برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام
کلا از استور حذف شده. tapatalk classic صفحه ش هست ولی غیرقابل دسترسه.
اینم لینک فایل xap نسخه کلاسیک:
http://cdn.marketplacecontent.windo...4864d8a55f4?downloadname=Tapatalk-Classic.xap
ای وای :general208:...
دوست عزیز نمیدونید دلیل این کارشون چی بوده:general505:؟؟!
از طریق Install Local هم خواستم نصب کنم ,نشد!...
wp_ss_20160927_0002.png

برنامه ای مشابه TapaTalk سراغ ندارید:general505:؟!...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
پس تکلیف ما که lumia 540 داریم چی میشه؟؟
بفروشش [emoji26] [emoji22]
البته ساپورت نرم افزاری قاعدتا تا یه مدت ادامه پیدا میکنه ولی تقریبا مشخص سده پروژه لومیا به کل کنار گذاشته شده

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
ای وای :general208:...
دوست عزیز نمیدونید دلیل این کارشون چی بوده:general505:؟؟!
از طریق Install Local هم خواستم نصب کنم ,نشد!...
مشاهده پیوست 965122

برنامه ای مشابه TapaTalk سراغ ندارید:general505:؟!...
خبر ندارم چرا حذف شده, ولی اینطور حذفا و از دسترس خارج شدنا اکثرا توسط سازنده انجام میشه, حالا به دلایل مختلفی مثل آپدیت کلی, بازنویسی نرم افزار, منسوخ شدن و ... .
متاسفانه نمیتونید از طریق Install Local نصب کنید, چون در اون حالت هم به استور وصل میشه و چک میکنه ببینه نرم افزار مجوز نصب داره یا نه.
توصیه میکنم به ویندوز 10 موبایل آپدیت کنید, فکر میکنم بشه با Device Portal نصب کرد(البته مطمئن نیستم, تست نکردم).
نرم افزار مشابه هم متاسفانه سراغ ندارم.
ویندوزفون یا ویندوز 10 موبایل هم کنسل نشده و جای نگرانی نیست(البته پیشنهاد میکنم به 10 آپدیت کنید). فقط دیگه مایکروسافت گوشی ویندوزی با اسم برند لومیا تولید نمیکنه و میره به سمت سرفیس فون.
تازه الان شرکتای دیگه دارن گوشی ویندوزی جدید بیرون میدن.
طبق روال همه شرکتها گوشیهای تولیدی تا مدتی ساپورت میشن و بعد منسوخ میشن.

Last edited:

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
خبر ندارم چرا حذف شده, ولی اینطور حذفا و از دسترس خارج شدنا اکثرا توسط سازنده انجام میشه, حالا به دلایل مختلفی مثل آپدیت کلی, بازنویسی نرم افزار, منسوخ شدن و ... .
متاسفانه نمیتونید از طریق Install Local نصب کنید, چون در اون حالت هم به استور وصل میشه و چک میکنه ببینه نرم افزار مجوز نصب داره یا نه.
توصیه میکنم به ویندوز 10 موبایل آپدیت کنید, فکر میکنم بشه با Device Portal نصب کرد(البته مطمئن نیستم, تست نکردم).
نرم افزار مشابه هم متاسفانه سراغ ندارم.
ویندوزفون یا ویندوز 10 موبایل هم کنسل نشده و جای نگرانی نیست(البته پیشنهاد میکنم به 10 آپدیت کنید). فقط دیگه مایکروسافت گوشی ویندوزی با اسم برند لومیا تولید نمیکنه و میره به سمت سرفیس فون.
تازه الان شرکتای دیگه دارن گوشی ویندوزی جدید بیرون میدن.
طبق روال همه شرکتها گوشیهای تولیدی تا مدتی ساپورت میشن و بعد منسوخ میشن.
عزیز مشکل اینجاست من lumia 520 دارم و وین ۱۰ واسش نیومد...
یک برنامه از گوگل پیدا کردم که شبیه tapatalk هست و اسمش mTalk هست که متاسفانه فقط برای وین ۱۰ منتشر شده...
راهی نداره الان از طریق اینسایدر بتونم به ۱۰ آپدیت کنم؟ :(

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
عزیز مشکل اینجاست من lumia 520 دارم و وین ۱۰ واسش نیومد...
یک برنامه از گوگل پیدا کردم که شبیه tapatalk هست و اسمش mTalk هست که متاسفانه فقط برای وین ۱۰ منتشر شده...
راهی نداره الان از طریق اینسایدر بتونم به ۱۰ آپدیت کنم؟ :(
دوست من جز چنتا لومیایِ خاص از سری 20 برا هیچکدومشون بصورت رسمی ویندوز 10 ارائه نشد و همه با اینسایدر گرفتن و تعدادی با Upgrade Advisor . زمان آپدیت از طریق اینسایدر هم تموم شده. فعلا فقط با هک میتونید بگیرید وین 10 رو.
بله نرم افزار mtalk وین 10 میخواد.

