برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از سایت معتبر btc-e از طریق خرید و فروش بیت کوین

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من همیشه درست تحلیل میکنم ولی به تحلیل خودم عمل نمیکنم

میگن بچه ها افتاده بودن دنبال ملا نصرالدین سربه سرش میزاشتن برای اینکه بچه ها رو دک کنه میگه کوچه بغلی حلوا میدن
بعد رفتن بجه ها بخودش میگه نکنه واقعا حلوا بدن خودشم میره

dash روی 206 بود گفتم این میاد روی 202 و سریع فروختم بعد یه چس مثقال بالا رفت گفتم نکنه بالا بره دوباره خریدم الانم روی 203 هستش

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
از دنیا عقبی برادر , یه اکانت تو آمازون بساز مطمئنا میفهمی
والا ما که توی این دو تا صفحه بیت‌کوین نمیبینیم. شما اگه میبینی یا اگه جای دیگس بگو اونجا رو نگا کنم

amazon.jpg

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
Last edited:

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
:D
این petition هست. یعنی یه چیزی شبیه امضا جمع کردن برای اینکه نشون بدیم ملت اینو می‌خوان تا شاید Amazon در آینده این درخواست رو ببینه و شاید اون رو عملی کنه.
در ضمن این مال 1 ماهه پیشه: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1949058.0 ;)

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
:D
این petition هست. یعنی یه چیزی شبیه امضا جمع کردن برای اینکه نشون بدیم ملت اینو می‌خوان تا شاید Amazon در آینده این درخواست رو ببینه و شاید اون رو عملی کنه.
در ضمن این مال 1 ماهه پیشه: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1949058.0 ;)

و این ؟

https://www.amazon.com/Bitcoin-Litecoin-Accepted-Pay-Me/dp/B0719HHPZ2

arisa2020

Registered User
لایک‌ها
283
من همیشه درست تحلیل میکنم ولی به تحلیل خودم عمل نمیکنم

میگن بچه ها افتاده بودن دنبال ملا نصرالدین سربه سرش میزاشتن برای اینکه بچه ها رو دک کنه میگه کوچه بغلی حلوا میدن
بعد رفتن بجه ها بخودش میگه نکنه واقعا حلوا بدن خودشم میره

dash روی 206 بود گفتم این میاد روی 202 و سریع فروختم بعد یه چس مثقال بالا رفت گفتم نکنه بالا بره دوباره خریدم الانم روی 203 هستش
يادتون هست سايت yobit به شما معرفي كردم. خيلي خيلي داغونه . مثل باتلاق مي مونه . هر چي توش ببري گير مي كنه ديگه قابل برداشت نيست. كلا !!! status: maintenance اگر هم سالم باشه برداشت كنسل ميشه. بعضي ارزهاش 100 برابر قيمت بازاره اما چه فايده قابل برداشت و واريز نيست.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
يادتون هست سايت yobit به شما معرفي كردم. خيلي خيلي داغونه . مثل باتلاق مي مونه . هر چي توش ببري گير مي كنه ديگه قابل برداشت نيست. كلا !!! status: maintenance اگر هم سالم باشه برداشت كنسل ميشه. بعضي ارزهاش 100 برابر قيمت بازاره اما چه فايده قابل برداشت و واريز نيست.

چرا چی شده ؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
Last edited:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
والا ما که فکر میکردیم بیت و لایت به آمازون اضافه شده در هر صورت امیدواریم که اضافه بشه , اگه نشده !
آقا یه چیزی بگم جان عزیزت ناراحت نشو. گفتین اضافه شده اونم با قاطعیت تمام. بعد ایشون اومد دو تا موردی رو که گفتین کامل گفت جریان چیه. یکی پتیشن بود برای جمع آوری امضا برای درخواست از آمازون که اینا رو اضافه کنه. یکی دیگه هم یه تیشرت بود که روش نوشته بود (چاپ زده بود) لایت کوین و بیت کوین قبول میکنیم پرداخت کنید به من.
از این واضحتر دیگه نمیشد. تازه شما برید تو قسمت نوع پرداختهای آمازون دقیقا روشهایی که در حال حاضر ساپورت میکنه رو نوشته و ایشون هم دقیقا از اونجا باز اسکرین گذاشتند.
حالا با همه ی اینها شما باز این قسمت رو تو آخر جملتون نوشتید: اگه نشده !
خداییش با همه این مدارک و مستندات بازم هنوز باور نکردین نشده؟

