برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
اینکه عضویت میخاد و احتمالا برای هر کوین کمتر از 0.001 دلار بده و البته با اینکه نامش اشناست احتمالا قبلا عضو نبودم
گفتم که عضویت ساده داره
برای هر برداشت فاست بین 13 تا 28 ساتوشی میده و برای فقط shortlink خود 28 ساتوشی رو میده . بخش تنظیم تبلیغات داره که میتونید درآمد تا 150% بیشتر کنید ... یعنی به سایت اجازه بدید که تبلیغات بیشتری به شما درصفحه نمایش بده که البته با همون افزونه poperblocker حله . ولی سرعت درآمد تو سایت بالاس که این خوبه

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
متاسفانه مشکل من هنوز حل نشد با اینکه کلیر هیستوری کردم و از run هم رفتم ولی باز بعده چنتا تیک صحیح رو نوشت اشتباه. من در پی سایتی هستم که فقط کپچای تایپی داشته باشه و البته مجموعه سایتای 8raa حتی در کوتاه کننده لینک کپچای تایپی داشت ولی چون موجودی رو نشون نمیداد مدتیه همه فاست هاش بی موجودیه!

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
متاسفانه مشکل من هنوز حل نشد با اینکه کلیر هیستوری کردم و از run هم رفتم ولی باز بعده چنتا تیک صحیح رو نوشت اشتباه. من در پی سایتی هستم که فقط کپچای تایپی داشته باشه و البته مجموعه سایتای 8raa حتی در کوتاه کننده لینک کپچای تایپی داشت ولی چون موجودی رو نشون نمیداد مدتیه همه فاست هاش بی موجودیه!

سایت های با کپچا solvemedia
nowbitco
bitcoinforme
و سایت های coinpot

تمام اینها هم احتیاج به عضویت دارند . سایت هایی که خودشون دارای دیتابیس هستند و درآمد رو داخل سایت جمع میکنن بیشتر از solvemedia استفاده میکنن چون کوتاه کننده لینک کمتراستفاده میکنن . اکثر سایت هایی که مستقیم به faucethub واریزمیکنن و درآمدشون از راه کوتاه کننده لینکه از ریکپچا استفاده میکنن

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
چدبد
سایت : BestBtcFHero

برداشت هر 0 دقیقه بین 30 تا 40 ساتوشی (حداکثر20 برداشت در 24 ساعت)

:general601:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت 0.00412889 از سایت Cointiply

Untitled.png

COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

:general601::general601::general601:​

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت : FreeBitcoin
-----------------------------------------
این یکی از سایت های قدیمی فعال هستش ... مدتی بود چک نکرده بودمش ولی الان امکانات خوبی اضافه کرده و واریزیش به faucethub هستش . یه عضویت ساده داره و موجودیتون در سایت جمع میشه و میتونید درخواست واریز لحظه ای بدید و حداقل برداشت هم نداره
1 - امکان برداشت فاست از 9 ارز متفاوت هر 10 دقیقه یکبار
2 - دریافت جایزه وفاداری روزانه 1% درصورت فعال بودن تا حداکثر 30%
3 - بخش بازی
4 - بخش ptc
5 - بخش bonuses که به شما امکان برداشت نامحدود با انجام shortlink میده یعنی احتیاجی به منتظر بودن ندارید و تا جایی که کوتاه کننده لینک باشه میتونید درآمد داشته باشید
6 - بخش ماینینگ

نمونه برداشت های روزانه از سایت که بصورت لحظه ای به حساب faucethub واریز میشه
Untitled.png

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برای امتحان از سایت Cointiply درخواست برداشت دادم که جالب کمتر از 4 ساعت واریز کرد ! برای جلب اعتماد کاربرها داره سخت تلاش میکنه :D

Untitled.png

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
چند برداشت آخر از
سایت سورفینگ Adbtc :
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

Untitled.png

با توجه کاهش چشم گیر ارزش بیت کوین درحال حاظر بهترین زمان برای جمع آوری هستش

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
6 سایت جدید
این سایت ها احتیاج به ثبت نام و کوتاه کننده لینک ندارند و فقط باید کاپچا و انتی بت رو حل کنید .

