برگزیده های پرشین تولز

کارو کاسبی علی اکسپرسی ها خوابید...

به نظر شما آیا مجددا خرید کالا از علی اکسپرس برای ایران امکان پذیر خواهد شد؟

• Total voters
    148

M Like Mother

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فکر میکنم که یه عده خاص که احتمالا بخش بزرگی از واردات دستشونه گفتن الان تحریما برداشته شه دیگه ملت از هرجا دلشون میخواد جنس میخرن و لذا احتمالا پست و گمرک و ... رو تحت فشار گذاشتن تا کلا جلوی این نوع واردات گرفته بشه ! اگر مثل سایر کشورهای درست و درمون هرچقدر خواستی در سال بتونی جنس از خارج بخری و مالیات و ... رو کامل بدی اونوقت دلالان عزیز چیکار کنن ؟!
احسنت ... من کل تاپیک رو خوندم تو کار تجارت و اینها نیستم
قضیه مشکوکه . چون اگر تحریم باشه مگه رو دربایستی داره مثل خیلی سایتها میگه ایران تحریم هست ... فقط دعوا نکنید که اینجوری نیست من دارم نظریه می دم نه اینکه بگم تحلیل من درسته ... به نظرم ایران پشت پرده صحبت کرده که فعلا این خریدها مسدود بشه ... چرا ؟ چون خیلی از مردم ایران ، یعنی آدمهای معمولی علی اکسپرس رو شناخته بودن و جالبه بدونید بعضی از دوستای من که هیچی از نت و فروش هم نمی دونن میگفتن بریم از علی اکسپرس جنس بخریم بفروشیم ... تو تلویزیون هم بطور تلویحی اشاره کردند ... با خودشون گفتند کار و بار ما دلالها و تجار بزرگ کساد میشه ، کلا احساس کردم واسه اقتصاده خودشون ! خوب نیست پشت پرده کارهایی انجام دادن ... شرکت بزرگی مثل علی اکسپرس مگه میشه جواب سر بالا بده ... تحریم باشه مثل سایتهای دیگه که تحریم بودیم دقیق میزد شما تحریم هستند ...

من نمی گم حتما اینه ... ولی کلا قضیه رو که سبک سنگین کردم مشکوکه ... و بخاطر تحریم نیست ... ایران ( بخوانید دلال های بزرگ ! ) دوست نداره مردم از علی اکسپرس خرید کنن .. واقعا با این علی اکسپرس هر کی برای خودش تاجر شده بود ... اقتصاد ایران ( به گفته کارشناسان نه من ) بیشتر با رانت و محدودیت جلو میره و خیلی باز و شفاف نیست .. . این به خاطر ماهیت اقتصاده نه این دولت و اون دولت

awi1369

Registered User
لایک‌ها
14
احسنت ... من کل تاپیک رو خوندم تو کار تجارت و اینها نیستم
قضیه مشکوکه . چون اگر تحریم باشه مگه رو دربایستی داره مثل خیلی سایتها میگه ایران تحریم هست ... فقط دعوا نکنید که اینجوری نیست من دارم نظریه می دم نه اینکه بگم تحلیل من درسته ... به نظرم ایران پشت پرده صحبت کرده که فعلا این خریدها مسدود بشه ... چرا ؟ چون خیلی از مردم ایران ، یعنی آدمهای معمولی علی اکسپرس رو شناخته بودن و جالبه بدونید بعضی از دوستای من که هیچی از نت و فروش هم نمی دونن میگفتن بریم از علی اکسپرس جنس بخریم بفروشیم ... تو تلویزیون هم بطور تلویحی اشاره کردند ... با خودشون گفتند کار و بار ما دلالها و تجار بزرگ کساد میشه ، کلا احساس کردم واسه اقتصاده خودشون ! خوب نیست پشت پرده کارهایی انجام دادن ... شرکت بزرگی مثل علی اکسپرس مگه میشه جواب سر بالا بده ... تحریم باشه مثل سایتهای دیگه که تحریم بودیم دقیق میزد شما تحریم هستند ...

