• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرینتر و اسکنر

Mr Unknown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این پرینترها چطورن:
Cavon Mf3110 و Mf3220
اصلا این چند کاره ها خوبن؟
هزینه ی شارژشون چقدره؟
چند صفحه چاپ می کنن؟
اسکنشون چطوره؟
دوربر 200 تومن دیگه چی پیشنهاد می کنید؟
ممنون

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
سلام
یه چاپگر جوهر افشان رنگی ارزون لازم دارم .کیفیتش زیاد مهم نیست چون عکس چاپ نمیکنم باهاش بیشتر متن و نمودار هستش.فقط چون رنگی باید چاپش کنم لازم دارم.مواد مصرفیش هم ارزون باشه تا حدودی.
تا 40 تومن هم میتونم هزینه کنم.
با این اوصاف دوستان چی پیشنهاد میدن؟
نظرتون در مورد کانن ip1200 یا 1300 چیه؟ مواد مصرفیش ارزونه؟
مقسی:)

GAME_PPC

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض سلام و خسته نباشيد.
من يه پرينتر 5183 hp خريدم.همون موقع كه داشتم ميخريدم فروشنده بهم گفت براي انكه هزينه ي جوهرت بياد پايين ميتوني يه تانك براش بگيري.منم گرفتم.البته چون 5 شنبه بود نداشت براي 1 شنبه فرستاد.
يكبار تستش كردم بد گذاشتم تو جعبش.بعد از 2 روز ديدم از لاي درزه پايينه جوهره آبي و آبي كمرنگش جوهر ميداد.رفتمو به فروشنده گفتم برام عوض كرد.ولي فكر كنم فقط همون دو تا جوهرو عوض كرده.
دوباره گذاشتم آبيش يككم پايينش جوهري شده!ولي پس نميزنه!
به نظره شما چيكار كنم؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
منظورتون ip4200 هست؟
راستي من خودم الان c67 دارم آيا عوض كنم canon بگيرم يا كيفيتشون مثل هم هست
اگه ميشه قيمت اين تانك ها رو واسه epson بگيد و بگيد چند برگ چاپ ميكنه ( من چند پست هست كه دارم اين سوال رو ميكنم)حتما جواب دهيد
آقا جواد و ديگر دوستان واقعا زحمت ميكشند
من از آنها نهايت متنان را دارم
سلام
ببخشيد مدتيه وقتم كمه.
منظورتون از اين كه:
«منظورتون 4200 هست؟»
چيه؟

من منظورم رو واضح گفتم. اگه كنن ميخوايد 4300 رو توصيه مي كنم چون (فكر مي كنم) امكان چاپ دو رو به طور خودكار هم داره. اما اگر موارد ديگر رو ميخوايد كه گفتم چي بگيريد.

تا اونجا كه مي دونم چاپگر c64 كاغذكش نداره، يعني بايد كاغذها رو دونه دونه بهش بدي كه خيلي وقت گيره و ارزش نداره. اگه اينطوره، خوب ميصرفه عوض كني، در غير اين صورت يه كيت شارژ براش بگير حالا حالاها ازش استفاده كن.

قيمت تانك 90 تومنه. قيمت جوهر رو دقيق نمي دونم اما ارزونه. فكر مي كنم حدود 300 تا عكس تمام رنگي A4 چاپ كنه (با هر بار شارژ).

