برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
دوستان اینجا قبلا کسی تو آشپزخونه پادگان کار میکرده؟!

من یه روز به خاطر کمک اشپزخونه بودم برای مراسم نمیدونم چه کوفتی بود غذا زیاد پختن ! 300 تا مرغ آوردن پاک کردیم ، کفرم در اومده بود
اشپزخونه : صبحگاه شامگاه اینا نداره ، امار شب نداره ، پست نداره ، اکثرا تشویقی خوب دارن ، غذا و ... همه هم دم دست خودشونه

Last edited:

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان اینجا قبلا کسی تو آشپزخونه پادگان کار میکرده؟!

من زمان خدمت آشپز خانه نبودم ولی اکثرا کساییکه کار پشتیبانی انجام میدن از صبح تا شب درگیر هستن و باید دیگ و ظرف بشورن و مراحل پخت و پز رو انجام بدن !
معمولا کارمندها هم کار نمی کنن اکثر کارها گیر سرباز هستش ....
کارهایی مثل سیب زمینی و پیاز , سر زدن به غذا و اجاق گاز , خالی کردن بار آشپز خونه و دیگ و ...
موفق باشید

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان این کارت پایان خدمت الان به غیر از برای گرفتن پاسپورت و استخدام دولتی به کار دیگه ای هم میاد؟؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
دوستان این کارت پایان خدمت الان به غیر از برای گرفتن پاسپورت و استخدام دولتی به کار دیگه ای هم میاد؟؟
فکر کنم برای جواز کسب , نماد الکترونیکی و راه اندازی فروش اینترنتی , ثبت شرکت و یکسری وام های بانکی احتیاج باشه !
البته شک دارم ولی باز بپرسید ....

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
بعد من دانشگاه فارغ التحصیل شدم ولی مدرک لیسانس رو بهم نمیدن. میگن باید کارت پایان خدمت بیاری تا مدرک بدیم
الان دانشگاه این مدرک رو تا چند سال پیش خودش نگه میداره؟؟
اگه من مثلا حالا حالا نرم سربازی دانشگاه این مدرک رو باطل و نابود نمیکنه؟؟؟؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
بعد من دانشگاه فارغ التحصیل شدم ولی مدرک لیسانس رو بهم نمیدن. میگن باید کارت پایان خدمت بیاری تا مدرک بدیم
الان دانشگاه این مدرک رو تا چند سال پیش خودش نگه میداره؟؟
اگه من مثلا حالا حالا نرم سربازی دانشگاه این مدرک رو باطل و نابود نمیکنه؟؟؟؟
شما چه دانشگاهی درس خوندید ؟ دولتی یا آزاد ؟
تا اونجایی که من خبر دارم اصل مدرک و فقط با کارت پایان خدمت یا برگ سبز اعزام به خدمت به دانشجو تحویل میدن !
ولی قبلش مدرک موقت رو میدن و مشکلی نداره ...
نابود و از بین بردنی در کار نیست . در بایگانی دانشگاه اصل مدرک آرشیو میشه و هر موقع رفتی بهت تحویل میدن

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
شما چه دانشگاهی درس خوندید ؟ دولتی یا آزاد ؟
تا اونجایی که من خبر دارم اصل مدرک و فقط با کارت پایان خدمت یا برگ سبز اعزام به خدمت به دانشجو تحویل میدن !
ولی قبلش مدرک موقت رو میدن و مشکلی نداره ...
نابود و از بین بردنی در کار نیست . در بایگانی دانشگاه اصل مدرک آرشیو میشه و هر موقع رفتی بهت تحویل میدن
من پیام نور بودم
بهم گفتن تا نامه اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل (برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد) رو نیارم بهم مدرک موقت لیسانس رو نمیدن

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
من پیام نور بودم
بهم گفتن تا نامه اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل (برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد) رو نیارم بهم مدرک موقت لیسانس رو نمیدن
من خودم خیلی سال پیش دانشجو بودم نمیدونم قضیه به چه شکلی شده !
اون زمان باید میرفتی **** وظیفه و میدان **** تهران نامه می آوردی فکر کنم . الان چی شده نمیدونم

