برگزیده های پرشین تولز

کارو کاسبی علی اکسپرسی ها خوابید...

به نظر شما آیا مجددا خرید کالا از علی اکسپرس برای ایران امکان پذیر خواهد شد؟

• Total voters
    148

9527

Registered User
لایک‌ها
104
سلام....
بنده از dhgate تا الان زیاد خرید داشتم و با ویزا خرید انجام دادم.هیچگونه مشکلی هم نداشتم.

rawmaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان خبر جديدي نيست؟

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه گوشی ۱۸۰ دلاری خرید کردم ، میخواستم ببینم میاد در خونه یا باید برم از پست بگیرم ؟ بعد هزینه گمرک و پست چقد میشه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من یه گوشی ۱۸۰ دلاری خرید کردم ، میخواستم ببینم میاد در خونه یا باید برم از پست بگیرم ؟ بعد هزینه گمرک و پست چقد میشه
به احتمال 90 درصد گمرکی بهش می خوره.
چند هفته پیش یه گوشی تو همین قیمتا ترخیص کردم: 35 تومن هزینه پست و 60 تومن گمرکی. خدا ازشون نگذره. طرف دو روز بود گذاشته بود تو قسمت انبار مبادلات تا بفرسته در خونه تا حضوری پرداخت کنم، خودم رفتم تحویل گرفتم.
یه هفته پیش یه بسته برام اومد به 150 دلار ارزش، 105 تومن ازم به عنوان گمرکی خوردن. جالبه هزینه ترخیص 89 تومن بود رو 89 تومن 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده بسته بودن، ینی مالیات رو مالیات :[

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه گوشی از چین سفارش دادم امروز مامور پست برام سیم کارت اورد ازش پرسیدم گفت احتمال زیاد گوشی به عنوان کالای قاچاق ضبط میشه ! یعنی چی مگه قاچاقه خب گمرکشو میدیم ! از دوستان کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه

9527

Registered User
لایک‌ها
104
من یه گوشی از چین سفارش دادم امروز مامور پست برام سیم کارت اورد ازش پرسیدم گفت احتمال زیاد گوشی به عنوان کالای قاچاق ضبط میشه ! یعنی چی مگه قاچاقه خب گمرکشو میدیم ! از دوستان کسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه

سلام...همچین چیزی صحت نداره و هیچ نهادی اجازه همچین کاریو نداره. چون از مبادی قانونی وارد شده.شما شخصا به گمرک مراجعه کنید و بعد از پرداخت گمرکی گوشیتون رو تحویل بگیرید. اگر همچین حرفی به شما زدن بگید میرم بازرسی شکایت میکنم.برید قسمت بازرسی گمرک. کلا همچین اجازه ای ندارن عزیز نگران نباش...بعد میگن چرا علی اکسپرس ارسال کالا به ایران محدود کرده ....واقعا جای تاسفه

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
مامور پست چی اندازه گاونمیفهمه ، ادرس نمیتونه پیدا کنه حالا نظرشو درمورد ترخیص گوشی میپرسید ؟
خود ارزیاب گمرک هم اطلاع نداره و فقط بهش گفتن پولوو بگیر ترخیص کن !!!!!!!!

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مامور پست چی اندازه گاونمیفهمه ، ادرس نمیتونه پیدا کنه حالا نظرشو درمورد ترخیص گوشی میپرسید ؟
خود ارزیاب گمرک هم اطلاع نداره و فقط بهش گفتن پولوو بگیر ترخیص کن !!!!!!!!
ممنون خیالم راحت شد ، فقط این میاد در خونه یا خودم باید برم از پست مرکز شهرم (مشهد ) بگیرم

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
ممنون خیالم راحت شد ، فقط این میاد در خونه یا خودم باید برم از پست مرکز شهرم (مشهد ) بگیرم
گوشی و لوازم الکترونیکی بالای 100 دلار میره گمرک پست شهرتون ، نامه میزنن درب منزل بیاید تشریفات ترخیص رو انجام بدید . به همون ادرس که تو نامه میزنن مراجعه میکنید و تشریف میبرید گمرک پست - اول بسم اله یه 20 تومن پست ازتون میگیره ، ارزیاب نشسته اونجا خیلی با ادب میرید پیشش ، بسته رو جلو روی خودتون باز میکنن مدلشو تو اینترنت میبینن چند دلاره یا از خودتون میپرسن ، که معمولا تو همون اینترنت می بینن - 50 دلار اولش معاف از مالیاتی ، اگر هم پرسید قبلا بسته اومدی ترخیص کنی شما انکار میکنی . بقیه 50 دلار تا قیمت گوشی رو با ارز 3200 تومنی 15-16 درصدشو میگیرن - که معمولا برای بسته 100 دلاری واقعی که تو اینترنت سرچ کنند باشه 35 هزارتومن گمرکی میگیرن .

Gamemaster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
ردیف ۱۰ گمرکی میگن برداشته شده صحت داره؟

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
2017-01-16 11:40
IR, Handover to domestic sorting
2017-01-16 11:35
IR, Postal customs clearance is complete

چقد طول میکشه از تهران بفرستن گمرک پست شهرستان ؟

Last edited:

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
گوشی من از چین رسید ، ۳۵ ت پول پست فقط گرفتن !!

soheildvb

Registered User
لایک‌ها
85
گوشی من از چین رسید ، ۳۵ ت پول پست فقط گرفتن !!
خیر
19800 هزینه پسته . باقیش هزینه ترخیص گمرکه 15200 گمرک بیچاره گرفته .!!
نوش جونشون گمرک کم کم داره رو روال می افته . خریدار راضی گمرک راضی گور بابای ناراضی ( منظور قاچاقچی ها هستند )

elwray

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
19
گوشی رو از کدوم سایت خرید کردید؟

بالا