برگزیده های پرشین تولز

چرا اينجا بحثي از سيستم هاي بزرگتري مثل كوئيست وebl نیست

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
من تعجب می کنم این بحث چرا اینقدر داره طول می کشه:eek:
این سیستم ها برای همه شناخته شده است ولی بازم براش بحث میشه
به قول شاعر ...
حیف شعرش یادم رفته اگه نه میگفتم
:blush:

golden_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
اگه پیشرفت و جهان اولی بودن پول درآوردن به قیمت کلاه گذاشتن سر یه عده آدم بیچاره است من ترجیح میدم همیشه جهان سومی بمونم، و البته من هم معتقدم گذشت زمان همه چیز رو مشخص میکنه!
در ضمن اینو بدون که تراکتور بدون کشاورز به هیچ دردی نمیخوره، این درسته که امروز تجارت با بیل زدن و جون کندن انجام نمیشه ولی اگه همین عده ای که دارن بیل میزنن و جون میکنن این کارو ول کنن و بیفتن دنبال زیر مجموعه گیری مطمئن باش همون تاجران الکترونیک و نتورکرهایی که ازشون حرف میزنی از گرسنگی میمیرن چون کاری جز زبون بازی و کلاه گذاشتن سر مردم بلد نیستن.
من میدونم شما مجبورید از کارتون دفاع کنید و من هم اگه جای شما بودم همین کارو میکردم.

همون طور كه گفتم شما بايد تو جهان سوم بمونيد و بالاخره زمان شما رو توجيه ميكنه تا بتونيد تفاوت تجارت جديد دنيا با كلاهبرداري رو تشخيص بديد :happy: !
شما هم اينو بدون كه هميشه يه عده تو نتورك موفق نميشن و ميرن دنبال كشاورزي ! پس ما از گشنگي نميميريم :eek: !
نتورك كار آسوني نيست كه هر قشري توش پا بذاره ! يه كار سخت . علمي . و طاقت فرسا ست كه جز اهلش نميتونند از پسش بر بيان ! خيليها هستند كه به درد نتورك نميخورن ! كسايي كه وارد مجموعه ميشن بيشتر از اينكه ما به اونا نياز داشته باشيم اونا به ورودشون به اين مجموعه نيازمندن !:happy:

golden_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينم اون شماره فاكس : 4737022070+

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
من خیلی وقت بود اینجا پست نزده بودم !!

ببین دوست عزیز من ! این تعریف رو خوب دقت كن :
تجارت = مبادله یك جنس با یك جنس دیگر ، كه جنس ها برای طرف مقابل قابل استفاده باشد .
پس به طور خیلی ساده میبینید كه این چیز ها تجارت نیست !! درسته كه مثلا در گلد ماین شما به یك جنس می رسید ! اما در ازاش چی می دید به شركت ؟؟ یك سری آدم !!! و در كل از بالای هرم كه نگاه كنید این شركت جنس رو داده و نصف یا درصدی از پول هر جنس رو گرفته ، ما بقی را آدم داره بجاش !!!
تا اینجای قضیه عملا ضرر هست برای شركت .. این شركت زمانی سود می كنه كه اون آدم ها هم همین چرخه رو دوباره ادامه بدن ( یعنی آدمهای جدید رو معرفی كنن كه درصدی از پول رو به شركت بدن و هر كدوم یك تعداد آدم دیگه تحویل بدن ) . در كمتر از ده - بیست سال كل آدم های كره زمین تموم میشه ، با فرض اینكه همه شركت كنن . بعدش نمی دونم دیگه چی میشه ( من پیشگو نیستم ! )
حالا چیزی رو كه من می خوام بگم اینه كه ، مفهوم جدید كه در دهه نود در آمریكا توسط چرلی پونزی ( مبتكر طرح Money Cycling و Ponzi Scheme معروف خودش برای كلاهبرداری به شیوه 2K ;) ) مفهوم Money Cycling معرفی شد و با این مفهوم تونست حدود چند میلیارد دلار به جیب بزنه ( البته بعد دستگیر شد :p ) این مفهوم یعنی اینكه توسط یك سری كارها و سیستم ها پول های تعدادی از آدمها بیاد بره توی جیب یك نفر و پول تعدادی از این یك نفرها برود در جیب تعدادی دیگر و این چرخه و گردش ادامه پیدا كند . نكته بسیار مهم این جاست كه در هر بار چرخش این پولها درصدی به عنوان كارمزد برای صاحب وب سایت برداشته می شود ( در حقیقت باب كلاهبرداری همین جاست ) و فقط یك مقداری پول در بین یك سری آدم می چرخد و هر كدام برای مدتی صاحب آن می شوند . اما دوباره مجبورند كه همان را در سیستم دوباره سرمایه گذاری كنند .

