برگزیده های پرشین تولز

چگونه به سرعت پولدار شویم؟

karafarin

Registered User
لایک‌ها
266
سعی کنین از بحث اصلی خارج نشین و به حاشیه نپردازین

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
نقضش کجا بود؟بله مشتری داره ولی با این تورم و گرونی همش بخور ونمیر تازه اجاره مغازه هم باید بده و کلی خرج دیگه شما خودت چیکاره ای به جوونها ایراد میگیری؟
نقضش این بود که گفتی بدون پارتی نمیشه به جایی رسید ولی این بابا خودش رفته دفتر زده و کار می کنه و به گفته خودت کارش خوبه و مشتری هم داره.
بنده هم پولدار نیستم و عادی زندگی می کنم و خدا رو شکر راضی ام. دنبال این هم نیستم که به سرعت پولدار بشم.
خیلی ها رو هم میشناسم که پارتی نداشتن و خودشون کاری رو شروع کردن و الان هم زندگی شون داره می چرخه و گله ای هم ندارن.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا اًسمان است.
Sent from my lumia 1020 using Tapatalk

h.a.m.i.d...

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
کاش دوستانی که نظر دادن یه خورده انصاف را در نوشته هاشون رعایت می کردن...و به حرف دلشون گوش می دادن که ته همه این حرف ها امید و حرکت رو به جلو با وجود تمام موانع موجود ...
موفقیت های دیگران را به خاطر شکست های خودمون زیر سوال نبریم

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
نقضش این بود که گفتی بدون پارتی نمیشه به جایی رسید ولی این بابا خودش رفته دفتر زده و کار می کنه و به گفته خودت کارش خوبه و مشتری هم داره.
بنده هم پولدار نیستم و عادی زندگی می کنم و خدا رو شکر راضی ام. دنبال این هم نیستم که به سرعت پولدار بشم.
خیلی ها رو هم میشناسم که پارتی نداشتن و خودشون کاری رو شروع کردن و الان هم زندگی شون داره می چرخه و گله ای هم ندارن.
این تایپیک موضوعش این بود ک چگونه ب سرعت پولدار شیم و روشهایی داشت ک ب نظر من فقط با رانت و دزدی و کلاه برداری میشد تو ایران هیچ کس هم تو خونه ننشسته بگه پول همه از اون کشاورز و مسافرکشش حداقل درآمد رو دارن و خدا رو شاکرن بله آشنای ما هم حداقل درآمد بخور و نمیر رو داره ولی با این همه سال درس خوندن حقش بخور ونمیر؟شما هم اول موضوع تایپیک رو بخون بعد بگو خداروشکر راضیم اینجا بحث ب سرعت پولدار شدن بود

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
این تایپیک موضوعش این بود ک چگونه ب سرعت پولدار شیم و روشهایی داشت ک ب نظر من فقط با رانت و دزدی و کلاه برداری میشد تو ایران هیچ کس هم تو خونه ننشسته بگه پول همه از اون کشاورز و مسافرکشش حداقل درآمد رو دارن و خدا رو شاکرن بله آشنای ما هم حداقل درآمد بخور و نمیر رو داره ولی با این همه سال درس خوندن حقش بخور ونمیر؟شما هم اول موضوع تایپیک رو بخون بعد بگو خداروشکر راضیم اینجا بحث ب سرعت پولدار شدن بود
احتمالا پروفال دوم اوس داوودی خودت .
کاری ندارم با این همه چرت و پرت و حرفایی که خودت تو خط بعدی نوشتت نقضشون میکردی
فقط سوال من اینه که خدایی، نه جون من خدایی چند سال طول کشیده ایین همه پست نوشتی ؟؟:general304: و هدفت از این همه حرافای الکی چی بوده؟ :D
خدایی باید خیلی خیلی بیکار باشی که این همه بنویسی ، اونم نه اطلاعات درست و معتبر که چار تا ادم استفاده کنه.
اگه بیکاری این قدره دنبال کار میگردی بیا خودم مییتونم دستتو بگیرم ماهی 300 تومن کاری سراغ دارم واست :general404:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
فقط سوال من اینه که خدایی، نه جون من خدایی چند سال طول کشیده ایین همه پست نوشتی ؟؟:general304: و هدفت از این همه حرافای الکی چی بوده؟ :D
خدایی باید خیلی خیلی بیکار باشی که این همه بنویسی ، اونم نه اطلاعات درست و معتبر که چار تا ادم استفاده کنه.
اگه بیکاری این قدره دنبال کار میگردی بیا خودم مییتونم دستتو بگیرم ماهی 300 تومن کاری سراغ دارم واست :general404:
اوس داود کیه؟اگه منظورت davood mg واقعا خیلی ... تشریف داری یعنی دوتا پروفایل دارم اول میام میگم تلاش بعدش میگم نه پارتی بازی ببین با کیا شدیم 75 ملیون

