برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

poria_mc

Registered User
لایک‌ها
34
دوستان کسی میدونه روند رسیدگی به معافیت کفالت (مادر) چقدر طول میکشه معمولا؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
چیه؟! حتما تو هم میخوای بری که به بقیه زور بگی؟! برای چی لازمه اونجا؟!
مایونز نگو بابا:general507:
چیزی که نمیدونی رو نگو تو هیچ حقی نداری منو قضاوت کنی
یه چندروز بهش فکر کردم دیدم برم اونجا وضعیت زندگیم بدتر میشه

seul

Registered User
لایک‌ها
261
کسی نبود؟:general507:
با توجه به شکلک استفاده شده، جنابعالی حتی تحمل سربازی معمولی رو هم نداری چه برسه به آموزش های تخصصی و 30 سال زندگی در شرایط نظامی. برو سربازیت رو بکن (یا یه چیز بهتر ... نرو سربازیت رو بکن!) و خلاص شو. خودت رو درگیر کار نظامی نکن که تا آخر عمرت گیری. اگه روحیه ت 1 درصد گوگولی هم باشه دیگه کارت تمومه (حتی 1 درصد)

حدود 8 ماه مونده دیگه دوام نمیارم:D:general502:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
با توجه به شکلک استفاده شده، جنابعالی حتی تحمل سربازی معمولی رو هم نداری چه برسه به آموزش های تخصصی و 30 سال زندگی در شرایط نظامی. برو سربازیت رو بکن (یا یه چیز بهتر ... نرو سربازیت رو بکن!) و خلاص شو. خودت رو درگیر کار نظامی نکن که تا آخر عمرت گیری. اگه روحیه ت 1 درصد گوگولی هم باشه دیگه کارت تمومه (حتی 1 درصد)

حدود 8 ماه مونده دیگه دوام نمیارم:D:general502:
چون شکلک گذاشتم پس نمیتونم:eek: شما چون خودت تحمل یه سربازی معمولی رو نداری اینو میگی؟الان من اینطوری قضاوت کنم درسته؟ پس شما هم قضاوت اشتباه نکن بردار این چه منطقی هست که میگی
من خودم منصرف شدم تو این چند روزه چون حقوقی که میدن در برابر اون همه سختی ناچیزه
من از بچگی تو سختی بزرگ شدم از لحاظ جسمانی هم توان سخت ترین شرایط رو دارم
من نمیدونم کی میخوایم قضاوت نکنیم
بقیه حرفاتون درسته

seul

Registered User
لایک‌ها
261
چون شکلک گذاشتم پس نمیتونم:eek: شما چون خودت تحمل یه سربازی معمولی رو نداری اینو میگی؟الان من اینطوری قضاوت کنم درسته؟ پس شما هم قضاوت اشتباه نکن بردار این چه منطقی هست که میگی
من خودم منصرف شدم تو این چند روزه چون حقوقی که میدن در برابر اون همه سختی ناچیزه
من از بچگی تو سختی بزرگ شدم از لحاظ جسمانی هم توان سخت ترین شرایط رو دارم
من نمیدونم کی میخوایم قضاوت نکنیم
بقیه حرفاتون درسته
درست بخون فرزندم. گفتم «با توجه به شکلکِ استفاده شده» یعنی شما که یه سوال اینجوری رو اینقدر با شرم میپرسی، تو جو نظامی قرار بگیری ذوب میشی میری زیر زمین.
سربازی من معمولی نیست که تحملش رو داشته یا نداشته باشم:D بپرس از کسانی که در جریان هستن میفهمی.
کار خوبی کردی منصرف شدی. من این راه رو 6 سال پیش میخواستم برم. حقوق کمش کمترین بدی هست که متوجهش شدی. بدی های دیگه ای داره که فقط وقتی بری داخلش متوجه میشی.

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درست بخون فرزندم. گفتم «با توجه به شکلکِ استفاده شده» یعنی شما که یه سوال اینجوری رو اینقدر با شرم میپرسی، تو جو نظامی قرار بگیری ذوب میشی میری زیر زمین
"با توجه به شکلک" هم باشه بازم بی معنی هست که بخوای اینطوری برداشت کنی o_O شاید یکی اصلا دوست داره این شکلک رو میذاره شاید یکی از یه موضوع دیگه ای (مث خودم)ناراحته میذاره دلیل نمیشه که پسر خوب:general601: تیکه دوم حرفت همهم باز هم قضاوت درباره ی من هست که ذوب میشم و اینا...
قبول داری داریم سر موضوع مسخره بحث میکنیم؟:general208::D