Mr Unknown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یه مشکل
من امروز یه پیرینتر hp1020 خریدم.حالا نوار کارتریج خارج نمیشه.یعنی تا اخر اومده بیرون ولی گیر کرده
چیکارش کنم؟

solidsnake

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام من تصمیم گرفتم پرینتر dell 926 (که خیلی وقت هم نیست گرفتمش) رو بزارم کنار چون پرینت کردن باهاش خیلی گرون تموم میشه.
ولی ایندفه میخوام یه چیزی بگیرم که هزینه چاپ کردن هر صفحه خیلی کم بشه. عکس هم پرینت نمیکنم.قیمت زیر 150 باشه. با این پول لیزر اگرم پیدا بشه هزینه چاپش انداره همون Inkjet میشه...( رنگی هم که نیست. )
شما چی پیشنهاد میکنید؟

من hp officejet pro k5300 به نظرم خوب میاد ولی شنیدم کلا پرینتر های canon هزینه هر صفحه کمتر میشه.
link
در ضمن اگر پرینتری به نظرتون میرسه که تو ایران نیست مشکلی نداره.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام من تصمیم گرفتم پرینتر dell 926 (که خیلی وقت هم نیست گرفتمش) رو بزارم کنار چون پرینت کردن باهاش خیلی گرون تموم میشه.
ولی ایندفه میخوام یه چیزی بگیرم که هزینه چاپ کردن هر صفحه خیلی کم بشه. عکس هم پرینت نمیکنم.قیمت زیر 150 باشه. با این پول لیزر اگرم پیدا بشه هزینه چاپش انداره همون Inkjet میشه...( رنگی هم که نیست. )
شما چی پیشنهاد میکنید؟

من hp officejet pro k5300 به نظرم خوب میاد ولی شنیدم کلا پرینتر های canon هزینه هر صفحه کمتر میشه.
link
در ضمن اگر پرینتری به نظرتون میرسه که تو ایران نیست مشکلی نداره.

یه مشکل
من امروز یه پیرینتر hp1020 خریدم.حالا نوار کارتریج خارج نمیشه.یعنی تا اخر اومده بیرون ولی گیر کرده
چیکارش کنم؟

اين رو نمي دونم، ولي يادمه براي خودم هم اينجوري شد، يه طوري حلش كردم. شما هم مطمئنم تا حالا درستش كردي.

solidsnake

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزيز
officejet 5300 كه جوهرافشان هست. مگه ليزري نميخواي؟
چرا 1020 نمي گيري؟

اين رو نمي دونم، ولي يادمه براي خودم هم اينجوري شد، يه طوري حلش كردم. شما هم مطمئنم تا حالا درستش كردي.
نه دیگه...گفتم که
با این پول لیزر اگرم پیدا بشه هزینه چاپش انداره همون Inkjet میشه...( رنگی هم که نیست. )
یعنی با این پولا لیزر درس حسابی نمیدن...
راستی میشه یه نفر راجع به hp inkjet توضیح بده؟ فرقشون با بقیه مارکها چی هست؟ باید زود یه زود هد رو عوض کرد؟
این 1020 که میگید رو من نمیشناسم. قیمت خودش (و تونرش) چند هست؟
اینجا ارزونترین hp 1006 هست.126 تومن تونر هم 50 تومن.

farb

Registered User
لایک‌ها
1
اگه ميشه يه سوال ديگه بكنم
من بين 2 پرينتر hp c4283 و hp 3175موندم اگه ميشه بگيد كدوم بهتره با ذكر دليل
شارژ پرينتر هاي hp كلش چقدر ميشه و كلا چند تا عكس A4 چاپ ميكنه
راستي كدوم كوچكتره:cool:

ببخشيد اگه ميشه جواب سوالم را بديد
:(

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگی دوستان همه حالشون خوبه

دوستان عزیز ببخشید نشد همه صفحات آخری رو بخونم کمکی عجله دارم عذر می خوام البته 3 4 تاتی خوندم ها

دوستان من یه پرینتر می خوام نهایتا تا 300 هزار تومن کارهای خواسته شده برای یه مولف می خوام کارش تالیف کتابه " برای منزلشون می خوام " حرفه ای باشه دیگه در حد خودش امکانات خوبی داشته باشه و عالی باشه به هر حال زیاد ازش کار می کشه دوام بسیار خوب و عالی داشته باشه لطفا خیلی مهمه این آخری ... خودتون که می دونید دیگه من از لیزری و این حرفها سر در نمی یارم به تخصص خودتون واگذار می کنم دوستان عزیز ...
روی هم رفته یه چیز بسیار عالی و توپ در حد قیمت خودش لطفا معرفی کنید ممنون شما و کمال تشکر خصوصا آقا جواد

