برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری فیشینگ در ایسام

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
درود خدمت دوستان
من هم مدتی هست که دیگه تو ایسام فعالیت نمیکنم و به بقیه هم توصیه میکنم همین کار رو بکنن. نه مدیریت و قانون درست حسابی داره و نه پشتیبانی خوبی. فقط و فقط پول براشون مهم هست. چند ماه قبل یک خرید از این سایت انجام دادم که فروشنده بخاطر تامین کالا از مثلا دبی! در تاپیک فروشش خواستار تمدید مهلت ارسال چند هفته ای کرده بود که من هم طبیعتا قبول کردم و پول به حساب ایسام واریز شد. بعد از اتمام مهلت هرچقدر به فروشنده پیام دادم هیچ پاسخی نداد. ایسام هم گفت فروشنده فروش رو کنسل کرده! فقط در این بین چند میلیون پول بنده در حساب این سایت مزخرف خوابیده بود و بعد از یکماه همون کالا رو مجبور شدم یک میلیون گرونتر بخرم. جالب اینجاست که این فروشنده (که اصلا بعید میدونم وجود خارجی داشته باشه و فکر میکنم این سایت فقط برای گرفتن پول و گذاشتن در حساب خودش فروشنده فیک درست میکنه) بدون هیچ امتیاز منفی براحتی داره هنوز فعالیت میکنه! اگر کالایی لازم دارید برید از بازار گرونتر بخرید ولی از این سایت خیر. موفق باشید
فروشنده این فروم اینکارو انجام دادن ؟

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
درود خدمت دوستان
من هم مدتی هست که دیگه تو ایسام فعالیت نمیکنم و به بقیه هم توصیه میکنم همین کار رو بکنن. نه مدیریت و قانون درست حسابی داره و نه پشتیبانی خوبی. فقط و فقط پول براشون مهم هست. چند ماه قبل یک خرید از این سایت انجام دادم که فروشنده بخاطر تامین کالا از مثلا دبی! در تاپیک فروشش خواستار تمدید مهلت ارسال چند هفته ای کرده بود که من هم طبیعتا قبول کردم و پول به حساب ایسام واریز شد. بعد از اتمام مهلت هرچقدر به فروشنده پیام دادم هیچ پاسخی نداد. ایسام هم گفت فروشنده فروش رو کنسل کرده! فقط در این بین چند میلیون پول بنده در حساب این سایت مزخرف خوابیده بود و بعد از یکماه همون کالا رو مجبور شدم یک میلیون گرونتر بخرم. جالب اینجاست که این فروشنده (که اصلا بعید میدونم وجود خارجی داشته باشه و فکر میکنم این سایت فقط برای گرفتن پول و گذاشتن در حساب خودش فروشنده فیک درست میکنه) بدون هیچ امتیاز منفی براحتی داره هنوز فعالیت میکنه! اگر کالایی لازم دارید برید از بازار گرونتر بخرید ولی از این سایت خیر. موفق باشید
ای دی ایسامشو بدید

mohsentotti

Registered User
لایک‌ها
1,144

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
بله موضوع بحث دیگه ای هست. من از سال 94 در ایسام فعالیت دارم و تا الان 200 فروش موفق داشتم. حسابی زیر و بم کارشو بلدم. ولی موضوع چیز دیگه ایست!

من الان خوندم پست یک تاپیکو . شما درست میگین اینجا ایراد از سیستم خریدو فروش ایسام نیست . لطفا اینو به این طرف(srx190d) که نمیدونه داستان چیه بگین تا بیاد تو باغ . خوب که دقت میکنم میبینم داستانی که براتون اتفاق افتاده مثل این میمونه که قراره داع.ش از کرمانشاه بیاد خونه شمارو منفجر کنه بعد س.پاه زنگ بزنه به شما بگه داداش برو جلوی داع.شو بگیر اگه نتونستی بگیری مقصر خودتی .

یکی نیست به پلیس فتا بگه آخه عزیزم تو یه سازمان مهم کشور هستی و تو باید زنگ بزنی به اون مسئول بخش آی تی سایت ایسام یا مسئول نیرو انسانی بگی سرهنگ فلانی هستم از پلیس فتا و میخوام همین الان به فلان پرسنلتون بگین بسته رو تحویل نده .