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بنده همیجا اعلام میکنم که من پروفایل دوم ایشون نیستم و ایشون هم پروفایل دوم بنده نیست:confused:
اگه منظورتون من بودم باید عرض کنم اگه بنده وقت گذاشتم و تایپ کردم دلیل بر بیکار بودنم نیست . فقط چون میخواستم کمی امید به جوونا بدم و شاید به کسی کمکی کرده باشم این مقدار تایپ کردم!
((حالا اگه پستها کم بود میگفتم بیخودی پست میزنه که تعداد پست هاش بالا بره ))
بنده با قصد خاصی پست ندادم اگه صفحه اول رو نیگا میکردید متوجه میشدید که یکی از کاربران فرمودند که فقط با دزدی و رانت و .. میشه پول دار شد و بنده هم در مقابل عرض کردم : با تلاش و پشتکار هم میشه پولدار شد.همین بعد بحث بازتر شد و من توضیح میدادم ایشون کل متن رو میگشتن دنبال اینکه یه چیزی پیدا کنن و یه ایرادی بگیرن و من دوباره توضیحو ایشون هم دوباره ... که بعدا دوتا شدن ... بعد نفر سوم هم اومد :confused::general410: منم تصمیم گرفتم دیگه جواب این سه نفر رو ندم.
من کلا پر حرفم و عادت به حرف زدن زیاد و توضیح دادن دارم واسه همین هم پستام طولانی میشدن
بیکار هم نیستم (تازه خونه رسیدم) دنبال کار هم نیستم (!) :rolleyes:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آخه مرد حسابی تو ایران نه، تو آمریکا، آفریقا، اسکاندیناوی یا هر مملکت دیگه، از بین یک میلیون نفر چند نفر وجود دارن که بدون زحمت یا فکر یک ماهه یا یک ساله میلیاردر شده باشن؟؟؟
آل کاپون هم همچین ثروتی رو یه شبه بدست نیاورد!!
شاید بشه پولی رو در یک بازه زمانی کوتاه چند برابر کرد مثل اتفاقی که برای مسکن و طلا و دلار افتاد ولی اینکه بخوای از صفر یک شبه پولدار بشی تقریبا غیر ممکنه مگر از طریق نامشروع!

Last edited:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
آخه مرد حسابی تو ایران نه، تو آمریکا، آفریقا، اسکاندیناوی یا هر مملکت دیگه، از بین یک میلیون نفر چند نفر وجود دارن که بدون زحمت یا فکر یک ماهه یا یک ساله میلیاردر شده باشن؟؟؟
شاید بشه پولی رو در یک بازه زمانی کوتاه چند برابر کرد مثل اتفاقی که برای مسکن و طلا و دلار افتاد ولی اینکه بخوای از صفر یک شبه پولدار بشی تقریبا غیر ممکنه مگر از طریق نامشروع!
خیلی ها وجود دارن ک یک شبه ملیاردر شدن صاحب خیلی از سایتهای معتبر مثل گوگل فیس بوک و... ک یک دفعه و بازه زمانی کوتاه ارزش سایتشون چند هزار برابر شد فقط ایده خیلی خوب داشتن یا مثلا صاحب مایکروسافت در بازه زمانی کوتاه چند ساله,حالا تو ایران چی فقط سگ دو شما هم مثل اینکه تو ایران نیستی وگرنه وضع زندگی مردم ایران رو با آمریکا مقایسه نمیکردی تو ایران فقط دزدی زود جواب میده طولانی مدتش هم از همین راه هاست من هیچ پولداری نمیشناسم ک از راه درست بهش رسیده باشه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوست من , من 3 صفحه با ایشون و یک نفر دیگه حرف زدم ولی خوب این نظرشونه و وقتی هم کسی نظری داشته باشه و تا این حد پافشاری (تعصبی که اجازه نمیده حرف دیگران رو بپذیرن) بکنه نغییر نظر این شخص تقریبا غیر ممکنه! و توی حرفای طرف مقابل فقط دنبال ایراد گرفتنه.
پس لطفا شما خودتون رو خسته نکنید.یه جمعه من داشتن با این دو نفر حرف میزدم!:confused:

