برگزیده های پرشین تولز

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
آخه سخت نیست که
قبول نمیکنه اصلا
آخرش هم میگه زیاد اشتباه زدی بعدا بیا
انگار تست هوشه
منظور از سختی همونه دیگه :D نکه یه چیزایی بده که نفهمی چی باید بزنی . سختی یعنی تعداد دفعاتی که شما باید رو عکس بزنی رو میبره بالا تا ببینه اشتباه میزنی یا نه . کاریش هم نمیشه کرد متاسفانه ...اگه با هر ای پی زیاد کپچا بزنی گوگل میبره تو لیست سیاهشون و 48 ساعت طول میکشه تا از لیست حذف کنن . برا همین تا دیدی داره تعداد عکس ها میره بالا سریع ای پی رو عوض کنین .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت 15000 ساتوشی از سایت سورفینگ Adbtc :
Untitled.png
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت مبلغ 0.00085 ساتوشی از سایت Cointiply
Untitled.png

COINTIPLY
Up to 100.000 Coins Per Claim

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت هفتگی از سایت BTCForme

Untitled.png

-----------------

سایت : BtcForme
1- برداشت فاست هر 5 دقیقه 10 ساتوشی (بدون کوتاه کننده لینک)
2- انجام بازی اسلات هر 1 ساعت و امکان برداشت بین 10 تا ... بستگی به شانس شما
3- امکان انجام آفرهای متنوع که این بخش یکی از مورد های خوب این سایته . درست مثل سایت cointiply میتونید با انجام آفر چند هزار ساتوشی درآمد داشته باشید
4- واریز به faucethub بصورت خودکار هفته ای یکبار(هر یکشنبه) انجام میشه برای حساب هایی که موجودیشون حداقل به 500 ساتوشی رسیده باشه

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
1 سایت جدید
------------------------------
سایت Microfaucet : برداشت 20 ساتوشی هر 2 دقیقه

فعلا داره 2 دقیقه ای میده ..دلیلش رو نمیدونم ولی تا موجودی داره استفاده کنید . اگر مشکلی نداشته باشه و ادامه بده به لیست اضافه میکنم

..

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت 5358 ساتوشی از سایت سورفینگ Adbtc :
Untitled.png
این سایت بابت مشاهده اگهی به حساب شما ساتوشی واریز میکنه بدون هیچ تبلیغ و پاپ اپ مزاحمی شما میتونید تنها با سورف سایت ها بصورت خودکار یا دستی مبلغ خوبی رو جمع آوری کنید و به کیف پول شخصی یا faucethub واریز کنید یا ساتوشی های جمع شده رو به تبلیغات اختصاص بدید . همچنین امکان خرید رفرال فعال نیز در سایت وجود دارد . پیشنهاد میکنم این سایت رو از دست ندید چون کارکردن باهاش خیلی راحته .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
استخراج کوین به 200 عدد در ساعت به عبارتی روزانه 4800 کوین = 7600 ساتوشی بدون هیچ گونه سرمایه گذاری تنها روزانه با کمی فعالیت در سایت

Untitled.png

COINTIPLY

بزرگترین و معتبرترین سایت faucet با امکانات فراوان جهت کسب درآمد بیشتر کاربرها . برداشت ساعتی faucet ، مشاهده آگهی ، ویدئو، انجام آفر ، انجام بازی و ماین بیت کوین و ... که بابت هر یک به شما مبلغی پرداخت میشه وبا توجه به میزان فعالیت شما مبالغ بیشتری نیز دریافت میکنید . صاحبان این سایت گروه mexicantarget همان صاحبان faucethub هستند. این سایت بخش های متنوع زیادی داره که میتونید به راحتی روزانه حتی 10 تا 20 هزار ساتوشی کسب درآمد داشته باشید . پرداخت این سایت بصورت مستقیم به کیف پول شما یا به سایت faucethub هستش و بصورت بیت کوین یا داج کوین به شما پرداخت میشه .