باز بخوام مثالی که زدمو تکمیل کنم مثل این میمونه که بگیم س.پاه بگه یک گروه تروریستی میخواد خونه شمارو منفجر کنه شما باید بیای بشی پشت تانک T-90 ساخت کشور روسیه و از جنوب به موقعیت فلان در کرمانشاه حمله کنی و اگر نتونی اینکارو انجام بدی دیگه به ما ربطی نداره . خب س.پاه عزیز کشتن داع.ش وظیفه شماست من برا چی باید یه بخشی از عملیاتو گردن بگیرم آخه . یعنی من الان نتونم با تانک T-90 از جنوب به موقعیت فلان حمله کنم باید کشته بشم !

چرا پلیس فتا باید به ایسام زنگ بزنه و به ایسام بگه که ایسام به شما زنگ بزنه و به شما بگه که شما به ایسام زنگ بزنی و به ایسام بگی که شماره توزیع کننده رو بهم بدین تا بهش زنگ بزنم بگم که بسته رو توزیع نکن ؟ یعنی این وظیفه شماست نزاری کالای ارسالی به دزد تحویل داده بشه ! چرا به پلیس فتا نگفتی داداش بشین بازی استقلال سپاهانو ببین من خودم میرم طرفو میگیرم دستبند زده میارم تحویلت میدم .

خدا خیر ت بده اخوی
هر کاربری ی تاپیک بالا آورد برای سایت های خرید فروش اینترنتی شما اومدی ی رپرتاژ آگهی برای سایت کارکردی
حالا ایسام هم روش
تنها نکته مشترک تمام این سایت ها بحث سهام داری اون و ستاد اجرایی فرمان ... وگر نه اشتراک دیگه ای ندارند

یعنی الان این بنده خدا مالباخته احمق بوده
شما بودی حماقت نمی‌کردی حتما تا زاهدان می‌رفتی جنس حضور ی فروش میکردی پول می گرفتید
یا مثلاً اگر در دیوار بود احمق نبود یا کارت بانکی تشخیص میداد که مورد معامله در دیوار بوده و مورد دزدی قرار نمی‌گرفت یا مثلاً تیپاکس با دیوار رابطه بهتری داره و حتما بسته رو تحویل نمی‌داد یا پلیس فتا چون از دیوار بوده حتما پیگیری می‌کرده
یا فروشگاه اگر در دیوار می‌بود اصلا مورد سواستفاده قرار نمی‌گرفت چون اصلا با هم روبه‌رو نمی‌شدند
خلاصه که فقط ایسام فرق داره با بقیه وگر نه دیوار و شیپور اسنپ و اسنپ باکس و اسنپ فود و اسنپ وانت و دی جی کالا و پیندو
این‌ها همه خوب فقط ایسام بده
یا همه احمق بودن فقط شما احمق نبودید که مورد سوء استفاده قراربگیرد
یا مثلاً بقیه طرز کار شبکه‌های اجتماعی و سایت های خرید و فروش اینترنتی رو یاد ندارند شما فقط میتونید استفاده کنید
وگر نه چه فرقی هست بین این سایت ها
تمام سایتهای کاربر محور خرید فروش ممکنه مورد سوء استفاده و نارضایتی قرار بگیرد حتی دی جی کالا
خلاصه که هر شخصی مشکل ی داره بقیه ابراز همدردی میکنن نه اینکه برعکس بیای نمک بپاشید

چی میگی برا خودت
تو تصمیم میگیری بری تو جنگل زندگی کنی
یا بلدی زندگی کردن تو جنگلو و میدونی سیستم جنگل چجوریه یا بلد نیستی
اگر بلدی و تصمیم میگیری بری زندگی کنی دیگه حق نداری اعتراض کنی چرا سنجاب میاد غذای منو میدزده یا چرا انقدر میمونا سروصدا میکنن نمیزارن بخوابم .

