برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
آپدیت سنگین چند روز پیش چیطور بود برای شما؟

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام به همگی
آپدیت از چهارشنبه تا امروز جمعه بوده. بسیار بسیار هم سنگین بوده! تو ۱.۵ سال اخیر من ندیده بودم سه روز پشت سرهم متریک RankRanger عددش بالای ۸۰ باشه!
در مجموع بعد از این سه روز یه سایتم با مطالب تخصصی بازدید ۱۵ درصد افت کرد!!! بقیه‌ی سایت‌هام تقریباً ثابت بودن. چه مطالب اختصاصی و تخصصی و چه بازنویسی و عمومی. سایت یه مشتریم هم ۵۰ درصد دیدم کم شده. بدترین افتی که دیدم همین ۵۰ درصد بوده در واقع.

امسال کلاً خیلی داره شرایط وب بد میشه! قیمت تبلیغات کلیکی و پاپ‌آپ مثل سال پیش هست با وجود اینکه قیمت همه‌چیز حتی خوراکی‌جات اساسی ۲ ۳ برابر شده. حتی بهتره بگم کمتر هم شده درآمد تبلیغات. از این طرف گوگل معلوم نیست چیکار میکنه! سایت با مطلب بازنویسی رو پایین نیاورده ولی سایت با مطالب اختصاصی و بدرد بخور رو پایین برده! این چند ماه کلاً آپدیت‌ها رو دنبال میکنم غیرمنطقی شده به نوعی.

mili71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوستان این چی میگه ! تا الان 317 تا warning
Starting April 6, 2020, Google will no longer support data-vocabulary.org structured data to enable rich results in Google Search. From January 20 until April 6, any data-vocabulary.org structured data on a web page will trigger a warning for the appropriate rich result type. After April 6, an error will be triggered. Read the Webmaster Central Blog posting for more background and detail.

-- یه تاپیک برای خطای و مشکلات وبمستر گوگل زده میشد

p.m.e.c

Registered User
لایک‌ها
180
عه اپدیت بوده چرا من نفهمیدم ...

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
حدود 25 درصد در سایت با محتوا کاملا اختصاصی افت بازدید داشتم
خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان (گوگل)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حدود 90% افت بازدید داشتیم :D در یکی از سایت ها.
اون یکی سایت هم که فرقی نکرده

MixMkv

Registered User
لایک‌ها
137
حدود 90% افت بازدید داشتیم :D در یکی از سایت ها.
اون یکی سایت هم که فرقی نکرده
90 درصد کاهش, مورد عجیبیه, نمیتونه به خاطر الگریتم و اپدیت های گوگل باشه, احتمالا مشکل از جای دیگه هست. البته این نظر من هست شاید اساتید نظر دیگه ای داشته باشن.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کاهش ادامه دار!
من بازدیدکنندم از 6 کا میانگین به 1000 نفر هم رسید.
اما الان روی 1300 نفر اومد. تمام تلاشم این هست روی 2 کا بیارم و ثابت نگه دارمش

svb93

Registered User
لایک‌ها
137
برای یکی از سایت های من هم این اتفاق افتاده
بیشتر از 50% افت داشتم...
مطالب اختصاصی بود
سایت هم قدیمی ...

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
دقیقا الان باید چه کرد ؟
سلام
به نظرم کار خاصی نمیشه کرد!
من به این نتیجه رسیدم که با توجه به رفتار گوگل که گاهی سایت کپی‌کار و قدیمی رو میاره بالاتر از سایت تخصصی و مطالب غیرکپی، در نتیجه آدم باید به جای یک سایت، چند سایت داشته باشه با سبک‌های مختلف که اگر تو یه آپدیتی، یکیش افت کرد، اون یکی لااقل رشد کنه.
یادمه پارسال هم نیمه‌ی دوم سال تا شب عید، گوگل در مجموع چند آپدیت به نظرم غیرمنطقی داد و بازدید سایت تخصصیم رو یک سوم کرد! تو همون بازه می‌دیدم برخی سایت‌های قدیمی و کپی‌کار رشد کردن. من که به این موضوع ایمان آوردم که بک‌لینک خریدن و سئو کردن مطلب با افزونه‌هایی مثل یوست، اتلاف وقته!

mili71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
بنظرم تعداد پست در روز براي گوگل خيلي مهمه ، هر چه بيشتر بهتر !

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بنظرم تعداد پست در روز براي گوگل خيلي مهمه ، هر چه بيشتر بهتر !
تعداد پست با کیفیت + قدمت سایت
شما بیایی 2000 تا پست بزنی و دامنه ات 2 ماه از ثبتش گذشته باشه فایده نداره

mili71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
@amir7310
پست با کیفیت که مطمئنا تاثیر داره ، ولی زمانی که سایتای اسپمر زیاد شدن من بررسیشون میکردم هیچ برتری جز تعداد پست بالا نسبت به سایتای دیگه نداشتن ! البته دامنه هایی رو پیدا میکردن که قدمت زیادی داشتن

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
تعداد پست با کیفیت + قدمت سایت
شما بیایی 2000 تا پست بزنی و دامنه ات 2 ماه از ثبتش گذشته باشه فایده نداره
داداش یه دوستی تاپیک زده که هم سه ماه بیشتر سایتش رو نساخته و هم هر روز حدود 5 شیش تا مطلب بیشتر نمیذاشته و ایشون تو کمتر از 6 ماه رسیده به 20 هزار آی پی در روز از گوگل .
بنده یه سایت داشتم با 7 سال قدمت و هر روز بیش از10 مطلب میذاشتیم که گوگل تعداد بازدید ما رو از 25 تا 30 هزار آی پی به 1000 رسوند و علنا نابودمون کرد .
حالا شما میشه تحلیل کنید چطور این اتفاق افتاده ؟ طبق کدوم اصل و کدوم قانون گوگل همچین برخوردی شده ؟
به نظر من گوگل حرف مفت زیاد میزنه . تا یک و نیم سال پیش خوب بود یعنی قابل تحمل بود اما بعدش با آپدیت های مسخرش سایت های با قدمت بالای زیادی رو نابود کرد . جالب اینجاست اون سایت ها هیچ خلافی شامل خرید بک لینک و پاپ آپ و ... مرتکب نشده بودند که یکیش خود ما بودیم .
الان وبمستری شانسی شده یه روز گوگل حال میکنه یه سایت میره بالا یه روز حال نمیکنه میزندش زمین . فقط این وسط اسپمرها و سایت های بزرگ کپی کار به شدت مورد حمایت گوگل شدن چون به چشم دیدم که سایت اسپمری که یک ماه تاسیس شده بود مطالب اختصاصی سایت 7 ساله ما رو کپی پیست اتوماتیک میکرد که حتی واترمارک عکس ما و فیلم ما بود بعد این سایت تو گوگل رنک اول میگرفت و سایت ما میرفت صفحه چندم . هه
چند تا سئوکار آوردیم کلی هزینه کردیم آخر هیچکس نفهمید مشکل چیه و گوگل چشه .
فقط یک کلام
قانون گوگل حرف مفته

بالا