1 - Sunbtc برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > حداقل برداشت 1000 ساتوشی واریز به Faucethub
2 - GetYbtc برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > واریز لحظه ای به Faucethub بعد از درخواست شما
3 - Worlofbtc برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > واریز لحظه ای به Faucethub بعد از درخواست شما
4 - Timeforbtc برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > حداقل برداشت 1000 ساتوشی واریز به Faucethub
5 - Chronox برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > حداقل برداشت 1000 ساتوشی واریز به Faucethub
6 - Weatherx برداشت هر 5 دقیقه میا نگین 10 ساتوشی > حداقل برداشت 1000 ساتوشی واریز به Faucethub

:general601:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
1 سایت جدید

سایت Xbit
برداشت هر 5 دقیقه بدون کوتاه کننده لینک > واریز خودکار به faucethub بعد از هر claim

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
ایکس بیت احتمالا تازه اومده. متاسفانه اونایی ک کوتاه کننده لینک ندارن زود موجودی تمومه. اگه چنتا مثه این بود که وقفه کم میشد خوب بود.

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
4 سایت

این سایت ها کوتاه کننده لینک ندارند و از کپچا تصویری استفاده میکنن برای همین کارباهاشون راحته و بطور مستقیم به faucetHub واریز میکنن .
Fautsy
Gobits
Starbits
ClaimBits

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
4 تا رو تست کردم ظاهرا اچ کپچا هم اضافه شده که پیش فرض روی اون بود و گاهی 3 سوال تصویری اندازه ی لباس میپرسید و اکثر 7 ساتوشی با وقفه 5 تا 7 دقیقه میداد.

Last edited:

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
2 سایت جدید
واریز مستقیم به faucethub
1 - 0secbtc برداشت 25 ساتوشی هر 0 دقیقه (بدون محدودیت زمانی)
2 - CKfaucet برداشت 7 تا 10 ساتوشی بدون محدودیت زمانی و کوتاه کننده لینک و ... !

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
خب طبق روال این سایت ها بعد از مدتی کارکردن دونه دونه تعطیل میشن و سایت های جدید میان .
پست اول بروزرسانی شد

1 - سایت : BtcForme
--------------------------------------------------
1- برداشت فاست هر 5 دقیقه 10 ساتوشی (بدون shortlink)
2- انجام بازی اسلات هر 1 ساعت و امکان برداشت بین 10 تا ... بستگی به شانس شما
3- امکان انجام آفرهای متنوع که این بخش یکی از مورد های خوب این سایته . درست مثل سایت cointiply میتونید با انجام آفر چند هزار ساتوشی درآمد داشته باشید
4- واریز به faucethub بصورت خودکار هفته ای یکبار(هر یکشنبه) انجام میشه برای حساب هایی که موجودیشون حداقل به 500 ساتوشی رسیده باشه

دقت کنید به هیچ عنوان از پراکسی برای کلایم یا آفر استفاده نکنید چون امکان مسدود شدن حساب هست

2 - سایت سورفینگ Adbtc :
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

3 - سایت : 0secbtc
برداشت 25 ساتوشی بصورت ثابت با حل shortlink
بدون محدودیت زمان و برداشت

4 - سایت Ckfaucet
برداشت 10 ساتوشی بدون shortlink هر 1 دقیقه
محدودیت 150 برداشت در روز

5 - سایت : larvelFC
نیاز به عضویت ساده
حل shortlink و ptc
واریز بصورت بیت کوین - لایت کوین - داج کوین به حساب faucethub

6 - سایت : CointClub
نیاز به عضویت ساده
برداشت فاست هر 10 دقیقه
حل shortlink و ptc
واریز بصورت بیت کوین به حساب faucethub

7 - سایت : Treasurebits
برداشت 30 ساتوشی هر 5 دقیقه با حل shortlink

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سایت cointiply فیلتره و ما مجبوریم با v/p/n بریم داخلش ..
مشکلی نداره با v/p/n باهاش کار کنیم؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت cointiply فیلتره و ما مجبوریم با v/p/n بریم داخلش ..
مشکلی نداره با v/p/n باهاش کار کنیم؟
فیلتر نیست . با بعضی اپراتورها مشکل داره ... مثلا یه مدت با ایرانسل باز نمیشد ولی الان درست کار میکنه . مشکل ssl سایت هست که با ip های ایران مشکل داره واگر نه فیلتر نیست .
میتونید با پراکسی هم کار کنید ولی حتما موقع برداشت باید با ip اصلی درخواست بدین واگر برداشتتون رد میشه

بالا