• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده یک لپتاپ قدیمی sz780 سونی دارم
قصد نصب شبیه ساز اندروید رو داشتم روش
که ارور قدیمی بودن درایور کارت گرافیک رو میده:(
به هر دری هم زدم هرچی درایور واسه سری هشت
براش گرفتم نصب نشد، جز همون که رو سایت سونی بود.

خواستم ببینم طرفندی هست تا مشخصات اونو بشه تغییر داد تا درایور
دیگری رو قبول کنه و نصب کرد؟ مثل همون بحث تبدیل به کوادرو، همچین چیزی

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
از چه شبیه سازی میخواهید استفاده کنید ؟

alfons

Registered User
لایک‌ها
7
اگر رم G.Skill TridentX داشته باشیم و بخواهیم خنک کننده Silver Arrow SB-E Extreme استفاده کنیم آیا هنگام نصب روی مادربرد ارتفاع رم ایجاد اشکال میکند ؟

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
از چه شبیه سازی میخواهید استفاده کنید ؟

سلام دوست عزیز و گرامی
بلو استک و ویندوز اندروید
هردورو امتحان کردم نشد، اولی که کلا به گرافیک گیر میده دومی هم رو Open GL ارور میداد این درایور خودش رو صب کردم پنجره اولش میاد میپره بیرون...

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
اگر رم G.Skill TridentX داشته باشیم و بخواهیم خنک کننده Silver Arrow SB-E Extreme استفاده کنیم آیا هنگام نصب روی مادربرد ارتفاع رم ایجاد اشکال میکند ؟
چند تا رم دارید . اسلات آخر احتمال درگیری بالای رم با پایه های فن هست .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام دوست عزیز و گرامی
هردورو امتحان کردم نشد، اولی که کلا به گرافیک گیر میده دومی هم رو Open GL ارور میداد این درایور خودش رو صب کردم پنجره اولش میاد میپره بیرون...
مدل دقیق گرافیک لپتاپ شما چیه .

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام دوست عزیز و گرامی
اندی رو تست کردی ؟
logo.png

http://www.sakhtafzarmag.com/download/files/Driver/Andy-0.21-x86.exe

moosavi.sm89

Registered User
لایک‌ها
400
سلام و احترام مجدد خدمت شما عزیز
خیلی ممنون از توجه شما به این حقیر.
مدل دقیق 8400m gs
64mb

از سایتش واسه این سری ام گرفتم اما موقع نصب دتکت نمیکنه.
برنامه چک کردن درایور جی فورس رو هم نصب کردم میگه اپدیته.

این برنامه ک زحمت کشیدید رو فردا تست میکنم.
بازم ممنونم.

Sent from my HTC One max using Tapatalk 4 Beta

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام و احترام مجدد خدمت شما عزیز
خیلی ممنون از توجه شما به این حقیر.
مدل دقیق 8400m gs
64mb

از سایتش واسه این سری ام گرفتم اما موقع نصب دتکت نمیکنه.
برنامه چک کردن درایور جی فورس رو هم نصب کردم میگه اپدیته.

این برنامه ک زحمت کشیدید رو فردا تست میکنم.
بازم ممنونم.

Sent from my HTC One max using Tapatalk 4 Beta

این درایور برای سون 32 هست . ببینید جواب مید ه
http://dl.softgozar.com/Files/Softw...n7-32bit-international-whql_Softgozar.com.exe

saman3

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام
پی سی من ویندوزش بالا نمیاد.یعنی موقع بالا اومدن پیغام یافته نشدن دیسک رو میده. هارد رو تست کردم جای دیگه که درست بوده. کابلش رو هم تعویض کردم ولی مشکل همچنان باقیست. بنظرتون مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید.

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
با سلام
پی سی من ویندوزش بالا نمیاد.یعنی موقع بالا اومدن پیغام یافته نشدن دیسک رو میده. هارد رو تست کردم جای دیگه که درست بوده. کابلش رو هم تعویض کردم ولی مشکل همچنان باقیست. بنظرتون مشکل از کجاست؟ لطفا راهنمایی کنید.
احتمالا پاورتون مشکل پیدا کرده نمی تونه برقشو تامین کنه. همین سیستمون را با پاور قوی تر تست کنید.

Sent from my HUAWEI G700-U10

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام
احتمال داره از پاورتون باشه . کابل هارد رو عوض کنید . همچنین پورتی که هارد بهش وصل شده رو هم عوض کنید .

Morteza.m1371

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت اساتید محترم.
من تازه کارت گرافیک R9 290 Tri-x 4Gb OC سافایر خریدم اما فن وسطش یکمی صدا میده و نسبت به دو فن دیگه کمی ضعیفتره به این صورت که وقتی سیستما خاموش میکنم فن وسطی در جا ایست میکنه اما اون دو فن با تفاوت چند ثانیه بعدش.:general208:
حالا باید چیکار کنم بفرستمش گارانتی برای تعویض فن آخه میترسم به کارت صدمه وارد بشه .
در ضمن نظرتون در مورد این کارت چیه آیا کارت خوبیه برندش معتبره.:)
لطفا راهنمایی کنید.
سپاس.:general601:

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
من تازه کارت گرافیک R9 290 Tri-x 4Gb OC سافایر خریدم اما فن وسطش یکمی صدا میده و نسبت به دو فن دیگه کمی ضعیفتره به این صورت که وقتی سیستما خاموش میکنم فن وسطی در جا ایست میکنه اما اون دو فن با تفاوت چند ثانیه بعدش.:general208:
حالا باید چیکار کنم بفرستمش گارانتی برای تعویض فن آخه میترسم به کارت صدمه وارد بشه .
لطفا راهنمایی کنید.
دادا اونجا راهنمائیت کردم . توضیحات رو دادم باز میل خودت هست .

Dragon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان کامپیوتر من بعضی وقتا که دکمه پاور رو می زنم روشن نمی شه یا بعد از 5 تا 10 دقیقه بعد از زدن پاور روشن می شه این مشکل از چی می تونه باشه ؟ :mad::mad:

Dragon2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوست گرامی من برای حل مشکل شما یک راه حل پیشنهاد می کنم ولی انجام اون پای خودت است و من فقط این را رو جهت اطلاع شما و دوستان می گم ، خود من هر وقت که فن CPU یا Power یا فن کمکی سیستمم صدا میده اول اونو خوب چک می کنم که ببینم دلیلش چیه مثلا همین امروز بدلیل جابجا کردن کیس کابل فن CPU با خود فن تماس خیلی ناچیز پیدا کرده بود که صدا ایجاد می کرد و بیشتر اوغات که مشکل صدا از تماس پره های فن با جسم خارجی نیست با کمی روغن کاری مثل بنز کار می کنه
اگه خواستی روی فن وسط که می گی صدا میده روغن بریزی اول لیبل پشت فن رو اروم بردار اگه محافظ پلاستیکی داشت اونم بردار بعد اگه روغن هیدرولیک داشتی بهتر و اگه نداشتی از روغن چرخ خیاطی استفاده کن حتما با روغندان بریز که فقط در محلی که لازم داری ریخته بشه قسمت بیرونی جایی که لیبل بهش میچسبه رو روغنی نکنی اندازه دو یا سه قطره کافی هست زیاد باشه خوب نسیت بعد از نصب بیرون می ریزه بعد پره های فن رو بادست بچرخون تا روغن به داخل نفوذ کنه مثل اول ببندش

بالا