیک هست در حالیکه در مقابل هم هیچ آیتمی برای برتری پاکت پیسی نشان ندادید.

Last edited:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
مقایسه N97 با پاکت پیسی اصلا اشتباه نیست به نظر خیلی از کسانیکه الان پاکت پیسی دارند با خیال راحت میتوانند اون پاکت پیسیها رو کنار بگذارند و روی بیاورند به سمت N97. کافیه نیازهاتون رو بنوسید تا ببینید چقدرش در N97 خواهد بود.

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
با اینکه بنده خاک پای نوکیا می باشم اما باید بگم گوشی جالبی نیست . قطرش اندازه قطر پاره آجره . گوشی ها سعی میکنند نازک تر شند این از هر لحاظ پوز آجر رو زده !!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
داریوش جان حتما به شما توصیه میکنم با htc HD و همین طور سامسونک 900 و همین طور تاچ پرو کار کنید ، فقط همین

و دوست دارم مدلی که بعد از اینها میخواد بیاد رو ببینم

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
الان به جرائت میشه گفت این گوشی در مجموع برتر هست از تمام پاکت پیسی ها.
حرف حسین عزیز تایید میشه:
داریوش جان حتما به شما توصیه میکنم با htc HD و همین طور سامسونک 900 و همین طور تاچ پرو کار کنید ، فقط همین

و اینکه موضوع کاملا سلیقه ای هست.. شما نظرت خودت رو داری .. ممکنه من از کار کردن با Touch pro بیشتر لذت ببرم و با اون راحت تر باشم تا N97

ضمن اینکه در مالتی مدیا کلا ویندوز موبایلها حرفی برای گفتن ندارند. (عکس+فیلمبرداری+پخش فیلم+موزیک) دیدن فیلم روی اون صفحه های 65K پاکت پیسی مخصوصا HTC واقعا یک تجربه نا امید کننده هست دوربینهاشون هم عمدتا تخیلی هست دوربین 3 مگاپیکسلشون اندازه یک 2 مگا پیکسل 6682 iهم کیفیت نداره.
اصلا مساله همینه ، خیلی از کاربر ها هسنتد که اصلا براشون مهم نیست که PPC شون در مقایسه با مثلا W960 صداش چجوریه .. چون نیاز اون این نیست که از گوشی خودش به عنوان یه پلیر فوق العاده استفاده کنه .. فقط این انتظار رو داره که اگه خواست موزیک گوش کنه کیفیت صداش قابل قبول و خوب باشه .. در عوض برای اون فرد سیستم عامل و بقیه وبژگی های یه PPC اهمیت داره

باز هم اگر کسی واقعا حرفی در برتری پاکت پیسی داره تو تاپیک خودش بگه تا روشنش کنیم. متاسفانه آقایان هنوز پاکت پیسی رو با 6600 مقایسه میکنند. لطفا هم نیایید تاپیک پاکت پیسی یا اسمارت فون را به نفع خودتان مصادره کنید چیزی که آنجا هست حداکثر تلاش شما پاکت پیسی بازها برای بی اهیت نشان دادن عکس و فیلم و موزیک هست در حالیکه در مقابل هم هیچ آیتمی برای برتری پاکت پیسی نشان ندادید.

من معتقدم مقایسه با PPC ها از پایه اشتباه هست

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
البته گذشت زمانی که چه PPC ها و چه smartphone ها نقص های اساسی داشتن.هر 2 دارن هر روز بهتر میشن.
مثلا الان X1 برای گرافیک 128 مگابایت رم داره و به خوبی فیلم و بازی ها رو اجرا میکنه.یا همون دوربین که خیلی بهتر شده توی سری های جدید پاکت پی سی.سرعت و باتری هم همینطور.
از اون طرف هم اسمارت فونهایی مثل N97 خودشون رو بالا کشیدن و هر روز بهتر میشن.
ولی اگر بخوای هر دو رو با هم مقایسه کنیم هرکدوم یه برتری و یه ضعفهایی نسبت به هم دارن.
باز میرسیم به همون نیاز افراد و بودجه و ..که در انتخاب اثر گذاره.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
Symbian vs Windows Mobile
http://www.letsgomobile.org/en/review/0037/symbian-windows-mobile/

If you are still unable to make up your mind as to purchase a smartphone with Windows Mobile or Symbian, you should ask yourself how you want to use the device. WiFi and Bluetooth will slurp up a lot of the battery's capacity. So if you want to go for days without recharging the battery, either because you can't or you won't, you'd better go for a Symbian. Windows users, on the other hand, are very familiar with the applications Windows Mobile offers. And Apple-fans should go for the Apple iPhone! The possibilities of both operating systems are quite similar and the one is not specifically better than the other as far as possibilities are concerned.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

مشکل از همین کلی گوییها پیش میاد دیگه. وقتی یک کسی دلایل استفاده از پاکت پیسی رو لیست کنه بهتر میشه قضاوت کرد. مثل اون آقایی که تو تاپیک پاکت پیسی فقط استفاده اش وایرلس لن بود. خوب این دیگه منحصر به ویندوز موبایل نیست و خیلی امکانات دیگه. بالاخره این ادعای گستردگی پاکت پیسی باید یک نمودی داشه باشه. جالب اینکه این گوشیها کلا در بازار موبایل درصدی حساب کنی اینقدر طرفدار و خریداری در دنیا ندارند که در ایران دارند.

