برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به تبلت ها...

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
تاپيك خوبي شروع كردي . من هم اگر كاري از دستم بر بياد در خدمتم .

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
منم بدكم نيست.
توي انتخاب اسمارت فون و تب تقريبا ميتونم كمك كنم.
تاپيك خوبيه.
موفق باشيد.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469

akbaaria

کاربر فعال
لایک‌ها
425
کار خوبی کردی داداش
:heart:

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
دوست عزیز چند تا سوال در مورد تبلت داشتم
1-با تبلت میشه فایل های word و کتاب های الکتریکی رو خوند؟
2-با مودمی که lan داشته باشه میشه رفت باهاش اینترنت؟
3-باید حتما مودم وایرلس داشته باشه؟
4- وای فای تبلت همون وایرلس کامپیوتره؟
5-میشه با قلم مخصوص تبلت یا با دست توش نوشت...به جای کاغذ و خودکار سر کلاس ازش استفاده کرد؟
6-میشه ورژن اندروید تبلت رو ارتقا داد؟...مثلا تبلتی ورژن4.0 اندورید هست...به 4.1 ارتقا پیدا کنه؟

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام
دوست عزیز چند تا سوال در مورد تبلت داشتم
1-با تبلت میشه فایل های word و کتاب های الکتریکی رو خوند؟
2-با مودمی که lan داشته باشه میشه رفت باهاش اینترنت؟
3-باید حتما مودم وایرلس داشته باشه؟
4- وای فای تبلت همون وایرلس کامپیوتره؟
5-میشه با قلم مخصوص تبلت یا با دست توش نوشت...به جای کاغذ و خودکار سر کلاس ازش استفاده کرد؟
6-میشه ورژن اندروید تبلت رو ارتقا داد؟...مثلا تبلتی ورژن4.0 اندورید هست...به 4.1 ارتقا پیدا کنه؟

دوست عزیزم در خصوص سوالتون باید بگم که دو مدل تبلت داریم .تبلت ویندوزی و تبلت اندرویدی.و بعد از اون به دو نوع سیم کارت خور و غیر سیم کارت خور که اگه سیم کارت داشته باشه می تونید از بسته های اینترنتی سیم کارت استفاده کنید.فایل ورد و الکترونیکی در هر دو تا قابل اجراست و از ویژگی های اصلی تبلته که می خرن.اگه اندروید باشه و سیم کارت خور نباشه از جی اس ام مودم مخصوص اندروید می تونید استفاده کنید
وای فای یعنی حالت اتصال بیسیم به اینترنت.اون مقوله وایرلس با وایمکس هست که اولی از خط تلفن استفاده می کنه و دومی بیسیمه مثل موبایل
با قلم هم می شه نوشت البته قلم مخصوص و این کار هم از عوامل خریده تبلته
بله می شه ارتقا داد اگر رسمی نباشه به صورت کاستوم رام یا روت شده

Elder_God

Registered User
لایک‌ها
19
اساتید بزرگوار ، سلام .
بهترین پیشنهادتون برای خرید تبلت های موجود در بازار تا سقف 700 هزار تومان برای من چیه ؟؟
خودم امکانات و قیمت ainol novo crystal 2 رو پسندیدم .
asus memopad هم مد نظرم هست .
شما هم بفرمایین نظراتتونو ...

minavand

Registered User
لایک‌ها
45
اساتید بزرگوار ، سلام .
بهترین پیشنهادتون برای خرید تبلت های موجود در بازار تا سقف 700 هزار تومان برای من چیه ؟؟
خودم امکانات و قیمت ainol novo crystal 2 رو پسندیدم .
asus memopad هم مد نظرم هست .
شما هم بفرمایین نظراتتونو ...
یک جا خوندم این مدل تبلتی که شما میگین : Ainol Novo7 Crystal II QuadCore - 8GB - تبلت آینول نوو 7 کریستال II کوادکور - 8 گیگابایت
پردازندش A7 چهار هسته ای هست....a7 قدیمی ترین نوع پردازنده ست.