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست من , من 3 صفحه با ایشون و یک نفر دیگه حرف زدم ولی خوب این نظرشونه و وقتی هم کسی نظری داشته باشه و تا این حد پافشاری (تعصبی که اجازه نمیده حرف دیگران رو بپذیرن) بکنه نغییر نظر این شخص تقریبا غیر ممکنه! و توی حرفای طرف مقابل فقط دنبال ایراد گرفتنه.
پس لطفا شما خودتون رو خسته نکنید.یه جمعه من داشتن با این دو نفر حرف میزدم!:confused:
شما چرا پس رو حرفت پافشاری میکردی هر کس هر عقیده ای داره روش محکم می ایسته تغییر نظر شما چی ممکنه؟مثلا اینکه واسطه ای ماشین میخری میفروشی بعد میگی تلاش کن ما هم میگیم درست نیست شما هم میگی نه داره ب تولید کمک میکنه نظر هیچ کس عوض نمیشه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
فهمیدنش خیلی سخته؟؟
برو اول بخون بعد نظر بده من کی گفتم ماشین میفروشم؟؟ تو به من نشون بده

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
کوشارز فک کنم بود گفت الان چیکار میکنی خودت گفتی تو کار ماشین وملک این چیزام خودت گفتی میفروشم درصد میگیرم نکنه یادت رفته یا از خودم میگم از یطرف از تلاش و بیدار موندن میگی من هرساعت میام میبینم از نوشته دیگران تشکر کردی ما بحثامونو کردیم بی خیال شما خودت نگفتی ب هیچ عنوان جواب این س نفرو نمیدم کلا همش تو کار نقضی

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
آخه وقتی هر حرفی رو بدون 1 ثانیه فکر کردن میزنی من چطوری جواب ندم . من تا حالا موجودی مث تو ندیده بودم که خدارو شکر دیدم
من کی گفتم میفروشم درصد میگیرم؟؟؟
خوبه 3 صفحه بیشتر حرف نزدم حتی به خودت زحمت نمیدی بخونیشون!
من گفتم تو کار ملک و خودرو هستیم (به عنوان سرمایه گذار و تولید کننده) و در کنار اون آپارتمان های دوستان رو میفروشیم ! بده بفروشم؟ آپارتمان ساختیم ( حالا چه خودمون چه دوستان ) میخایم بفروشیمش نکنه دلالیه؟؟
از الآن به بعد دیگه جواب نمیدم
بعد مگه من با شما صحبت کردم که جواب میدی؟؟
اگه حرف هم میزنی درباره من صحبت نکن هرچی دوس داری بگو (آخه صحبتم میکنی از خودت حرف درمیاری یا توهین میکنی)
توهین : دلال خطاب دادن کسی توهین نیست؟؟ اینکه بگی پولدارا با دزدی پولدار شدن و شما تاحالا کسی رو ندیدی که بدون دزدی پول دار شده باشه توهین نیست؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
آخه وقتی هر حرفی رو بدون 1 ثانیه فکر کردن میزنی من چطوری جواب ندم . من تا حالا موجودی مث تو ندیده بودم که خدارو شکر دیدم
من کی گفتم میفروشم درصد میگیرم؟؟؟
خوبه 3 صفحه بیشتر حرف نزدم حتی به خودت زحمت نمیدی بخونیشون!
من گفتم تو کار ملک و خودرو هستیم (به عنوان سرمایه گذار و تولید کننده) و در کنار اون آپارتمان های دوستان رو میفروشیم ! بده بفروشم؟ آپارتمان ساختیم ( حالا چه خودمون چه دوستان ) میخایم بفروشیمش نکنه دلالیه؟؟
از الآن به بعد دیگه جواب نمیدم
بعد مگه من با شما صحبت کردم که جواب میدی؟؟
اگه حرف هم میزنی درباره من صحبت نکن هرچی دوس داری بگو (آخه صحبتم میکنی از خودت حرف درمیاری یا توهین میکنی)
توهین : دلال خطاب دادن کسی توهین نیست؟؟ اینکه بگی پولدارا با دزدی پولدار شدن و شما تاحالا کسی رو ندیدی که بدون دزدی پول دار شده باشه توهین نیست؟
اتفاقا منم موجودی مثل تو ندیده بودم ک راه ب راه حرفشو نقض کنه چیزای دیگه بگه بعد بیاد با دروغ بگه ن من نگفتم خودت میگی ب من فکر نمیکنی حرف میزنی بعد میگی طرف هر ماه اگه 500 هزار تومن ذخیره کنه میتونه پیشرفت کنه بله میتونه مثل همه کارگرا و کشاورزا نه ملیاردی خوب این حرفت از رو فکر آیا؟{یه مثال براتون بزنم من تقریبا هر روز ساعت 8 اینا کارم رو شروع میکنم و تا 12 1 شب طول میکشه
امشب هم تا جلسه داشتیم ساعت 11 رسیدم خونه , یه سری کار داشتم 11:45 شام خوردم الآنم دارم به کارام میرسم و فکر کنم تا 2 شب بیدار بمونم }این حرف منه یا حرف تو کسی ک از ساعت 8 صبح تا پاسی از شب شروع ب کار میکنه دم ب دقیقه تو نت نیست جواب بده یا تشکر کنه از کسایی ک حرفشو تصدیق میکنن از ی طرف از تلاش میگی بعد با پولی ک از بابات گرفتی بالاسر کارگرا واستادنو میگی تلاش شما مفهوم واقعی تلاش رو نمیدونی چیه تلاش یعنی رسیدن به موفقیت و کمک به جامعه بساز بندازی کجاش تلاش داره بله فروش آپارتمان ک پورسانت میگیری دلالیه نکنه تلاش اقتصادیه؟همین دلالی باعث گرون تر رسیدن مسکن دست مشتری بشه اگه دلالی و این چیزا حذف بشه میدونی چقدر باقیمت مناسب میرسه دست مشتری نه اینکه سرمایه ی عمرو بده دست شما شما هم از تلاش حرف بزنی وقتی هم ک میگی من 3 صفحه با ایشون و یک نفر دیگه حرف زدم ولی خوب این نظرشونه و وقتی هم کسی نظری داشته باشه و تا این حد پافشاری (تعصبی که اجازه نمیده حرف دیگران رو بپذیرن) بکنه نغییر نظر این شخص تقریبا غیر ممکنه! و توی حرفای طرف مقابل فقط دنبال ایراد گرفتنه پس خودت شروع کردی شما قبلا هم گفتی دیگه جواب نمیدم نخیر توهین نیست چون واقعیت جامعست ما ک ندیدیم کسی با تلاش ملیاردر بشه اگر هم باشه انگشت شمار ک با تلاش واقعی ب جایی رسیدن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
عجب!
پس اون یکی دو تومنی که من رو هر واحد میگیرم مسکن رو سالی 20 30 درصد گرون میکنه.
باشه من دیگه حرفی ندارم !

