• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
درایور قدیمی گرافیک را با ddu انیستال کنید . و جدیدترین درایور سازگار با گرافیکت رو نصب کن .

مرتضی۲۳

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
کسی هست از دوستان که کیس green advice رو سمبل کرده باشه؟
مشکل اینجاست که موقع وصل کردن پنل جلوی کیس کانکتور hdd led چراغ هارد رو‌پیدا نکردم یعنی نیست ! از اون طرف یک کانکتور دو سوزنه نری اضافه است که نمی دونم ب چه دردی می خوره.
شاید هم همون hdd led باشه ولی خب اون نری نیست مادگیه!
کسی هست کتابچه راهنماشو داشته باشه؟ یا بدونه چی کار کنمش؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
با سلام
مشکل اینجاست که موقع وصل کردن پنل جلوی کیس کانکتور hdd led چراغ هارد رو‌پیدا نکردم یعنی نیست ! از اون طرف یک کانکتور دو سوزنه نری اضافه است که نمی دونم ب چه دردی می خوره.
عکس بگذارید تا بشه راهنمایی کرد . حتما با گارانتی گرین تماس بگیرید

مرتضی۲۳

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شماره گارانتی گرین رو دارین؟
346683a536d1e16234fc1f4a150d7bc9.jpg

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
شماره گارانتی گرین رو دارین؟
346683a536d1e16234fc1f4a150d7bc9.jpg

88911378
اون که عکس گذاشتید برای فن هست .
از سیم های کیس عکس بگذارید ببینم چه رشته هایی را موجود دارید .

مرتضی۲۳

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیم های کیس همه رو تست کردم درست بستم فقط گفتم کانکتور hdd led نیست ! اگه تو عکس نگاه کنید هم می بینید دو تا پین خالی هست .
گفتین فن . اخه این کیس فن نداره ! روی مادربرد هم جامپرش نیست که وصل کنم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سیم های کیس همه رو تست کردم درست بستم فقط گفتم کانکتور hdd led نیست ! اگه تو عکس نگاه کنید هم می بینید دو تا پین خالی هست .
گفتین فن . اخه این کیس فن نداره ! روی مادربرد هم جامپرش نیست که وصل کنم

حتما به گارانتی تماس بگیرید .

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
درایور قدیمی گرافیک را با ddu انیستال کنید . و جدیدترین درایور سازگار با گرافیکت رو نصب کن .
من مدل کارت گرافیک لبتابم
ATI Mobility Radeon HD 5470
هست اما جایی نتونستم ابدیتشو کنم ! راهنمایی میفرمایید

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
من مدل کارت گرافیک لبتابم
ATI Mobility Radeon HD 5470
هست اما جایی نتونستم ابدیتشو کنم ! راهنمایی میفرمایید
از سایت سافت گذر قسمت دانلود درایور amd
درایور سری 5000 به بالا داره
که کارت شما هم شاملش میشه

J.Cena

Registered User
لایک‌ها
55
AMD.POWER عزیز
امروز سیستم ها رو اسمبل کردم شکر خدا اوکی بودن و حتی دیدم توی بایوس زده بود رم 1866 !!!!
کاری به این ندارم.سر سیستم اولی درب بازشو قسمت دی وی دی رایتر کیس رو برنداشته بودم ولی چون کیس اون قسمتش مشکل داشت نمیذاشت دی وی رایتر ییاد بیرون.اخرسر اون بازشو کیس رو دراوردم ولی نمیدونم چرا رایتر دیگه سی دی رو بیرون نمیداد.یعنی میزدم بیاد بیرون چشمک میزده چراغ سبزش و نمیداد بیرون حتی دیسک رو هم توی مای کامپیوتر نشون نمیداد.اخرش هم با سوزن زدم و سی دی رو کشیدم بیرون.راهی نداره درست بشه.نو نو با جعبه خریدم رایتر ایسوس رو