Mohsen 84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان، من قبلا سال 91 اعزام شده بودم که بعد از 53 روز آموزشی معافیت تحصیلی گرفتم، دو تا سوال دارم در حال حاضر من باید 21 ماه خدمت کنم یا 24 ماه؟ و اینکه با توجه به اینکه میدان تیر هم در دوره قبلی رفتم آموزشی رو تجدید میشم یا مورد قبول واقع میشه؟
سپاسگزار همگی

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سلام خدمت همه دوستان، من قبلا سال 91 اعزام شده بودم که بعد از 53 روز آموزشی معافیت تحصیلی گرفتم، دو تا سوال دارم در حال حاضر من باید 21 ماه خدمت کنم یا 24 ماه؟ و اینکه با توجه به اینکه میدان تیر هم در دوره قبلی رفتم آموزشی رو تجدید میشم یا مورد قبول واقع میشه؟
سپاسگزار همگی
21 ماه
میدات تیر رفتن هیچ امتیازی نحسوب نمیشه انگار اصلا نرفتی . برو پادگانی که آموزشی بودی بگو 53 روز بودم حالا گواهی پایان دوره به من بدید و قضیه را تمام کنند مگرنه باید دوباره بری

aliebrahimiblog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه سوال فوری دارم چون هفته دیگه باید دفترچه پست کنم
میشه وقتی میخوای دفترچه پست کنی هم قسمت معافیت پزشکی و هم معافیت کفالت رو تیک بزنی ؟ چون من الان شرایطم جوریه که هم برای معافیت پزشکی شانس دارم هم برای کفالت ( البته برای پزشکی به نظر خودم بیشتره و معاف از رزم رو 100 درصد هستم )
ممنون میشم کمک کنید

سلام.تا اونجا که من میدونم باید اونی رو که احتمال میدی حتما قبول میشه بزنی.یعنی اینجوری نیست که مثلا دوتاشو بزنی هرکدوم شد همونو قبول کنن.تو این مطلب مشاوره **** وظیفه هم خودت بیشتر مطالعه کن درباره معافیت و کفالت نوشته.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام رفقا
کسی از این پادگان یگان ویژه صابرین **** خبر داره؟
چجور جایی اصلا چی هست سرباز اونجا میفرستن برای چی؟
قرار سرباز یگان ویژه بشه؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,022
سلام رفقا
کسی از این پادگان یگان ویژه صابرین **** خبر داره؟
چجور جایی اصلا چی هست سرباز اونجا میفرستن برای چی؟
قرار سرباز یگان ویژه بشه؟!
سرباز اجباری را همیشه برای کار کشیدن و حمالی استفاده میکنن نه کار های حساس

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
سلام به همگی

کسی اطلاعی از پادگان شهید غلامرضا مخبری - تیپ 216 زنجان خبر داره ؟
چه جوریه کالا ؟ کسی رفته توضیحاتی کامل بده خواهشا

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
هر جا اسمش با تیپ شروع میشه اصلا جای خوبی نیست
:دی
چرا ؟ البته ممکنه برای درجه های زیر گروهبانی یکم سخت باشه.
کلا فکر کنم تیپ سر و کار افراد با توپ و تانکه . البته گمونم.

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
مراحل گرفتن معافیت پزشکی در حین خدمت چی هست؟(بعد از اعزام و اتمام آموزشی, در یگان)

در هنگام آموزشی برگه ای به نام شرایط خاص میدن که میتونی ببینی شامل چیا هست. مواردی مثل ازدواج و تک فرزندی و اماثال اون هستش که باعث میشه خدمت رو در شهر خودت باشی و ازین چیزها.
برای کارهای پزشکی هم در دوره آموزشی میری درمانگاه داخل پادگان و موردت رو میگی و از اونجا میفرستنت به بیمارستان ارتش. اونجا که رفتی با توجه به مشکلت برات پرونده تشکیل میدن و با دادن چند نوبت متوجه میشی که میتونی معاف بشی یا خیر.البته بهتره وایسی دفترچه بیمت بیاد و بعد.
داخل یگان هم تقریبا همینجوریه و باید عاظم بشی بیمارستان تا از اون طریق پیگیری کنی. احتمالا

بالا