من نمی گم حتما اینه ... ولی کلا قضیه رو که سبک سنگین کردم مشکوکه ... و بخاطر تحریم نیست ... ایران ( بخوانید دلال های بزرگ ! ) دوست نداره مردم از علی اکسپرس خرید کنن .. واقعا با این علی اکسپرس هر کی برای خودش تاجر شده بود ... اقتصاد ایران ( به گفته کارشناسان نه من ) بیشتر با رانت و محدودیت جلو میره و خیلی باز و شفاف نیست .. . این به خاطر ماهیت اقتصاده نه این دولت و اون دولت

منم موافقم
با اینکه من خودم از زبان ساپورتشون کشیدم بیرون ولی من یه جورایی داشتم با این کار ارز وارد می کردم.یه جورایی تحریم دورزن بود و الان دیگه راهی ندارم و ضرر کردم یه جورایی بیکار شدم :( کاش کسی که اینکارا کرده بود به این نکته هم فکر میکرد

Gamemaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
علی بابا چطور؟
اونم با ایران مشکل داره؟

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
دوستان به نظر من فقط بحث تحریم هستش.و شاید هم دلال های گردن کلفتی که با رابطه داشتن با علی اکسپرس از اونها خواستن ارسال به ایران را متوقف کند.
دلیل اینکه گمرک ما درخواست داده و... و یا این جور صحبت ها صحت نداره.
چون خود من از چین خرید دارم و با پست هم تحویل می گیرم(که شامل گمرگ و ... هستش).آخرین خرید و تحویل کالا هم مربوط میشه به چند روز پبش.پس نتیجه می گیریم که دو فرضیه در کار هستش یا تحریم و یا دلال ها.
الیته اینکه سایت خوب dhgate هم که ف ی لت ر شده جای بسی تامل دارد...
جدیدا دقت کردید خود سایت علی اکسپرس هم خوب لود نمی شود؟با قند شکن تست کنید تفاوت را متوجه میشوید

hector_k2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من 45 روز پیش به پیمان محتشم امیری یک ساعت و یک عینک از eBay و آمازون سفارش دادم به مبلغ 2 میلیون و صدو بیست هزار تومن
هر کسی که داره این مطلب رو میخونه، به حساب این آقا پول نریزین، ایشان کلاه بردارن 10 بار به من به دروغ گفتش جنست رو خریدم داره میاد، از هر صد تا زنگ و اس ام اس یکیش رو جواب میده، اونم اگه دلش بخواد جواب میده!! هیچ وقت جنسی در کار نیست، و فقط پولتون رو گرفته داره باهاش کار میکنه، با کلی تهدید آخرش پول رو گرفتم ازش، به این میگن کلاه برداری نرم، از ده نفر مثل من پول میگیره میره باهاش سود میکنه بعدش ببینه طرف میخواد شکایت کنه میاره پس میده که شما رو راضی کنه شکایت نکنه ازش، بعدش شما با خودت میگی، دمش گم پول رو داد، نکن برادر من، من واسه تو بشم درس عبرت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
سایتهای gearbest و tinydeal هم مشکل دارن؟

nimairan1

Registered User
لایک‌ها
46
بله
درسته همین حقه بازی یه فروشنده دیگه سر من دراورد

من 45 روز پیش به پیمان محتشم امیری یک ساعت و یک عینک از eBay و آمازون سفارش دادم به مبلغ 2 میلیون و صدو بیست هزار تومن
هر کسی که داره این مطلب رو میخونه، به حساب این آقا پول نریزین، ایشان کلاه بردارن 10 بار به من به دروغ گفتش جنست رو خریدم داره میاد، از هر صد تا زنگ و اس ام اس یکیش رو جواب میده، اونم اگه دلش بخواد جواب میده!! هیچ وقت جنسی در کار نیست، و فقط پولتون رو گرفته داره باهاش کار میکنه، با کلی تهدید آخرش پول رو گرفتم ازش، به این میگن کلاه برداری نرم، از ده نفر مثل من پول میگیره میره باهاش سود میکنه بعدش ببینه طرف میخواد شکایت کنه میاره پس میده که شما رو راضی کنه شکایت نکنه ازش، بعدش شما با خودت میگی، دمش گم پول رو داد، نکن برادر من، من واسه تو بشم درس عبرت

advantage

Registered User
لایک‌ها
127
دوستان عزیز هنوز مشکل aliexpress رفع نشده ؟
هیچ راهی برای خرید از این سایت نیست ؟

ma.karimi76

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کیبورد لپ تاپم خراب شد تو ایرانم نیست حالا که تو علی اکسپرس پیدا کردم نمیشه خرید اخه این چه زندگیه که ماداریم گناه کردیم که تو ایرانیم. اشغال ترین کشور دنیا