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه . شما اگر روزانه کمی وقت بذارید میتونید درآمد خوبی از این سایت داشته باشید درحال حاظر خود من تنها روزانه با 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت حدود 8 الی 9 هزار ساتوشی میتونم درآمد داشته باشم

دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
استخراج کوین به 200 عدد در ساعت به عبارتی روزانه 4800 کوین = 7600 ساتوشی بدون هیچ گونه سرمایه گذاری تنها روزانه با کمی فعالیت در سایت

مشاهده پیوست 1097803

COINTIPLY

عضویت در سایت

این سایت بالاترین پرداختی رو بین سایت های فعال در این زمینه داره و به زودی امکانات جدید بیشتری برای درآمدزایی کاربران به سایت اضافه میکنه . شما اگر روزانه کمی وقت بذارید میتونید درآمد خوبی از این سایت داشته باشید درحال حاظر خود من تنها روزانه با 1 الی 2 ساعت فعالیت در این سایت حدود 8 الی 9 هزار ساتوشی میتونم درآمد داشته باشم

دوستانی که با لینک من در سایت عضو شدن به من خبر بدن تا اگر راهنمایی خواستن درخدمتشون باشم

سلام
من میخواستم برداشت بزنم از سایت بهم پیغام داد payment block for security reason این برای چی هستش؟
و اینکه برای رسیدن به 50 کوین در ساعت چه مقدار باید کوین جمع کرد یا هزینه کردش؟

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سلام
من میخواستم برداشت بزنم از سایت بهم پیغام داد payment block for security reason این برای چی هستش؟
و اینکه برای رسیدن به 50 کوین در ساعت چه مقدار باید کوین جمع کرد یا هزینه کردش؟

1- اگر با چند سیستم در سایت فعالیت میکنید حتما درخواست برداشتتون رو با سیستمی که باهاش درسایت ثبت نام کردید بدید چون سایت برای امنیت حساب شما اجازه برداشت رو قفل میکنه تا مطمئن بشه شما صاحب حساب هستید یا نه .
2- برای ماین 1 کوین شما نیاز به 34 power دارید . اگر قدرت رو به 200% رسونده باشید تنها به 17 power نیاز دارید .
الان
one power =100 coin
100x17 =1700 coin برای تولید ساعتی 1 کوین
1700x50 = 85000 coin
با قدرت 200% برای تولید ساعتی 50 کوین شما احتیاج به ارتقاء ساختمان ها تا 85000 کوین دارید

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
برداشت مستقیم 0.00251700 از سایت به کیف پول اصلی

Untitled.png

COINTIPLY

عضویت در سایت

...

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من با اینکه قدرت معدنم 200 بود ولی الان یمدته دیگه سایتش سرنزدم. نمیدونم شما چجور افرها رو میرین و اینهمه درامد دارین ولی بدون زیرمجموعه بنظرم چند ماه طول میکشه برداشت! افرها هم میگفتن برای ایران یکی هست که اونم دقیق نمیدونستم چجوریه

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
من با اینکه قدرت معدنم 200 بود ولی الان یمدته دیگه سایتش سرنزدم. نمیدونم شما چجور افرها رو میرین و اینهمه درامد دارین ولی بدون زیرمجموعه بنظرم چند ماه طول میکشه برداشت! افرها هم میگفتن برای ایران یکی هست که اونم دقیق نمیدونستم چجوریه
من قدرت تولید رو به 200 کوین در ساعت رسوندم یعنی هر 24 ساعت 4800 کوین که میشه چیزی نزدیک به 10000 ساتوشی در روز بدون فعالیت . خودم هم اگه وقت کنم یکی دو ساعتی آفر میزنم . قبلا هم گفته بودم که برای ما فقط minutestaff کار میکنه اونم چون گیر به پراکسی نمیده البته نه اینکه دائم پراکسی عوض کنید . باید با یه کشور مشخص کار کنید ... اگه با ای پی ایران برید که روزی 2 تا هم تسک نمیده بهتون !
الان افرهایی تا 350 ساتوشی برای من میاد که هر کدومش حداکثر 1 دقیقه وقت ببره . تقریبا روزی یکی دوساعت اگه وقت بذارم حدود 3 تا 4 هزار کوین هم میشه از این راه درآورد و بخش مهمش همون خرید و فروش جم تو بازار هستش که خودش سود زیادی میده . یعنی روزی 20000 ساتوشی الان راحت میشه دربیارم که واقعا بقیه سایت ها در برابر cointiply هیچ هستن تو این زمینه .

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اون سایتم برای اونایی خوبه که هر حدود 1 ساعت کلیم کنن وگرنه جم زود تمومه و باید کوین به جم تبدیل کرد چون من کم سرمیزدم بسکه صفش سیاهه و ایراد دار!

