• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
اگه همون محلول های سبز رنگ باشه چند روز پیش خریدم فایده نداشت ولی چیز عالیه حتما برای جلوگیری از خشک شدن بگیرید.
نه من هر هفته می گرفتم ولی نمی ذونم چرا خشک شد کسی قیمت هد داره؟الان r290چنده؟

خرید آر 290 دیگه به صرفه نیست الان لیزری های رنگی کیت ریستشون اومده و به راحتی شارژ میشن - و خیلی به صرفه تر هستند
فکر کنم به خاطر جوهرت بوده که خشک شده - باید همیشه جوهر رو از خود میر کامپیوتر (نماینده مادیران) بگیری - من لیتری میخرم

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
خرید آر 290 دیگه به صرفه نیست الان لیزری های رنگی کیت ریستشون اومده و به راحتی شارژ میشن - و خیلی به صرفه تر هستند
فکر کنم به خاطر جوهرت بوده که خشک شده - باید همیشه جوهر رو از خود میر کامپیوتر (نماینده مادیران) بگیری - من لیتری میخرم

یکم بیشتر توضیح میدی مال کدوم شرکته؟قیمتش چنده؟هر برگ چند میفته؟از جوهری به صرفته تره واسه ما که کاور زیاد می زنیم؟
چون اگه درست نشه برم یه لیزری بگیرم.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
یکم بیشتر توضیح میدی مال کدوم شرکته؟قیمتش چنده؟هر برگ چند میفته؟از جوهری به صرفته تره واسه ما که کاور زیاد می زنیم؟
چون اگه درست نشه برم یه لیزری بگیرم.

خودم دقیق اطلاع ندارم ولی اینجا یه سر بزن
چند تا تبلیغ هم توی نت دیدم در مورد شارژ لیزری ها - هم سامسونگ و هم اچ پی
انگار کیت ریست واسشون اومده
البته اگه به بازار ایران مراجعه کنی - اطلاعات بیشتری در این مورد میتونی کسب کنی
ولی اگه لیزری شارژ بشه واقعا از r290 بصرفه تر هست - هم سرعت پرینت بالاتر هست و هم کیفیت و هم طول عمر
الان شارژ هر کارتریجش لیزری (اگه کیت ریستش باشه) طرف 10 تومن برای هر رنگ درمیاد که با تقریبا 45-50 تومن میتونی 1000 صفحه پرینت بگیری - در صورتی که با r290 نهایت بتونی 800-900 تا برنی با کیفیت پایین تر - و دردسر بیشتر
الان من یکماه پیش کیت کارتریج r290 خراب شده بردم عوض کردم طرف 10 تومن واسم دراومد

فقط اگه رفتی بازار آمار گرفتی توی این تاپیک بگو

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
خودم دقیق اطلاع ندارم ولی اینجا یه سر بزن
چند تا تبلیغ هم توی نت دیدم در مورد شارژ لیزری ها - هم سامسونگ و هم اچ پی
انگار کیت ریست واسشون اومده
البته اگه به بازار ایران مراجعه کنی - اطلاعات بیشتری در این مورد میتونی کسب کنی
ولی اگه لیزری شارژ بشه واقعا از r290 بصرفه تر هست - هم سرعت پرینت بالاتر هست و هم کیفیت و هم طول عمر
الان شارژ هر کارتریجش لیزری (اگه کیت ریستش باشه) طرف 10 تومن برای هر رنگ درمیاد که با تقریبا 45-50 تومن میتونی 1000 صفحه پرینت بگیری - در صورتی که با r290 نهایت بتونی 800-900 تا برنی با کیفیت پایین تر - و دردسر بیشتر
الان من یکماه پیش کیت کارتریج r290 خراب شده بردم عوض کردم طرف 10 تومن واسم دراومد