یک مرتبه پست شماره 57 منو تو همین تاپیک بخون جوری که کامل متوجه بشی چی گفتم . حالا بیا پست شماره 76 تاپیکو بخون . کسی که پست شماره 76 نوشته یعنی یوزر اطلس 1370 بعد این اتفاقی که براش افتاده تازه فهمیده که سیستم ایسام این شکلیه که فروشنده ممکنه گیر آدم مریض بیوفته که بخواد کرم بریزه به کالای ارسالی و بعدش به ایسام بگه پولشو برگشت بزنن .

این همه ی چیزیه که من میگم . الان ایسام کلاهبردار نیست که میاد گرافیک اطلسو پس میفرسته پول اون بابارم بهش میده . بلکه اطلس مقصره که قبل از فهمیدن سیستم کاری ایسام داره توش فعالیت میکنه . ولی باز هم اطلس هم تو معتقدین ایسام دزده .

من 5 ساله بیخیال پرشین شدم و دارم کلی درامد از دیوار تهران کسب میکنم هم تو زمینه کنسولای بازی و هم قطعات کامپیوتری همرو هم حضوری میرم میگیرم و تست میکنم . انقدر سرم کلاه رفت تا تجربه کسب کردم و کار توی دیوارو یاد گرفتم و راضی هستم . توی آگهیای دیوارم نوشته "دیوار هیچگونه منفعتی از معامله شما نمیبرد در نتیجه حضوری تست کنید بخرید"

حالا اینکه شما تو مترو دروازه دولت آیفون هشت گرفتی پولشو دادی اومدی خونه دیدی باتریش زود خالی میکنه معنیش این نیست که دیوار دزده . این برمیگرده به اینکه چقدر میتونی از مغزت استفاده کنی و این یعنی همون کلمه ای که استفاده کردم و داری روش مانور میدی بجای بحث در مورد اصل موضوع . شما به پدرت بگی بیست میلیون ریختم به کارت یکی تو دیوار برام جنس بفرسته ولی گوشیشو خاموش کرد ممکنه بدتر از احمق هم بهت بگه . اگه بابات خونست میتونی امتحان کنی .

یبارم پرسیدم جواب ندادی . گفتم من تو کدوم تاپیک از ایسام دفاع کردم رفتی همه پستای منو تا سال 2009 خوندی هیچی پیدا نکردی اومدی میگی ایسام نه ولی تو از دیجیکلا و دیوار و اسنپ فود دفاع کردی . ماستارو نریز تو قیمه ها . الان بحث سر ایسام و فهمیدن سیستم قبل از وارد شدنه . شما میگی اگه تجربه نداشته باشی یا سیستم یه سایتیو بلد نباشی و بری تو اون سایت به مشکل بخوری یعنی اون سایت دزده ولی من میگم ایراد از نادانی و بیتجربگی توئه .

میبینم اون روزیو که باز تو یه تاپیک دیگه بیای بگی مصطفی تو این تاپیک از ایسام دفاع کرد . دلیل این رفتارتم برمیگرده به نوع جهانبینیت و نبود انصاف کافی برای فهمیدن سیستم به شکل درست . برای همین اکثرتون از همه چی ناراضی هستین . از حکومت فعلی . از ایسام . از دیوار . از دیجی کالا . از اسنپ فود . از اسنپ . از تپسی . از تیپاکس . از پست . از سازگار . از آواژنگ . از لیون . از پرشین . ندیدم چیزی که ازش تاپیک شکایت زده نشده باشه . باز اگر میخوای بیشتر با دیدگاه من آشنا بشی این تاپیکو بخون تا ببینی من چجوری به موضوعات مختلف نگاه میکنم .

Last edited:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,988
امشب تو نماد اعتماد یک شکایت علیه ایسام ثبت کردم فردا هم میرم پلیس فتا بببینم چه مدرکی به من میده
باید بری دادسرای جرائم رایانه ای پلیس فتا و اینماد و اینا شعر و غزله

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
شما فرهنگ استفاده از انجمن رو ندارید بحثش جداست
اینجا گروه های دوزاری تلگرام نیست که صبح تا شب توش پلاسید و هر دقیقه راجب موضوعی حرف بزنید
بازارچه اسمش مشخص هست و کسی حق نداره با چنین تاپیک هایی سعی در عادی سازی تاپیک های متفرقه در این بخش بکنه
مردم دنبال نون هستن نه حرف زدن
تاپیک به جایی که بهش تعلق داره منتقل شد
این بحث همینجا تموم میکنم
اینکه میگن پاتوق پرشین تولز منحط ترین جای دنیاست
از اینجا نشات میگیره

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
نه والا نخوندم

من فقط دیدم سجاد تی ان تی اسم منو آورده میگه بیا از ایسام و دیوار حمایت کن که منم ازش پرسیدم ببینم چجوری به این نتیجه رسیده که من میگم ایسام خوبه و دیوار بده . اتفاقا من نظرم روی برعکسه و میگم ایسام بده و دیوار خوبه .