خوب این از بالایی

2 تا دیگه می خوام نهایتا تا 160 هزار تومن ... کارهای خواسته شده تقریبا خونگی ولی باز هم زیاد ازش استفاده می کنن و بعضی وقتها شاید یک روزه بخوان حدود 900 تا باهاش پرینت بگیرن
ثبات کارایی بالا و طول عمر عالی تا حد الامکان مهمترین گزینهایی هستن که مد نظر می باشن

لطفا دوستان عزیز کمک کنید قبل از تعطیلات خریداری بشه این پرینترها

ممنون از لطفتون امیدوارم موفق و پیروز باشید .

ColdWorld

Registered User
لایک‌ها
6
سلام!
بنده هم قصد خرین یک پرینتر رو دارم با بودجه 180 هزار تومن!
می خوام رنگی باشه!و با کیفیت باشه!البته برای خونه می خوام ولی بعضی وقتا کارای گرافیکی هم میکنم!بادوام هم باشه!
بین Canon ,HP موندم کدومش رو انتخاب کنم!
نظر تون در مورد Canon Celphy 730 چیه؟پرینتر خوبیه!سرعت پرینتش چقدره؟
توی Hp ها چی هست تو این رنج؟

daydunnomi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من یه پرینتر لیزری رنگی خریدم مدل HP 3600 به قیمت 480 هزار تومان
رزولوشن این پرینتر 600*600 هست.
بقیه پرینترهای hp هم همین مقدار یعنی 600*600 بودن ولی مثلا با قیمت پایین تر و سرعت چاپ و ... فرق داره باهم ...
حالا می خوام بدونم این پرینتر ها که همشون 600*600 هستند یعنی کیفیت چاپشون همگی مثل همه؟ اصلا چه طور می شه تشخیص داد بین لیزری ها کیفیت کدوم بالاتره؟چون همشون 600*600 هستند.
ممنون

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگی دوستان همه حالشون خوبه

دوستان عزیز ببخشید نشد همه صفحات آخری رو بخونم کمکی عجله دارم عذر می خوام البته 3 4 تاتی خوندم ها

دوستان من یه پرینتر می خوام نهایتا تا 300 هزار تومن کارهای خواسته شده برای یه مولف می خوام کارش تالیف کتابه " برای منزلشون می خوام " حرفه ای باشه دیگه در حد خودش امکانات خوبی داشته باشه و عالی باشه به هر حال زیاد ازش کار می کشه دوام بسیار خوب و عالی داشته باشه لطفا خیلی مهمه این آخری ... خودتون که می دونید دیگه من از لیزری و این حرفها سر در نمی یارم به تخصص خودتون واگذار می کنم دوستان عزیز ...
روی هم رفته یه چیز بسیار عالی و توپ در حد قیمت خودش لطفا معرفی کنید ممنون شما و کمال تشکر خصوصا آقا جواد

خوب این از بالایی

2 تا دیگه می خوام نهایتا تا 160 هزار تومن ... کارهای خواسته شده تقریبا خونگی ولی باز هم زیاد ازش استفاده می کنن و بعضی وقتها شاید یک روزه بخوان حدود 900 تا باهاش پرینت بگیرن
ثبات کارایی بالا و طول عمر عالی تا حد الامکان مهمترین گزینهایی هستن که مد نظر می باشن

لطفا دوستان عزیز کمک کنید قبل از تعطیلات خریداری بشه این پرینترها

ممنون از لطفتون امیدوارم موفق و پیروز باشید .

فقط فهمیدم لیزری سیاه و سفید می خوام بقیش با شما ممنون موفق باشید .