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت جدید

king of faucet
برداشت روزانه 15 تا هر 0 دقیقه از 30 ساتوشی به بالا

تا موجودی داره استفاده کنید :general601:

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
این گوگل از دیشب برای من ریکپچا رو کاری کرده که تیک درست میخوره ولی بعدش میزنه اشتباه! یعنی دو یا 3 بار باید انجام بدم از طرفی همه ریکپچاها رو تصویری کرده اونم از نوع تصویر محو شونده که بجاش چندین صفحه عکس های جدید اضافه میشه. فکر کنم این هم نوعی بلک لیست کردنه! با پاک کردن کش و هیستوری هم درست نشد اینهم احتمالا بخاطر نصب افزونه های ناشناس ریکپچا بود

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
این گوگل از دیشب برای من ریکپچا رو کاری کرده که تیک درست میخوره ولی بعدش میزنه اشتباه! یعنی دو یا 3 بار باید انجام بدم از طرفی همه ریکپچاها رو تصویری کرده اونم از نوع تصویر محو شونده که بجاش چندین صفحه عکس های جدید اضافه میشه. فکر کنم این هم نوعی بلک لیست کردنه! با پاک کردن کش و هیستوری هم درست نشد اینهم احتمالا بخاطر نصب افزونه های ناشناس ریکپچا بود

بخاطر ip هستش ... ip رو باید هر 5-6 ساعت یک بار عوض کنید

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
من الان چند ماهه عوض نمیکردم مشکلی نداشت نمیدونم چرا یهو اینطوری شد! البته شاید دسترسی این افزونه ها هم باعث شده. بعد دیروز با اپرای تغییر ایپی هم رفتم بعده چندتا ریکپچا که خطای تیک اشتباه نداشت ولی متاسفانه کپچا رو بقدری سخت کرده بود که چند بارم عوض کردم قابل تشخیص نبود. فکر کنم با ایپی خارجیا کپچا خیلی سخت میشه و احتمالا باید هربار کلیر هیستوری کرد

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
من الان چند ماهه عوض نمیکردم مشکلی نداشت نمیدونم چرا یهو اینطوری شد! البته شاید دسترسی این افزونه ها هم باعث شده. بعد دیروز با اپرای تغییر ایپی هم رفتم بعده چندتا ریکپچا که خطای تیک اشتباه نداشت ولی متاسفانه کپچا رو بقدری سخت کرده بود که چند بارم عوض کردم قابل تشخیص نبود. فکر کنم با ایپی خارجیا کپچا خیلی سخت میشه و احتمالا باید هربار کلیر هیستوری کرد

نمیدونم با چه افزونه هایی کار میکنید ولی خود من بیش از یک سال دارم از همین افزونه هایی که معرفی کردم استفاده میکنم و تا الان مشکلی نداشتم . به افزونه ربطی نداره , موضوع ای پی هستش که بخاطر استفاده دائم برای کپچا شما رو بت تشخیص میده و باید هر چند ساعت یکبار عوض کنید .
درضمن پاک کردن کش و کوکی همیشه فایده نداره چون زمانی به درد میخوره که سایت ها تغییراتی رو کد نویسی خودشون داده باشن و شما برای لود اون تغییرات کش و کوکی و پاک میکنی . ولی هر چند روز یکبار حتما کش dns رو پاکسازی کنید چون اون خودش تاثیر زیادی داره .
Cmd رو از طریق run ویندوز اجرا کنید و دستور ipconfig /flushdns رو بزنید تا کش dns هم پاک بشه .

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
سایت FreeBitcoin

این یکی از سایت های قدیمی فعال هستش ... مدتی بود چک نکرده بودمش ولی الان امکانات خوبی اضافه کرده و واریزیش به faucethub هستش . یه عضویت ساده داره و موجودیتون در سایت جمع میشه و میتونید درخواست واریز لحظه ای بدید و حداقل برداشت هم نداره
1 - امکان برداشت فاست از 9 ارز متفاوت هر 10 دقیقه یکبار
2 - دریافت جایزه وفاداری روزانه 1% درصورت فعال بودن تا حداکثر 30%
3 - بخش بازی
4 - بخش ptc
5 - بخش bonuses که به شما امکان برداشت نامحدود با انجام shortlink میده یعنی احتیاجی به منتظر بودن ندارید و تا جایی که کوتاه کننده لینک باشه میتونید درآمد داشته باشید
6 - بخش ماینینگ

نمونه برداشت
Untitled.png

:general601:

..

Last edited:

mozafarrr

Registered User
لایک‌ها
262
اینکه عضویت میخاد و احتمالا برای هر کوین کمتر از 0.001 دلار بده و البته با اینکه نامش اشناست احتمالا قبلا عضو نبودم

بالا