برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
فکر میکردم احتمال 1 درصد اومدن اصلا نیست تا اینکه سایت بالایی الان بهم 200 ساتوشی داد!

200s.JPG

سایته خوبیه ... فعلا که خوب کارکرده بالانسش رو هم تازه شارژ کرده موجودی کافی داره .
اضافه شدن بقیه ارزها هم بستگی به درآمدش از کوتاه کننده ها داره اگه درآمد داشته باشه که حتما اضافه میکنن

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
قبلا موجودی که کم میشد مشخص بود ولی این سایت از صبح عدد موجودیش ثابت مونده! این کوینتیپلای زیرمجموعتون شدم و البته یک راهنمایی کنید چون همینطور خودبخود راندمان کم میشه و کمتر از 100 شده اینجوری تا دو ماه دیگه هم به 200 نمیرسه! البته چند بار کوین هم از مارکت به جم تبدیل کردم فایده نداشت و حالت تبدیل اتومات جم هم روشنه بازم باید دستی تبدیل کرد! کلا سایتش ایراد داره و نوشته های لینکاش اغلب چنتا درهم رفته و مبهم هست.

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
قبلا موجودی که کم میشد مشخص بود ولی این سایت از صبح عدد موجودیش ثابت مونده! این کوینتیپلای زیرمجموعتون شدم و البته یک راهنمایی کنید چون همینطور خودبخود راندمان کم میشه و کمتر از 100 شده اینجوری تا دو ماه دیگه هم به 200 نمیرسه! البته چند بار کوین هم از مارکت به جم تبدیل کردم فایده نداشت و حالت تبدیل اتومات جم هم روشنه بازم باید دستی تبدیل کرد! کلا سایتش ایراد داره و نوشته های لینکاش اغلب چنتا درهم رفته و مبهم هست.
منظور راندمان بخش ماینینگه ؟ شما درصد قدرت تولید رو میتونی با 1000 جم راحت 10% , 10% ببری بالا تا به 200% برسه . حالت جم مود که قرار میدی درآمدت از سایت بصورت جم جمع میشه نه بصورت کوین . برای اینکه درصد قدرت پایین نیاد باید گزینه auto spend رو تو همون بخش جم روشن کنی که ساعتی بصورت خودکار شارژ کنه . ساعتی 2% از قدرت کاسته میشه که اینطوری خودش تمدید میشه . البته تمام این داستانا برای زمانیه که شما ساختمان ماین خریده باشی .
درضمن الان شما جم باید جمع کنی بعد تو مارکت به کوین بفروشی نه برعکسش :D
درکل برای پیشرفت سریعتر نباید فقط دنبال رول ساعتی باشی باید بری دنبال آفرها

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
auto spend رو روشن کرده بودم چون چند روز قبل نوشته های گزینه هاش بهم ریخته و تو هم بود و صفحه هم تیره هست زیاد نمیگردم. الان باید جم مود رو بیابم! افراش سرکاریه اون رونیو وال که روشش که بیشتر بده رو تو چترومش زده بودن بازم اگهی نداشت. یبارم یک افر کلی سوال شخصی پرسید اخرش هم مبلغی اضافه نشد!

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
2 سایت جدید
------------------------
1 - سایت Bonbit > برداشت تا 100 ساتوشی هر 5 دقیقه
2 - سایت Brokenaf > برداشت از 10 تا 50 ساتوشی هر 11 دقیقه

..

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.وقت بخیر.
من موقع فروش جم ها مشکل داره.این پیام میاد
gem sell canceled, و زمانی ک قیمت خیلی پایینتر میزارم قبول میکنه.لطفا منو راهنمایی کنید

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.وقت بخیر.
gem sell canceled, و زمانی ک قیمت خیلی پایینتر میزارم قبول میکنه.لطفا منو راهنمایی کنید

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلام.وقت بخیر.
قیمت خیلی پایین تر یعنی چقدر ؟
روالش اینطوریه که شما جم هایی که جمع کردید رو با توجه به نرخ marketplace برای فروش قرار بدی . مثلا الان ارزش هر کوین در بازار 11 تا 12 جم هست ولی درآمدی که از هر کوین در سایت دارید نزدیک 29 جم هستش .
شما مثلا 1000 جم رو بخوای بفروشی تو بخش فروش :
How many gems would you like to sell
1000
How many Coins would you like to receive
1000 جم رو تقسیم بر 12 میکنی میشه 84 کوین
84 رو وارد میکنی و بعدش دکمه sell your gem رو میزنی .

همیشه نرخ فروشتون رو کمی ارزانتر از نرخ بازار بگیرید که راحت تر و زودتر فروش بره .
دلیل cancel شدنش هم همینه چون شما نرخ بالایی بابتش میخوای و کسی نمیخره . اگه 24 ساعت کسی نخره بصورت خودکار درخواست شما cancel میشه و جم به حسابتون برگشت زده میشه .

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت خیلی پایین تر یعنی چقدر ؟
روالش اینطوریه که شما جم هایی که جمع کردید رو با توجه به نرخ marketplace برای فروش قرار بدی . مثلا الان ارزش هر کوین در بازار 11 تا 12 جم هست ولی درآمدی که از هر کوین در سایت دارید نزدیک 29 جم هستش .
شما مثلا 1000 جم رو بخوای بفروشی تو بخش فروش :
How many gems would you like to sell
1000
How many Coins would you like to receive
1000 جم رو تقسیم بر 12 میکنی میشه 84 کوین
84 رو وارد میکنی و بعدش دکمه sell your gem رو میزنی .