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
عجب!
پس اون یکی دو تومنی که من رو هر واحد میگیرم مسکن رو سالی 20 30 درصد گرون میکنه.
باشه من دیگه حرفی ندارم !
بله میدونی چرا چون فقط تو نیستی چون به همه یکی دوتومن اضافه تر داده از شهرداری بگیر از صاحب زمین بگیر اوستا کار بگیر مصالح فروش و شما آخر سر همه رو از جیب مشتری میگیره خودم تو بنگاه نشسته بودم ی مامور بازنشسته میخواست آپارتمان بخره بعد سی سال نمیرسید پولش

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
خواهش میکنم وظیفست
سرمایه اولیه از پدر
رنج درآمدی نمیدونم :D چون تو کاره و کاری باهاش ندارم.
یکی از کارام مدیر فروش واحدهای یکی از سازنده هاست که بسته به اینکه چقد بفروشیم متغییره و روی هر واحد پورسانت میگیریم و کلا حدود 30 40 تومنی داره که هرچی توی مدت زمان کوتاه تری بفروشیم بهتره.اون دوتای دیگه بدون سرمایه بوده و هنوز توی مراحل ابتدایی خودشه و احتمالا 2 سال دیگه تا بهره برداری نهایی زمان لازم داره.از اون طرف هم یه سری کارای دیگه هست که گاهی اوقات بهمون میگن انجام بدیم که اگه انجام بدیم بازم پورسانت میگیریم.
کلا نمیشه گفت ماهی چقدره چون بعضی از کارا مقطعی هست و ممکنه یدفه توی یک ماه بیشتر دربیاد و توی یک ماه هیچی و توی یک ماه دیگه کم باشه
شما یکی از غریبترین انسانهایی هستید که تاحالا باهاش آشنا شدم.
میگید یکی از کارهاتون مدیر فروش واحدهای سازندهاس؟
مدیر فروش میدونید به چی میگند؟ مدیر فروش از4 تا 40 تا فروشنده زیر دستش داره و اونا رو هدایت میکنه. سیستم مارکتینگ میچینه. درآمد مدیر فروش نسبت به هز واحد کالای فروخته شده کمتر از فروشنده هاش هست. بعد شما الان اومدید میگید از هز واحد 2 یا 3 میلیون؟ پس نتیجه کلی اینکه شما مدیر فروش نیستید چیزی که شما هستید بهش میگن بنگاهی. بنگاهی ها اگه زمان نذارن نمیتونن خونه بفروشن تو این اوضاع داغون. از طرف دیگه اشاره کردید به دلالی ماشین و ...
شک ندارم شما داخل یک بنگاه کار میکنید و برای همون بنگاهتون وب سایت زدید کنارش هم کارای دیگه میکنید.مثل خرید و فروش ماشین
مالک شغلتون هم نیستید.
بخاطر همین هم هست که اطلاعاتتون از ملک زیاده و فقط مثال ساختمانی میزنید.
موفق باشید.

بالا