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
آقا یه چیزی بگم جان عزیزت ناراحت نشو. گفتین اضافه شده اونم با قاطعیت تمام. بعد ایشون اومد دو تا موردی رو که گفتین کامل گفت جریان چیه. یکی پتیشن بود برای جمع آوری امضا برای درخواست از آمازون که اینا رو اضافه کنه. یکی دیگه هم یه تیشرت بود که روش نوشته بود (چاپ زده بود) لایت کوین و بیت کوین قبول میکنیم پرداخت کنید به من.
از این واضحتر دیگه نمیشد. تازه شما برید تو قسمت نوع پرداختهای آمازون دقیقا روشهایی که در حال حاضر ساپورت میکنه رو نوشته و ایشون هم دقیقا از اونجا باز اسکرین گذاشتند.
حالا با همه ی اینها شما باز این قسمت رو تو آخر جملتون نوشتید: اگه نشده !
خداییش با همه این مدارک و مستندات بازم هنوز باور نکردین نشده؟

از منظورم بد برداشت شده ، اگر دقت کرده باشید نوشتم ( امیدواریم که اضافه بشه ، اگه نشده ).
و موضوع بعدی اینکه حرف از قاطعیت زدید ، والا باید بگم زمانی میشه گفت قاطعیت که دنبال این موضوع رو پیاپی بگیرم ، بنده چون میدونستم احتمال داره با ریپلای های دو طرف تاپیک هرز بره ، فقط لینک زدم و نیومدم 25 خط زیرش بنویسم و بگم حتما همینی هست که من میگم ، ایشون اطلاعاتش راجب این موضوع بیشتر بود من هم قبول کردم ، جنگ که نداریم !

Last edited:

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
آقا این حرفها رو ول کنین. کیا LTC خریدن توی این آخرین قیمت که افتاد. دوباره داره میره بالا...

8030

Registered User
لایک‌ها
465
آقا این حرفها رو ول کنین. کیا LTC خریدن توی این آخرین قیمت که افتاد. دوباره داره میره بالا...

بنظرم بازار دائما داره دامپ میشه تو این چند روز.خودم بیت کوین رو 2350 خرید زدم رو 2500 فروختم.بنظرم فعلا ریسک بالاست هر وقت 5 یا 6 ذلاری رفت بال منم وارد میشم:general406:

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
بازار کریپتوها خیلی داغونه چندوقته. من چندوقته هیچی نتونستم بفروشم همینجوری همشون اومدند پایین که نرفتند بالا.
یه مقدار از هرکدوم اینا دارم هیچکدومو نتونستم بفروشم. فقط دامپ دارند. بالا رفتنشون هم خیلی جزئی هست گهگاهی
RDD
XBY
LTC
ARK
WAVES
XRP
تا یه ماه پیش سودهای معقولی میکردم تو بازه های کوتاه مدت یک الی 7 روزه. الان هیچی فقط دامپ

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
من LTC رو تو تاریخ 06/18/2017 خریدم روی 0.01705001
الانم sell رو گذاشتم روی 0.022
فعلا ببینیم چی میشه

8030

Registered User
لایک‌ها
465
امیدوارم این دامپها هر چه زودتر تموم بشه .من رو چند تا کوین سرمایه گذاری کرده بودم فعلا هنوز با اینکه قیمتشون نصف شده ضرر نکردم چون خیلی ارزون خریده بودم مدتها قبل.فقط تا حالا کلی از سود کم شده و اگه این روند ادامه پیدا کنه امکان داره کار به ضرر بکشه.

Grudge

Registered User
لایک‌ها
117
آقا رو هر چی سرمایه گذاری میکنید روی nvc با nmc اصلا سرمایه گذاری نکنید که فقط ضرره , چون خودم جفتش رو روی 2.5 و 9.7 دلار خریدم و حدودا فکر کنم 10 . 12 روز صبر کردم با هزار بدبختی شد 2.8 و 10.1 دلار که به هیچ عنوان نسبت به وقتی که داشت میرفت به صرفه نبود که نهایتا مجبور شدم بفروشم . مگر اینکه برای طولانی مدت مثلا 1 سال همینجوری چند تا ازشون بخرید و بندازید کنار تا بتونید سود کنید , اون هم برای خرید های درشت به درد میخوره که باز هم با ریسک همراه هست و معلوم نیست آیندشون چی بشه .. در هر صورت در حال حاضر روی ltc و btc هستم .. حداقل یه آینده ای دارن !

hemn1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من ديروز خيلي راحت در دام يه پامپ افتادم و دقيقا ٢٦٠ دلار ضرر كردم،با هزار مكافات تونستم نصف قيمت بفروشم.
الانم رو دستم اينا مونده
decent:110 كه هر كدوم رو ١.٠٥ خريدم الانن ٠.٩ هستش
٣هم اتريوم
انتظار اين رو ميكشم با اينها حد اقل ضرر ندم در حد اوني كه ضرر دادم

بالا