فقط اگه رفتی بازار آمار گرفتی توی این تاپیک بگو

خود میر تعمیر میکنه پرینتر رو ببرم اونجا؟

Last edited:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
درود بر دوستان
عزیزان میخوام 1 پرینتر لیزری رنگی برای مصرف خانگی بگیرم، البته مصرفم فقط عکس چاپ کردند هست و نهایتا چند ایی هم متن و ...
حداکثر هزینه 400 تومان هست
چی پیشنهاد میدین و چرا !؟
فقط اگر ممکنه 1 کم سریعتر نظرات ارزشمندتون را بگید، چون پولم را از بانک کشیدم بیرون، خرج میشه :دی
پیشاپیش از همه ممنون

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
درود بر دوستان
عزیزان میخوام 1 پرینتر لیزری رنگی برای مصرف خانگی بگیرم، البته مصرفم فقط عکس چاپ کردند هست و نهایتا چند ایی هم متن و ...
حداکثر هزینه 400 تومان هست
چی پیشنهاد میدین و چرا !؟
فقط اگر ممکنه 1 کم سریعتر نظرات ارزشمندتون را بگید، چون پولم را از بانک کشیدم بیرون، خرج میشه :دی
پیشاپیش از همه ممنون

اینجا فکر نکنم کسی بهتون جواب بده
من اطلاعات در زمینه لیزری ندارم ولی هر چی میگیرید قبلش تحقیق کنید ببنید توی بازار شارژشو بلدند یا نه
بهتره به اینجا مراجعه کنید

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
اینجا فکر نکنم کسی بهتون جواب بده
من اطلاعات در زمینه لیزری ندارم ولی هر چی میگیرید قبلش تحقیق کنید ببنید توی بازار شارژشو بلدند یا نه
بهتره به اینجا مراجعه کنید
ممنون دوست من

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
کسی ادرس تعمیرگاه پرینتر های مائیران رو داره اگه با تانک ببرم قبول می کنن.

mehdiphoto

Registered User
لایک‌ها
31
سلام دوستان
من میخواستم یه پرینتر سیاه و سفید برای کار خونگی بخرم حدود 100 تا 150 تومن بیشتر نباشه.در ضمن هزینه چاپ میخوام کمترین حالت باشه.
اصلا پرینتری هست(جوهر افشان یا لیزری) که بشه کارتریج اون رو به تعداد دفعات زیاد شارژ کرد یا اینکه مثلا حدود 10 باری شارژ کرد که هزینه خرید کارتریج دیرتر بدیم تا هزینه چاپ هر صفحه کمتر دربیاد؟
ممنون از توجهتون...

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
سلام
پرینتر 1006 اچ پی چرا یهو 15 تومن قیمتش بالا رفت ؟ ایا پائین میاد ؟

اره یکدفعه رفت بالا - دو هفته پیش ایرانشهر 90 تومن بود
اچ پی 1005 و 1006 - بعد از شارژ کیفیتشون میاد پایین - لوگو و عکس رو کمرنگ میزنند تازه اگه پودر خوب واسشون بگیری
سامسونگ بگیر 1640 بگیر -

M654

Registered User
لایک‌ها
3
اچ پی امریکا اظهار کرده که می خواد بازارش رو از ایران جمع کنه [لااقل برای چند سال].

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
اره یکدفعه رفت بالا - دو هفته پیش ایرانشهر 90 تومن بود
اچ پی 1005 و 1006 - بعد از شارژ کیفیتشون میاد پایین - لوگو و عکس رو کمرنگ میزنند تازه اگه پودر خوب واسشون بگیری
سامسونگ بگیر 1640 بگیر -

اقا سامسونگه چند بار میشه شارز کردش چون شنیدم بعد سه بار باید کلا کارتریجشو عوض کنیم چون چیپ ست داره ؟
دسته
هزینه شارژش چقدره ؟ بیشتره یا کمتر از 1006 هست
کیفیتش شنیدم بیشتر از 1006 اما مصرفشم بیشتره و تعداد برگ کمتری میزنه نسبت به 1006 ؟ درسته اینا یه توضیح میدید 2ماهه دارم تو فروم ها میگردم اخر به نتیجه نرسیدم کدومو بخرم
قیمت مهم نیست کیفیت و لوازم جانبی و خرکاری مهم هست

