• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

ememzed

Registered User
لایک‌ها
0
تا حالا من هر چی لازم داشتم تو اینجا پیدا کرده بودم ولی در مورد آموزش شارژ پرینتر لیزری چیز بدرد بخوری ندیدم.
این شد که سری به سایتهای خارجی زدم و این رو پیدا کردم.یک آموزش کامل به همراه عکس.
در ضمن این آموزش برای hp مدلهای 1020/1018هست چون کارتریج هر دو شون یکیه (البته شاید برای بعضی دیگه هم باشه!)
حالا دیگه برید و حالشو ببرید.
hp1012
البته اینجا هم چند تایی آموزش برای پرینتر ها مختلف هست.

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام به همه.
فعلا که به خاطر مشکل گمرگ قیمطها رفته بالا برای همین فعلا نخریدم.
آقا امروز یه مغازه قیمتها رو پرسیدم یه مدل گفت به نام برادر (Brother). چطور مدلیه؟ میگفت مارک معروفیه اما من تو هیچکدوم از مغازه هایی که قیمت گرفتم ندیدم همچین مارکی.:wacko:
برادر یکی از بهترین مارکهای دنیاست
تو دستگاههای فکس و کپی همطراز با شارپ هست

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
برادر یکی از بهترین مارکهای دنیاست
تو دستگاههای فکس و کپی همطراز با شارپ هست

توی سایت رایان صبا هم چیزی دربارش نبود. سایت فارسی نیست برای دیدن مشخصات و قیمتهای این مدل؟

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا من هر چی لازم داشتم تو اینجا پیدا کرده بودم ولی در مورد آموزش شارژ پرینتر لیزری چیز بدرد بخوری ندیدم.
این شد که سری به سایتهای خارجی زدم و این رو پیدا کردم.یک آموزش کامل به همراه عکس.
در ضمن این آموزش برای hp مدلهای 1020/1018هست چون کارتریج هر دو شون یکیه (البته شاید برای بعضی دیگه هم باشه!)
حالا دیگه برید و حالشو ببرید.
hp1012
البته اینجا هم چند تایی آموزش برای پرینتر ها مختلف هست.

جالبه .. ممنون

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام به همه.
فعلا که به خاطر مشکل گمرگ قیمطها رفته بالا برای همین فعلا نخریدم.
آقا امروز یه مغازه قیمتها رو پرسیدم یه مدل گفت به نام برادر (Brother). چطور مدلیه؟ میگفت مارک معروفیه اما من تو هیچکدوم از مغازه هایی که قیمت گرفتم ندیدم همچین مارکی.:wacko:

برادر نخر آقا نخر.
اصلا اینجا بحث کیفیت مطرح نیست بحث خدمات پس از فروش و مواد مصرفیه.
یکی از بچه ها تو همین تاپیک ساژم خریده بود بعد یکماه باید 150 تومن برای کارتریج مشکیش پیاده میشد.:blink:
(حالا ساژم کلی تو اروپا فروش داره ولی چه فایده:wacko:)
یه کم اضافه قیمت رو تحمل کن ( مگه چند بار میخای بخری؟) یکبار بخر جنس خوب بخر;)

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یک پرینتر ار 270 اپسون دارم تقریبا یکهفته است که ان را خریدم اما امروزکه امدم کاتریجهای تمام شده را با کاتریجهای تازه مادیران را عوض کنم یکی از کاتریجها را نمی شناسد و هرکاری مکنم درست نمی شود وحتی کاتریجها را با قبلی ها عوض کردم ولی تا پنجتا کاتریج را میشناسد ولی ششمی را نمیشناسد لطفا هرچه سریعتر من را راهنمایی کنید