اما میرم الان میخونم تاپیکو ببینم مشکل شما چیه .

سلام عزیز.
فکر کنم سوءتفاهم شده و منو با شخص دیگری اشتباه گرفتید و یادم نمیاد با شما گفتگو کرده باشم.

Sent from my K00R using Tapatalk

Last edited:

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
@en.ahkami
جناب شما پیگیر باش، تمام مستندات از قبیل تماس ضبط شده و چت های صورت گرفته رو نگه دارید چون زمان رای دادستان بودن این عدله مهم هست

کسایی که میگن دنبالش نباش و اینا خودشون یکبار دنبال اینکارها نرفتن - مملکت شهر هرت نیست عزیزم و شما به حقتون میرسید
در وهله اول ایسام 100 درصد مقصر هست و هم خسارت شما رو باید بده و پول فیشینگی که به حسابشون امده و در وهله دوم تیپاکس که دستور مرجعوی رو انجام نداده

حوصله شکافتن مسئه رو ندارم،
ولی پول فیشینگ به حساب ایسام رفته و ایسام موظف هست اون رو برگردونه و از طرفی هم واسط شما بوده و شما کالا رو به گیرنده رسوندید و موظف مبلغ شما رو بده (خلاصه و عامیانه رفته در ایسام جان)

شما همین امروز برو پیش یک عارضه نویس و موضوع رو بگو تا یه شکایت نامه برات تنظیم کنه و بنویسه و تمبرش هم بزن و...
رای به نفع شما صادر بشه تمام حساب های ایسام بلوکه میشه تا پول شما رو برگردونن، چون طرف حساب شما ایسام هست و نه اون شخصی که در زاهدان زندگی میکنه

زرنگی دیوار این هست که همچین مواردی رو از خودش سلب مسئولیت میکنه و طرف حساب میشن فروشنده و خریدار، ولی امثال ایسام چون نقط واسط دارن پاشون بدجور گیر هست

Last edited:

sanaka

Registered User
لایک‌ها
928
اینکه میگن پاتوق پرشین تولز منحط ترین جای دنیاست
از اینجا نشات میگیره
پاتوق پرشین تولز جای شماست
زمانی که بنده کامنتی گذاشتم توی بازارچه بود و به عنوان یه کاربر حق دارم اعتراض کنم که اینجور تاپیکا جاش توی بازارچه نیست و ربطی نداره
شما و پاتوق خوش باشین و البته حرف بعدی شما درسته مهندس و اگه بعدش بازم حرفی زدید اون هم درسته
الان هم ناتیف اومد که کامنتم ریپلای شده وگرنه ما نه وقتش رو داریم بیایم پاتوق و نه سنمون به این حرفا میخوره که با کسی کل کل کنیم
احترام خودتونم نگه دارید اکشن از شما/واکنش از ما

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
امروز بعد چند روز تماس پلیس فتا گوشی برداشت گفت گزارشو فرستادم دادسرا قاضی هر چی تصمیم بگیره به من ربطی ندارد برو دادسرا پیگیری کن و قطع کرد 😐

D34tH

Registered User
لایک‌ها
3,892
پاتوق پرشین تولز جای شماست
زمانی که بنده کامنتی گذاشتم توی بازارچه بود و به عنوان یه کاربر حق دارم اعتراض کنم که اینجور تاپیکا جاش توی بازارچه نیست و ربطی نداره
شما و پاتوق خوش باشین و البته حرف بعدی شما درسته مهندس و اگه بعدش بازم حرفی زدید اون هم درسته
الان هم ناتیف اومد که کامنتم ریپلای شده وگرنه ما نه وقتش رو داریم بیایم پاتوق و نه سنمون به این حرفا میخوره که با کسی کل کل کنیم
احترام خودتونم نگه دارید اکشن از شما/واکنش از ما
تاپیک به جایی که بهش تعلق داره منتقل شد
بله کاملا مشخصِ که پست هاتون مال زمان بازارچه است...
به هر حال چیز رو صاحبش از زمین برمیداره