بعضی دوستان هم میگن که مثلا کسی که پاکت پیسی داره نیازی به فیلم و موزیک و عکس و ... نداره. درست ولی این نیاز شما پاکت پیسی رو بهتر نمیکنه بالاخره نقایصی در آن سیستم هست که چون شما نیاز ندارید خیلی اذیتتون نمیکنه ولی این امتیازات منفی روی دستگاه هست.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مشکل از همین کلی گوییها پیش میاد دیگه. وقتی یک کسی دلایل استفاده از پاکت پیسی رو لیست کنه بهتر میشه قضاوت کرد. مثل اون آقایی که تو تاپیک پاکت پیسی فقط استفاده اش وایرلس لن بود. خوب این دیگه منحصر به ویندوز موبایل نیست و خیلی امکانات دیگه. بالاخره این ادعای گستردگی پاکت پیسی باید یک نمودی داشه باشه. جالب اینکه این گوشیها کلا در بازار موبایل درصدی حساب کنی اینقدر طرفدار و خریداری در دنیا ندارند که در ایران دارند.

بعضی دوستان هم میگن که مثلا کسی که پاکت پیسی داره نیازی به فیلم و موزیک و عکس و ... نداره. درست ولی این نیاز شما پاکت پیسی رو بهتر نمیکنه بالاخره نقایصی در آن سیستم هست که چون شما نیاز ندارید خیلی اذیتتون نمیکنه ولی این امتیازات منفی روی دستگاه هست.

داریوش جان اول من به عرضت برسونم که تو چند تا از سایتهای پر فروش مثل آمازون بیشترین فروش رو دیاموند داشته تو موبایل ها

بعدم من با شما موافقم که یه گوشی زمانی کامل که همه چیزش کامل باشه ، من به شما رسما اعلام میکنم که برادر تو تکنولوژی پاکت پسی یه جهش بزرگ داشتیم از دیاموند به بعد ، من به شما این مژده رو میدم که حتما پروژه ی بعد ی htc رو ببینید با اینکه در حال حاضر گوشی رو در حد HTC HD نمیبینم ، تقریبا از هر لحاظ ولی حتما صبر کنید و ببینید مدل بعد رو:)

چاکرم داریوش جان:rolleyes:

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
ویندوز موبایل هیچوقت مهم نبوده. چیزی که چند وقت اخیر زیاد سر و صدا کرده بوده فقط آیفون بوده و گرنه ویندوز موبایل خیلی راه درازی در پیش رو داره. N97 هم فقط به عنوان رقیبی برای آیفن معرفی میشه و کلا گوشیهای ویندوز موبایل هنوز نیاز به رقیب ندارند.
http://www.jkontherun.com/2008/12/smartphone-mark.html

smartphonesales3q2008.jpg

Last edited:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
داریوش جان ما هستیم شما هم هستید سال دیگه همین موقع ها وقتی فروش نجومی ویندوز موبایل رو دیدید متوجه میشیم، واقعا تازه 2-3 ماه هست که ویندوز موبایل ترکونده

