برگزیده های پرشین تولز

چند زنگ با حال براي موبايل

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
Albinoni - Adagio

Born to Antonio Albinoni (1634–1709), a wealthy paper merchant in Venice, he studied violin and singing. Relatively little is known about his life, especially considering his contemporary stature as a composer, and the comparatively well-documented period in which he lived. In 1694 he dedicated his Opus 1 to the fellow-Venetian Pietro, Cardinal Ottoboni (grand-nephew of Pope Alexander VIII); Ottoboni was an important patron in Rome of other composers, such as Arcangelo Corelli. Albinoni was possibly employed in 1700 as a violinist to Fernando Carlo, Duke of Mantua, to whom he dedicated his Opus 2 collection of instrumental pieces. In 1701 he wrote his hugely popular suites Opus 3, and dedicated that collection to Grand Duke Ferdinand III of Tuscany.

In 1705 he was married; Antonino Biffi, the maestro di cappella of San Marco was a witness, and evidently was a friend of Albinoni's. Albinoni seems to have no other connection with that primary musical establishment in Venice, however, and achieved his early fame as an opera composer at many cities in Italy, including Venice, Genoa, Bologna, Mantua, Udine, Piacenza, and Naples. During this time he was also composing instrumental music in abundance: prior to 1705, he mostly wrote trio sonatas and violin concertos, but between then and 1719 he wrote solo sonatas and concertos for oboe.

Unlike most composers of his time, he appears never to have sought a post at either a church or court of nobility, but then he was a man of independent means and had the option to compose music independently. In 1722, Maximilian II Emanuel, Elector of Bavaria, to whom Albinoni had dedicated a set of twelve concertos, invited him to direct two of his operas in Munich.

Around 1740 a collection of Albinoni's violin sonatas was published in France as a posthumous work, and scholars long presumed that meant that Albinoni had died by that time. However it appears he lived on in Venice in obscurity; a record from the parish of San Barnaba indicates Tomaso Albinoni died in 1751, "age 84" (presumed to be a mistake), of diabetes.​

Image:Albinoni.jpg

فایل های ضمیمه

• Albinoni - Adagio.zip
    483.5 KB · نمایش ها: 360

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
Bach - Minuet And Badinerie

فایل های ضمیمه

• Bach - Minuet And Badinerie.zip
    512 KB · نمایش ها: 254

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
محمد جان

من قبلا در يك سايت آهنگ اين سريال را براي دانلود ديده بودم .
مي گردم اگر پيدايش كردم حتما برايت آپلود مي كنم .

بهروز جان ممنون من پیداش کردم هر چند فکر نکنم بدرد زنگ موبایل بخوره ولی اینجا کردم اگر کسی خواست بگیردش

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
آهنگ كارتون رابين هود

اين كارتون را فكر مي كنم همه دوستان به خاطر داشته باشند .

5258f.jpg

فایل های ضمیمه

• Robin.zip
    313.7 KB · نمایش ها: 373

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
يك تعداد هم آهنگ MIDI دارم . هر 30 عدد MIDI فايل را در يك فايل ZIP شده قرار مي دهم . شايد براي دوستان قابل استفاده باشد . مخصوصا كه ممكن است برخي از دوستان گوشي هايي داشته باشند كه MP3 را ساپورت نكند .

فایل های ضمیمه

• Midi001.zip
    122.5 KB · نمایش ها: 170

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
مجموعه MIDI قسمت دوم

فایل های ضمیمه

• Midi002.zip
    127.5 KB · نمایش ها: 115
  • Midi003.zip
    167.3 KB · نمایش ها: 117

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
مجموعه MIDI

بخش سوم

فایل های ضمیمه

• Midi004.zip
    154.4 KB · نمایش ها: 108
  • Midi005.zip
    149.5 KB · نمایش ها: 111

