• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
من برای کارهای منزل و در حد چاپ معمولی دنبال یک پرینتر ارزان قیمت لیزری میگردم.گزینه هایم که تقریبا قیمت و کیفیت مشابه دارند عبارتند از : سامسونگ 1640 و نیز اچ پی مدل 1006.
قیمت سامسونگ در حدود 85 تومن و قیمت اچ-پی در حدود 105 تومن است.
گارانتی سامسونگ مربوط به شرکت سام سرویس و گارانتی اچ-پی شرکت الماس خاورمیانه که گفته میشود شرکت الماس خاورمیانه عملا در ایران نمایندگی ندارد و به عبارتی گارانتی معتبری وجود ندارد.

من بین این دو انتخاب گیر کردم.از طرفی اچ-پی برندی معتبر و مشهور است و همچنین قطعات و لوازمش همه جا گیر میاید.
سامسونگ هم کیفیت عالی دارد و قیمتش کمتر است .در ضمن گارانتی معتبری دارد.

نظر شما چیست؟ از دوستان کسی تجربه ای در این زمنیه دارد؟

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
سلام،

من یه چند هفته ای هست که دنبال پرینتر سه کاره سیاه سفید لیزری هستم. 200-250 هم بودجه دارم.
اول نظرم رو HP m1120 بود ولی وقتی مدل Samsun scx-4500 رو دیدم واقعا بهش علاقه مند شدم.
حتی اگر از لحاظ امکانات با 1120 برابری کنه ولی گرونتر باشه بخاطر قیافش میگیرم.

من از هرکی می پرسم یه چیزی میگن! یکی میگه خوبه یکی میگه بده!
یکی میگه اصلا سامسونگ نخر! یکی میگه این جدیداش خوب درومده.

خواهشا دوستان یه راهنمایی شفاف برای من انجام بدن.
پرینتر سامسونگ از نظر شارژ که مشکلی نداره ؟ داره؟

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من برای کارهای منزل و در حد چاپ معمولی دنبال یک پرینتر ارزان قیمت لیزری میگردم.گزینه هایم که تقریبا قیمت و کیفیت مشابه دارند عبارتند از : سامسونگ 1640 و نیز اچ پی مدل 1006.
قیمت سامسونگ در حدود 85 تومن و قیمت اچ-پی در حدود 105 تومن است.
گارانتی سامسونگ مربوط به شرکت سام سرویس و گارانتی اچ-پی شرکت الماس خاورمیانه که گفته میشود شرکت الماس خاورمیانه عملا در ایران نمایندگی ندارد و به عبارتی گارانتی معتبری وجود ندارد.

من بین این دو انتخاب گیر کردم.از طرفی اچ-پی برندی معتبر و مشهور است و همچنین قطعات و لوازمش همه جا گیر میاید.
سامسونگ هم کیفیت عالی دارد و قیمتش کمتر است .در ضمن گارانتی معتبری دارد.

نظر شما چیست؟ از دوستان کسی تجربه ای در این زمنیه دارد؟

این سوال من هم هست.
P1005 هم حدود سه ماه پیش قیمتش حدود 88 بود، خودم اینجا قیمت دادم. حالا اچ پی با این اختلاف قیمت باز هم میارزه؟ کلا این سامسونگ چطوریه؟
ممنون

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
این سوال من هم هست.
P1005 هم حدود سه ماه پیش قیمتش حدود 88 بود، خودم اینجا قیمت دادم. حالا اچ پی با این اختلاف قیمت باز هم میارزه؟ کلا این سامسونگ چطوریه؟
ممنون

من بالاخره تصمیم خودمو گرفتم و همون پرینتر سامسونگ 1640 را خریدم. با فروشنده های خیابان ایرانشهر هم که مشورت کردم همه گفتند که اچ پی هیچ گارانتی معتبری ندارد ( ظاهرا شرکتی بنام الماس خاورمیانه گارانتی کرده که اصلا وجود خارجی ندارد) ولی سامسونگ گارانتی معتبر سام سرویس دارد.
از طرفی خودم 6 ماه با مدل مشابه و قدیمی 1610 کار کردم و بالغ بر 1000 صفحه پرینت گرفتم با بهترین کیفیت.
از طرفی قیمت اچ-پی روز به روز بالاتر رفت و الان 110 هزار تومن است که تفاوت قیمت میشه 25 هزار تومن.