Last edited:

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121

دوست من قرار نیست که تولید یه سری از گوشی ها تا ابد ادامه داشته باشه و اصلا این عیب یا نقطه ضعف محسوب نمیشه مخصوصا برای ویندوز!
چون تا جایی که میتونه میاد سیستم عامل رو آپدیت میکنه بدون توجه به مدل گوشی. از یجایی به بعد هم مدلهای قدیمی رو آپدیت نمیکنه تا کاربرا ترغیب به خرید مدل جدید بشن. بنده الان 820 دارم و تا آخرین آپدیت رد استون 2 ویندوز 10 موبایل رو با دستکاری رجیستری گرفتم و هیچ مشکلی نداره. نمیدونم چقدر با ویندوز 10 آشنایی دارید, ولی اگر باهاش مشکلی ندارید حتما آپدیت کنید(البته باید دستکاری کنید رجیستریو)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست من قرار نیست که تولید یه سری از گوشی ها تا ابد ادامه داشته باشه و اصلا این عیب یا نقطه ضعف محسوب نمیشه مخصوصا برای ویندوز!
چون تا جایی که میتونه میاد سیستم عامل رو آپدیت میکنه بدون توجه به مدل گوشی. از یجایی به بعد هم مدلهای قدیمی رو آپدیت نمیکنه تا کاربرا ترغیب به خرید مدل جدید بشن. بنده الان 820 دارم و تا آخرین آپدیت رد استون 2 ویندوز 10 موبایل رو با دستکاری رجیستری گرفتم و هیچ مشکلی نداره. نمیدونم چقدر با ویندوز 10 آشنایی دارید, ولی اگر باهاش مشکلی ندارید حتما آپدیت کنید(البته باید دستکاری کنید رجیستریو)

تازه خریدم خودتم میدونی :(:(:general503::general503::general409:
مردمو اسگول کردن خوب مثل یه آدم میگفتن دیگه lumia کیخوایم بندازیم تو آشغالی , مردم نرید بخرید
:general503::general503:

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
تازه خریدم خودتم میدونی :(:(:general503::general503::general409:
مردمو اسگول کردن خوب مثل یه آدم میگفتن دیگه lumia کیخوایم بندازیم تو آشغالی , مردم نرید بخرید
:general503::general503:
گفتن دیگه داداشم.. خیلی وقت پیش گفتن که گوشیای قدیمی تا یه حدی آپدیت میشه، بعدشم گفتن که وین ۱۰ نمیاد به طور رسمی. تازه الان طوری نشده که، الان یه نسخه پایدار از وین ۱۰ روی گوشیا هست و داره اونو آپدیت میکنه. اکثر کاربرا از اون استفاده میکنن و راضی هم هستن.

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
گفتن دیگه داداشم.. خیلی وقت پیش گفتن که گوشیای قدیمی تا یه حدی آپدیت میشه، بعدشم گفتن که وین ۱۰ نمیاد به طور رسمی. تازه الان طوری نشده که، الان یه نسخه پایدار از وین ۱۰ روی گوشیا هست و داره اونو آپدیت میکنه. اکثر کاربرا از اون استفاده میکنن و راضی هم هستن.

من که مونده بودم lumia 540 بخرم یا lumia 550 و ازتونم پرسیدم که گفتید آپدیت میشن و .......... منم lumia 540 خریدم
نگفتید قراره جمع بشه کلا lumia

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
من که مونده بودم lumia 540 بخرم یا lumia 550 و ازتونم پرسیدم که گفتید آپدیت میشن و .......... منم lumia 540 خریدم
نگفتید قراره جمع بشه کلا lumia
چیزایی که خیلی معلومه گفتن نمیخواد که عزیز. از زمانهای خیلی قدیم هرچیزی یه روزی منسوخ میشه, خودتونم در جریان جمع شدن تولید گوشی ویندوزی با برند لومیا بودید. تازه گیریم که جمع بشه. چه فرقی به حال شما میکنه؟ اگر گفتیم آپدیت میشن معنیش این نیست که تا ابد آپدیت میشن. تا یه مدت آپدیت میشن مطمعناََ.الانشم از زمانی که شما گوشی خریدی فکر میکنم حداقل 10 تا بیلد منتشر شده برای ویندوز 10 موبایل. شما که انتظار پشتیبانی و آپدیت دارید حداقل از اینایی که هست استفاده کنید فعلا. تازه من فکر میکردم شما 520 داری(برا همین گفتن دستکاری رجیستری). 540 که سری 40 هست و خوبه؛ فکر میکنم بتونی با اینسایدر شدن آپدیت کنی حالا حالاها.

Last edited:

.LORD.

Registered User
لایک‌ها
87
سلام

دوستان لومیا 520 رو میخام آپدیت کنم به ویندوز 10
آیا میشه آفلاین آپدیتش کرد؟ آموزش بدید لطفا

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
سلام

دوستان لومیا 520 رو میخام آپدیت کنم به ویندوز 10
آیا میشه آفلاین آپدیتش کرد؟ آموزش بدید لطفا
سلام
امکان آپدیت آنلاین وجود نداره, مگر اینکه به رجیستری دسترسی داشته باشید و بعضی کلیدها رو عوض کنید مقدارشون رو.
یک روش آپدیت آفلاین هم هست, منتها باید ببینید کدوم یکی از مجموعه فایلهای آپدیت رو گوشی شما جواب میده. لینک زیر رو ببینید:
http://forum.xda-developers.com/windows-10-mobile/w10m-builds-update-links-collection-cab-t3234805

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
یعنی دیگه lumia ها ساپورت نمیشن؟ دیگه دورشون تموم شد؟
مدل ارزون قیمتش lumia 435 ارزش داره بخرم؟ چنده قیمتش؟
تو سایت ها مختلف قیمت ها مختلف ازش دیدم

بازیاش میگن پولیه خیلی هاش , نمیشه مثل اندروید نسخه کرک شده رو دانلود کرد ریخت رو رم رو گوشی نصب کرد؟

Last edited:
بالا