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
مجموعه MIDI

بخش چهارم

فایل های ضمیمه

• Midi006.zip
    170.7 KB · نمایش ها: 105
  • Midi007.zip
    237.5 KB · نمایش ها: 98
  • Midi008.zip
    176.5 KB · نمایش ها: 92
  • Midi009.zip
    175.7 KB · نمایش ها: 102

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آقا دست شما درد نکنه ....یک ورژن از آهنگ god father هست که فقط تکنوازی یک دستگاه موسیقی هست نمیدونم فلوته یا ساکسیفون کسی اونو نداره؟! خیلی دنبالش گشتم تمام نت رو زیر ز رو کردم نیست که نیست ....آقا بهروز دستم به دامنت...خیلی تو کفشم:f34r:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
راستی بابت رابین هود دست شما درد نکنه خیلی باهاش حال کردم:lol:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
آقا دست شما درد نکنه ....یک ورژن از آهنگ god father هست که فقط تکنوازی یک دستگاه موسیقی هست نمیدونم فلوته یا ساکسیفون کسی اونو نداره؟! خیلی دنبالش گشتم تمام نت رو زیر ز رو کردم نیست که نیست ....آقا بهروز دستم به دامنت...خیلی تو کفشم:f34r:
چشم علي جان
مي گردم اگر برايت پيدا كردم حتما آپلود مي كنم .

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خیلی ممنون آقا بهروز.واقعا زنگهای جالبی هستند.دست شما درد نکنه.
281.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

علي جان

ببين منظورت همين آهنگ بود يا نه ؟؟؟؟؟

اگر همين است كه كاملش را برايت جايي آپلود كنم .

فایل های ضمیمه

• 01-The Godfather (Main Theme).zip
    548.1 KB · نمایش ها: 418

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
علي جان

ببين منظورت همين آهنگ بود يا نه ؟؟؟؟؟

اگر همين است كه كاملش را برايت جايي آپلود كنم .

دست شما درد نکنه آقا بهروز این رو فکر کنم دارم از ثانیه 1:40 دیگه تک نوازی نیست یک ریتم بهش اضافه میشه اون قسمت معروف آهنگ هم توش که همه به جای زنگ موبایل میذارن توش نیست.....اونی که مد نظر من هست همون قسمت معروف هست با تکنوازی خالی.....حالا نمیدونم فلوته یا ساکسیفون به هر حال دست شما درد نکنه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دست شما درد نکنه آقا بهروز این رو فکر کنم دارم از ثانیه 1:40 دیگه تک نوازی نیست یک ریتم بهش اضافه میشه اون قسمت معروف آهنگ هم توش که همه به جای زنگ موبایل میذارن توش نیست.....اونی که مد نظر من هست همون قسمت معروف هست با تکنوازی خالی.....حالا نمیدونم فلوته یا ساکسیفون به هر حال دست شما درد نکنه
باز هم برايت جستجو مي كنم علي جان

اگر بيشتر يافتم از طريق همين تاپيك اطلاع خواهم داد .

موفق باشي رفيق

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
بهروز جان خسته نباشی...واقعا تاپیک پر بار و پر محتوایی هست...واقعا از تاریخچه و خلاصه هایی که برای اکثر خواننده ها گذاشتی خیلی استفاده کردم....

دستت درد نکنه...

میتونم بپرسم اهنگ فیلم روز واقعه رو هم داری شما؟؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بهروز جان خسته نباشی...واقعا تاپیک پر بار و پر محتوایی هست...واقعا از تاریخچه و خلاصه هایی که برای اکثر خواننده ها گذاشتی خیلی استفاده کردم....

دستت درد نکنه...

میتونم بپرسم اهنگ فیلم روز واقعه رو هم داری شما؟؟
سوني اريكسون عزيزم

سلام

شرمنده كردي برادر . اين تاپيك و مطالب آن بهانه اي است كه بيشتر در محضر شما استادان بزرگوار باشم و از درياي دانش و معرفت شما به قدر وسع و توانم ( اگر چه به قدر پياله اي باشد ) خوشه اي برچينم .

آن آهنگ را هم دارم . امشب آپلود مي كنم .

بالا