Persian-Masoud

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
737
کیبورد لپ تاپم خراب شد تو ایرانم نیست حالا که تو علی اکسپرس پیدا کردم نمیشه خرید اخه این چه زندگیه که ماداریم گناه کردیم که تو ایرانیم. اشغال ترین کشور دنیا
لپتاب چیه؟
به فکر آخرت باش که اگر ایران باشی مستقیم و دربست میری بهشت

azadeh1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی مشکل سایت هنوز حل نشده ولی من توسط یکی از دوستام خرید میکنم شرایط خریدم هم تو این کانال هست
https://telegram.me/Chinadeliver

azadeh1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من میتونم واستون بخرم خواستید تلگرام 09217466594 پیام بدید

nimairan1

Registered User
لایک‌ها
46
هر کسی می تونه از علی اکسپرس خرید
کنه همین جا اعلام کنه تا دیگران هم بیشتر بشناسن دوستان این معنی نداره لینک تلگرام میدید
خرید از علی اکسپرس غیر ممکنه
مگر اینکه به کشور دومی ارسال بشه از اونجا به ایران
این کار خیلی زمان بر و هزینه ها دو برابر میشه

azadeh1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر کسی می تونه از علی اکسپرس خرید
کنه همین جا اعلام کنه تا دیگران هم بیشتر بشناسن دوستان این معنی نداره لینک تلگرام میدید
خرید از علی اکسپرس غیر ممکنه
مگر اینکه به کشور دومی ارسال بشه از اونجا به ایران
این کار خیلی زمان بر و هزینه ها دو برابر میشه
منم عرض کردم از طربق یکی از دوستام این کارو میکنم و مستقیم ایران نمیارم ولی کلا با فروشنده های زیادی کار میکنم واسه همین تلگرامو گذاشتم چون نمیرسم اینجا پاسخ بدم. راجع به هزینش هم خیلی اجناس به صرفست خصوصا اینکه گمرک خیلی از شهرها الان خیلی بالا رفته و حتی بعضی موارد شده که تحویل نمیدن. این شرایط خرید ماست خواستید من در خدمتم:

1 - نحوه سفارش :
** تمامی سفارشات از طریق تلگرام و از طریق آیدی @iranproduct انجام می شود.
1-1 : تا قبل از ساعت 12 شب امکان تغییر سایز یا رنگ یا اصلاحات امکان پذیر است.
1-2 : ارسال سفارشات به صورت لینک + رنگ و یا مدل + سایز در تلگرام صورت میگیرد.
اسم گیرنده، ادرس کامل، کدپستی و شماره تماس در ادامه باید قید شود در صورت ناقص بودن هزینه بسته برگشتی به عهده شما می باشد.
1-3 : هزینه سفارش به صورت هر دلار 4800 تومان و هزینه گمرکی با توجه به وزن سفارشات شما از 7 هزار تومان به بالا تعیین می شود و به شما اعلام می شود.
4-1: هزینه پست برای هر تعداد سفارش ثبت شده با هر مبلغی در یک روز 7.000 تومان می باشد.
1-4 : بعد از پرداخت سفارش شما انجام خواهد شد.

2- زمان تحویل :
2-1 : عموما سفارشات بالای 8 دلار با کدرهگیری قابل پیگیری ارسال می شود که بین 20 تا 40 روزکاری بدست مشتری خواهد رسید.
2-2 : سفارشات زیر 8 دلار در صورت خواست مشتری با اضافه کردن 1.2 تا 1.6 دلار با کدرهگیری ارسال می شود که در مدت زمان بند 1-2 خواهد رسید در غیر اینصورت "ممکن" است تا 60 روز زمان ببرد.

3- نحوه ارسال :
بعد از اینکه جنس شما به ایران رسید برای شما "تحویل" اعلام خواهد شد. سپس در عرض یک الی دو روز کاری توسط پست داخلی ارسال خواهد شد.

