برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام دوستان
امروز و در واقع از دیروز عصر یه تغییراتی در بازدیدها وجود داشت و تو برخی متریک‌ها اثری دیده نمیشد ولی خب در برخی وجود دارد. الان SEM Rush غیر از آمریکا رو نگاه کنید بالای ۵ ۶ و حتی ۷ هست برای برخی کشورها.
به نظر میاد که تغییر محسوسی روی سایت‌های فارسی یا شاید روی اغلب سایت‌ها اتفاق نیافتاده باشه. اما به هر حال آماده باشید که باز هم شاید دسته‌گل آب داده باشن بچه‌های گوگل. حدود ۲.۵ ماهه کلاً مشغولن حسابی. کی تموم میشه این نوسانات شدید معلوم نیست.

chart.png

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
نابود می شویم!!!

l4as_1.jpg

و حالا فقط 70 کلیک!

zz7i_2.jpg
مگه میشه ؟ دیگه این فاجعست . سایت خودتونه ؟ چه اتفاقی افتاده ؟

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام
باز هم من یه نوسان ۵ تا ۱۰ درصدی رو دیدم در آمار. متریک SEM Rush احتمالاً تایم ریست شدنش طرف صبحه که چیزی دیده نمیشه توش و فردا شاید بالا بره ولی برخی متریکای دیگه که بسیار بالا هستن.
به نظر میرسه برخی سایت‌های کپی کار تو سه آپدیت اخیر اکتوبر ضرر ۲۰ ۳۰ درصدی کردن. آپدیت امروز ببینیم چطور میشه. فعلاً که وضعیت بدک نیست. حتی سایت‌هایی با بک‌لینک کم‌تعداد اما محتوای خوب هم آمارشون یکم بهتر شده. سایت‌های قدیمی و قوی مثل HowToGeek هم آمار تا پریروز خوب بوده. ببینیم فردا چطور میشه.
chart.png

persian.sajjad

Registered User
لایک‌ها
65
کاهش بازدید داشتیم ولی نه در این حد نزدیک 100% هست

عمر سایتت چقدره ؟
تبلیغات زیاد یا پاپ پاپ استفاده میکردی؟
سلام. مگه جدیدا گوگل به خاطر پاپ آپ جریمه میکنه؟

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
دوستان یک زلزله‌ی ۹.۴ ریشتری امروز اتفاق افتاده. متریک SEM Rush هم آپدیت کرد بالاخره. فعلا فقط برای United States شدیداً بالاست و برای بقیه‌ی کشورها امن و امانه.
ولی طبق رسم و رسومات گوگل بخوایم حساب کنیم، باید فردا انتظار زمین‌لرزه داشته باشیم. این تغییر نامحسوس امروز به نظرم ربطی به این قضیه نداشته باشه چون وقتی بره بالای ۹ دیگه درصد کاهش افزایشا تخیلی میشه.
یادتون باشه آپدیت ۱ آگوست هم که خیلی داغ بود ۹.۳ بود متریک SEM Rush. این از اون آپدیت هم شدیدتره.

2018-10-16_22-06-58.png

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
میگن! ولی هر پاپ‌آپی رو جریمه نمیکنه و جریمه‌ای هم که میکنه خیلی بزرگ و عجیب نیست. مثلاً پاپ‌آپ بزاریم که دانلود اپ ویروسی رو توصیه کنه به کاربر یا الکی پنجره باز بشه که گوشی شما ویروسی است! این خب جریمه هم باید بشه، چرا نشه؟ ولی پاپ‌آپ‌های ساده رو فکر نکنم جریمه کنه به اون شکلی که میگن!

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
وب مستر های گرامی نرخ تبادل لینک داخلی به خارجی یک به سه
مگه میشه ؟ دیگه این فاجعست . سایت خودتونه ؟ چه اتفاقی افتاده ؟
وضعیت رتبه چطور هست؟ همینطور وضعیت امپرشن و نرخ تبادل کلیک با امپرشن سایت؟ اینا بسیار مهمه اگه امکانش هست یه اسکرین شات بزارید.. با مقایسه تطبیقی و انلیز خطی در مقیاس زمان صفر بعلاوه 24 میتونید سرنخ های بدست بیارید که ایا باید نگران سایت باشید یاخیر

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
خیلی دقت کنید بخصوص در انتشار مطالب جدید حتما برابری لینک های داخلی به خارجی رو در مطلب خودتون به سمت لینک دهی خارجی شیب بدید لینک ها حتما به سایت های معتبر داخلی و خارجی داده بشن سعی کنید از ضریب یک به سه استفاده کنید البته با توجه به موضوع کلی سایت و ذائقه مطلبتون این سیگنال رو کم یا زیاد کنید همزمان انلیز ها رو داشته باشید تا بتونید نظر هوش مصنوعی نسبت به سایتتون رو کشف کنید

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
جدید چیه از زمانی که سیستم های پاپ احساس کردن که سایت مشتری حیات خلوتشونه و از انواع بد افزار گرفته تا باز کردن اپ های مختلف بگیر تا همه جوره کد چرت و پرت رو ریختن رو سایت کاربر بله جریمه که نمی کنه می زنه سایت رو از ریشه می خشکونه اتفاقی که برای سایت من افتاد و یک شبه مثل همین دوست کلا نمودار چسبید به کف الته مال من محتوای آشپزی بود و بعد از نامه گوگل گربونت برم چه چشمی چه دمی که برای گوگل نوشتم تنها یک دهم بازدید رو پس داد و تا زمان حیات سایت دیگه بر نگشت داشتان مال یک سال پیشه حالا نمی دونم جدیدا چطوریه چون کلا ول کردم سایت داری رو

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
حالا که شده!

بنا به دلایلی امکان اعلام سایت را ندارم.

گوگل هست دیگه. چون آمریکایی است لابد حق هم با اونه
عمر سایت 6 سال است. پاپ آپ هم نداشتیم.
پیام دادم به گوگل وبسمتر و منتظرم ببینم به چه دلیل این بلا را سر سایت من آورده است.
از کجا پیام میدید؟ من هر چی چک کردم جایی برای تماس با گوگل تو وبمستر تولز نیست

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
از کجا پیام میدید؟ من هر چی چک کردم جایی برای تماس با گوگل تو وبمستر تولز نیست
تا جایی که من اطلاع دارم یه لینک reconsideration بود قبلا. سرچ کنید لینکش رو بعضی سایت ها گذاشته بودن..
ولی بیشتر برای مواردی که از گوگل پیامی دریافت می کنید مثل manual webscam کاربرد داره. و در غیر این صورت در اکثر موارد جواب می دن این یک عمل الگوریتمی است و دست ما نیست!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کماکان آپدیتی واسه وب فارسی نمیاد

بالا