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
هری جان من پیشنهاد نمیکنم اگه میخوای یک عمر راضی باشی همون HP بخر
من کارکرد اکثر پرینترها رو دیدم برادر رو ندیده بودم که اونم جدیدا دیدم اصلا بهم حال نداد منو یاد اون مدلهای قدیمیه اچ پی انداخت که وقتی تازه راهنمایی میخوندم اومده بود بیرون
دقت و سرعت و کیفیت و دوامی که اچ پی داره به ندرت دیدم که بقیه پرینترها داشته باشن
من خودم 1160 دارم که تقریبا مثل 1320 ه فقط دو سه امکانات بیخود اون رو نداره که الان دو سه ساله دارم کار میکنم آخ نگفته هنوز حتی کارتریج اورجینالش تموم نشده با اینکه مدتها برای مشتری 100 تا 100 تا پرینتر میگرفتم الان هم خونه س دارم باهاش کیف میکنم
موفق باشی

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
برادر نخر آقا نخر.
اصلا اینجا بحث کیفیت مطرح نیست بحث خدمات پس از فروش و مواد مصرفیه.
یکی از بچه ها تو همین تاپیک ساژم خریده بود بعد یکماه باید 150 تومن برای کارتریج مشکیش پیاده میشد.:blink:
(حالا ساژم کلی تو اروپا فروش داره ولی چه فایده:wacko:)
یه کم اضافه قیمت رو تحمل کن ( مگه چند بار میخای بخری؟) یکبار بخر جنس خوب بخر;)
مشکلی به اضافه قیمت نیست فقط این فروشنده اینقدر از HP بد گفت که یه لحظه همون موقع قید HP رو زدم (با اینکه خودش نمایندگی HP-Brother) رو داشت.
میگم این HP3050 درب بالاش باز میشه؟ یعنی میشه از زوی کتاب و ... کپی گرفت (فروشنده میگفت فقط برای کپی گرفتن از برگه هست)
من فکس رو بیخیال شدم (اسکن - کپی - پرینت). کدوم بهتره؟ HP M1005 MFP بهتر از بقیس؟ (قیمت مناسب :D)

هری جان من پیشنهاد نمیکنم اگه میخوای یک عمر راضی باشی همون HP بخر
من کارکرد اکثر پرینترها رو دیدم برادر رو ندیده بودم که اونم جدیدا دیدم اصلا بهم حال نداد منو یاد اون مدلهای قدیمیه اچ پی انداخت که وقتی تازه راهنمایی میخوندم اومده بود بیرون
دقت و سرعت و کیفیت و دوامی که اچ پی داره به ندرت دیدم که بقیه پرینترها داشته باشن
من خودم 1160 دارم که تقریبا مثل 1320 ه فقط دو سه امکانات بیخود اون رو نداره که الان دو سه ساله دارم کار میکنم آخ نگفته هنوز حتی کارتریج اورجینالش تموم نشده با اینکه مدتها برای مشتری 100 تا 100 تا پرینتر میگرفتم الان هم خونه س دارم باهاش کیف میکنم
موفق باشی

ممنون سعید جان :happy:

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام من یک پرینتر ار 270 اپسون دارم تقریبا یکهفته است که ان را خریدم اما امروزکه امدم کاتریجهای تمام شده را با کاتریجهای تازه مادیران را عوض کنم یکی از کاتریجها را نمی شناسد و هرکاری مکنم درست نمی شود وحتی کاتریجها را با قبلی ها عوض کردم ولی تا پنجتا کاتریج را میشناسد ولی ششمی را نمیشناسد لطفا هرچه سریعتر من را راهنمایی کنید

هیچ راهی نداری:lol:
چیپ پرینتر شما AMD و کارتریج ماا رو نمیشناسه.(از شاهکارهای اپسون)
مال من که کارتریج ار جینال تو کارتن رو نمیشناخت.
laugh.gif

فروشنده می گفت تمام جوهرهای مادیران باید جمع یشه.