اون زمان هم شماها که توی مجازی نبوید، اینجا ما خرید و فروش ها داشتیم که اصلا سیستم ثبت امتیاز هم نبود اون زمان - الان یکسری کلاش ریختن و دیگه حس معامله داخل همچین مکان‌های معلوم حالی نیست برای ماها
سن ا و سابقه ا هم ازت بزرگ‌ترم بدون شک

خلاصه اگر نمیتونید کمک کسی کنید، نه دلسردش کنید و نه اسپم بدید
امروز بعد چند روز تماس پلیس فتا گوشی برداشت گفت گزارشو فرستادم دادسرا قاضی هر چی تصمیم بگیره به من ربطی ندارد برو دادسرا پیگیری کن و قطع کرد 😐
عزیز اصلا موضوع شما با پرونده اون شاکی دیگری متفاوت هست

1- یک پول از طرف مهندسی اجتماعی وارد حساب ایسام شده که مشخصا کلاهبرداری بوده - این یک پرونده جداست و طرف حساب ایسام و شخصی که پول واریز کرده
2- یک کالا به واسطه گری ایسام شما فروختید و تحویل گیرنده شده - این مورد شما و پرونده قضایی متفاوت داره و ایسام باید جوابگو باشه

حتما پیگیر باش، به حرف پلیس فتا و عمه قزی هم نباش

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,009
سلام عزیز.
فکر کنم سوءتفاهم شده و منو با شخص دیگری اشتباه گرفتید و یادم نمیاد با شما گفتگو کرده باشم.

Sent from my K00R using Tapatalk

درود آقا سجاد
درست میگی معذرت میخوام
قبلش داشتم یه تاپیک دیگرو میخوندم احتمالا از اونجا یوزر نیمت تو ذهنم مونده بود خیلی به اسم یوزری که گفته بود از ایسام دفاع کردم دقت نکردم

ولی میگم آقا سجاد حالا که تا اینجا اومدی بیا یه لیوان چایی برات بریزم و یکی از این سه تا تاپیکو به قید قرعه بخون و بگو ایراد از دیوار واقعا یا اونی که تاپیکو شروع کرده . من میام تو یه همچین تاپیکایی میگم دیوار یا دیجیکالا یا ایسام ایراد ندارن ایراد خود شماها هستین بعد اینا میگن نه تو از این سایتا پول میگیری تا ازشون دفاع کنی . فازشونو متوجه نمیشم خدایی .

خود یوزر srx190d یجایی از پستش میگه یکی تو یه سایت سرش کلاه میره نمک رو زخمش نپاش بیا ابراز همدردی کن . خب منم مثل شماها بیام بگم مرگ بر دیوار آیا به سرعت رشد عقلیمون افزوده میشه یا بدتر فکر میکنیم واقعا ایراد از دیوار و ما کار درستی انجام دادیم . همین لیک اول عنوانش ایراد داره . باید بنویسه مشکل در نحوه خرید نه مشکل در خرید از سایت دیوار .

مشکل خرید از سایت دیوار

اعلام کلاهبرداری در سایت دیوار

آیا با توجه به اقدامات آماتور دیوار آیا باید منتظر پیشی گرفتن شیپور از دیوار باشیم؟

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
بله موضوع بحث دیگه ای هست. من از سال 94 در ایسام فعالیت دارم و تا الان 200 فروش موفق داشتم. حسابی زیر و بم کارشو بلدم. ولی موضوع چیز دیگه ایست!
سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی ناراجت شدم بابت مساله شما واقعا اعصاب رو درگیر میکنه
بنده هم در ایسام فعال هستم
westshopesam
وست شاپ ایسام
متاسفانه کالای گرانقیمت مشکلات زیاد داره و همیشه هم افرادی که قصد مریض دارن دنبال طعمه چرب هستن بیشترین موارد نارضایتی چه خریدار چه فروشنده تا جایی که من دیدم وشنیدم از دسته بندی کامپیوتر و موبایل هست ,خودم تقریبا دارم اخرین وسایل الکتریکی رو میفروشم ودیگه هم نمیارم بالای ۳۰۰ هزار هم سعی میکنم وسیله نذارم چون اگر به مشکل بخورم خیلی ضرر میشه سایت هم تقریبا تمام سود رو برمیداره.
گفته ها زیاده .... ایشالا ازتجربه هم استفاده کنیم