خلاصه همه اینها باعث شد سامسونگ را بگیرم.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
من بالاخره تصمیم خودمو گرفتم و همون پرینتر سامسونگ 1640 را خریدم. با فروشنده های خیابان ایرانشهر هم که مشورت کردم همه گفتند که اچ پی هیچ گارانتی معتبری ندارد ( ظاهرا شرکتی بنام الماس خاورمیانه گارانتی کرده که اصلا وجود خارجی ندارد) ولی سامسونگ گارانتی معتبر سام سرویس دارد.
از طرفی خودم 6 ماه با مدل مشابه و قدیمی 1610 کار کردم و بالغ بر 1000 صفحه پرینت گرفتم با بهترین کیفیت.
از طرفی قیمت اچ-پی روز به روز بالاتر رفت و الان 110 هزار تومن است که تفاوت قیمت میشه 25 هزار تومن.

خلاصه همه اینها باعث شد سامسونگ را بگیرم.

مبارکه
هزینه شارژشو سوال کردید ؟ مثل اچ پی هست ؟
بعد از چند بار شارژ باید درام عوض بشه

!Doracel!

Registered User
لایک‌ها
1
من میخوام یه پرینتر لیزری سیاه سفید بگیرم
اما موندم اچ پی بخرم یا سامسونگ
اچ پی که گارانتی اصلا" نداره و قیمتشم بالارفته .......

من بودجم بین 100 تا 150 هست .
به نظر شما کدوم یکی از مدل های زیر بهتره و پیشنهاد میکنید؟

Hp - p1005
hp - p1006
hp - 1018
hp - 1020

samsung - ml-2010
samsung - ml-1640
samsung - ml-2510
samsung - ml-2570

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3

Hp - p1005
hp - p1006
hp - 1018
hp - 1020

samsung - ml-2010
samsung - ml-1640
samsung - ml-2510
samsung - ml-2570

من هم مثل تو در تردید اچ پی و سامسونگ بودم. ولی سامسونگ را به دلیل گارانتی معتبر خریدم.چون کار خاصی با پرینتر ندارم و برای کارهای خانگی است همان 1640 را خریدم 85 تومن.

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
منم تصمیم گرفتم همون samsung scx-4500 رو بگیرم

hilaryduff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک پرینتر canon lbp2900 دارم که فقط باهاش مقاله میگیرم و فوق العاده است و روخودش نوشته با تونرش میشه تا 2000 پرینت گرفت ولی من تاحالا بالای 2000 تا باهاش پرینت گرفتم و یکسالم هست که دارمش (این در جواب دوستانی که می خوان حدود 100 تومان پیرنتر بگیرن)
اما سوالم : می خوام یه پرینتر رنگی بگیرم که باهاش بیشتر عکس چاپ کنم (کارای متنیمو با لیزریم می گیرم) و خیلی برام مهمه که جوهرش ارزون دراد و راحت باشه (اگر کارتریج اورجینال باشه بهتره) خیلیا بهم اپسونو پیشنهاد کردن و گفتن چون کارتریجاش جداس خیلی بهتره و ارزون درمیاد می خوام بدونم که حدود 60 چه پرینتری خوبه برام (یکم بالاتر مشکلی نیست)

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
این پرینترهای لیزری سامسونگ و کنن که دوستان معرفی کردند، از نظر شارژ کارتریج مثل همون hp هستند؟ درآوردن کارتریجشون راحته؟ شارژشون راحته؟ همون قیمته؟ مشکل دیگری ندارن؟
هنوز هم میپرسم: P1005 هنوز هم با وجود قیمت حدود 110 تومانیش بهترینه و به قیمتش میصرفه یا نه؟
برای کارهای خونگی میخوام ولی ممکنه که بعضی وقتها کتاب یا مقاله هم پرینت بگیرم. میخوام یه چیزی باشه که سالها کار کنه، حوصله زود عوض کردن یا تعمیرو سرویس بردن رو هم ندارم.