همیشه نرخ فروشتون رو کمی ارزانتر از نرخ بازار بگیرید که راحت تر و زودتر فروش بره .
دلیل cancel شدنش هم همینه چون شما نرخ بالایی بابتش میخوای و کسی نمیخره . اگه 24 ساعت کسی نخره بصورت خودکار درخواست شما cancel میشه و جم به حسابتون برگشت زده میشه .[/QUOTEc
مثلا من برای 1000 جم ،قیمت 85تا 90 کوین میزارم..قبول نمیکنه وپیام میده ک "gem sell canceled.........",و اگه همون موقع قیمت 65 رو بزارم فروش میره..

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
چه زمانی این پیغام رو میده ؟ درست بعد از ثبت درخواست ؟
شما قیمت رو مناسب بذاری فکر نکنم مشکلی باشه . من الان 1000 جم رو امتحانی 88 کوین گذاشتم فروش رفت . با چی شما سایت رو باز میکنی ؟ گوشی یا سیستم ؟ ممکنه مشکل از اونم باشه که اسکریپت سایت رو درست لود نمیکنه

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه زمانی این پیغام رو میده ؟ درست بعد از ثبت درخواست ؟
شما قیمت رو مناسب بذاری فکر نکنم مشکلی باشه . من الان 1000 جم رو امتحانی 88 کوین گذاشتم فروش رفت . با چی شما سایت رو باز میکنی ؟ گوشی یا سیستم ؟ ممکنه مشکل از اونم باشه که اسکریپت سایت رو درست لود نمیکنه[/بله بلافاصله بعد ثبت درخواست .پیام میده..از دیروز مشکل پیدا کردم.قبلا ایراد نمیگرفت

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چ با گوشی چ با سیستم همین پیامو میده.

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
چ با گوشی چ با سیستم همین پیامو میده.
با سیستم کار کنید ... کش و کوکی رو پاک کنید . یا با یه مرورگر دیگه هم امتحان کنید . من با کروم کار میکنم تا الان به همچین مشکلی نخوردم .
درضمن بیشتر از 10 تا درخواست نمیشه ثبت کرد باید منتظر باشید که به فروش برسن بعدش دوباره درخواست جدید بدید .

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سیستم کار کنید ... کش و کوکی رو پاک کنید . یا با یه مرورگر دیگه هم امتحان کنید . من با کروم کار میکنم تا الان به همچین مشکلی نخوردم .
درضمن بیشتر از 10 تا درخواست نمیشه ثبت کرد باید منتظر باشید که به فروش برسن بعدش دوباره درخواست جدید بدید .
سلام.ممنون.اینا رو امتحان کردم ولی فرقی نکرد

shokoh_83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلا.سوال دیگه اینکه قسمت offerwall،کدوم قسمتش سکه میده ??به غیر از minutestaff

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلا.سوال دیگه اینکه قسمت offerwall،کدوم قسمتش سکه میده ??به غیر از minutestaff
تو آفرها اکثرشون با ای پی ایران مشکل دارند و افر قرار نمیدن . برای همین مجبور به استفاده از پراکسی میشی که اونم داستان خودش رو داره . همین minutstaff از همشون بهتره شما اگه بتونی تا 30000 کوین تو minutestaff تسک بزنی و 1 ماه از فعالیتت هم گذشته باشه بخش آفرهای کاربران ویژه هم برات باز میشه . اونجا آفرهای 70 تا 150 کوین هم برات باز میشه . اگه یه پراکسی مطمئن داشته باشی آی پی آمر-یکا میتونی خوب تسک بزنی .
بقیه رو باید دونه دونه تستشون کنی ببینی کدوم یکی بهت جواب میده . چون نمیشه گفت این خوبه اون بده . اکثرشون آفرهاشون تکراریه ولی قوانینشون متفاوت ... یکی به پراکسی گیر میده یکی نمیده . یکی با ای پی ایران مشکل داره یکی نداره و ...

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
یکیک یه راح حل بگه از شر این کپچاهای مسخره راحت شد
دهن ما رو آسفالت کرد.
با گوشی اصلا مشکل ندارم سه تا شکل انتخاب میکنم درسته ولی با سیستم مدلش فرق داره هیچ کدوم رو قوبل نمیکنه تو گوگل هم لاگ این هستم.ایمیلی چیزی ندارن بهشون پیغام داد

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
یکیک یه راح حل بگه از شر این کپچاهای مسخره راحت شد
دهن ما رو آسفالت کرد.
با گوشی اصلا مشکل ندارم سه تا شکل انتخاب میکنم درسته ولی با سیستم مدلش فرق داره هیچ کدوم رو قوبل نمیکنه تو گوگل هم لاگ این هستم.ایمیلی چیزی ندارن بهشون پیغام داد
راه حل نداره متاسفانه ... فقط میشه ای پی رو هر چند ساعت عوض کرد ولی باز گوگل سختی کپچا رو میبره بالا چون فکر میکنه شما بت هستی .

poverty

Registered User
لایک‌ها
438
راه حل نداره متاسفانه ... فقط میشه ای پی رو هر چند ساعت عوض کرد ولی باز گوگل سختی کپچا رو میبره بالا چون فکر میکنه شما بت هستی .
آخه سخت نیست که
قبول نمیکنه اصلا
آخرش هم میگه زیاد اشتباه زدی بعدا بیا
انگار تست هوشه

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
آخه سخت نیست که
قبول نمیکنه اصلا
آخرش هم میگه زیاد اشتباه زدی بعدا بیا
انگار تست هوشه
با سیستم برای من فقط وقتی افزونه حل کپچا رو روشن میکردم ریکپچا قبول نمیکرد. اگه ازون افزونه استفاده میکنین باید مدام خاموش روشنش کنین وگرنه میفهمه از افزونه استفاده شده!

بالا