• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ و تبادل نظر پیرامون htc rezound

hamedhhpp

Registered User
لایک‌ها
305

mahyargol

Registered User
لایک‌ها
29
salam dostan man alan goshio reset factory kardam ama vaghty miad bala dobare khamoosh mishe toro khoda komakam konin chikar konam?

mahyargol

Registered User
لایک‌ها
29
سلام .از صفحات قبلی همین تاپیک یکی از رام ها رو انتخاب و دانلود کن.توجه داشته باش که رامها معمولا با فرمت zip ارائه میشن و بعضی رامها علاوه بر فایل zip اصلی نیاز به برخی پچها (مثل پچ GSM) یا یه سری نرم افزارها(مثل پک نرم افزاری GAPPS) دارن که همه اونا همراه با خود رام و البته با فرمت ZIP ارائه میشن که دقیقا هم مثل نصب رام نصب میشن .البته توصیه من همون رام رسمی 4.0.3 خودش هست که از همه بهتره بقیه رامهایی که من تست کردم هر کدوم ی مشکلی داشت.متاسفانه الان روی گوشی من رام خودش نصب نیست و بکاپ از رام رسمیش ندارم و اگرنه واست اپلود میکردم که از همون استفاده کنی.البته میتونی توی انجمن درخواست رام رسمی بدی ایشالا اگه بچه ها داشته باشن واست اپلود میکنن.
و اما اموزش نصب رام:
فایل رام که با فرمت زیپ هست بوسیله PC میریزی تو SD CARD توجه داشته باش که تو ریشه SD CARD که به روت معروف هست بریزی.خب حالا SD CARD رو بذار تو گوشی و در حالت خاموش ولوم(-)منفی رو دو ثانیه نگه دار و در همون حالت دکمه پاور رو هم باهاش بگیر چند لحظه که صبر کنی گوشی میره تو محیط BOOTLOADER که ی صفحه سفید هست.خب برای کار با این منو باید از دکمه های ولوم و پاور گوشیت استفاده کنی.به این صورت که دکمه های ولوم نقش حرکت تو منو رو دارن و پاور نقش انتخاب کننده.از گزینه های موجود RECOVERY رو انتخاب کن.بعد از چند ثانیه میره تو ریکاوری حالا WIPE DATA/FACTORY RESET رو انتخاب کن بیا روی گزینه YES--DELETE ALL USER DATA رو انتخاب کن و OK کن .حالا برو رو WIPE CASH و همین کارو تکرار کن.خب حالا INSTALL FROM SD CARD رو بزن و از بین فایلها فایل رامتو انتخاب کن.تمام بعد از بارگذاری رام گوشیت پیغام REBOOT میده یا خودش REBOOT میشه و گوشیت بالا میاد ایشالا.
یا حق..
dadash mano rahnamaii mikoni?

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16
dadash mano rahnamaii mikoni?
دوست عزیز طبق اموزشی که گذاشتم میتونید خیلی راحت رامو نصب کنید اما خب با این حال مشکلتونو دقیقا بگید تا بتونم کمکتون کنم.چه رامی رو دارید نصب میکنید؟؟؟

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان کسی LCD این گوشی رو داره؟؟؟ی گوشی واسم اوردن LCD مشکل داره.اگه کسی داره لطفا قیمتو اعلام کنه.

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان کسی LCD این گوشی رو داره؟؟؟ی گوشی واسم اوردن LCD مشکل داره.اگه کسی داره لطفا قیمتو اعلام کنه.
من دارم داداش تاچ و ال سی بهم چسپیده قیمت ۱۵۰
جدا شدنش ریسکش خیلی بالاست

Sent from my UMI X1-PRO using Tapatalk 2

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16
یکم تخفیف بده داداش قیمتش خیلی بالاست.قیمتو واسم پ.خ کن.
راستی تا حالا عوض کردی lcd شو؟؟؟
مشکلی با تعویض lcd بوجود نمیاد؟؟؟
کاش بیشتر در مورد این گوشی تحقیق میکردم .به ی عمده فروش اعتماد کردم.این گوشیها اکثرا رفرشه.من موندم تو بازار چه چیزی مهمتر از اعتبار که بعضیا بخاطر 50-100 تومن اعتبارشونو زیر سوال میبرن.