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ميدونم اين پست آف اين تاپيك است، اما لطفا پاك نكنيد تا داريوش بخواند.
ببخشید ولی مردم را سرکار نگذارید. اونجا هم پاکت پیسی هیچ برتری براش اعلام نشده آخه به کجا ارجاع میدید!؟ خوب میخواهید من هم بگم پاکت پیسی بدتره برید تو قانون اساسی بگردید!. اونجا فقط یک آقایی هی از اینترنت بیسیم تعریف میکرد و من هم هی میگفتم که الان روی سیمبینها هم هست آخر هم هیچ چیز خاصی که برتری پاکت پیسی را مشخص کنه ارائه نشد جز لمسی بودنش که این هم با N97 کلا از بین رفت الان به جرائت میشه گفت این گوشی در مجموع برتر هست از تمام پاکت پیسی ها. ضمن اینکه در مالتی مدیا کلا ویندوز موبایلها حرفی برای گفتن ندارند. (عکس+فیلمبرداری+پخش فیلم+موزیک) دیدن فیلم روی اون صفحه های 65K پاکت پیسی مخصوصا HTC واقعا یک تجربه نا امید کننده هست دوربینهاشون هم عمدتا تخیلی هست دوربین 3 مگاپیکسلشون اندازه یک 2 مگا پیکسل 6682 iهم کیفیت نداره.
به هر حال همین N97 یک تنه از تمام پاکت پیسی ها در مجموع بهتر هست مگر برای یک کاربردهای مهجور و خیلی خاص. باز هم اگر کسی واقعا حرفی در برتری پاکت پیسی داره تو تاپیک خودش بگه تا روشنش کنیم. متاسفانه آقایان هنوز پاکت پیسی رو با 6600 مقایسه میکنند. لطفا هم نیایید تاپیک پاکت پیسی یا اسمارت فون را به نفع خودتان مصادره کنید چیزی که آنجا هست حداکثر تلاش شما پاکت پیسی بازها برای بی اهیت نشان دادن عکس و فیلم و موزیک هست در حالیکه در مقابل هم هیچ آیتمی برای برتری پاکت پیسی نشان ندادید.
اينجوري كه معلومه شما از موبايل براي جنبه Fun استفاده ميكنيد(متاسفم براي اين جامعه كه جوونش اينجوريه، بنظر شما چرا بلك بري اونور اينقدر هوادار داره؟ چون جوونشون موبايل رو براي تفريح نميخواد). اما بايد بگم پاكت پي سي براي بيزينس من ها است كه اصلا به جنبه فان توجه نميكنند. بنظر بنده اصلا نبايد PPCها دوربين داشته باشند تا امثال شما اصلا طرفش نريد.
تمام دنيا بر اين اعتقادند كه امكانات اسمارت فون با ويندوز موبايل قابل قياس نيست (ي سر به سايت forum.xda-developers.com بزن) اما شما مياي ميگي پاكت پي سي هيچ برتري نداره، حداقل شما ي كسي بودي كه در اين زمينه تخصص داشتي ي چيزي، اما فقط ي يوزر عادي هستي كه فقط ميگي فلان كيفت دوربين و فلان كيفيت صدا. به همين دليل وقتمو تلف نميكنم براي چيزي قانعت كنم كه در تمام دنيا كاملا مشهوده و هيچ كس روش شك نداره. من خودم 60 درصد برنامه هامو با PPC تنظيم ميكنم اصلا هم براي مهم نيست كه دوربين داشته باشه يا كيفيت پخش موسيقي خوبي داشته باشه چون ويندوز موبايل براي ي چيز ديگه ساخته شده(هدف ي چيز ديگست).
بيچاره پارسا توي اون تاپيك گلوشو پاره كرد تا با دليل قانعت كنه اما خودت نميخواد(كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد اما كسي كه خودشو به خواب زده رو نميشه).
تمام دنيا ي چيز بگن شما ي چيز ديگه ميگي...
N97 براي كلاس خودش تحول بزرگيه. اما هر چيزي با بهر كاري ساختند...

بابت آف ببخشيد، ميدونم جاش اينجا نبود... :blush: :blush: :blush:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من از علیرضا معذرت خواهی میکنم بابت اینکه این بحث ها شروع شد، لطفا بچه ها احترام خودشون رو نگر دارند و به هم احترام بزارند ، علیرضا جان صلاح دونستید پست ها ی نا مربوط رو به همون تایپیک پاکت پسی یا اسمارت فون انتقال بدید.

شرمنده علیرضا جان

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
داریوش جان ما هستیم شما هم هستید سال دیگه همین موقع ها وقتی فروش نجومی ویندوز موبایل رو دیدید متوجه میشیم، واقعا تازه 2-3 ماه هست که ویندوز موبایل ترکونده
حسين عزيز، بيخيال شو، انرژي تايپ انگشتاتو براي ي چيز ديگه بزار، كسي كه خودشو به خواب زده رو نميشه بيدار كرد... :D

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
بابا هر کس نظری داره . دلیل نداره اون رو به هم دیگه تحمیل کنید که . هر کس نظر اش رو بگه و بیننده تصمیم میگرده خرف کی درست ه . اما اینکه بخواهیم هم دیگه رو متهم به دانسته های اشتباه کنیم که بحث به ناکجا آباد کشیده میشه .

4G@10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا ما هم که یک سال و نیمه پاکت پی سی داریم ، به خدا توی این یک سال ونیم شاید فقط 3 بار با اوون عکس گرفته باشم.
خب کسایی که پاکت پی سی می گیرن اضلآ فکر دوربین نیستن و نباید باشن.
و در عین حالی که به فکر دوربینش نیستن بازم اعتقاد دارن بهش که هیچ کمبودی نداره.
الآنم که هر کی دوست داره پاکت پی سی رو با سیمبین یا اسمارتفون هر چیز دیگه مقایسه کنه ، واسه اینه که تا چند ساله دیگه پاکت پی سی جای همشو نو می گیره و دیگه سیمبین و اسمارتفون ها بی معنی میشن ، چون مردم دیگه سطح سوادشون بیشتر میشه و دیگه مجبورن گوشی ای داشته باشن که بتونه پاسخ گوی نیازهاشون در طول روز باشه.

بالا