Elder_God

Registered User
لایک‌ها
19
کلا فرق بین پردازنده ها رو زیاد نمیدونم ، ممنون که راهنمایی کردین ولی تو مشخصاتش نوع پردازنده A9 ذکر شده ...
حالا چه مدلی پیشنهاد میکنین ؟؟

H.A.M.I

Registered User
لایک‌ها
77
این تبلت هایی که چن وقته کلا بازار ایرانو گرفته همشون بردهاشون یکیه تقریبا و فقط مونتاژ میشه حالا یکی دوربین داره یکی نداره یکی 8گیگه یکی16گیگه
سی پی یوهاشون همه یکی هست

Elder_God

Registered User
لایک‌ها
19
تقریبا از این برندها منصرف شدم ، میخوام برم به سمت نو یا دست دوم نکسوس 7 یا تب 2 7 سامسونگ ...
تایید میکنین اینارو دوستان ؟؟

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
تقریبا از این برندها منصرف شدم ، میخوام برم به سمت نو یا دست دوم نکسوس 7 یا تب 2 7 سامسونگ ...
بدجور تایید میشه مخصوصا نکسوز7

minavand

Registered User
لایک‌ها
45

به نظرم به جای اینکه ارزون بخری و بی کیفیت....پولاتو چند ماه جمع کن یک تبلت خوب بخر....
اول ببین تبلت رو برای چه کاری میخوای...بعد بر اساس همون خواسته هات انتخاب کن....
سامسونگ تب 2 بهتره.....نقد های سایت دیجی کالا و نقد هایی کسایی که از تبلت ها استفاده کردن تو سایت دیجی کالا بخون....

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
خدمت دوستانی که نظر بنده رو خواستند عرض کنم که نظر شخصی من با توجه به کار کردن با بیشتر مدل ها کلا مدل های چینی یا منتاژ و متفرقه رو پیشنهاد نمی کنم چون هر ویژگی داشته باشند ویژگی ساپرت ندارن و اگه خدای نکرده روزی تبلتتون بریک بشه یا همون به حالت کما رفتن به هیچ وجه قابل برگردوندن نیستن.نظر بنده اول تبلت های سامسونگ و بعد ایسوس هست برای اندروید و البته حتما سیم کارت خور که روزی پشیمون نشید.حالا باقیش دیگه با خودتونه که سایز چقدر براتون مهمه ولی معمولا کسی که تبلت می خواد بگیره باید روی 10 اینچ فکر کنه چون 7 اینچ نزدیک به ال سی دی گوشی های 5.3 یا 5.9 هستش و زیاد فرقی نمی کنه که گوشی داشته باشید یا تبلت.باز هم امری بود لایک رو بزنید سر می زنم

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان ميخاستم ببينم تبلت هاى وينتاچ چطورند (بدون سيم) و كسانى كه دارند راضي اند؟

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
دوستان ميخاستم ببينم تبلت هاى وينتاچ چطورند (بدون سيم) و كسانى كه دارند راضي اند؟

دوست من سلام.تبلت های خوبین اما مشکلاتی که در پست های قبلی بهش اشاره کردم رو داره و علاوه بر اون مهمترین ویژگی تبلت رو ازش گرفته یعنی استفاده از سیم کارت

Elder_God

Registered User
لایک‌ها
19
البته درسته که تیلت هایی هم که سیم کارت ساپورت نمیکنن مثل نکسوس 7 wifi , غیره رو میشه با کابل otg (اگه اشتباه نکنم) به مورم و سیم کارت متصل کرد ، درسته ؟؟

Wealth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تبلت مناسب که بشه باهاش تو فروم و وب گشت و گذار کرد و نوشته گذاشت و کارای عمومی انجام داد چی پیشنهاد میکنید ؟

بالا