4- تعهدات ما:
4-1 : خرید از تمامی لینک ها با هر قیمت و هر تعدادی انجام می شود.
4-2 : بررسی تمامی کدرهگیری ها و ارسال صحیح سفارشات توسط شرکت صورت می گیرد. در صورتی که جنس از نظر رنگ؛ سایز و ... اشتباه باشد یا مشکل داشته باشد درخواست شکایت به سایت علی اکسپرس داده می شود که می توان از 20% تا 100% مبلغ را پس گرفت. در این صورت هزینه گمرک+پست از سفارش شما کاسته می شود و مبلغ دلاری با دلار 4800 به شما برگشت داده می شود.
4-3 : در صورت اشتباه در بسته های ارسالی از طرف ما هزینه پست برگشتی به عهده شرکت می باشد.
4-4 : در صورت نرسیدن اجناس دارای کدرهگیری بعد از گذشت 60 روز درخواست شکایت داده می شود و تمامی مبلغ بعد از 5 تا 7 روز به شما برگشت داده خواهد شد.
4-5 : در صورت نرسیدن اجناس بدون کدرهگیری بعد از گذشت 75 روز درخواست شکایت داده می شود و تمامی مبلغ بعد از 5 تا 7 روز به شما برگشت داده خواهد شد.
4-6 : در صورت سفارش اشتباه از طرف ما از نظر رنگ سایز یا مدل، تمامی مبلغ شامل پست گمرگ و هزینه دلار با قیمت 4800 تومان به شما برگشت داده می شود.
4-7 : بعد از سفارش در صورت درخواست اسکرین شات ارسال می شود.
4-8 : هیچ محدودی از نظر تعداد نیست و تمامی کارهای گمرکی توسط شرکت انجام می شود.
9-4 : محصولات رسیده توسط پست یا تیپاکس(به درخواست شما) یا برای شما یا برای مشتری ها (به درخواست شما) ارسال می شود.

5- عدم تعهدات :
کیفیت اجناس از طریق ما تضمین نخواهد شد. شما می توانید با سرچ کردن عبارت "نحوه سفارش از علی اکسپرس" بهترین اجناس را انتخاب کنید.
امکان برگشتی جنس رسیده به چین توسط ما صورت نمی پذیرد.
بعد از پرداخت هزینه، امکان کنسلی پذیرفته نیست.
امکان فروش جنس رسیده در هیچ صورتی پذیرفته نیست.
عکس از سفارشات و محصولات رسیده بدلیل وقت گیر بودن داده نخواهد شد.
کدرهگیری سفارشات به شما داده نخواهد شد.

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
چرا ایرانو تحریم کردن؟

الان بقیه سایت های چینی به ایران ارسال دارن که

ebrahimi12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یه سایت http://technolife.ir/ سامانه خرید از علی اکسپرس رو راه اندازی کرده که نماد اعتماد الکترونیکی هم داره.

karbarevije

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان درسته علی اکسپرس فعلا مشکل داره از کسانی که قبلا با این سایت کار کردن چندتا سوال دارم
من جنس را انتخاب کردم با هزینه ارسال میشه 3000 دلار آیا هزینه ایی جز این باید بدم ؟
وزن این دستگاه 300 کیلو گرم هست ، گمرکی می خوره ، حدودا چقدر کسی اطلاع داره ؟
میشه مثلا با دلار 3500 حساب کنید ببینید من کلا چقدر باید پول بدم تا این جنس به دست من برسه
ممنون میشوم پاسخ دهید در ضمن من خودم حساب ندارم یکی از آشناها قراره از آمریکا پرداخت را انجام بده امکان داره

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
دوستان درسته علی اکسپرس فعلا مشکل داره از کسانی که قبلا با این سایت کار کردن چندتا سوال دارم
من جنس را انتخاب کردم با هزینه ارسال میشه 3000 دلار آیا هزینه ایی جز این باید بدم ؟
وزن این دستگاه 300 کیلو گرم هست ، گمرکی می خوره ، حدودا چقدر کسی اطلاع داره ؟
میشه مثلا با دلار 3500 حساب کنید ببینید من کلا چقدر باید پول بدم تا این جنس به دست من برسه
ممنون میشوم پاسخ دهید در ضمن من خودم حساب ندارم یکی از آشناها قراره از آمریکا پرداخت را انجام بده امکان داره

سلام
چه دستگاهیه؟

بالا