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه بگید این شماره فکس که دادید دقیقا مربوط میشه به کجا؟
مطمئناً شماره دفتر مرکز wto که نیست؟ هست؟

Sepehrnoush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
40 دقیقه بعد:

خب این یه مثال خوب برا نشون دادن اعتبار اظهارت شما بود!

با یه سرچ خیلی ساده تو گوگل میشه فهمید که:
- شماره فکس wtoاینا رو تو صفحه cuntact us گلدماین میزارن!
- وقتی یک شماره فکس از wto رو سرچ کنی همه جور نتیجه از صفحات سایت‌های مختلف گلدماین تا وبلاگ‌های قارچ گونه(ایرانی) و پست های تو پرشین تولز گرفته تا سایت دانشجویان ترکمن ایران پیدا میشه، ولی حتی یه صفحه هم از وب سایت رسمی خود wto تو نتایج جستجو نیست!
- جدیدا جلو شماره فکس می‌نویسن Tel !!!

با توجه به مستندات محکم، معتبر و فراوان ارائه شده توسط اساتید گرانقدر تجارت الکترونیک، اینجانب با دلی آرام و قلبی مطمئن(شایدم بر عکس) به تبعیت از باقی کشاورزان جهان سومی ضمن پس گرفتن تمامی ادعاهای سراسر کذب و باطل خود و عذرخواهی از برادران و خواهران دلسوز، فداکار و همیشه در صحنه گلد* برا همیشه این تاپیک را ترک میگویم. باشد که رستگار گردم. بیستم نهم شعبان الاول سال یک هزار چهار صد و خورده‌ای قمری.

golden_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Tiva :
من خیلی وقت بود اینجا پست نزده بودم !!

ببین دوست عزیز من ! این تعریف رو خوب دقت كن :
تجارت = مبادله یك جنس با یك جنس دیگر ، كه جنس ها برای طرف مقابل قابل استفاده باشد .
پس به طور خیلی ساده میبینید كه این چیز ها تجارت نیست !! درسته كه مثلا در گلد ماین شما به یك جنس می رسید ! اما در ازاش چی می دید به شركت ؟؟ یك سری آدم !!! و در كل از بالای هرم كه نگاه كنید این شركت جنس رو داده و نصف یا درصدی از پول هر جنس رو گرفته ، ما بقی را آدم داره بجاش !!!
تا اینجای قضیه عملا ضرر هست برای شركت .. این شركت زمانی سود می كنه كه اون آدم ها هم همین چرخه رو دوباره ادامه بدن ( یعنی آدمهای جدید رو معرفی كنن كه درصدی از پول رو به شركت بدن و هر كدوم یك تعداد آدم دیگه تحویل بدن ) . در كمتر از ده - بیست سال كل آدم های كره زمین تموم میشه ، با فرض اینكه همه شركت كنن . بعدش نمی دونم دیگه چی میشه ( من پیشگو نیستم ! )
حالا چیزی رو كه من می خوام بگم اینه كه ، مفهوم جدید كه در دهه نود در آمریكا توسط چرلی پونزی ( مبتكر طرح Money Cycling و Ponzi Scheme معروف خودش برای كلاهبرداری به شیوه 2K ;) ) مفهوم Money Cycling معرفی شد و با این مفهوم تونست حدود چند میلیارد دلار به جیب بزنه ( البته بعد دستگیر شد :p ) این مفهوم یعنی اینكه توسط یك سری كارها و سیستم ها پول های تعدادی از آدمها بیاد بره توی جیب یك نفر و پول تعدادی از این یك نفرها برود در جیب تعدادی دیگر و این چرخه و گردش ادامه پیدا كند . نكته بسیار مهم این جاست كه در هر بار چرخش این پولها درصدی به عنوان كارمزد برای صاحب وب سایت برداشته می شود ( در حقیقت باب كلاهبرداری همین جاست ) و فقط یك مقداری پول در بین یك سری آدم می چرخد و هر كدام برای مدتی صاحب آن می شوند . اما دوباره مجبورند كه همان را در سیستم دوباره سرمایه گذاری كنند .