Last edited:

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
دوستانی که در ایسام فعال هستن اگر در خرید و فروش به مشکل برخوردن و یا فیدبک ناراضی و یا قابل قبول ناعادلانه گرفتن ممنون میشم اسم کاربری هارو بفرستید تا به لیست سیاه اضافه کنم خیلی ممنون

en.ahkami

Registered User
لایک‌ها
424
سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی ناراجت شدم بابت مساله شما واقعا اعصاب رو درگیر میکنه
بنده هم در ایسام فعال هستم
westshopesam
وست شاپ ایسام
متاسفانه کالای گرانقیمت مشکلات زیاد داره و همیشه هم افرادی که قصد مریض دارن دنبال طعمه چرب هستن بیشترین موارد نارضایتی چه خریدار چه فروشنده تا جایی که من دیدم وشنیدم از دسته بندی کامپیوتر و موبایل هست ,خودم تقریبا دارم اخرین وسایل الکتریکی رو میفروشم ودیگه هم نمیارم بالای ۳۰۰ هزار هم سعی میکنم وسیله نذارم چون اگر به مشکل بخورم خیلی ضرر میشه سایت هم تقریبا تمام سود رو برمیداره.
گفته ها زیاده .... ایشالا ازتجربه هم استفاده کنیم
سلام من چند وقت پیش یک تبلت به مبلغ 12 میلیون تومن در ایسام فروختم الان با این اتفاقی که برام افتاد میگم خداروشکر مشکلی برای اون پیش نیومد! وگرنه دیگه حسابی ضرر میکردم ... باید از طرفتون خاطر جمع باشید سابقه داشته باشه یا هویتش مشخص باشه ... ادرسش مشخص و دقیق باشه. حرف های مبهم و مشکوک نزنه و ...

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
چند سال قبل با دوستی آشنا شدم که یکی از وارد کننده های بنادر هستن و داخل ایسام کلی کالا فروخته بودند(خودمم ازشون خرید داشتم وهمونجا آشنا شدم) این دوستمون همیشه200-300تاکالا برای فروش داشت ومنم هر ازگاهی میرفتم ببینم چیزی داره که به دردم بخوره یانه. ولی یکروز دیدم موجودی کالاش صفره!
ازش پرسیدم چیشده؟ گفت یه روز به یکی از مدیران ایسام توی سایت تلوزیون فروختم وطرف بعد ازاینکه بسته رو گرفت کالارو تایید نمیکرد باهاش تماس گرفتم وگفت باید چندروز تست کنه تلوزیون رو تامطمن بشه سالمه!(تلوزیون کاملا نو واکبند )خلاصه که بعد از چندین روز معطلی باهام تماس گرفتن گفتن تلوزیون سوخته وپولو برگردوندیم و دستگاهو پس فرستادیم!
بنده خدا بعد ازاون قضیه درگیر شکایتو این حرفا شده بود .نفهمیدم کارش به کجارسید اما بعد ازاون قضیه خیلی سعی کردم که جنس تواین سایت نفروشم.
اصلاحیه: الان دیدم مجددا جنساشو توایسام موجود کرده،گویا مشکلش حل شده

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
از فروش جنسهایی که ذاتاً تله شاپینگند و واسه خالی کردن جیب ملت تولید و وارد میشن میتونید سلامت و تعهد اخلاقی ایسام رو تشخیص بدید...