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
AMD.POWER عزیز
امروز سیستم ها رو اسمبل کردم شکر خدا اوکی بودن و حتی دیدم توی بایوس زده بود رم 1866 !!!!
کاری به این ندارم.سر سیستم اولی درب بازشو قسمت دی وی دی رایتر کیس رو برنداشته بودم ولی چون کیس اون قسمتش مشکل داشت نمیذاشت دی وی رایتر ییاد بیرون.اخرسر اون بازشو کیس رو دراوردم ولی نمیدونم چرا رایتر دیگه سی دی رو بیرون نمیداد.یعنی میزدم بیاد بیرون چشمک میزده چراغ سبزش و نمیداد بیرون حتی دیسک رو هم توی مای کامپیوتر نشون نمیداد.اخرش هم با سوزن زدم و سی دی رو کشیدم بیرون.راهی نداره درست بشه.نو نو با جعبه خریدم رایتر ایسوس رو
کلا کیفیت محصولات اسوس پایین اومده چون 90% تولیدات این شرکت سفارش به شرکت های دیگه هست .
رایتر رو بفرست گارانتی . دست بزنی گارانتیش از بین میره .
رمهای hyperx fury یک حالت افزایش فرکانس اتو دارند که باعث میشه روی 1866 کار کنند . به نفع شما شد .
HyperX FURY DDR3 memory automatically overclocks up to 1866MHz1 for hassle-free, plug-and-play functionality that gets you in the game faster and instant top-level performance that helps you win it. With voltages as low as 1.35V, it draws less power and generates less heat, while supporting Intel’s new 100 Series chipset. Its asymmetric, aggressive design lets you stand out from the crowd of “squared” designs and features quality aluminium and a diamond-cut finish. It’s available in black, blue, white and red with a black PCB to match the latest colour schemes of motherboards, cases and other components.

J.Cena

Registered User
لایک‌ها
55
واقعا مسخره بود که ایسوس با این حرکت رایترش عیب پیدا کرد
در کل واسه جواب دادن به سوالی دو روز ام ممنونتم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
واقعا مسخره بود که ایسوس با این حرکت رایترش عیب پیدا کرد
در کل واسه جواب دادن به سوالی دو روز ام ممنونتم
خرابی زیاد دارن . انجمن های فارسی هم پر از تاپیک های خرابی اسوس . اگر رایتر معمولی میخوای سامسونگ بهتره و اگر با کیفیت عالی میخوای پایونیر و پلکستور
بهترین درایو فعلی
Pioneer 24X DVR-S21FXV

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
با سلام
درود
یه 5 ولت به led بده(آمپر پایین ترجیحا از قرمز و مشکی پاور) اگه قرمزه روشن شد پس برای هارده.
موفق باشی.

mbf68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام روز بخیر میخواستم ببینم میشه کابل یک پاور ضعیف مثلا 500w(کابل یرق ساتا شش پین)رو به یک پاور 1000w وصل کرد. یا هر کابل مخصوص پاور خودشه؟
پاور گرین هست

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام روز بخیر میخواستم ببینم میشه کابل یک پاور ضعیف مثلا 500w(کابل یرق ساتا شش پین)رو به یک پاور 1000w وصل کرد. یا هر کابل مخصوص پاور خودشه؟
پاور گرین هست
جواب میده اگر چینش کابلها به شکل هم هستند .

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
من همچی پیامی تو لبتابم تازگیا ظاهر میشه ! موقع باز کردن عکسی پی دی افی و ... انگار یه دفعه صفحه قفل میشه (اما تیره نمیشه ) و بعدش پیام زیر ظاهر میشه و دوباره میشه از لبتاب استفاده کرد اما باز موقع باز کردن عکسی پی دی افی و ... تکرار میشه همینا !!!
مشکلم با دانلود درایور کارت گرافیک آبدیت حل نشد
وضع بدتر شد !!! با همون برنامه DDU درایور کارت گرافیکو دیلیت کردم بعدش درایور جدید نصب نمیشد بعد که خاموشش کردم لبتابمو تا دباره روشنش کنم دیدم اصلن بالا نمیاد و با فاصله 5 تا بوق ممتد میزنه !!! مشکل چیه ه نظرتون ؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
مشکلم با دانلود درایور کارت گرافیک آبدیت حل نشد
وضع بدتر شد !!! با همون برنامه DDU درایور کارت گرافیکو دیلیت کردم بعدش درایور جدید نصب نمیشد بعد که خاموشش کردم لبتابمو تا دباره روشنش کنم دیدم اصلن بالا نمیاد و با فاصله 5 تا بوق ممتد میزنه !!! مشکل چیه ه نظرتون ؟
مدل لپتاپ تون چیه . ایراد 5 بوق مشکل سخت افزاری هست . احتمالا لپتاپتون مشکل چیپ گرافیکی دارد که باید تعمیر بشه .

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
مدل لپتاپ تون چیه . ایراد 5 بوق مشکل سخت افزاری هست . احتمالا لپتاپتون مشکل چیپ گرافیکی دارد که باید تعمیر بشه .
لبتاب دل 5010--- 8تا بوق ! چون از درایور کارت گرافیک مشکل شروع شد احتمال میدم کارت گرافیکش مشکل داره

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
لبتاب دل 5010--- 8تا بوق ! چون از درایور کارت گرافیک مشکل شروع شد احتمال میدم کارت گرافیکش مشکل داره
بله 8 تا بوق مشکل چیپ هست . تو این مدل لپتاپ ایراد اصلی هست . اگر میخواهید تعمیر کنید ببرید افق کامپیوتر تو زیر همکف ایران

بالا