من از همون اول تانک نصب کردم و مشکلی باهاش ندارم.
شما هم میتونی برای این که کمتر خرج کنی کارتریج قابل شارژ بگیری.(پاساژ ایران طبقه آخر- میر کامپیوتر داره;))
من راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.:D

مشکلی به اضافه قیمت نیست فقط این فروشنده اینقدر از HP بد گفت که یه لحظه همون موقع قید HP رو زدم (با اینکه خودش نمایندگی HP-Brother) رو داشت.
میگم این HP3050 درب بالاش باز میشه؟ یعنی میشه از زوی کتاب و ... کپی گرفت (فروشنده میگفت فقط برای کپی گرفتن از برگه هست)
من فکس رو بیخیال شدم (اسکن - کپی - پرینت). کدوم بهتره؟ HP M1005 MFP بهتر از بقیس؟ (قیمت مناسب )

اطلاعات فروشنده از HP اندازه اطلاعات بز است از انرژی هسته ای:lol:
احتمالا برادراش باد کرده بوده خواسته بندازه به شما.
HP حرف اول تو دنیا میزنه;) هیچ شکی هم توش نیست.
3050 اسکنش کاغذ خوره . پس نمیتونی باهاش کتاب اسکن کنی. ولی با 1005 میتونی.;) چون اسکنش تخته.
اگه مشکل جا نداری یه 1018 بگیر(95 تومن ) با یه اسکنر 2600 (65 تومن) راحت کپی کن.(ولی به کامی احتیاج داری)
گرفتی HP بگیر.
یه سرچ کن 1005 رو ببین اونهایی که داشتن راضی بودن با نه ( تو فرومهای خارجی مثل Forum.afterdown.com)

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برتمامی شما دوستان actoros عزیز از اینکه جواب سوال من را دادید از شما سپاسگذارم اگر ممکن است مقداری راجب کاتریجهای قابل شارژ ونوع جوهر مصرفی وقیمت ان توضیح دهید باتشکر

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اچ پي كاملا تاييد ميشه
هرچند در زمينه اسكنر هنر چنداني نكرده
حضرت در مورد اسکنر من به مشتریهام پلاستک میدم که کیفیت مناسب همراه با قیمت مناسبی داره گارانتی مادیران هم هست و مشتریهام راضی هستن

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
سلام برتمامی شما دوستان actoros عزیز از اینکه جواب سوال من را دادید از شما سپاسگذارم اگر ممکن است مقداری راجب کاتریجهای قابل شارژ ونوع جوهر مصرفی وقیمت ان توضیح دهید باتشکر

کارتریجهای قابل شارژ دقیققا اندازه کارتریجهای معمولی هستند ولی شفاف اند.
بالاشون سوراخی وجود داره که از اونجا جوهر رو میریزی.:D
نوع جوهر مصرفی خیل مهمه. من از جوهرهای رایج Ink tec استفاده کردم تانکم رو خراب کرد ( مشکیش نمیزد )
VOX جوهر خوبیه.(کمی گرونتره ولی ارزش داره)

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
حضرت در مورد اسکنر من به مشتریهام پلاستک میدم که کیفیت مناسب همراه با قیمت مناسبی داره گارانتی مادیران هم هست و مشتریهام راضی هستن
كيفيت خوب : كنون!
قيمت خوب‌: ماديران
دوام خوب‌: اچ پي

sanaz tanha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه دوستان
عرضم به خدمت شما که من در مورد سه کاره HP1005 سه تا سوال داشتم، لطفا اگه می دونین کمکم کنین:
1)برای پرینت از دو قسمت میشه ورق داد، یکی قسمت پایینی که روش یه کاور شیشه ای هم داره، یکی هم دقیقا روی کاور که از اونجا هم میشه ورق داد. اگه تو هر دو تاش ورق باشه از بالایی می گیره. هر کدوم دقیقا مال چیه
2)من پرینتام یه کم کج میشه، یعنی ورق رو هر چقدر هم صاف بذارم و از هر یک از روش های بالا استفاده کنم، پرینت نسبت به کاغذ یه کم کجه، مشکل دقیق مال چیه؟
3)برای خاموش کردن پرینتر نیازه که usb را Remove کنم یا همین طوری پرینترو خاموش کنم؟ ممنون