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
با سلام به دوستان و تبریک سال نو
میخواستم بدونم آیا 1460 هم تانک داره ؟؟؟؟

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
آقا هادی نمیایی که رونقی بدی به این تاپیک
pm خدمتتون دادم ولی جواب ندادید :(

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0

فقط فهمیدم لیزری سیاه و سفید می خوام بقیش با شما ممنون موفق باشید .

من هم منتظر دوستان عزيز جوابمو بدن تازه چند صفحه آخري را خوندم ولي در مورد چيزي كه مي خوام نياز به مشورت و نظرشون دارم

موفق باشيد .

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
آقا هادی نمیایی که رونقی بدی به این تاپیک
pm خدمتتون دادم ولی جواب ندادید :(

دوست عزیز من که جواب رو PM کردم.
حتما خطها شلوغ بوده نرسیده.
باید بگم که کلا بیخیال 1490 شو. اصلا واسه اینکار ساخته نشده.
شما برای چاپ کاور 2 انتخاب داری:
1- hp1000 بگیری(140 تومن) + تانک (90 تومن) که میشه 230 تومن.پرینتر 4 رنگ بسیار سخت جان.
2- اپسون R290 بگیری (140 تومن) + تانک (90تومن) = 230 تومن. پرینتر 6 رنگ با سرعت عالی.

در کل HP محکمتر و به صرفه تره. چون هم 4 رنگه و هم مصرف بسیار کمتری نسبت به اپسون داره.

من هم منتظر دوستان عزيز جوابمو بدن تازه چند صفحه آخري را خوندم ولي در مورد چيزي كه مي خوام نياز به مشورت و نظرشون دارم

موفق باشيد .

لیزری مشکی تو حوالی 300 تومن این مدلها پیشنهاد میشه:
P2015D که از لینک زیر میتونی اطلاعات دقیقش رو ببینی:
http://www.iranhp.ir/shp/item/detail.aspx?c=278&lang=Fa

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
دوست عزیز من که جواب رو PM کردم.
حتما خطها شلوغ بوده نرسیده.
باید بگم که کلا بیخیال 1490 شو. اصلا واسه اینکار ساخته نشده.
شما برای چاپ کاور 2 انتخاب داری:
1- hp1000 بگیری(140 تومن) + تانک (90 تومن) که میشه 230 تومن.پرینتر 4 رنگ بسیار سخت جان.
2- اپسون R290 بگیری (140 تومن) + تانک (90تومن) = 230 تومن. پرینتر 6 رنگ با سرعت عالی.

در کل HP محکمتر و به صرفه تره. چون هم 4 رنگه و هم مصرف بسیار کمتری نسبت به اپسون داره.

ممنون از جواب شما آقا هادی
والا pm به دستم نرسید
امروز به بازار ایران مراجعه کردم ولی متاسفانه اصلا تانک برای اچ پی نیستش شما جایی رو بلدی ؟

om.ir

Registered User
لایک‌ها
0

دوست عزيز آقا هادي دستت درد نكنه ولي به قيمت 160 هزار تومن اشاره اي نكردي

اجازه بديد من اينطوري بگم بهتره

300 الي 350 هزار تومن يكي نياز هستش كه در بالا توضيح دادم مورد مصرفش رو كه شما معرفي كرديد ولي باز هم اگه تا 350 مي بينيد مدل بهتري هست بگيد ممنون مي شم

150 تا 160 هزار تومن هم دوتا مي خوام با اين مشخصات
کارهای خواسته شده تقریبا خونگی ولی باز هم زیاد ازش استفاده می کنن و بعضی وقتها شاید یک روزه بخوان حدود 900 تا باهاش پرینت بگیرن

اگه لطفي كني كمك كني تو همين هفته آتي بخريم ممنونم مي شم

منتظر جوابتون هستم موفق و سربلند باشيد .

بالا