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
اقا سامسونگه چند بار میشه شارز کردش چون شنیدم بعد سه بار باید کلا کارتریجشو عوض کنیم چون چیپ ست داره ؟
دسته
هزینه شارژش چقدره ؟ بیشتره یا کمتر از 1006 هست
کیفیتش شنیدم بیشتر از 1006 اما مصرفشم بیشتره و تعداد برگ کمتری میزنه نسبت به 1006 ؟ درسته اینا یه توضیح میدید 2ماهه دارم تو فروم ها میگردم اخر به نتیجه نرسیدم کدومو بخرم
قیمت مهم نیست کیفیت و لوازم جانبی و خرکاری مهم هست

نه سامسونگ واستون 2 هزار میزنه ولی 1006 و 1005 فقط 1000 تا میزنند
من توی بازار پرسیدم میگفتند که بدون چیپست هم تغییری توش ایجاد میکنند که به راحتی شارژ میشه و میزنه
ولی اگه خرکار میخوای برادر 2140 خیلی خوبه طرف 130 تومن - هر بار شارژ 2000 تا واست میزنه

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
سلام به اساتید عزیز
من یه پرینتر جوهر افشان لازم دارم . تاپیکهای مختلفی رو خوندم و تقریبا همه جا صحبت از پرینتر r290 اپسون هست
چون بهش مخزن متصل میشه و ...
میخواستم از دوستانی که توی این زمینه تخصص دارن بپرسم که بصورت حدودی قیمت تمام شده پرینت هر کاغذ a4 تمام رنگی با r290 متصل به مخزن با تنظیمات کیفیت خوب چقدره ؟
چون من در حال حاضر برای پرینت هر برگ a4 با کیفیت خوب روی کاغذ گلاسه مبلغ 140 تومان پرداخت میکنم به یه مغازه دار
میخوام بدونم که آیا با خرید پرینتر مذکور هزینه هام کمتر میشه یا بیشتر از 140 تومان ؟

ممنون

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام به اساتید عزیز
من یه پرینتر جوهر افشان لازم دارم . تاپیکهای مختلفی رو خوندم و تقریبا همه جا صحبت از پرینتر r290 اپسون هست
چون بهش مخزن متصل میشه و ...
میخواستم از دوستانی که توی این زمینه تخصص دارن بپرسم که بصورت حدودی قیمت تمام شده پرینت هر کاغذ a4 تمام رنگی با r290 متصل به مخزن با تنظیمات کیفیت خوب چقدره ؟
چون من در حال حاضر برای پرینت هر برگ a4 با کیفیت خوب روی کاغذ گلاسه مبلغ 140 تومان پرداخت میکنم به یه مغازه دار
میخوام بدونم که آیا با خرید پرینتر مذکور هزینه هام کمتر میشه یا بیشتر از 140 تومان ؟

ممنون
آقا من اصلا اپسون پیشنهاد نمیکنم
به خیلی از مدلهای اچ پی هم تانک وصل میشه
پرینتر فقط اچ پی

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
آقا من اصلا اپسون پیشنهاد نمیکنم
به خیلی از مدلهای اچ پی هم تانک وصل میشه
پرینتر فقط اچ پی

مرسی از راهنماییت
پس چرا همه میگن r290 ؟!!!
میشه یه مدل از hp که مخزن بهش وصل میشه و حدود قیمتش هم زیر 200 باشه معرفی کنی ؟
حالا با این تفاسیر ، هزینه تموم شده هر برگ a4 تمام رنگی از 140 تومن بیشتر میشه یا کمتر (روی گلاسه معمولی و با کیفیت خوب)

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
مرسی از راهنماییت
پس چرا همه میگن r290 ؟!!!
میشه یه مدل از hp که مخزن بهش وصل میشه و حدود قیمتش هم زیر 200 باشه معرفی کنی ؟
حالا با این تفاسیر ، هزینه تموم شده هر برگ a4 تمام رنگی از 140 تومن بیشتر میشه یا کمتر (روی گلاسه معمولی و با کیفیت خوب)

هیچ مدلی اچ پی توی ایران تانکش نیست
من گشتم نبود - نگرد نیست
جوهر لیتری برای آر 290 = 25 هزار تومن
خودش هم با تانک 200 تومن

بالا