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
یکم تخفیف بده داداش قیمتش خیلی بالاست.قیمتو واسم پ.خ کن.
راستی تا حالا عوض کردی lcd شو؟؟؟
مشکلی با تعویض lcd بوجود نمیاد؟؟؟
کاش بیشتر در مورد این گوشی تحقیق میکردم .به ی عمده فروش اعتماد کردم.این گوشیها اکثرا رفرشه.من موندم تو بازار چه چیزی مهمتر از اعتبار که بعضیا بخاطر 50-100 تومن اعتبارشونو زیر سوال میبرن.
کمترین قیمت ممکنه چون قطعش جدا قابل تهیه نیستش باید گوشی سالم رو اوراق کرد که گرونتر میفته
هم جدا کردم عوض کردم هم باهم!مشکلی پیش نمیاد
اما اگه تجربه این گوشیو ندارید مطمنا تاچ خودشو سالم نمیتونید جدا کنید از نظر ظاهری نمیگم‌چون دما یه کم بالا باشه تاچ قسمت پایینش خراب میشه و کار خیلی سختیه
واسه همین کامل عوض کردنش بهتره
بله کامل رفریشن و بدترین کیفیت رو دارن متاسفانه

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
سلام و درود

دوستان عزیز

کسی بک آپ از رام رسمی این گوشی که زبان فارسی به همراه چند تا برنامه داشت رو داره ؟؟؟

شدید لازم دارم :(

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
والا ترافیک ندارم حدود یکی گیگ عجله نداری باید یکی دو روز دیگه اپلود کنم اونم شاید

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
والا ترافیک ندارم حدود یکی گیگ عجله نداری باید یکی دو روز دیگه اپلود کنم اونم شاید

اگر آپلود کنید ممنون میشم :) ( اگر میشه بعد از اپلود تو پی ام به من اطلاع بدید :rolleyes: )

لعنت به HTC که یک رام رسمی درست درمون با زبان فارسی تو نت برا این گوشی و اکثر گوشیهاش نذاشته !!!

والا رفته بودیم XPERIA E1 DUAL خریده بودیم سنگین تر بود حداقل اون به KITKAT هم آبدیت میشد

این دردسرها هم نداشت !!!

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
میدونی مشکل چیه ما دنبال گوشی خوب ارزونیم خب قطعا اینجوری میشه واقعا گوشیه پردردسریه نمیدونم رسم اشغاله...

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
گوشی تولید بیش از 3 سال پیش هست، دیگه نباید انتظار ساپورت رسمی ازش داشت اونم با این قیمت.

kamran.t

Registered User
لایک‌ها
96
لعنت به HTC که یک رام رسمی درست درمون با زبان فارسی تو نت برا این گوشی و اکثر گوشیهاش نذاشته !!!

والا رفته بودیم XPERIA E1 DUAL خریده بودیم سنگین تر بود حداقل اون به KITKAT هم آبدیت میشد

این دردسرها هم نداشت !!!
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم البته با HTC Ruby
دیگه از طرف HTC ساپورت نمیشه
ساپورت HTC واقعا افتضاحه

Sent from my Galaxy Alpha using Tapatalk

saeed-9494

Registered User
لایک‌ها
16
کمترین قیمت ممکنه چون قطعش جدا قابل تهیه نیستش باید گوشی سالم رو اوراق کرد که گرونتر میفته
هم جدا کردم عوض کردم هم باهم!مشکلی پیش نمیاد
اما اگه تجربه این گوشیو ندارید مطمنا تاچ خودشو سالم نمیتونید جدا کنید از نظر ظاهری نمیگم‌چون دما یه کم بالا باشه تاچ قسمت پایینش خراب میشه و کار خیلی سختیه
واسه همین کامل عوض کردنش بهتره
بله کامل رفریشن و بدترین کیفیت رو دارن متاسفانه
دوست عزیز گوشیو بفرستم lcd شو واسم عوض کنی چقدر هزینه بر میداره؟؟؟با ی تخفیف کوچولو

بالا