md70

Registered User
لایک‌ها
2,550
خود یوزر srx190d یجایی از پستش میگه یکی تو یه سایت سرش کلاه میره نمک رو زخمش نپاش بیا ابراز همدردی کن . خب منم مثل شماها بیام بگم مرگ بر دیوار آیا به سرعت رشد عقلیمون افزوده میشه یا بدتر فکر میکنیم واقعا ایراد از دیوار و ما کار درستی انجام دادیم . همین لیک اول عنوانش ایراد داره . باید بنویسه مشکل در نحوه خرید نه مشکل در خرید از سایت دیوار .
ولی میگم آقا سجاد حالا که تا اینجا اومدی بیا یه لیوان چایی برات بریزم و یکی از این سه تا تاپیکو به قید قرعه بخون و بگو ایراد از دیوار واقعا یا اونی که تاپیکو شروع کرده . من میام تو یه همچین تاپیکایی میگم دیوار یا دیجیکالا یا ایسام ایراد ندارن ایراد خود شماها هستین بعد اینا میگن نه تو از این سایتا پول میگیری تا ازشون دفاع کنی . فازشونو متوجه نمیشم خدایی .
سلام دوست عزیز
ببینید اینکه خیلیا در کلاهی که سرشون میره مقصرن شکی نیست! مثلا اونی که به گوشیش زنگ میزنن میگن جایزه بردی پاشو برو دم خودپرداز مشخصاتتو بگو تا پولو واریز کنیم به حسابت یا اونایی که تا قبل از ایجاد رمز پویا، میرفتن سایت عمه قزی برای خرید ... و منتقل میشدن به صفحه فیشینگ و اینو نمیفهمیدن قطعا چوب نفهمی و بیسوادی خودشون رو میخورن و به نظر من اینطور افراد صلاحیت داشتن کارت و حساب بانکی رو ندارن!
اما مسئله دیگه ای که وجود داره و فکر میکنم همه اینو قبول دارن اینه که اصولا توی این کشور اکثرا دنبال سلب مسئولیت از خودشون و به اصطلاح عامیانه پیچوندن وظایف شون هستن و کلا دیگه یک فرهنگی شده بین ما ایرانیا
ایسام با توجه به معاملاتی که خودمم داشتم دقیقا همینطوره و هدف اصلیش اینه که تا جایی که ممکنه سریعا به پولش برسه و خریدار و فروشنده رو رها کنه به حال خودش
شما میگید این سایتا ایرادی ندارن تماما مشکل از کاربراست که سرشون کلاه میره!!!
قطعا این نظر درست نیست
قوانین روی کاغذ هستن ولی اجراشون یه بحث کاملا متفاوته، سایت ایسام طبیعتا قوانینش که روی کاغذ هست و در سایتش ذکر شده مشکل خاصی نداره اما شما واقعا باور دارید که نحوه اجرای قوانینشون هم صحیحه و مطابق اون چیزیه که تعهد دادن؟!!!، مثلا توی مورد شکایت همین دوستمون واقعا ایسام داره به مسئولیت خودش در قبال حفظ حقوق فروشنده عمل میکنه؟؟!! شما واقعا اینجا هم می تونید بگید ایراد از ایسام نیست و فروشنده سادگی کرده؟؟

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
سلام من چند وقت پیش یک تبلت به مبلغ 12 میلیون تومن در ایسام فروختم الان با این اتفاقی که برام افتاد میگم خداروشکر مشکلی برای اون پیش نیومد! وگرنه دیگه حسابی ضرر میکردم ... باید از طرفتون خاطر جمع باشید سابقه داشته باشه یا هویتش مشخص باشه ... ادرسش مشخص و دقیق باشه. حرف های مبهم و مشکوک نزنه و ...
من ترازو شیاومی برای خریدار پلمپ ارسال کردم، بعد از یک هفته تست شکایت کردن که خراب هست
بهشون اطلاع دادم که روی موکت و فرش اطلاعات درست نیست و باید روی موزاییک یا سرامیک و .... باشه ولی چه فایده آخرش عودت دادن وقتی رسید خودم تست کردم فیلم و عکس فرستادم که سالم هست و طرز استفاده رو باید درست انجام بدین ولی چه فایده ، ایشون می‌گفت تازه اگر خریدم یکی دیگه ارسال کنید گفتم که این درصورت خرید همین دستگاه ارسال میشه چون مشکلی نداره, جواب این بود که از چشم من افتاده 😑

بالا