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
"با توجه به شکلک" هم باشه بازم بی معنی هست که بخوای اینطوری برداشت کنی o_O شاید یکی اصلا دوست داره این شکلک رو میذاره شاید یکی از یه موضوع دیگه ای (مث خودم)ناراحته میذاره دلیل نمیشه که پسر خوب:general601: تیکه دوم حرفت همهم باز هم قضاوت درباره ی من هست که ذوب میشم و اینا...
قبول داری داریم سر موضوع مسخره بحث میکنیم؟:general208::D
طرف تو کوچه خیابون کفتربازه اونجا که بره شیر میشه میگه اینجا نظااااااامه !! :general502::general502:

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
طرف تو کوچه خیابون کفتربازه اونجا که بره شیر میشه میگه اینجا نظااااااامه !! :general502::general502:
شما هم میخواستی کفتر باز باشی رفتی اونجا شیر بشی کفتر باز هم نبودی پس:general502::general502:

پ.ن:چی بگم اخه؟؟؟ من از نظامی گری و اینا خوشم نمیاد فکرش برای چند روز زد به سرم اومدم اینجا پرسیدم الانم کامل از فکرش اومدم بیرون
اینجا پرسیدم شرایطش چیه دیدم همه حمله کردن بهم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
شما هم میخواستی کفتر باز باشی رفتی اونجا شیر بشی کفتر باز هم نبودی پس:general502::general502:

پ.ن:چی بگم اخه؟؟؟ من از نظامی گری و اینا خوشم نمیاد فکرش برای چند روز زد به سرم اومدم اینجا پرسیدم الانم کامل از فکرش اومدم بیرون
اینجا پرسیدم شرایطش چیه دیدم همه حمله کردن بهم
واقعیت جواب سوالت اینه که مرز بری پول زیاد میدن که نمیشه دائم مرز بود اونم چند ماه یه باره . واقعا میتونی هر روز ساعت 4 صبح بیدار بشی بری اونجا یه طوری حمالی کنی که *** نکرده؟! با هر درجه و مدرکی که باشی جونتو در میارن. من که پول دستم بیاد ترک خدمت میکنم سربازی رو میگیرم به شخمم

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
واقعیت جواب سوالت اینه که مرز بری پول زیاد میدن که نمیشه دائم مرز بود اونم چند ماه یه باره . واقعا میتونی هر روز ساعت 4 صبح بیدار بشی بری اونجا یه طوری حمالی کنی که *** نکرده؟! با هر درجه و مدرکی که باشی جونتو در میارن. من که پول دستم بیاد ترک خدمت میکنم سربازی رو میگیرم به شخمم
اون *** که گفتی
من اصلا من هیچ بحثی با شما ندارم

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
:general502::general502::general502:
آدم این روزا باید به فکر خودش باشه
به من چه که حرف راستو بهت زدم
برو اونجا صفا کن :general404:

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
دوستان یه سوال فوری دارم چون هفته دیگه باید دفترچه پست کنم
میشه وقتی میخوای دفترچه پست کنی هم قسمت معافیت پزشکی و هم معافیت کفالت رو تیک بزنی ؟ چون من الان شرایطم جوریه که هم برای معافیت پزشکی شانس دارم هم برای کفالت ( البته برای پزشکی به نظر خودم بیشتره و معاف از رزم رو 100 درصد هستم )
ممنون میشم کمک کنید

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
میگن برای مدرک فنی حرفه ای کسری میدن، بعضی ها میگن فقط اون مدرکی که داخل پادگان ثبت نام کردی گرفتی، مدرک آماده بیارم چطوره؟ کسی اطلاع داره؟

H_128

Registered User
لایک‌ها
210
دوستان برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه دو و پایه یک کارت پایان خدمت میخوان؟؟
این قانون حذف کارت پایان خدمت تصویب شد؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
دوستان برای گرفتن گواهینامه رانندگی پایه دو و پایه یک کارت پایان خدمت میخوان؟؟
این قانون حذف کارت پایان خدمت تصویب شد؟؟
عملا دیگه نیاز نیست، اینقدر آمار دیه و قصاص بالا رفت بخاطر این سربازی کا از گواهینامه برش داشتن فانونش چند ماهی هست که داره اجرا میشه

md70

Registered User
لایک‌ها
2,533
سلام
من پدرم 63 سالشه، کولیت زخمی روده داره، سابقه رماتیسم مفاصلم داشته قبلا، سه تا از رگای قلبشم آنژیو کرده فنر گذاشته
به نظرتون من الان شانس گرفتن کفالت پدرو دارم ؟؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
سلام
من پدرم 63 سالشه، کولیت زخمی روده داره، سابقه رماتیسم مفاصلم داشته قبلا، سه تا از رگای قلبشم آنژیو کرده فنر گذاشته
به نظرتون من الان شانس گرفتن کفالت پدرو دارم ؟؟
اگر برادر بالای 18 سال نداری معافی

بالا