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
سلام خدمت همه دوستان
عرضم به خدمت شما که من در مورد سه کاره HP1005 سه تا سوال داشتم، لطفا اگه می دونین کمکم کنین:
1)برای پرینت از دو قسمت میشه ورق داد، یکی قسمت پایینی که روش یه کاور شیشه ای هم داره، یکی هم دقیقا روی کاور که از اونجا هم میشه ورق داد. اگه تو هر دو تاش ورق باشه از بالایی می گیره. هر کدوم دقیقا مال چیه
2)من پرینتام یه کم کج میشه، یعنی ورق رو هر چقدر هم صاف بذارم و از هر یک از روش های بالا استفاده کنم، پرینت نسبت به کاغذ یه کم کجه، مشکل دقیق مال چیه؟
3)برای خاموش کردن پرینتر نیازه که usb را Remove کنم یا همین طوری پرینترو خاموش کنم؟ ممنون
1-قسمت پاييني به اصطلاح منبع كاغذه كه معمولا تا 100 برگ رو ميتوني بذاري و قسمت بالايي براي پرينتهاي فوري يا پرينت روي كاغذهاي خاصه(مثل پاكت نامه و ....)
2-دو طرف كاغذ نگهدار پرينتر رو درست روي حاشيه هاي كاغذ تنظيم كنيد!بايد حل بشه
اگه نشد احتمالا غلتك ها مشكل دارن
3-نيازي به Remove نيست
با خيال راحت خاموش كن

gamekhor2007

Registered User
لایک‌ها
19
بچه ها از ایران اچ پی پرینتر چند کاره خریدم.1 هفته میشه.الان کارتریج سیاه تموم شده.140 ماله سیاه و 141 ماله رنگی.تو خود سایتوشون از این کارتریج ندارن.من شهرستان هستم.سایتی رو نمیشناسید که بفروشه؟قیمتاشون چنده؟ نامردا فکر کنم کارتریج کارکرده گذاشته بودن توش

majid p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان actorosجان از راهنمایی شما بسیار سپاسگزارم من در اصفهان زندگی میکنم ایا کسی از دوستان خبر دارد که این تانکها را در اصفهان کجا می فروشند ودر ضمن actoros عزیز من به میر کامپیوتر که ادرسش را داده بودی تماس گرفتم وایشان گفتند که ما تانکش را داریم ولی کاتریجهای قابل شارژ نداریم شما اگر ادرس فروش ویا شماره تلفن ان را دارید برای من در سایت قرار دهید باز هم از شما دوست عزیز تشکر می کنم

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
آقا به خدا من جنیوس دارم خیلی هم ازش راضی هستم
واقعا کیفیتش عالیه
فقط یه کم سرعتش کمه که برای من اصلا مهم نیست

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بله جنیوس هم خوبه ولی خوب برای من که با مشتریها سرو کار دارم همه چیز مهمه
اینجا بحث افراد عادی که کاربری عادی دارند هست وگر نه افرادی هستند که بر اساس کارهایی که از یک اسکنر میخوان بیشترین خرج رو میکنن و بهترین جنس رو میخرن منتها من برای اینکه مشتری هم از کیفیت راضی باشه هم بعدها به خاطر گرانتی اسباب ناراحتی نشه بر اساس موقعیت زمانی که الان کدوم جنس بهترین الویت رو داره انتخاب میکنم و پیشنهاد میدم
ولی برای افراد متخصص و حرفه ای اختیار با خودشونه
البته اون زمان که شما جنیوس خریدید ما هم به مشتری جنیوس میدادیم فکر نکنید که این بررسیها به انتخاب شما ربطی داره
پیشنهادهای حضرت بحرینی هم کاملا صحیحه ولی خوب کاربر عادی یا باید یکی از اینها رو انتخاب کنه یا مناسبترین گزینه رو که به نظر من محصولاتی که مادیران گارانتی میکنه بسیار مناسب کاربران عادی هست چون اکثر اسکنرها رضایت کاربران رو جلب میکنن پس بهتره به فکر قیمت مناسب و گارانتی معتبر باشن
23.gif
31.gif

بالا