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
یه پرینتر لازم دارم فقط برای چاپ متن اونم متنشم خیلی زیاد نیست مثلا 4 صفحه از یک متن روزی 3-2 تا بخوام پرینت کنم.
به نظرتون باید چه پرینتری بخرم؟

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5

Hp - p1005
hp - p1006
hp - 1018
hp - 1020

samsung - ml-2010
samsung - ml-1640
samsung - ml-2510
samsung - ml-2570

من هم مثل تو در تردید اچ پی و سامسونگ بودم. ولی سامسونگ را به دلیل گارانتی معتبر خریدم.چون کار خاصی با پرینتر ندارم و برای کارهای خانگی است همان 1640 را خریدم 85 تومن.

2510 رو رایان صبا زده 135 تومن، 2010 رو هم زده 130 تومن. 1640 رو زده 90 تومن.
اما این 1640 رو هم رایان صبا و هم دیجی کالا زده موجود نمی باشد، نمیدونم حالا توی بازار هست یا نه.

منم تصمیم گرفتم همون samsung scx-4500 رو بگیرم

این scx 4500 رو هم پیدا نکردم نه توی دیجی کالا نه توی رایان صبا. scx 4300 رو پیدا کردم توی دیجی کالا، قیمتش رو که 163 تومن زده ولی برای کار خونگی خیلی بزرگ و سنگین هست.

من یک پرینتر canon lbp2900 دارم که فقط باهاش مقاله میگیرم و فوق العاده است و روخودش نوشته با تونرش میشه تا 2000 پرینت گرفت ولی من تاحالا بالای 2000 تا باهاش پرینت گرفتم و یکسالم هست که دارمش (این در جواب دوستانی که می خوان حدود 100 تومان پیرنتر بگیرن)

این مدل کنن که قیمتش رو دیجی کالا زده 134 تومن، رایان صبا هم زده 140تومن.

پس با این حساب، میمونه انتخاب بین hp p1005 و سامسونگ 1640.
حالا باز میپرسم حدود 20-25 تومن قیمت بیشتر hp میارزه یا نه؟

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
یه پرینتر لازم دارم فقط برای چاپ متن اونم متنشم خیلی زیاد نیست مثلا 4 صفحه از یک متن روزی 3-2 تا بخوام پرینت کنم.
به نظرتون باید چه پرینتری بخرم؟

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
اگه فقط برای متن میخوای HP 1020

1020 خیلی پرینتر خوبیه، اما فکر کنم دیگه تولید نمیشه برای همین توی بازار یا نیست یا خیلی کم شده و اگه پیدا بشه خیلی گرونه. الان پرینترهایی که هستند همینهایی هستند که توی سه چهار پست اخیر در موردشون صحبت شده، حالا اگه دوستان واردتر بیان در مورد 1005 و سامسونگ1640 نظر بدن، خیلی خوب میشه. فکر کنم همینها برای متن بهترین باشن.

sara_jipsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1020 خیلی پرینتر خوبیه، اما فکر کنم دیگه تولید نمیشه برای همین توی بازار یا نیست یا خیلی کم شده و اگه پیدا بشه خیلی گرونه. الان پرینترهایی که هستند همینهایی هستند که توی سه چهار پست اخیر در موردشون صحبت شده، حالا اگه دوستان واردتر بیان در مورد 1005 و سامسونگ1640 نظر بدن، خیلی خوب میشه. فکر کنم همینها برای متن بهترین باشن.

ممنون ازتون.
مدلی که الان توی بازار باشه بهم معرفی کنید .

tara_rayehe

Registered User
لایک‌ها
1
Last edited:
بالا