بد نيست كه 11 صفحه ي قبلي اين تاپيك رو مطالعه ميكرديد بعد اين حرفها رو ميزديد !
اين مسائل توسط خيلي از دوستان مطرح شد و در موردش هم بحث شد ! با مطالعه ي اون مطالب اگه ابهامي بود در خدمتيم:rolleyes:

golden_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sepehrnoush :
میشه بگید این شماره فکس که دادید دقیقا مربوط میشه به کجا؟
مطمئناً شماره دفتر مرکز wto که نیست؟ هست؟

اين شماره فاكس همونطور كه دو روز پيش گفته بودم مربوط به دفتر گلدماين در آرندال نروژه كه شما ميتوني به فرستادن يه فاكس و درخواست مدارك رسمي و اطلاعات در مورد wto اونا رو دريافت كني !:happy:

golden_boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Sepehrnoush :
40 دقیقه بعد:

خب این یه مثال خوب برا نشون دادن اعتبار اظهارت شما بود!

با یه سرچ خیلی ساده تو گوگل میشه فهمید که:
- شماره فکس wtoاینا رو تو صفحه cuntact us گلدماین میزارن!
- وقتی یک شماره فکس از wto رو سرچ کنی همه جور نتیجه از صفحات سایت‌های مختلف گلدماین تا وبلاگ‌های قارچ گونه(ایرانی) و پست های تو پرشین تولز گرفته تا سایت دانشجویان ترکمن ایران پیدا میشه، ولی حتی یه صفحه هم از وب سایت رسمی خود wto تو نتایج جستجو نیست!
- جدیدا جلو شماره فکس می‌نویسن Tel !!!

با توجه به مستندات محکم، معتبر و فراوان ارائه شده توسط اساتید گرانقدر تجارت الکترونیک، اینجانب با دلی آرام و قلبی مطمئن(شایدم بر عکس) به تبعیت از باقی کشاورزان جهان سومی ضمن پس گرفتن تمامی ادعاهای سراسر کذب و باطل خود و عذرخواهی از برادران و خواهران دلسوز، فداکار و همیشه در صحنه گلد* برا همیشه این تاپیک را ترک میگویم. باشد که رستگار گردم. بیستم نهم شعبان الاول سال یک هزار چهار صد و خورده‌ای قمری.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
زود قضاوت كردن بزرگترين مشكل انسانه !:happy:
گفته بودم كه اين شماره فاكس مربوط به شركت گلدماينه !
كسي نگفت كه ادعاهاي شما كذب و يا باطله !
فقط اي كاش با ارائه ي يه مدرك معتبر اين حرفها رو ميزديد !
تو اين تاپيك تا من يه چيزي ميگفتم از من مدرك ميخواستيد ! كه تا حالا دريغ نكردم ! ولي حرفهاي شما از روي استنباط هاي خودتون و ذهن خودتونه (كه به نظر من بعضي چيزها رو عقل انسان نميتونه درك كنه !).
در نتيجه با مراجعه به اساتيد و بزرگان اون علم (كه موهاشونو تو اين زمينه سفيد كردند و 100% اطلاعاتشون از من و شما بيشتره) و با استفاده از مقالات ارائه شده توسط اونا بايد استنباط كنيم.:happy:

بالا